Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
25. sep 2009

aj ja padám, pekný víkendík prajeme papa 🙂

dominka11
25. sep 2009

babulky, pekný víkend aj vám 😉

klaudi, no tak to je blbe. Aj ja som chcela najskor epi, ale nakoniec som išla bez nej...

no, druhy pokus, dufam, že zaspí

dominka11
25. sep 2009

no nič, spanok sa nekoná.

anjelikbambulka
25. sep 2009

babule, tééééda, ste sa rozbehli, ani som vás neprečítala... 😉 😉 😉

mne emmuška spí už od 11,45, takže každú chvíľu čakám, že sa zobudí... inak, čo ste písali o tom zaspávaní, my sme ju hneď od narodenia naučili spať v postieľke, len ju tam dám a ona zaspinká... niekedy jej len zájdem dať cumlík...
keď bola teraz chorá, spinkala so mnou v posteli, tak som sa bála, že si na to zvykne... ale našťastie nič také...

dominka11
25. sep 2009

my sme boli prvý mesiac u našich, nemali sme tam postielku, tak maly spavat s nami a potom maval koliky, tak v postielke tiež nevydržal. Ale od nejakeho 4-ho mesiaca, ked mu prešli bolesti bruška spava v postielke, tiež ho položím a ked ma spat zaspí.

dominka11
25. sep 2009

práve mi volal MM, že bude do večera v robote, ak nie do noci. super 😒

anjelikbambulka
25. sep 2009

a mne volal môj, že v nedeľu ide hrať futbal... super 😒

dominka11
25. sep 2009

no vyzera to tak, že maly konečne zaspal, takže aspon mam chvilku pokoja.

zabga88
25. sep 2009

ahojte! tak ako? poprechadzali ste sa???

dominka11
25. sep 2009

ahoj zabi, no ešte sme sa trošku prešli a potom sme išli na kafe k zuzke.

svoradinka
25. sep 2009

ale sto to teda popisali.....mne sa Matko teraz zobudil a ja som si pokym spal pozrala ordinaciu,ktoru si teraz nahravam a na druhy den si pozriem. teraz sa napakame a idemem vonku. Po Tomasak mi dnes privezie susedka,takze nemusim ist do Vrabel. A co sa tika epiduralky aj ja som to bez nej prezila,ani som ju nepotrebovala,porody boli velmi rýchle.

Majte sa krasne a pekny vikend a super oslavy 🙂

svoradinka
25. sep 2009

sorry za chypy 😝 😒

dominka11
25. sep 2009

ahoj, aj ja sa lúčim, majte sa pekne 😉

retaux
25. sep 2009

Dnes ste toho riadne popísali. Ale keďže zajtra začína víkend, tak sem určite nikto ani nepáchne 😀 Tak si ten víkend užite, hlavne tí, čo máte oslavy 😉

klauduska
25. sep 2009

domi...na tom FB ten chat akosi padol... 😠 ani som Ti nestihla odpisat... 😒

dominka11
26. sep 2009

dobry večer 😀
no luci, veru cez víkend je to tu prázdne, tak aspon ja prispejem, nech sa nájdeme 😎
klaudi, na FB to pravidelne blbne...

zuzu80
27. sep 2009

Matuskovi zelame vsetko najlepsie k prvemu rociku, vela zdravicka, stasticka a nech si dnes uzije svoju prvu velku party...Dadu a teba nech dnes ble-ble problemy na dialku obchadzaju, aby ste si to vsetci paradne uzili 😉 🙂

Ja chystacky v plnom prude 😝 😝 Peto s Eliskou isli na pecivo, tak idem rychlo podlahy poumyvat

vsetkym kraasnu slnieckovsku nedelu zelam 😎

dominka11
27. sep 2009

ahojte, aj my sa pripájame a prajeme Matúškovi všetko len to naj k 1.rôčku 😉

babulky, neviem, kedy sa k vám dostanem, zajtra stahujeme a ešte tam nemame net, tak dufam, že cez týžden sa nám to podarí vybavit. Ak by bolo stretko, tak sa mi niektorá ozvite 😉

zabinka
27. sep 2009

ahojte

aj my prajeme malemu Matuskovi vsetko najlepsie k prvym narodeninam, vela, vela zdravicka, stasticka a radosti!!!!

Dufam, ze vsetky narodeninove oslavy dopadli nad ocakavanie a vsetci ste si to patricne uzili 😉

zabga88
28. sep 2009

Dobré ránko!

Aj my prajeme Matúškovi všetko len to naj k prvemo rocku hlavne vela, vela zdravicka, radosti a nech ho rodicia posluchaju. Vikinka mu posiela sladulinkú pusku 🙂

klauduska
28. sep 2009

Bre ranko Vrable....

Taaakze,Matuskovi,susedkovi malemu prajeme vsetko najsamlepsie k 1. rocku, nech je zdravucky,stastnucky, plny energie a elanu a nech sa mu v zivote dari!!!! 😉

Dufam,ze Vam oslavy vysli na jednotku,ved bolo aj krasne,tak ste si to snad vychutnali naplno..... 😉
A co dadi,ako nevolnosti,na ustupe,zahnala si ich konecne do toho kuta???

zabinka
28. sep 2009

dobre ranko 😉

tak a zaciname novy tyzden, ja uz mam zaliatu kavicku, aby sa lahsie zacinal a k tomu celozrnne tycinky. Ja som od dnas slamena vdova s dvoma detmi. Ale rano sme zmakli, tak zbytok pojde uz lavou zadnou.

A sme natrpezlive na infosky z oslav!!!!! 😉 😎

imis
28. sep 2009

bre ranko vinsujem.Tak ako oslavenci? Po opici? 😀 Susedko vo vsetkej pocestnost ia najväcsej tichosti oslavoval.Macino na mna aj krical z balkona,ze ci neviem,preco susedia take dobroty znasaju z auta.Veru som vedela,ale kuki som uz nestihla 😀
Tak daj dada nejaku info.A zuzi,co Eliska a jej party?

zuzu80
28. sep 2009

ahojte dievky 🙂

ja dnes rychlo, strucne.......dnes mam poznavaci zajazd spoznavenie nitrianskych instituciii a organizacii a uradov.....ozvem sa ked sa vratim....dufam ze to bude este dnes 😀 😀

imis
28. sep 2009

ok zuzi,tak pekne povybavuj.To nie je zle,zacat pracovny tyzden zajazdom 😀 😀 😀

anjelikbambulka
28. sep 2009

ahojte babule, tak aké boli oslavy?

dadu, včera som šla popri vašej bytovke, ale nebolo počuť žiadny spev 😉 🙂 len tak v tichosti ste slávili????

imis
28. sep 2009

Inak,ja som mala cez vikend take mini stretka. V sobotu rano som bola s Klaudi v lidli,popoludni som stretla Domku s Jakubkom,vecer Lucku s Luckou(lucka je kocica v novom ucese,podla mna,ovela lepsie,ako predtym) a v nedelu dopoludnia som stretla na schodoch dadu s Matuskom.

zabinka
28. sep 2009

teda imis, taka sukromnicka???? Takto si robit stretka?? Co tak hodit nejake spolocne? 😉

imis
28. sep 2009

no vidis zabi,uz som nemohla vydrzat. Velke stretko-ano,ale okrem stredy.To mame v skolke rodicko. Ale zase,ke domka sa stahuje. Ostatne by ste mohli tento tyzden? Idem kuki pocasie,ze ako bude v ktory den................

imis
28. sep 2009

No neviem.ale asi vo stvrtok to vyzera najlepsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre