Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
30. sep 2009

no nazdar zienky 😉

tak ked som dorazila z rodicka, doma prekvapko 😅 ...detska izba, spalna a obyvacka na nepoznanie....najskor som sa prelakla ci sa prehnali cez nas dom nepriatelske vojska, ale mm mi vysvetlil, ze sa iba hrali 😀 😀 😀

imis jasne ze pojdem cvicit, jedine ze by som bola priputana obkrocmo alebo objimajuc k zachodu 🙂

imis
30. sep 2009

No vidis zuzi,ako sa pekne hrali.Hentake detaily neries,ze neporiadok 😀 ,lebo ocka si bude eli pamätat ako partaka na zabavu a teba ako cistiacu masinu 😀
sa tesim na zajtra. Dnes som si dala 30 minut posilovaciek doma.Vynechala som brucho,toho je az az s tebou 😀 😀 😀 😀 😀

zabga88
1. okt 2009

dobré ránko sa praje!!

zuzu u nas je bordel normálka 😀

zabinka
1. okt 2009

pekne ranecko!!!! 😉

zuzu, to je normalka. Ale aspon sa zahrali. 😉 A ako Eliska?

No vyzera, ze Martinkovi uz nic nie je. Este vcera na obed mal horucku, ale do vecera klesla a viac sa neobjavila. Chvalabohu!!!

zuzu80
1. okt 2009

dobre ranecko 😉

imis 😉 tak ty aj doma posilujes, no ty sa nevzdas, ale len tak dalej, bo hladam nahradnicku za seba 😉

Dnes som si zobrala dovolenku a Eliska bude so mnou......uz sa zda v poriadku, ale nechcem ju este dat do kolektivu.....a ako to mne dobre padlo......spala som do 7.45 😀 😀 😀 😀

zabinka
1. okt 2009

jaj zuzu, ako ti je dobre...... (slepa zavist 😀 )

imis
1. okt 2009

Bry den!
zuzi,tak ty dnes dovca? Spanok do 7:45? No,uz sa tesim na vecer,ako nas utyras,taka vyspata,oddychnuta 😀 ,Klaudi,dnes uz aj ty frei,nie? Takze pracujucu tu mame uz len zabinku a zabgu?
zuzi,s nahradnictvom ani vo sne nerataj.Mna tie hop sup mambo caca kroky nikdy nechytia za srdce.Ja som rada,ze sa niekde spotim,rozbehnem,vysantim,ale moja srdcovka to nie je 😅
Keby tu bolo vo Vrabloch SKUTOCNE Tae bo,alebo SKUTOCNY Pilates,to uz je ina kava 😉 Co? Nenahovorim ta na take? 😀 😀 😀

imis
1. okt 2009

dadaaaaaaaaaaaaaaaa,este spis? Vajicka ta u nas cakaju 🙂

zuzu80
1. okt 2009

imis na skutocne tae-bo vo vrabloch by si ma nemusela nahovarat......stala by som prva v prvom rade 😉 Pilates eeeee

imis
1. okt 2009

Sak ty uz hmaty mas-volakde ta dame vyskolit a potesis nase srdcia.
Na Pilates som chodila V Dusseldorfe(odtial pilates pochadza) a instruktorky mali za sebou STUDIUM Pilates na akademii,nie rychlokurz. A to bol Pilates!!!!! toto,co tu predvadzaju,ze pilates,tak za to by som ich zavrela za mreze!
Uz ma vyzente nieco robit 😀

zuzu80
1. okt 2009

imis aj ja som bola raz na skutocnom pilatese trvalo to pol dna......prve dve hodiny nas ucili iba dychat a potom sa cvicilo a na druhy den som si chcela ist vybavit invalidny dochodok, ale nevladala som sa postavit z postele 😀 😀 😀 😀
Vo vrabloch sa pohybuje jedna osoba, ktora robila dobre tae-bo 😉

imis
1. okt 2009

No povedz,kto. Ja ju chytim,budem silno drzat a ty ju budes prehovarat 😀

zuzu80
1. okt 2009

sonicka, co cvicila na Lukach.....ja som na nu straaasne rada cvicila.....bo na nu sa aj dobre pozera 😀 😀 😀 a nemala take tie baletno-tanecne pohyby....taka tvrdaska 😉

imis
1. okt 2009

Sonicka,co ma dvojicky?

zuzu80
1. okt 2009

aaano, presne ta sonicka 🙂

imis
1. okt 2009

Na,kde je problem? V pondelok mame v skolke rodicko,odchytim ju a budem ju drzat ako rukojemnicku 😀 😀 😀

retaux
1. okt 2009

Dobré ráno!
Dnes nám majú prísť vymieňať radiatory, tak sa tešííííííííííííím. Zase bude bordel v celom byte. 🙄 Tak čakám majstrov.

Som rada, že chorúšikom tie choroby celkom rýchlo prešli.

Klaudi: ešte spíííííííííííííííííííííííííš? Určite, čo? 😀 😀 😀 Ale dnes ti to odpúšťame. Zajtra ťa už o ôsmej čakáme, že budeš prispievať a prispievať a prispievať. 😀

retaux
1. okt 2009

A už sú tu...

zuzu80
1. okt 2009

imis tak v pondelok bude v skole rukojemnicka drama? pridem sak aj ja chcem byt medialna hviezda 😀 😀 😀

Luci veru najvyssi cas radiotory dat do poriadku, bo vonku zda sa leto skoncilo 😒

imis
1. okt 2009

Luci,brigada? Radiatorova? Fiiiiiiiiiha,sa budu chlapom svaly napinat 😀 😀 😀
Dievky,vcul som akurat moju srdcovku pocula. Asi ho poznate,ale ja z neho nemozem:

Hodina prirodopisu na vychode

pani učitelka: "Deti,ta co je na obrázku?"
Moricko: "pani učitelka,ta to topier"
učitelka: "To ne topier,to netopier"
Moricko: "Ta ked to ne topier,ta ja neznam,co to je"

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaaaaaaaaaaaaaaaaaj,dobre ze mi ho pripomenuli,taku naladicku zas mam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

klauduska
1. okt 2009

Cafte baby!!!

Tak sa hlasim,dnes a zajtra este ako dovolenkujuca a od soboty ako certsva a oficiana na MD... 😵 😵 😵

luci...veru,pospala som si,aj ked len do 7,00,ale aspon som sa fantasticky vyspala....iba raz na WC... 😉 A co ty,ako Ti je?

zuzu....tae-bo cvicievala dakedy daaavno aj Andrea,nie?A to bolo teda cvicenie.Raz som tam zobrala mojho chlapa,ze nech vidi ako makame a veru on velky sportovec a mal riadny problem s dychom,tempom a kondickou.... 😉
Tak idete dnes santit???

imis...vcera som si myslela,ze si si vchod pomylila,ked si zamierila k vedlajsiemu... 😕 😀 😀 😀

imis
1. okt 2009

Ale nie,cez den som triezva 😀 Isla som po kamosky a spolu sme isli pre deti do skolky(skoly). A coze si isla taka smutna?

klauduska
1. okt 2009

smutna???Ani nie,len z obedu,takze dobre napchata..... 😀 ledva som fucala..... 😝

imis,ty varis kazdy den?Kde beries inspiration???Ja uz teraz stresujem,ze budem varievat..... 😒

imis
1. okt 2009

Nevarim kazdy den.Maci a satanasi maju obedy v instituciach,tak ked mam chut,pre seba si navarim a ked nie,obhryzam chleba. No a teraz "varim" Tobimu,tie mini davocky s ktorymi sa papres pol dna a zje z toho dve lyzicky a pyta prso 😀
A niekedy zas mam taku naladu,ze ked pridu chlapi domov,na prestretom stole je polievka,hlavny chod,v rure kolac a este aj sviecky zapalene. 😀
Takze asi ziadna inspiration Klaudi,len podla naladicky 😉
Ale moja susedocka-daduska,ta je odbornik na teplo domova-furt upratane,navarene,dietatko cistucke................skus sa tam spytat. 😉

klauduska
1. okt 2009

akoze ja s varenim problem nemam,mna to bavi,teda zatial,pokial sme boli dvaja... 🙂 ,ale skor sa bojim predstavy,ze co varit....a potom tie prikrmy....no,bude to asi zabava.....
Este by si mi mohla dat skolenie na temu : co jest pri dojceni.... 😉

imis
1. okt 2009

Juj klaudi,na toto sa rozchadzaju aj nazory odbornikov. A v porodke dostanes brozury premudre,tak sa vela docitas.Ale aby to nevyzeralo,ze ta chcem odpinknut-nieeeeeeeeeeeee.Velmi rada ti poviem zo skusenosti.
Mlady muz je najedeny,prebaleny,sople odsate,vykupkany,v cistuckej postielke ulozeny. Myslite,ze spi? Krici na mna o sto tristo 😒

imis
1. okt 2009

Haloooooooooooooooooooooooooooooooooo,dievcence! Vstavame,toto je jesen,nie povolene spanie!!!! 😀

zabinka
1. okt 2009

jaj imis, ja by som sa na spanie veru nenechala dvakrat prosit, ale povinnosti nepustia, tak makam. 😉 Ale obcas aspon precitam

retaux
1. okt 2009

Ahojte!
Teda ja musím priznať, že keď som dojčila Lucku, tak som jedla úúúúúúúúplne všetko 😅 Ale to preto, že keď som niečo skúsila a nič jej nebolo, nevyhádzala sa ani ju nič nebolelo, tak som to kľudne jedla ďalej.

Roboši už odišli, ešte príde druhá várka (asi zajtra), ktorá nahodí nové. Dúfam, že budú pohľadnejší ako títo 😀 Žiadne napínanie svalov nehrozilo. Prišiel taký ujuško starý, že som sa bála, že keď to zdvihne, tak sa chudák zlomí 🤐

svoradinka
1. okt 2009

Ahojte 🙂

Ja som si zas pri kojeni davala pozor co jem. A hlavne po prvom porode som jedla viac ako za cele tehu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre