Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
29. aug 2009

caute kočandy
ako? 😉 ja tu teraz tak pomenej.....stale nemame net..nejako sa neviem dovolat tomu pajkovi co to ma na starosti 😠 😠 tak pisem len ked som u niekoho na nevsteve....a ozaj stretko bolo?

dadadulka
autor
29. aug 2009

fion čau, stretko ešte nebolo, ale už ho chystáme...
jéééjda, tu niekto pôjde o chvíľu rodiť 🙂 si zbalená...? a kde rodíš...?

fiona8
29. aug 2009

veru veru...uz len 22dniiiiiiiiiiiiii.....ci akos a to spieva?? 😀 hehee....no uvidim ci mi aj potom bude do smiechu....
zbalena som akurat vcera som este prala baldachyn na postielku 😉 pojdem do NR

dadadulka
autor
29. aug 2009

držím palce, nech to prebehne hladko 😉

fiona8
29. aug 2009

dakujeme 🙂

imis
29. aug 2009

Ahojte! Dik marek za info,uz som sa potesila,ze 10 juros usetrim za fusak,ale marine farba v akcii nie je ☹ A ozaj marek-to si ty zuzi?
My sme uz doma-opekac bol fajny,ale ten farfest dnes nevysiel.Pocasie- nula cela nula.
Fion,porodnica v NR je uzasna,skoro vsetky asistentky su tam super,jedna ok,jedna otras,ale verim,ze ty vystihnes super.Porod bude krasny zazitok,o to sa neboj.Ja ti len zelam pevne nervy na sestonedeli!

fiona8
29. aug 2009

ahoj Imis
no ved na salach to vyzeralo fajn, aj tie sestricky....kazdy nadava len na to sestonedelie....ved uvidime 😉 trosku sa bojim ale zaroven sa neviem dockat ako to nase malinke bude vyzerat!!! 🙂

imis
29. aug 2009

Presne tak fion,sustred sa len na drobatko,pekne sa on staraj,mojkajte sa a zvladnete aj sestonedelie 😉

zuzu84
29. aug 2009

ahojte dlho som tu nebola.Musim si vas precitat
Fiona8 ty uz za chvilu rodis tak drzim palce.Presne tak ako povedala imis staraj sa o malinkeho a vsetko zvladnes a ani sa nenazdas a budes doma.
No vidim ze uz tu nik nie je tak aspon nas hodim na prvu stranu nech sa zajtra najdeme. pa

dominka11
30. aug 2009

ahojte, fion, no teba som sa chcela spytat, že kde ideš rodit, ked je tuším ešte v ZM porodnica zavreta. Takže pre NR si sa rozhodla, ved to je v podstate jedno, hlavne aby ste boli obidvaja zdraví a tých pár dní prežiješ hocikde 😉

dadu, hod foto na tu trojkolku, nech ma u nás ježiško inšpiráciu 😀

luci, veru kauflandak 😀 bože, kto take hovadiny na FB povymýšla...

zabga88
31. aug 2009

dobré ránko sa praje!
kde ste všetky? nespííííme 🙂

imis
31. aug 2009

Ranecko vinsujem!
Rano si pijem kludne cajik a vola mi Maci z roboty,ci neviem nic o tragedii,co sa stala v nasom baraku. Vraj v strednom vchode niekto vyskocil z okna nadranom okolo stvrtej-na vasej strane dada. Nevies o tom nic? Nevidela si blikacky? Ja som o stvrtej bola v hladine alfa. Vraj tam rano zmyvali krv z chodnika.No velmi sa mi tam chuti ist teraz s detmi na pieskovisko-vsetky chlpy mi stoja. 😖 ☹

zabga88
31. aug 2009

ahoj imis! to fakt??? A nevieš kto to bol???

imis
31. aug 2009

Ani len netusim. Je mi jasne,ze na pieskovisku v klebetarni sa dozviem aj to,co vediet nechcem,ale tie info su uz take prikreslene,ze az. Aj mam strach vediet,ze kto to bol. Uz tu poznam dost ludi.

retaux
31. aug 2009

Ahojte!
Fíha, aká tragédia hneď v pondelok ráno ☹

imis
31. aug 2009

Cau Luci,no vidis. Daj nejaku peknu rannu info z "luk" 😉

retaux
31. aug 2009

Na Lúkach svieti slniečko 😅 Nič nové, pozitívne sa ku mne ešte nedonieslo.

dadadulka
autor
31. aug 2009

ahojte 🙂

imis neviem o tom nič... 😕

retaux
31. aug 2009

A ja idem "piecť" zákusok - tú striešku z BeBe keksov s banánom v strede.

dadadulka
autor
31. aug 2009

ale ľutujem toho nešťastníka, asi už bol na dne, keď sa odhodlal k takému činu...

dadadulka
autor
31. aug 2009

luci to aj ja robím, je to mňamka 😉

imis
31. aug 2009

Snad sa odhodlal sam a nikto mu nepomohol. 😒 Luci,presne dnes som ta chcela navstivit 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
31. aug 2009

dominka my sme vybrali corvino 😉

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

imis
31. aug 2009

waaaau,super vozitko dada. My hladame bobycar.Neviete len tak nahodou? Ale nie predrazene na MMB 😅
co dnes varite? My sme vcera vsetko doslova pozrali a mne sa taaaaaaaaaaaaakto nechce varit.Zeby som uvarila pizu z pubu? 😉

klauduska
31. aug 2009

Ahojte babulky!!!

imis...cooo???Preboha,to uz ake veci sa tu deju???Snad to nebol niekto znamy.....

luci...a co oslavujete,ci len tak???

My sme mali v sobotu a v nedelu hruskovy kolacik, take pite,co svokrusa doniesla...mnamkaty bol!!!!My sme ich pozvali na racletts v sobotu na veceru a ona doniesla kolacik...dobre to mama rozdelene,nie???A ja som si tak pochutila na racletts aj na tom hruskovom kolaciku...mnaaam.....este teraz slintam.... 😅 😅 😅

klauduska
31. aug 2009

dadi...tak Matusko bude brazdit Vrablami???? 😀 Dobry povoz..... 😉

zuzu80
31. aug 2009

bre ranko dievcence 🙂 😎

imis, ty ake krimi spravy davas, hned rano, az mi kafco zabehlo 😕 brrr, to sa muselo odohrat nieco hrozne, ked sa niekto k takemuto cinu odhodla 😔

dadu trojkolka je perfisacka, matuska ju uz aj dostal, ci uz na narodeniny?

Bananova strieska?mnammnam Luci ale to si si mala nechat na rano pred stretkom 😀 😀 😀 😀

imis, s bobycarom neporadim a v detskych obchodoch nemaju?

imis
31. aug 2009

zuzu,ked mne sa nechce behat po obchodoch. 😎 Mne sa tusim nechce nic 😀
Mam dalsiu spravu-kamoska,co roky nemohla otehotniet,je v 7 tyzdni tehu.Teraz mi volala a ja tu lietam po byte od radosti 🙂

retaux
31. aug 2009

Ale jeden našich známy oslavuje dnes 80 rokov, tak mamička mu chcela piecť, tak som jej povedala, že jej trochu pomôžem. Už mám hotové. Takéto zákusky "pečiem" rada 😀

dadadulka
autor
31. aug 2009

babule, mne sa na nej najviac páči tá vysoká tlačná tyč 😀 kríže mi nebudú odchádzať 😀
zuzu jasné, už sme mu ju dali, nech má drobec radosť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre