Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
4. nov 2008

ahojteee..
moni to je strasnee daco ☹ drzim palce,aby sa teplotka viacej nevratila.. 😒

baby poradte nejaky trik ako naliat sirup proti kaslu do jurka, uz som bezradna.. on ho vsade citi, vsetko mi vypluje, neviem ho nijak oklamat ☹
..ale je pravda,ze ten stodal je taky hnusny,ze ani ja by som ho nevypila 😅

tani,mne sa to tiez zda skoro,ist do robotky od takeho maleho babatka ale viem ako to chodi,ze ti asi nepodrzia miesto,tak asi nemas na vyber 😲

baby mne sa zase v noci snivalo,ze som tehotna.. no ja uz neviem, minimalne raz do tyzdna mavam taky sen 🙄

lara1znk
autor
4. nov 2008

ahojte kocky,

moni to je mi luto ze Adamko bol chorucky, tak to si fakt nemala dobry start v praci, dufam ze uz mu je lepsie 😔 , skore uzdravenie!

pierri, neporadim ti s tym sirupom, christian tiez stale vymyslal ale stodal mu stale celkom chutil, tak neviem
a teraz som u nas objavila taky chutny sirup s jablkovou prichutou proti kaslu tak ten ked christian zbada uz rozhodi rucickami a tesi sa na nho 😅
a ten tvoj sen 😀 , no mas nejake podozrenie?

u nas leje od rana, hnusne pocasie, mala som auto booknute na technicku kontrolu ale som to prelozila na zajtra, ved co by sme dnes inak robili, tak aspon niekam do mesta pojdeme trosku po obchodoch sa prejst, inak by sme sa asi zblaznili len doma sediet

pierri, darceky, co ja viem take rozne, neteri ruksak, synovcovi brankarske rukavice, dalsej neterke taku sadu na tvorenie roznych veci z papiera, potom sadu sminiek pre malu teenegerku, sestram knihu, taku flasu ozdobnu flasu s cesnakovym olejom do kuchyne atd.
este mi treba pre jednu sestru a potom este svokrovcom, tento tyzden musim skoncit!

vcera som kupila christiankovi overal, nadherny teplucky ale neviem ci mu nebude maly, je mu tak akurat teraz ale o cislo vacsi bol obrovsky, tak neviem 😕

co porabate dnes?
a co kupujete manzelom na vianoce?

tani, ty sa uz chystas do prace?

musim vas poriadne docitat

lara1znk
autor
4. nov 2008

tani a na kolko by si sla naspat?

my zvazujeme skolku od januara, myslim ze christianko je uz na to pripraveny, vyslovene bazi po spolocnosti,
ale len 2-3 doobedia takze to sa mi zda ok, po obede by som si ho vyzdvihla a potom by uz spinkal doma,
no najprv si ja musim najst pracu na tie 2-3 doobedia 😀

lara1znk
autor
4. nov 2008

este som vam kocky zabudla napisat, ze uz mame vsetky horne zubky, cez vikend nam vysli ocne, ktorych som sa najviac bala a uplne bez problemov ani sme nevedeli ze zubkujeme 🙂
uz len 2 dolne nam chybaju a sme komplet

pierra
4. nov 2008

no lari, ty mas bohatu fantaziu ako citam tvoje napady s darcekami 😉
u mna je najvacsi problem,ze nemozem chodit obzerat do obchodov lebo sa nikam nedostanem s kocikom 😠 takze vacsinu objednavam cez net a ostatne co treba kupit cakam kedy bude mat volno segra a pobeha so mnou par obchodov 😒

a ked si sa pytala co muzikovi na vianoce - tak jemu klasicky "nic netreba" ale on zbiera modely auticok,takze mu urcite prispejem do zbierky 🙂

tatiana
4. nov 2008

moni - tu nejde o prachy ....
my v pohodke vyzijeme ...
tu ide o moj flek ...

monika1
4. nov 2008

jaj tani tak to je ine 😒 ti nepodrzia flek?

penelope10
4. nov 2008

ahojte 🙂
no sa ospravedlnujem ze som tu daaavno nebola, no jednym ockom som vas sem - tam sledovala 😉
mam uz po skuske tak sa vam mozem venovat...

Stihli sme dnes aj lekarku a Huginko ma 10,5 kg a 75 cm 😵
Na Riska sa nechytame 😀 ten bude dlhan... Tani vy ste obaja s T. výšky ?

Vianoce zacnem riesit bo sa to fak nezdá ale sa to bliži...

Monika verim ze s Adamkom lepsie... sila, ze mu nic nenasli 😔

tatiana
4. nov 2008

ahojte >|

pene / nie ja mam 168 a T ma 183 🙂

neviem po kom tak rastie
🙂)))

lara1znk
autor
4. nov 2008

no tak to je vazne tani a nic ine by si si nenasla v tvojej branzi, kebyze odtial odides? v BA by to nemusel byt problem

no ved tibi je vysoky tak co sa divis, aj nas christian je riadny dlhan, uz su nam male vsetky fusaky, jednoducho ich uz nezapneme, tak to ma vobec nenapadlo minuly rok ze toto by mohol byt problem 😀

ahoooj pene, no kde sa tulas? co sa neukazes castejsie? ako sa mate s huginom?
pridas sa aj ty na stretko v decembri?

nas maly mi len nedavno zaspal, rano schrupol na hodinu a pol, preto som sa tu konecne dostala!, a pooobede uz nie a nie spat, tak aspon na chvilu nech si este pospi lebo to by bola katastrofa

chcela som mu dnes kupit nove topanky na zimu, no nedajboze si premerat nozicku, cirkus humberto

pierri, to poznam na SK, mna ide rozhodit ked potrebujem nieco pokupit, teda okrem Tesca a Billly si mozem trhnut
ja napady mam, no ved musim mat, moj Guy o darcekoch ani nerozmysla, potom pred vianocami sa vyberie a kupuje na poslednu chvilu a ja som zase pravy opak, ja neznasam robit veci na poslednu c hvilu
a mna to navyse aj bavi, cele tie pripravy, nakupovanie, balenie darkov, takze si to aj tak trochu vychutnavam, aj ked tiez tie nakupy su ine odkedy ich absolvujem s christiankom 😀

tatiana
4. nov 2008

Moni, kto ti je s Adamkom?

pierra
4. nov 2008

ahojte zienky..
tak zavolala segra,ze mas cas, pobehali sme par obchodov.. kupila som jurkovi take kladivo co vydava zvuky a cd s rozpravkami.. dalsie darceky musi vymysliet tato 🙂 mam aj nejake oblecko ale to mu asi nedam pod stromcek, naco aj, jurko by si to ani nevsimol 😀

rozmyslam co kupim mamine,kazdy rok by som chcela nieco originalne lebo si to zasluzi a nakoniec to je vzdy kozmetika alebo nejaky pulovrik.. no ona sa tesi aj tomu,samozrejme 🙂

ja mam tiez rada vianocne nakupy ale presne ako pises ty lari, s jurkom to je ine, dnes sa mu to ocividne nepacilo,este,ze s nami bola segra,ta ho zabavala kym som cakala v rade pri pokladni.. inac v obchodoch s hrackami uz citit viac ludi aj nervoznejsie predavacky 😅

lara1znk
autor
4. nov 2008

jej pierrri, tak si to rozbehla dnes

aj my uz mame co to pre maleho a oblecko som tiez vzdala, ved tomu sa on nepotesi
som zvedava ake to bude tento rok, kolko toho budu deticky vnimat
hlavne rozmyslam kam dame stromcek, aby ho maly nezhodil 😀

a kym travite vianoce kocky? sami ci s rodicmi?

tatiana
4. nov 2008

my prvy krat sami ....
potom hajde do levic 🙂

lara1znk
autor
4. nov 2008

inak ja tiez stale vymyslam nieco origos pre nasich a uz ma pakrat napadlo im dat nejaky vikendovy pobyt niekde, lenze zase potom by nemali nic pod stromcekom, stale mam taku dilemu
myslela som niekde v kupeloch alebo tak, tomu by sa iste potesili a v zime mavaju aj dobre zlavy, lebo to nie je take ziadane

lara1znk
autor
4. nov 2008

tani, tak to mate idealne, tak by sa to aj mne pacilo
a v leviciach ku komu idete, ci k obom postupne asi, co? nastastie ich mate tak blizko

tatiana
4. nov 2008

no postupne pekne ..
nasi, svokrovci ..

pierra
4. nov 2008

my este nevieme co a ako.. svagrina sa zatial nevyjadrila ci pride, kebyze nie, ja by som rada k nasim 😔
ale svokra tu asi bude,tak ju urcite nenechame samu 🙂

baby aky je u vas zvyk? niekde vraj vianocny stromcek nosi Jezisko, mne sa to velmi paci ale neviem ci to budeme aj praktizovat, mozno by sa aj dalo 😅

tatiana
4. nov 2008

mne sa nepaci, ze Jezisko nosi darceky, co to je sprostost??? ☹

ale inak neviem ako to nazveme ...

lara1znk
autor
4. nov 2008

u nas stale nosil darceky Jezisko, mne sa to zase paci, ale stromcek nie, to sme pekne vsetci spolu zdobili, od malicka sme pomahali a tak sme sa tomu tesili 😵

pierra
4. nov 2008

ja si tiez pamatam ako sme stale s otcom zdobili len mama mi minule povedala,ze ked sme boli este mensie,tak nam nosil Jezisko 😵
a darceky ze nosi,to sa mi paci, je v tom take zvlastne caro a ta detska zvedavost, to si nenechame ujst 😅 😵

lara1znk
autor
4. nov 2008

presne, ja si neviem predstavit ze keby nebol Jezisko, co poviem detom? ze sme s daddym nakupili?
niekto mal Deda Mraza, to uz je na kazdom koho si vyberie ale niekto nadpozemsky by to urcite byt mal

si pamatam ked som bola vacsia a samej sa mi podarilo odhalit ze Jezisko su vlastne mama a oco, tak som to povedala aj mojej o 3 roky mladsej sestre a ta to raz nevedela pochopit, az som jej ukazala Barbie v skrini u mamy a potom ju m ala pod stromcekom tak pochopila 😅
a dodnes mi to nevie odpustit, vraj som jej pokazila vianoce...

pierra
4. nov 2008

lariii to sa nerobiii 😀 😀

my sme sa to dozvedeli so sestrou v skolke a boli sme velmi veeelmi sklamane ☹

monika1
4. nov 2008

tak baby ja som naopak s darcekmi na nervy 😅 netusim co komu kupim,nikto nic nechce,nepotrebuje tak ja uz fakt neviem co vymyslim 🙄 a este k tomu ma teraz brasko meniny a narodky a potom aj otec takze o starost navyse...ale vsak nieco vymyslim aj ked najvacsi problem mam s darcekom pre manzela 😒 aj ked napad uz mam jeden...a pre maleho zase naopak najmensi problem 🙂

inak u nas tiez darceky nosil jezisko ale vobec sa nepamatam na to kedy sme zistili pravdu 😨

tani Adamko je s babkami na striedacku 😉 inak k veceru sa mu zvysila teplota ale nie uz tak brutalne, "len" 38,8 mal ale klesla tak dufam ze noc nebude moc zla a konecne sa vyspime trosku lebo cez den som total unavena 🙄

monika1
4. nov 2008

no a este neviem ako vyriesime vianoce,minuly rok sme boli na veceru u svokrovcov a od nich sme sli rovno k nasim tak tento rok to vystriedame alebo budeme sami...

tatiana
4. nov 2008

lari - no teda : ))))) aj my sme raz nasli darceky a maminka mala take pokazene vianoce, ze nas to mrzelo z anu ...

a moni, ty sa mas 🙂 ja mat babku tu 🙂 co by som za to dala ...

A nemoze to byt z toho, ze si sla do prace, ja som tak reagovala na to, ked maminka sla do skoly a podobne :( 40 tky horucky ...
a nic mi nebolo

lara1znk
autor
5. nov 2008

to je dobry postreh tani, kto vie ci to adamko n evycitil, deti su nevyspitatelne
hlavne, ze uz mu je trosku lepsie a snad dnes uz sa mu uplne polepsi

moni a tebe to ako ide v praci? ako si zvykas? iste mas dobry pocit ze adamko je s babkami, ktore dobre pozna, to je ta vyhoda oproti skolkam asi

tani, a ty ako pokracujes s patranim po opatrovatelke? o jaslickach si neuvazovala?

inak dobre ranko 😉

penelope10
5. nov 2008

ahooojte,
lari sa netulm, som len mala taky busytime, potrebovala som sa ucit na rigo-skusku ? a som sa pytala ako to dokazu tie matky s detmi... 😕 😕 😕 😕
S huginom sa mame dobre zacina ale nieco pofňukovat , co predtym nerobieval a ked sa mu daco nepaci tak to dava riadne najavo.... Na stretko v decembri sa rada pridam 😵 😵

Este tani k Riiškovej Výške... my mame ja 174, MM 176cm a maly nie je tyk vysoky asi je to fakt individualne... aspon ked bude dlhan sa v dave nestratí 😉

My na Vianoce budeme asi doma aj min. rok sme tak boli a potom na 1 den k nasim a potom an 2. ku svokre. Tak je to asi nejlepsie podelit a dufam ze sa maly dovtedy pohne a ako si bude rozbalovat darceky.... si pamatam mojho brata on ma teraz 12 r. ked bol maly ako si myslel ze vsetky darceky su pre ńaho a chcel rozbalovat vsetky 😀 😀 ... pokrakoval pri stromceku ako capko a nevedel co skor lapit.... sme sa narehotali...

Inak baby skusala som davat hryzkat malemu rozok no on na neho zvysoka... ani jablko v ruky ho velmi nefascinuje... asi je problem v tom, ze on prestal svet okolo skumat ustami a viac pouziva ruky... No neviem ako ho naucit jest viac veci... Ma v podstate uz 10 mes. a sa mu zdra ze by mohol uz aj daco viacej.... len neviem ako mu mam taky rozok davat ked on si z neho nehryzne....

tatiana
5. nov 2008

pene - skus chlebik, mozno si kusne 🙂

a Lari - no stale hladam ...nejako ale premyslam, ze by mi bolo najlespie mat niekoho doma ..
aby som to videla, lebo akonahle sa dostane do kolektivu deti - ochorie mi :( a to mozem byt uplne doma a nepracovat ...

pierra
5. nov 2008

tani a nebojis sa pustit niekoho cudzieho do bytu?
alebo hladas pestunku,ktora opatruje naraz viac deticiek vo svojom vlastnom byte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre