Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

tatiana
12. jan 2009

csiki drz sa, to je hnusna choroba :(((

monika1
12. jan 2009

csiki skore uzdravenie tomimu 😒 pocuj a mal aj zachvat? my sme prekonali laryngitidu v marci pred rokom a odvtedy sa toho desim kedy sa to zopakuje,len sa modlim nech nas to obide 😔 podstatne je vetranie,zvlhcovac vzduchu a stiahnut radiatory na 18-19 st. v izbe kde spinka...dokina mu dala kalciovy sirup?my sme ho brali ale akosi nezaberal a taktiez olejove zabaly na krk ale mam pocit ze to bolo tiez nula bodov 😒

csikike
12. jan 2009

moni, presne, hnusny kalciovy sirup a zabaly, tiez vetram a mam na radiatore mokre uteraky.
Nastastie zachvat nemal

monika1
12. jan 2009

my sme nastastie adamka naucili pit ten hnusny sirup aj ine,volame to "mnam mnam sirup" 😀 a on ho pekne spapa a vie ze potom dostane piskotku 🙂
no chvalabohu csiki ze nemal zachvat ale dala vam dr cipky a vies co robit pri zachvate?

csikike
12. jan 2009

neviem co pri zachvate, prosim pouc ma, pre istotu, ja len dufam, ze to nebudem potrebovat
bracho to mal ked bol maly ale on sa dusil, lebo mu napuchli hlasivky smerom donutra, tak nevedel ani dychat poriadne 😔

monika1
12. jan 2009

csiki v prvom rade by si mu dala hned ten cipok do zadocku plus diazepam tabletku,zabalila by si ho do deky dala ciapku a sup s nim okamzite na balkon nech dycha studeny vzduch alebo otvorila nanho mrazak ale balkon,okno je ucinnejsie...dalej zabranit aby plakal,to ho rychlo utisit a pokial sa dusil jasne ze volat zachranku 😔 stava sa to najma v noci 😔 plus vraj zabera aj kocka ladu na hrdlo ale to viem ze adamko by ziapal takze to by som nerobila...

csikike
12. jan 2009

no ten diazepam nemam, tak dufam, ze bude dobry aj ten cipok a este fenistil kvapky mi predpisala

monika1
12. jan 2009

jasne hlavne ze mas ten cipok ten okamzite zabera plus ten studeny vzduch 😉

csikike
12. jan 2009

moni, velmi pekne dakujem, neviem preco mi to nepovedala, sice vraj ma iba zacinajuci, ale aj tak ma mohla upozornit a ako sa to prejavuje? asai bude jeden z nas spat s tomikom v izbe, aj ked ta teplota sa asi nebude dat udrzat, lebo on spi iba v overali tom spacom a bez prikryvky

monika1
12. jan 2009

no ja ti ani neviem ci by som to spoznala kedze sme to mali len raz a vtedy som bola dost v soku,my sme sa zobudili na to ze maly strasne kasle ale tak divne a ked prisla zachranka tak ze "stekajuci kasel" ale ci by som to spoznala neviem ale asi hej 😒 a to veru vam mala dokina povedat take zakladne veci 😖 a u nas adamko tiez spi v overali,sice ma paplon ale vkuse sa odkope 😒 hlavne mu tam castejsie na chvilku vyvetrajte,ako zaspi potom ako vy pojdete spat aby mal v izbe cerstvo...ale to je dolezite,vyvolavajucim cinitelom je v podstate prehriata izba a suchy vzduch

csikike
12. jan 2009

tak drzte palce aby sme zvadli tuto noc 😔

monika1
13. jan 2009

Dobre ranko 🙂
csiki tak aku ste mali noc? verim ze vsetko bolo ok 😉 vy ste to uz podchytili takze zachvat u vas uz nehrozil...mne sa taaak dobre spalo ale co uz ked trebalo vstavat 😒 to maly robi ako naschval ze tak dlho spi ked my musime vstavat ale cez vikendy sme od 6 hore 😖

csikike
13. jan 2009

moni, noc bola celkom dobra, sice sa chuda budil, lebo mal plny nos a nevedel dychat, ale vacsinou spinkal, len ja som nemohla spat u neho v izbe, lebo som nevedela zaspat co som sledovala kazdy nadych, tak tam spal drahy a rano sme odsavali sopliky, doobeda sme boli vonku a velmi dobre si pospal, bol zakryty a pritom na cerstvom vzduchu, takze parada, aj poobede pojdem von...
musim zohnat papier, lebo idem robit mame pozvanky na 50ku
teraz som mu dala do odparovaca par kvapiek eukaplytoveho oleja a idem mu spraviat aj kamilkovy caj a dame na radiator odparovat

lara1znk
autor
13. jan 2009

ahooojte kocky, krasne vas zdravim po strasne dlhej dobe
konecne mi ako tak prestalo byt zle, tak sa tu snad ukazem aj castejsie

vianoce som nejako prepasla ale do noveho roku vsetkym vsetko naj naj naj 😵
ako sa mi mate?

lara1znk
autor
13. jan 2009

jej, vidim ze csiky je uz oficialna snazilka, tak drzim palce nech sa rychlo zadari

kto bude taky mily a napise mi co vsetko sa udialo za ten dlhy cas co som chybala?
prosim prosim

csikike
13. jan 2009

ahoj lari, mas pekny termin 😵
a zhrnutie.. to je tazke
u nas nic nove, toto je chory, beha ako cert, nikde neposedi, vratili sme sa z lyzovacky a tajne dufame, ze 4ia 😀
a ostatne asi napisu kocky kazda za seba...
takze ti byvalo vela zle? a co christian? ako to vnima?

monika1
14. jan 2009

Ahojte 🙂
csiki sople su strasne neprijemna vec tak nech vam rychlo prejdu 😉

lari ty si sa kde prosim ta flakala? vsak sme uz po tebe skoro vyhlasili patranie 😀 no hanbi sa 😠 a tak sa na nas kosicanky vykaslat,hmmm 😔 ale som rada ze sa mate vsetci 4 dobre,ze ste v poriadku,pekne ti nabehuju tie tyzdne a super termin 🙂

my sa mame dobre,som v robote,makam ako fretka ale dnes sa mi strasne nic nechce 🙄

penelope10
14. jan 2009

ahojte 🙂
especialy LARIKA 😵
Joj nechem byt mudra ale som vedela ze si tehu 😀 Gratulujem a prajem bezproblemove tehu... Bolo ti zle aj pri Christiankovi ?
Deticky budu mat spolu narodeniny. Dobreeee 🙂 To sa len tak nevidi !

Co nove ?
No u nas to, ze Hugi už nie je pokojne babo ale riadny certik 🙂 Uz mi len chýba aby zacal chodit a budem potrebovat opatrovatelku. Nedavno mali oslavu (4.1.09) Inak nic prevratne.

Csiki vy ako s tomaskom ? dufam ze uz lepsie...
monika si zhanala ten kupon DM staveb. sporenie ? Ak este xces mozem Ti darovat 🙂

monika1
14. jan 2009

jeej pene dakujem krasne len neviem teraz ako sa ku mne dopravi 😅 😀 no nieco vymyslime 🙂

pierra
14. jan 2009

ahojtee..
vitam klarikuuuuuu 😵
panecky 16tt, nechapem kedy ti tam nabehli tie tyzdne!za chvilu budete vediet pohlavie 😵 citis sa rovnako ako pri christiankovi lari?

moni tuto noc sa mi s tebou snivalo 😅 ze ste prisli s celou rodinkou ku nam na navstevu a ty s takym riadnym bruskom 😅 a ze: "som ti nevravela??? ved som uz v piatom mesiaci" 😉

monika1
14. jan 2009

pierri krasny sen 😵 😵

csikike
14. jan 2009

no pekne, moni, a preco si nam nic nepovedala? 😲 😀
pierri, len bosoruj a jurko bude mat surodenca 😀

monika1
14. jan 2009

csiki chcela som vam urobit prekvapko a poslat smsku rovno z porodnice 😀 😀 😀

pierra
14. jan 2009

baby to je sranda, ze virtualne sme kazdy den spolu ale napr. take tehotenstvo by sa takto dalo v pohode utajit aj celych 9 mesiacov 😅
csiki ja nie som bosorkaaaaa 😀 len asi nad tymi deturencami prilis rozmyslam,preto sa mi o nich aj sniva 😔

csikike
14. jan 2009

moni, si vazne tehula?

pierra
14. jan 2009

baby kolko casu travite denne s chlapcami vonku ?

penelope10
14. jan 2009

Baby to co sú za tajomstva kazdy den niketo nieco 😕 😀
Pierri my velmi v tej kose von nechodime. A maly aj tak pri -7 mi viac ako 45 min. nevydrzi... A chodime teraz co udrali mrazy tak 2 -3 x tyzdenne.
Jeho teraz bavia hracky a plazenie + objavuje kuchynu tak v pohode mi vydrzi aj dnu 🙂

monika1
14. jan 2009

csiki nie som...zatial 😉

pierri ja co viem tak doobedu je Adamko vonku cca hodku az hodinu a pol a poobede ked sa ideme prejst este podvecer tak sme taku polhodinku vonku 🙂

pierra
14. jan 2009

no my chodime pravidelne kazdy den bez vynimky, tak na hodinu najmenej len som mala vycitiky,ci to nie je malo.. niekedy ideme aj rano aj poobede len teraz ked som na jurka sama a treba ho vlacit na rukach,tak si to dost casto rozmyslim a ideme iba raz von..
🙂

csikike
14. jan 2009

tak my chodime von tiez 2x denne asi tak na 3/4 hodku kazdy raz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre