Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

tatiana
17. aug 2008

ahojte 🙂

Moni - upravujem - ja nemam laktacnu krizu - mam mliecka habadej 🙂
len moj synator nie a nie jest, nejedol dnes od rana 6,00 😔

Ja osm spokojna s kojenim 5 mesiacov 🙂 len keby sa rozhodol, ze moje uz nie a ze UM je lepsie, aj aby priberal ...
lebo takto je to o nicom ...
toto ma strasuje najviac, ze netusim, kedy a ako bude jest, ci mozem ist niekam von ...
to je na tom blbe :(

lia
17. aug 2008

este ani neviem kde je fotak a ani sme sa moc nefotili,ale par vam poslem na mail.
mam asi len na laru mail a csiki,tani,ty mas doma mail??moni,pierri,poslite,poslem vam potom fotky ked ich stiahnem.

pierra
17. aug 2008

ahojte... no konecne ste tu 😵
lius vitaj domaaaa.. ako bolo? spokojni so vsetkym?

nas drobec tiez strajkuje a nepapa, tiez som z toho na nervy.. vcera zjedol iba jogurt a kukuricne chrumky.. a potom az mliecko na veceru.. vsetko odstrkuje od ust, pluje na pol metra 😠

lia
17. aug 2008

ahoj pierri,

ano,boli sme nad mieru spokojni so vsetkym,vsetko nam tam vyhovovalo 🙂
mali sme all inclusive gold,takze keby som nebola shopomanka,uz nic neminieme 🤐 😀
teraz by som isla do talianskaaaaa ☹
nechce sa mi ist uz do roboty zase a dokola 🙄

pierra
17. aug 2008

to ti verim lius 😒 ja ked pocuvam od sestry "pikosky" z prace/boli sme kolegyne/,tak mi je zle..
a co pekne si si kupila? oblecko isto 😝

lia
17. aug 2008

vselico pierri,rifle,tielko,topanky na zimu....nooo rozkokosila som sa tam zase,ale moj manzel mi povedal,ze nech nad tym nerozmyslam,ze su to super veci,tak sa mi super s nim nakupovalo 😀
ved to,neviem si predstavit,ze sa tam budem musiet zase zavriet. 🙄

pierra
17. aug 2008

take sedave zamestnanie riadne ubija vsak? 😖
zimne topanky v lete na dovolenke? waau.. tvoj muzik s tebou rad nakupuje?

lia
17. aug 2008

obcas hej,ale musi to ist takto hladko ako teraz 😀
neznasa vela chodit 🙂 hej,chcela som vsetko uz na zimu,lebo uz je koniec leta a vobec nic nepotrebujem.myslela som,ze tam bude viac zimnych veci uz 😒 .chcela by som si aj bundu kupit uz,nech mam pokoj.asi budem musiet skocit do rakuska.
ubija veru a hlavne po dovolenke a nam nastanu asi teraz poriadne zmeny,takze uvidime co bude dalej 😖

pierra
17. aug 2008

aspon kolektiv ste dobry? ani neviem v akej oblasti teraz pracujes vlastne..

lia
17. aug 2008

som tam sama pierri 😀 to ma asi najviac ubija 😖
doobeda mam tam,ale len na chvilu prevadzkarku....

pierra
17. aug 2008

hm.. ved sa poobzeraj po niecom inom.. zmena je zivot nie?

no ja uz idem prec.. moji chlapi vstali, ideme k nasim.. peknu nedelu lius.. aj ostatnym, papaa

lia
17. aug 2008

aj vam pekny zvysok nedele este pierri 😵

uvidim ako sa to vyvinie samo a nebudem sa zatial po nicom obzerat,lebo nasi nestihaju vo firme,tak by som zatial isla tam,ale tam sa neponahlam 😀

penelope10
17. aug 2008

ahojte 🙂 aj my sa hlasime ...
dosli sme nadranom este furt som kusa mimo ale spoko, dam potom aj fotos, ked stiahnem... vykupali sme sa kusa ohnedli bo som bola biela jak snehurka 😀
a varim obed a kura sa nie a nie dopiect 😎
maly daco pokasliava tak uvidim co bude... dufam, ze sa z toho vyhrabe, dala osm mu hedelix... tak cakam 😔
prezil chuda 14 hodin v aute.. takze ma toho dost..

csikike
18. aug 2008

ahojte, dovolenkarkam : vitajte doma
ja som sa neozvala, lebo sme malovali malemu izbu a tam je PC, takze som mala abstaky 😀

csikike
18. aug 2008

a adamkovi vsetko naj 😉
baby, super fotecky 😉

penelope10
18. aug 2008

Ahojte 🙂
csiki dakujeme za privitanie...
my sme boli dnes u lek. tam dala hugimu kv. do nosika aj sirup....On je ale inak veselý 🙂 až veľmi...
csiki tak vy ste malovali ?

lara1znk
autor
18. aug 2008

ahojte holky,

kocky po dovolenkach sup sem s fotkami ale na email
ako ste sa mali?
musim vas poriadne precitat
pene, kde ste to vlastne boli? v cechach?

tanicka, co je to s riskom? zeby kvoli zubkom nepapal? ale mliecko by nemal byt problem
boli ste u lekara?

my sme sa trapili od soboty az do stredy, zase sme isli k lekarovi lebo v stredu sme uz ani nevedeli zrazit teplotu sirupom
vo stvrtok sa nam uz polepsilo tak som rada a uz sme v poriadku

vcera sme odviezli babku a dedka na letisko tak sme opat sami, uz nam chybaju, bolo to super, maly si ich uzival a oni jeho, teraz by len chodil za rucicku takze mam co robit cely den

idem cvicit, potom na nakup tak si vas docitam snad zajtra a pozriem fotky

pekny vecer

lara1znk
autor
18. aug 2008

tak stihla som aj fotky

pierri, jurko je sikulka ako uz sam stoji a co chodenie? uz sa chyta?
nakoniec vam do roka bude aj chodit 🙂

moni, super fotky z chaty, vy ste boli jedini par s deculom? ako super, mat tolkych babysiterov 😉

csiky, tak v budapesti ste sa mali paradne

pene, aj ty prihod nejake fotky a lius ty posli na email pls

csikike
18. aug 2008

lari, suepr foto na tom zachode 😵

lia
18. aug 2008

lari,christianko je svetovy 😀 jak spravny chlap 😀 😀
poslem,poslem,len to potrebuje cas 😀

monika1
19. aug 2008

Ahojte 🙂
lari dakujeme za pochvalu a diky csiki 😉
a fakt super foto Christianka na zachode 😀 csiki a kde mas foto z Budapesti?akosi som nenasla 😅
lari no mali sme jedini deculo,ostatni sa uz snazia tak sa snad coskoro Adamko docka aj kamosa 🙂

pene vitaj doma a kde vsade ste boli?

my mame za sebou uz tretiu strasnu noc 🙄 uz som hotova,neviem co mu je,asi zuby,bol asi 4x hore a spal s nami,no hrozna noc 🙄

penelope10
19. aug 2008

Ahojky 🙂
Babulky Nejake Fotos su v albume... 😉
Boli sme napokon (po 2 tyzdennom prehovarani mojho muzika 😀 ) na Ostrove Krk (Chorv.) Plaž bola štrková, more čisté & teplé.. takze spoko... 🙂
moni, boli sme v stredisku Baška (juh ostrova) + na 1 deň v meste Krk (administratív. centrum).
A co ma prekvapilo... oni normalne ako fakultat. výlety ponúkali výlet do Benátok 😵 😵 😵 Jasné že sme neboli.
Moni, my noci mame celkom OK, až na to že opäť sa ozvali horné kryzáky :( + kašle a soplíkuje... a cez deň polakava co predtým nerobil a už som nachladená aj ja... Takže budeme mať asi doma Lazaret 😀
Dosť sú už noci chladné... koniec leta je tu 🙄 🙄

pierra
19. aug 2008

ahojte..
pene super fotky, tak si prekvapila,ze nakoniec ste boli v ch. 🙂 teba asi netreba dlho prehovarata na nejake dobrodruzstvo, raz dva sa rozhodnes 😅
a pozeram ze mate aj novy kociarik.. to je peg-perego? 😉

moni, lari, este davate drobcom kazdy den masko? alebo ked som uz zaradila aj strukoviny,tak nemusi byt stale maso?

lara1znk
autor
19. aug 2008

ahojte kocky,

my sme tiez mali zlu noc teda maly bol v pohode, cerstvy vyspaty uz o 3ej, tak som mu dala cajik a potom pomaly zase zaspinkal. Rano si potom pospal takmer do 8ej tak aspon som sa vyspala ako tak.

ja nedavam masko kazdy den, to sa na SK takto radi, u nas nie.

idem pozriet fotky

lara1znk
autor
19. aug 2008

super fotky pene 🙂

veru vy ste asi taki dobrodruzni, to ste sa len tak na poslednu chvilu rozhodli pre chorvatsko? ja som bola na tom ze idete do ciech.
my sme tu vsetky chaosili co pobalit k moru a vy ste sa vybrali a hotovo 😀

penelope10
19. aug 2008

Lari min. roku sme isli systemom, ze na dialnici v chor. sa rozhodneme kde ostaneme... 🙂 Ale inak sa nedalo kedze moj sef 6 tyz. sa nevedel rozhodnut kedy a ci vobec mi da dovolenku 😠
A my sme planovali uz krk min. roku, len potom sme to zavrhli a chceli sme ist do Ces. Krumlova.. napokon po zvazeni vsetkych za a proti sme sli predsa len do Chor.
+ ma povzbudlia aj monika, ze maly kedze nevie chodit tak skor vydrzi v autosedacke ... 😉

monika1
19. aug 2008

jeej pene krasne fotky 😵 Huginkovi sa pacilo vo vodicke vsak?tak som rada ze som vam pomohla 😅 a vsak to bolo vsetko v pohode s malym babom? 🙂
no a veru mas peg perego 🙂
pierri a ty ako si na tom s novym kocikom?

ja davam maso tak 5-6 krat do tyzdna...

pierra
19. aug 2008

moni, no nemam novy.. na dovolenku sme nakoniec zobrali nas a bola som rada lebo jurko v nom cez den spinkal a je nanho zvyknuty.. no a uvazujem o golfaci maxi-cosi,ked uz bude jurko chodit.. ale pojdem si ho kupit ku svagrinej do rakuska ked pojdeme na navstevu,tam je o 2tis. lacnejsi a vseobecne vsetky kociky su tam lacnejsie 😒

pene admini ti zmazali foto?

penelope10
19. aug 2008

hej zmazali ma, asi pre tie slnecne okuliare 😒
tak budem ružova 😀 😀

lia
19. aug 2008

pene,super fotky a krasne more,hned by som sa tam najradsej videla 😒
pre ake okuliare ta zmazali?? 😅 je to normal?? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre