Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
7. okt 2009

Fion ani my sme proti rotavirusom neockovali

fiona8
7. okt 2009

baby ste zlate...ale zase som sem musela klikat 122x............boze
dufam,ze je to iba v konovi....a dakujem za info.....idem si zobrat Jurinka uz mi chyba🙂 papaaaaaaa

zabga88
8. okt 2009

dobre ranko baby! 🙂
fionka ani mne nefunguje riadne kon a ani niektoré iné stránky.
Neboj o chvilu sa dostanes do toho rezimu a bude to super. len si užívajte Jurka 😉
Aj mne v nedelu chlap odchádza mesiac bol doma a mozno mi aj chybat bude 😀 sme si zvykli na seba a aj mala si na nho zvykla a dokonca aj vcera bola s nim 🙂 (prvý krát)

retaux
8. okt 2009

Ahoj, ahoj, Vráble!
Tak ďalší pekný slnečný deň nás čaká. 😵 Takých by mohlo byť ešte viac.

zuzu80
8. okt 2009

dobre ranko, 😎 😎 😎

veru, zda sa ze leto vyhralo boj a poslalo pani jesen prec.....ale asi nie dost razne, bo cez vikend sa ma vratit v plnej sile

dufam ze kolotocari sleduju SHMU a spustia kolotoce uz v piatok, aby sa detiskam hody ratali 😀 😀 😀

retaux
8. okt 2009

Veď vždy púšťajú už v piatok, tak určite to nebude inak ani tento rok.

retaux
8. okt 2009

A kde sú dnes všetky ranné vtáčatká? Kávičkárky?

zabinka
8. okt 2009

ahojte a pekny slnecny dnik prajem 😉

ja som tu, voda uz pomaly zovrie, dam ranny doping a hor sa do prace!

fionka neboj, chvilku to potrva, kym si zvyknete a potom si uz budes matersku naplno vychutnavat. Nam sa uz lahko hovori, ale myslim, ze vacsina z nas si tym presla. Predsa len sa ten zivot obratil uplne inym smerom, ale to sa ustali velmi rychlo a potom uz bude dobre. 😉

imis
8. okt 2009

Hojte,ja dnes trosku so skrtom cez plany. Vsetci traja dorastenci su doma-vcera si mysleli,ze je leto,tak sa valali po zemi a vecer boli zvysene teploty. Ale aspon mi zabavaju Tobina a ja mozem zase nieco porobit. Bola som si teraz nakupit,lebo sa chcem vyhnut tomu sialenstvu,co tu od zajtra nastane. Takze potravinky kompletka nachystane,este cakat na Macina,nech hodovy obed uvari 😀
Kafendo zaliate,vlacik Thomas mi tu pod nohami beha,Tobino sa hra na tigra(zvukovy efekt)-no ako reklamne rano na rodinu 😀 😀 😀 😀

imis
8. okt 2009

Fion,Jurko je krasny prekrasny-drobatko malinke,tak by som ho vystiskala. Pfuj pfuj pfuj 😉
A pohodka fion,hlavna si teraz ty a babätko. Od hladu nezomriete,aj keby ste maslove rozky jedli,ozehlis len co ti treba obliect a umyjes,len co potrebujes. Hlavne si VYCHUTNAVAJ malinkeho. O par rokov si nespomenies,ako si v sestonedeli kedy co mala ozehlene,vsade poriadok a co fajnove ste jedli. Spomenies si len na maznanie s chrobacikom,prvy usmev,masaze,tulkanie.................jaaaaaaaaj,keby nemam tobinka doma,tak dnes si urcite jedno drobatko zarobim 😀
Jaj babule,v utorok som po roku a pol mrchu dostala.No neviem si na to zvyknut,sa citim ako trinastrocna. Dobreze som maminu neposlala,nech mi alwaysky kupi 😀 😀 😀 No na nervy to je,taka nepraktikus vec!

klauduska
8. okt 2009

Ahojte mamusky..... 😉

Tak co,vidis,ze diskusia v plnom prude.....

fionka....presne nad tymto uz uvazujem aj ja,ze ako to vsetko budem stihat....Ale snad si najdeme svoj rezim po case a prideme na to,co a kedy a ako.... 😉 Mna napadla Marika,ved sa s nou poznas,vedla PAti.nie???

imis...aj som dnes uz bola nakupit,dnes by som chcela aj piect,tak uvidime....A to sialenstvo prepukne predpokladam zajtra.... 😒

Tak a este ideme poumyvat okna,ked ma byt tak krasne dnes....

danielahamar
8. okt 2009

LUci aj ja som za Mariku, maľuje fakt super 😉

a klaudus, hádam sa nejdeš naťahovať s oknami ☹ , to už nerob, až na konci, keď budeš potreať vyvolať malého von 😉

zuzu80
8. okt 2009

Klaudi, Daniela ma pravdu, okna ty nechaj tak, sak pokial cez ne este vidite, tak nie je treba 😀 😀 😀 😀 a k vam nedovidi nikto, takze ta miestne drbny nepoohovaraju 😀 😀 😀

Vidite, Marika ma nenapadla...Luci takze uz mas celkom slusny zoznam

Dani, co mame nove v Mlynoch?

retaux
8. okt 2009

Kopírujem vlastný príspevok z inej témy, lebo sa mi nechce ho 2x písať 😅
Ahojte!
Mám zážitok dňa Ešte teraz sa trasiem. Boli sme s maminou a Luckou v Lidli na nákupe. Ako vždy mamina tlačila Luckin kočík a ja nákupný vozík. Ona postála a začala si obzerať nejaké veci, ja som išla pomaly za ňou. Odrazu sa postaví ku kočíku chlap a začne sa mi hrabať v kabelke, čo som mala prevesenú cez kočík a vybral odtiaľ peňaženku. Ja som najskôr nevedela ani ústa zatvoriť, čo som pozerala ako puk, ale potom som sa doňho pustila, a on na mňa hodil tú peňaženku a ušiel
Skoro ma tam rachlo.

retaux
8. okt 2009

Ďakujem všetkým za tipy. Len si tie baby asi o mne pomyslia, že som šiši. Dnes zavolám, či zajtra môžem prísť. 😅

retaux
8. okt 2009

Nechcete niektorá upiecť na hody?
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18588

zuzu80
8. okt 2009

Luci, uff tak to si mala riadny adrenalinovy zazitok 😝 😝 To je uz aka drzost, keby tam ostala kabela a siroko daleko nikoho, ale za bieleho dna a s divakmi.....ten musel byt komplet vygumovany 😠 😠 😠

a krtkova torta je supeeer, aj by som nachystala na hody.....len sa mi zda privelmi dietna 😀 😀 😀 😀

dominka11
8. okt 2009

ahojte žienky, tak už som sama, MM už išiel zaviest babku domov, maly spí, kafe uvarene, tak že vás idem počítat 🙂

zuzu80
8. okt 2009

no domi, vyloz nohy a oddych 😉 🙂

dominka11
8. okt 2009

zuzi, už praktizujem, ale škrabu nám tu stenu zvonka a buchaju, tak čakam, kedy sa krpec zobudí.

teda luci, no to je zážitok...ja by som ho tam asi zabila, keby ho chytim...ja niekedy normalne nechápem, akí su niektorí ludia drzí.

dominka11
8. okt 2009

jej a konečne som videla malinkeho jurka, zlatučký je fion 🙂 😉

danielahamar
8. okt 2009

zuzu 80 v mlynoch neviem už som tam neni ☹ , čo nás dosť mrzí, no keď sa nerobí tak ako má, smola 😠

zuzu80
8. okt 2009

domi, tak pracovny ruch u vas este stale neuticha.....

daniela a co sa stalo?? 😕 ja som tam bola len raz aj to bola taka rychlovka, ani HM som nestihla obehat 😕

dominka11
8. okt 2009

veru neutícha, ale už zachvilku utíchne.
ja som bola v mlynoch 2krát, obidva razy len rýchlovka. Akurát panta rei 😅 sa mi tak zalubilo, tak som si hned 2 knižky kupila 🙂

klauduska
8. okt 2009

nebojte,planovala som len asistovat a vsetko smierou,ale nakoniec sa nam nechcelo,takze z toho nic nebolo.... 😒 Teraz som zvedava,kedy budu ciste.... 😒

danielahamar
8. okt 2009

klaudus, keď ich oprší 😉 ani nezbadáš, že bol špinavé 😉

zabinka
9. okt 2009

dobre ranko sa praje 🙂

baby, no to co toto, vytahujem nas z hlbky druhej strany 😕 😨 Nejako sa to tu zanedbava, to sa tak pilne pripravujete na hody?

zuzu80
9. okt 2009

bre ranko 😉 🙂

dnes sa nam podarilo odignorovat budik....a jak sa dobre spinkalo v tomto pocasicku....som prisla do prace jak najvyssia sefina 😀 😀 😀

imis
9. okt 2009

Ahojky!

No a co zuzi? Do noci ta tam drzia,mas narok na druhy den si prispat. Inak,ak sa bude najblizsie odovzdavat oscar,tak zuzicka prva bezkaj na cerveny koberec. Ty si taka herecka! Vcera,ked som ta videla vecer,reku tejto zuzicke celu rodinu uniesli,potom si povedala,ze choreografia z pondelka lebo doteraz v robotke a tak,smutny vyraz v ockach.Aj som ta sanovala 🙂 ,ale co si potom ty s nami robila 😲!!!!!!!! Tetam koncili kardiostimulatory,znackove tricka nestacili pot sat,a ja som uz pri poslednych cvikoch "trosku" podvadzala 😀 😀 😀
No,vcera som napiekla,hned sa aj zjedlo,tak som behla do cukrosky na dobosky a schovala ich tak,ze v nedelu ich ani ja nenajdem. 😀

zuzu80
9. okt 2009

imis 😀 😀 😀 😀 teba proste zeriem 😉 Si predplatim tvoje lichotky na rok dopredu.....
Super, ze sa ti to zda na Oskara, lebo ja to niekedy vidim na Velke Zaluzie, alebo Pezinok

Dobosky si kupila? Aj ja som si dnes bola kupit kolace v pekarni a take sumne tortcky tam mali, ze sa asi silno vykaslem na hodove pecenie....pobeham vsetky pekarne, cukrarne vo vrabloch a budem hostitelka No.1

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre