Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
30. sep 2009

Klaudi,ty si dnes uzi party a potom nam napis,ake dary si dostala na rozlucku,hm? 😉

imis
30. sep 2009

dadaaaa,pomooooooooooooooooooc,si tu? Cesto na rezanceky rozrobene a vajicka nieto 😲 Som si bola ista,ze mam (asi si chlapi robili malu veceru-10 vajicok). Pozicias? Vratim dve!

imis
30. sep 2009

dadus si poklad-Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem! 🙂

klauduska
30. sep 2009

imis...tak mas dnes nabity program???A s tym zubom,to pocujem prvy krat,ze pod vankus.... 😕

retaux
30. sep 2009

Dobré ráno!
Eliške prajeme, nech čo najskôr opäť fit 😉 Neznášam tú neistotu a nervozitu, keď je dieťa choré a chceš mu pomôcť a nevieš ako 😖 ☹

Proti rotavírusom sa dá len do 6 mesiaca očkovať, nie? Lucka tiež nie je.

dadadulka
autor
30. sep 2009

dobré ránko 🙂

Eliške malej prajeme aj my super rýchle uzdravko 🙂 😉 choroby heš heš heš...

klaudi posledný dník v práci, užiii si tooo 😉

imis nemáš začo 😉 aj nabudúce

zuzu80
30. sep 2009

dakujem vam....
proti rotavirusom nie sme zaockovany, lebo sa ockuje len do 6.mesiaca a vtedy sa mi zdalo, ze je tych ockovani az-az....dali sme iba proti pneomokokovi.....imis roztok mame, ale idu teraz k doktorke, tak som zvedava, co povie 😕

retaux
30. sep 2009

To by som aj ja prijala, keby napíšem vždy na net, keď mi niečo súrne chýba a dobrá víla, suseda by mi to doniesla 🙂
Dadu: k nám sa ti asi nebude chcieť preháňať, čo? 😀

dadadulka
autor
30. sep 2009

ani Matúš nie je zaočkovaný 😒

luci a čo potrebuješ moja...? 😀

zuzu80
30. sep 2009

Luci, to sa ti asi nepodari, bo imis ma odchytene vsetky dobre vily.....aj zubkovu vilu, co nosi omalovanky aj kuchynsku vilu Dadu, co nosi chybajuce potraviny 😀 😀 😀 😀 a nam obyc smrtelnikom musia stacit obchodne retazce 😀 😀

klauduska
30. sep 2009

baby,uzijem si to,ale som dnes ako mechom bachnuta.... ☹ a este aj to pocasie do toho......no to bude den a ako na potvoru,z celeho tyzdna najdlhsi...... 😠

imis...party bola vcera,sme sa dobre napapali a veru aj som dost unavena bola a sla domkov medzi prvymi.....a ani ordinaciu som veru nevydrzala.....ale zajtra si ju pozriem,mam ju nahratu.... 😉 A dary,ziadne....ved ja ich budem otravovat svojou navstevou kazdu chvilu.... 😀

retaux
30. sep 2009

Zuzi: ale za pokus to stálo, nie 😀

Dadu: teraz síce nič, ale ja si časom niečo nájdem 😀

imis
30. sep 2009

No,cesticko vygulane,teraz ma oddychovat,tak oddychujem aj ja. Veru dievcence,vsetky vily su podplatene 😉 Ale nejaka vila zdravia by sa k nam este mohla zatulat.
No proti rota sa ockuje len do 6,ale reku,ci ste niekto dali. Ja som sa pytala docentky z mikrobiologie a ta mi neodporucala,tak som dala na radu starsich a skusenejsich.

retaux
30. sep 2009

Ja tiež dávam len najnutnejšie očkovania - teda povinné a ešte som dala aj prevenar (teraz je už povinný), ale až po roku som dala, aby Lucku pichli len 2x a nie 3x.

A nedala som ani kiahne, ani žltačku a ani "proti kliešťom". Ale nad tým posledným rozmýšľam.

svoradinka
30. sep 2009

Ahojte 🙂

ale mame dnes pocasicko 😖 a na modrom konovi nikoho niet 😉

Aj mi mame len povinne ockovanie,iba Matko je zaockovany proti pneumokoom.

Ale ked sa das raz zaockovat priti kliestovej encifalititide-sufam ze sa to takto nejak vola tak to sa musis potom kazde tri roky alebo kolko preockovavat?

Eliske prajeme rychle uzdravenie 🙂

zuzu80
30. sep 2009

svori ahoj 😉
no veru pocko je dnes naozaj len sediet pred compom a prispievat na kona 😉 a tu nikoho 😕

svoradinka
30. sep 2009

ahoj zuzi 😉

a uz bola Eliska u doktorky a ako dopadli?

imis
30. sep 2009

Ahojte,ja som tu.Len prisla kamoska zo susedneho vchodu,ze mi nesie trosku jablcok domacich,aby sme nemali chripku.No este nech mi niekto dnes prinesie veci,co potrebujem z drogerie a zacnem verit na vily 😀 😀 😀 (luci,vily je spravne? 😅 )
No a ako tu tak sedela,tak sme si popri kecani aj kavu dali,obed som dovarila a svorne sme sa aj najedli. A predpoludnie je za nami. A uz vyhlasuju mrtvoly-11:00.Esteze maly nespi.

imis
30. sep 2009

Takze víly by mali byt ok. Kuki dalsie jazykolamy:
Pán kaplán v kapli plakal.
Starám sa o opice v zoo.
Išli krty na maškrty, prvý, druhý, tretí, štvrtý. Piaty robil nanič vrty, nevzali ho na maškrty.
Hlavnú rolu Lorda Rolfa hral Vladimír Leraus.
Klára Kráľová hrala na klavíri. Pes spí, psy spia,
... Taktika tatka praktika.
Juro ruje Jura.
Kedysi si si Si-Si nekupovával.
Víly z vily vence vili a psy na ne vyli z vily.
Mlynár Biely bieli biely dom.
Nataška Ťažká ťažká, či je taška ťažká.
Pán Holý sa holí holý na Kráľovej holi.
Vyskočil vyskočil, Vyskočilku preskočil.
Vyskočilka vyskočila, Vyskočila preskočila.
Tak ty takto tatko.

😀 😀 😀 😀

fiona8
30. sep 2009

ahojte zenicky
tak som sa sem konecne dostala 😵 malinky je nadherny.....robi nam velku radost, nevieme sa na neho vynadivat!!! dam aj fotky ked bude trosku viacej casu....je dobrucky, vela spinka....len maminka ma malo mliecka...musim mu davat Nutrilon.....je krasny 🙂 som strasne stastna,ze tento zazrak je uz tu pri nas 🙂 🙂 🙂

zuzu80
30. sep 2009

fionka ahoooooj 😉 Tak to je super, ze je vsetko oki ......Jurkovi (dufam, ze si nezmenila meno po porode) 🙂 zelam, nech vela spinka, pribera, nech je zdravy a nech vam robi radost a tebe vela sily a tesime sa na fotky a na zazitky okolo porodu a tesne po nom 🙂 Drzte sa 😉

zuzu80
30. sep 2009

imis, to co, aspirujes na titul ucitelka slovenciny roka 😀 😀 😀 😀 - jazyk mam taky dokrcmany, ze nemozem komunikovat s okolim najblizsim a to mam ist na MsU 😀 😀 😀

dadadulka
autor
30. sep 2009

ahoj fion 🙂 no super super, že sa máte s drobčekom dobre, len nech sa darí a maličký
nech pekne papká a spinká a rastie 🙂 😉

zabinka
30. sep 2009

ahojte 😉

tak konecne som sa dostala aj ja ku kompu. Zuzi, my od noci tiez horuckujeme, ja som uz zabsolvovala aj lekarku a maleho odniesla k mojej mamine. Akurat, ze okrem horucky mu nic nie, nic ho neboli. Tak sme v podstate ani lieky nedostali, len take preventivne doplnky vyzivy na crevnu mikrofloru, aby nedostal virozu. Lenze na piatok sme boli objednani na kardiologiu a asi ju teraz budem musiet zrusit 😠
Ozaj zuzu, ides na rodicko?

ahoj fionka, tak ste konecne domka a teskate sa z maleho Jurka? No super, tak si to uzite, nech vam rastie do krasy 😉

dadadulka
autor
30. sep 2009

jééédanenky tá Malachovská 😠 hlava ma už z nej bolí, to je hrozné, jak tá mele...
ani kolegyňu Soňu nepustí poriadne k slovu... 😖

dadadulka
autor
30. sep 2009

😀 už aj tá Soňa jej dala slušne najavo, že je hubatá, práve jej povedala, že je dynamická 😀 😅

dadadulka
autor
30. sep 2009

zabinka tak skoré uzdravko aj vám 😉

dadadulka
autor
30. sep 2009

ozaj baby, tak nakoniec som objednala s tou bundičkou aj overalík 😵
drobček bude na zimu vyzbrojený, noštek mu už nezamrzne 🙂

retaux
30. sep 2009

Zabinka: nech vám horúčka rýchlo prejde 😉

Imis: víly je správne, ale ty už si to medzičasom zistila 😀

dadadulka
autor
30. sep 2009

no konečne nejaká dobrá víla sa tu objavila, Luci čaf 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre