Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

penelope10
19. sep 2008

hej pieri,
dnes som isla cez to kde sa uz plati.... a bolo mi to jedno. Mam svetly kocik a cez ten prechod sa neda prejst bez toho aby tie umele standy nesuchali po vrchu - po strieske 😒
Otras neotras, nemala som chleba 😀 😀 a nejak mi furt nedojde ze na tomasikovej je uz OPEN. Bola si tam uz ?
csiki, ty ho vymódis... Daj foto 🙂

pierra
19. sep 2008

no dnes som tam bola prvykrat.. celkom fajn aj ked ja som zvyknuta na sirsi sortiment z tesca.. ale ide zima,tak v akutnych pripadoch sa nebudem trepat do tesca ale pojdem sem do cba.. v pohode sa tam da ist s kocikom 🙂 a billa je podla mna drahaa..

csikike
19. sep 2008

baby, este ju nemam doma, je len objednana, ale zajtra nafotim maleho konecne

monika1
19. sep 2008

aj my sme boli vonku ale len chvilku,stale mam problem ci je maly dost obleceny 😒 predsa uz nesedi v kociku ale beha ale aj tak co ja viem ci ho obliekat ako seba ci viac 😒 inac uz tyzden nesedel v kociku 😅
tak u nas obchody blizko nic moc takze my chodime len do Lidla alebo dole do hyperteska...

pierra
19. sep 2008

moni ani ja to neviem nikdy odhadnut.. ma hore 4 vrstvy, pancusky pod nohavicami a aj tak studene ruky a nos ako cencul 😲 joj ja sa uz tesim,ked bude jurko chodit sam a ked zvladne aj schody,nebudem musiet behat dole pre nakup a jeho nechavat plakat v ohradke 😒

monika1
19. sep 2008

no to este potrva,Adamko zvladne hore schody bud po 4 alebo sa pridrziava zabradlia ale mensie schody zvlada v pohode a uz zacina byt az moc odvazny a nechce ani ruku a to sa bojim najma smerom dolu 😅 to ho vzdy chytam ci chce ci nechce...
Adamko ma zatial na sebe oblecene dlhe body,mikinu a tenku vetrovku a pancusky a nohavice,ruky ako kedy ked sme dlho tak ladove ale inak je teplucky...

penelope10
19. sep 2008

Ja sa skor bojim aby som ho v kociku tak nenahulala, ze sa spoti a z toho napokon prechladne. Davam tiez body + pancusky, potom mikinku + nohavky, potom bundicku (zlozena zo svetrika a vesty = 2 vrstvy)

... sa tu bavime ako by bolo minus 10 😀 😀 😀 stasne skoro prisla dajako zima, Som sa uz pytala, ci neviete niekto, co na to vsetko Iľko a nikto nic ??? hmmm ?

csikike
19. sep 2008

pene, no zatial teplo nehlasia
inac my chodime tak, ze body dl. rukav, ponky, topky, mikina, bundicka a nohavky.. bez pancuch, ale sme v takom stave, ze obcas chodi za ruky, obcas sedi v kociku a sme bez nanoznoka, ten mu nemozem dat vobec, lebo uz vystraja.
Inac, dnes uz 2x zlezol zo sedacky sam 😲 a museli sme mu dat zase nizsie postielku, bo uz som sa bala, ze z nej vylezie 😕

penelope10
19. sep 2008

csiki az teraz.... Tomasko je od Hugina o mesiac starsi a baby v Januarovkach riesili uz pred mesiacom, ze dat ci nevat dole postielku... som to vtedy nechapala 😕 😕 😕 , ze co ked si sadne a hned vyleze.... hej vsetko naraz 😀 😀 aj prehovori 😀 😀

Inak my este vobec nesedime tak neviem, zacinam premyslat ci je vsetko OK s nami... sa mi uz zda dlho. Dnes mame 37 tt.

idem kuknut meteo.sk

csikike
20. sep 2008

pene, no, my sme uz 1x dali nizsie a teraz sme museli znova, lebo uz sa natahoval ze vylezie von 😲

monika1
20. sep 2008

Ahojte 🙂
tak veru zima prisla zrazu a riadna 😖 my sme dnes boli kupit Adamkovi papucky,inak sme doma,teda poobede isto pojdeme este na prechadzku 🙂
pene uz sa svadbis? u nas v brane je tiez svadba a nezavidim jej teda 😖 ja na jej mieste si aj kozuch dam 😀

inak pene kludne je to mozne,myslis si ze Hugino nic nesedi a zrazu si sadne,pritiahne a postavi takze musis davat bacha najma v postielke preto som sa pytala ked sa sprchujes a mas Hugiho v postielke ci si sama 🤐 rost na postielke mate stale hore 😕

pierra
20. sep 2008

ahojtee.. my sme dnes boli u nasich, prisla tam aj sesternica s tetou, zagratulovat jurkovi, tak sme si pospominali na porod,ona bola pri mojom porode, je asistentka 🙂 a jurko dostal fantasticke flausom zateplene nohavice,takze mam o starost menej.. mam rada darceky od mamiciek co uz maju deti, pretoze su vzdy prakticke 😅
pene,jurko sedel tiez az na 8.mes, jeho brzdila frejkova perina.. podla mna este nestresuj len davaj pozor lebo nikdy nevies kedy bude den "D" 😎

csikike
20. sep 2008

pierri, no, ja tiez mam rada darceky od brachu, on aj ked je cislovanie ine, tak vie odhadnut velkost, alebo ma proste stastie, predtym ako sa maly narodil, tak mu doniesol tricka cherokee velkosti newborn a (samozrejme, kratky rukav, bezurukavove...) a malemu boli dobre akurat v lete, tiez co mu z UK doniesol, ze velkost 3-6 letne, tak boli akurat na leto, ale napr. svagrina doniesla malemu na krstenie (mal vtedy 3m.) reklik s ciapockou (dievcensky) a pancuchy vel. 74 😠 , akurat na 6-9 mesiacov na leto...paradne darceky, co? 😅

csikike
20. sep 2008

jaaaaaaaaaj, a pernamentne zabudne davat dole cenovku 😀

csikike
21. sep 2008

ahojte, tak mne chlapi zmizli, tak mi zostal prazdny byt... a caka na upratovanie 😝 , dnes sa mi extra nechce, maly zase celu noc bol hore 😖 a vcera cez den spal iba 1x 😔 a drahy ma presviedca aby sme necakali do februara... 😀

penelope10
21. sep 2008

ahoojte 🙂
Len vas pozdravim, napisem neskor...

A Ano je to mozne ze 1 dna urobi vsetko naraz... Takze chapem, vase obavy, ze to nie je az taky blby napad dat ten rozt dole... len asi by mi rupol potom chrbat, tolko to dvohat a taaaak hlboko opat davat 😉
takzer kym sam nesedi, nic nebudem robit.
Vy aky ste mali vikend?

pierra
21. sep 2008

pene my este vikendujeme,zajtra sa opytaj 😀
csiki vy chcete mat presne 2 roky rozdiel? no drzim palce.. v mojom okoli kazda jedna mamina chce za 2 roky druhe babo len ja to akosi odsuvam na 4 rocny rozdiel.. 🤐

csikike
21. sep 2008

pierri, ja to chcem preto tak, aby som nemusela nasptupit na 1 rok do prace ale nechem zostat na materskej vecnost (6rokov? 😕 )
a takto by nebol medzi nimi ani 2 roky, no uvidim ci sa necham ukecat 😲

pierra
21. sep 2008

aj mne sa to zda fajn ale na druhej strane ci to nebude velmi vycerpavajuce.. tak by som sla na 2 roky do roboty trosku zarobit korunky a potom znova veget a uzit si druhe babo.. aj jurko uz bude rozumnejsi a samostatnejsi ale neviem neviem no.. 😕

csikike
22. sep 2008

ahojte, krasne ranko, u nas svieti zlty 😵 , noc bola dobra, az nato, ze od 6tej bol s nami v posteli 🤐 , ale moja chyba, naco som ho tak naucila 😔 , ale odkedy mame serblik tak do plienocky nekakal 😉 sikulak a konecne mame aj 4 zubok, celkom pekne mi vysli
1. na 20.08.
2.a 3. na 10.09.
a 4. 20.09.

penelope10
22. sep 2008

Ahojte 🙂
csiki aku mas evidenciu.. .hmmmm 😵 😵 😵 😵
No k tej svadbe bolo spoko, kusa zima, no dalo....
sme sa fajne zabavili, pokecali a taaaak 😵
dosli sme domkov o 3:30... maly vyhlasil strajk, normalne nechcel nutrilon mliecko z flase, mama (bola s nim) ho dala spat normalne o 19:30 a on mlieko len vypluval a vypluval, potom plakal trocha....... a ze sa lne obzeral po byte (asi nas hladal 😕 😔 😔 ) chudatko...

potom sa daako uspokojil s cumlikom a zaspinkal. No tak som zacala iny rezim, uz vcer som mu vecer davala pit mliecko z flase...
A pre mna je to signal ze on uz nepije mliecko ze je hladny, ale ab sa pomojkal 😅

a sa tesime zo slniecka konecne... 😵 😵 😵 😵 mozem zacal velke pranie !!! BO som dobry tyzden neprala 🤐

csikike
22. sep 2008

pene, super, aj ja sa odhodlavam kupit Um a zacat mu robit to, on sice vecer papa kasu cca hodinu pred spanim, potom ho okupeme a dorazi sa mleeeeekom, a niekedy je hore kazdu chvilku a niekedy az rano, tak ako dnes 😵

pierra
22. sep 2008

ahojtee.. my sme dnes boli 2x vonku, super bolo 😵
csiki, prvykrat UM na skoro 10mesiacov,je supeer.. tisko zavidim 😔 myslis,ze je tomik hladny preto sa budi? kasa by ho mala dostatocne zasytit 😕

csikike
22. sep 2008

zasyti ho urcite, len ho uz chcem odstavit, sice dostava uz len 3x denne MM ale velmi malo pije, asi len 1dcl vody nic viac a niekedy ani tolko nie

pierra
23. sep 2008

ahojteee.. nejako to tu utichlo 😕
baby mame novu maniu, jurko rano vstane, odvedie ma k stojanu s klucmi, vyberie si tatove od auta a cely celucicky den ich drzi v ruke, aj na prechadzke, aj v obchode az vecer ked zaspi mu ich mozme konecne zobrat 😅 a to trva uz asi 5 dni 😅

penelope10
23. sep 2008

ahojte 🙂

pieri som to zazila s mojim au-pair synom benedictom....
on ako 2- rocný poznal na dialnici vsetky znacky aut, niektore aj podla typov... Sikulak bol v tom a nosenie klucov bola jeho mania tiez
len tie kluce od BMW jedneho dna uz nevedel najst.... nasli sa az po 4 - hodinovom hladani a riesení otázky, ci to bol dobry napad davat mu kluce...
a odvtedy sa s klucmi uz nehral 😀 😀 😀 🤐

pierra
23. sep 2008

my nemame bmw a mame nahradne od auta ale niekedy sa tiez zapotim kym najdem jeho skrysu 😀
jurko bude v tomto po manzelovi, on tiez ako ty pises, na 2 roky poznal vsetky znacky aut.. jurko ked vidi smetiarov alebo sanitku,je ako zhypnotizovany.. 😅 no takze to budeme mat na vianoce a sviatky unho jednoduche 🙂

csikike
23. sep 2008

ahojte, my sme mali neskutocnu noc...radsej to ani nebudem komentovat, ale bude stacit, ze som mu sama preniesla postielku zo spalne do detskej 😅 od zlosti 😠 , maximalna dlzka jeho spanku bola 1,5 hodiny 😖
pierri, aspon sa s nicim zabavi, ten nas len vybera veci z umyvacky, alebo olizuje baterky, predlzovacku, brusi si zuby o ram postele, upratuje zo stola a hlavne NESPI 😀

monika1
23. sep 2008

Ahojte 🙂
tak u nas tiez idu kluce ale najma samotne auto,presedel by za volantom aj cely den 😀 strasne ho bavi krutit volantom a trubit 😀 a zapinat svetla...no chalan 😀

inac dnes som bola v robote a nastupujem v novembri dokoncit si PhD tak snad to bez Adamka nejako vydrzim ten polden 🙂

pierra
23. sep 2008

moni super 🙂 to je normalne na polovicny pracovny uvazok? budes ucit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre