Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
13. okt 2009

magdi, ved vy s Vikinkou stwe take musie vahy, vy by ste vobec nemali vychadzat dnes von 🙂

dnes nepracujes? Mate v obchodiku nejake pjekne teplaciky pre 3rocnu slecnu?

zabga88
13. okt 2009

no nemali ale kedze sme inu moznost nemali tak aspon budeme vediet ze zajtra si mame dat tehli do vrecka 😀

ja teraz pracujem ale len do jednej kazdy den. Tepláčiky su tam nejaké ale hlavne sme oteplovacky dostali dnes 🙂

zabga88
13. okt 2009

ochjoj zajtra idem z Viki na ocne do levic nejak jej neprechadza jacmen sa velmi bojim ze jej ho vyberu ☹

zuzu80
13. okt 2009

juj tak to je neprijemne s tymi ockami, budem vam drzat palce, nech je to bezbolestne a rychle a nech je Viki statocna 😉

zabga88
13. okt 2009

zuzu vdaka neviem ozaj co jej budu robit bojim sa dostala framikolin mast a nepomohla jej ☹

zuzu80
13. okt 2009

a uz to ma dlhsie? Framykoin do ocka a to vam dala ocna?

zabga88
13. okt 2009

2 týždne to má a Framikoin nam dala Patakyova

zuzu80
13. okt 2009

no ja nie som odbornicka, ale framykoinom liecit oci mi pride dost divne 😕 ale mozno sa mylim.....hlavne nech vam na ocnom pomozu a nech je jacmen rychlo prec 😉

zabga88
13. okt 2009

no ono to je ocna mast vzdy nam pomohla ale teraz nejak nepomáha ☹ uvidime co zajtra

zuzu80
13. okt 2009

no okis, hovorim ze mozno sa mylim a uz je to tu zasa som sa mylila, ale nastastie som len clovek a tak sa mylit mozem 😀 😀 😀

neboj na ocnom vam urcite pomozu, budem silno drzat palceky 😉

idem pre Elisku....paaaa

zabga88
13. okt 2009

zuzu to nevaaa
dakujeme ahoj 🙂

retaux
13. okt 2009

Zuzu: to je framykoin špeciálne očný. Aj Lucka ho mala.

Zabga: Lucka si užila aj framykoin, aj Tobrex, aj Tobradex - všetky možné mastičky do očí... Ak môžem poradiť, tak zajtra, ak vám povedia, že to treba vybrať, tak povedz, že sa chceš ešte rozhodnúť. Nedaj jej to vyberať. Lucka bola presne takto pred rokom na operácii - v celkovej narkóze jej vyberali niekoľko jačmeňov 😢 😢 😢 😢 Nechcem už na to ani myslieť. A potom ako jej ich vybrali, do mesiaca ich tam mala zas, takže to vôbec, ale vôbec nepomohlo.
A čo nám na to pomohlo, bol sirup (kúp si v lekárni) Betaglukán. Vybrala 2 fľašky, každý deň ho musela papať, kombinovali sme to aj so surovými kvasnicami (tie jedla obdeň) a jačmeň zmizol (klop-klop).

zabga88
13. okt 2009

uf ze na operácii nestraš! ono ju to asi ani neboli lebo sa nestažuje len tam ma hrčku a to sa mi nepači.

zuzu80
13. okt 2009

no vidis ho specialneho framykoina ocneho 😕 a zas som o kus mudrejsia,

Magdi, tak teda radsej vyskusajte este sirupcek co Lucka radi, lebo operacia to nech je az posledne riesenie

no nic idem zehlit, lebo sa mi tu pekny horsky masiv vytvoril a pracka sa prave dovrcuchala 😝

dominka11
13. okt 2009

ahojte babule, tak som sa konečne dostala dnes k počítaču. Jakubko spal len doobeda, poobede len vymyšlal, ešte tomu chudák spadol a skoro si vybil ten zub, čo mu krvopotne vyliezol 😒 naštastie ma len podliate dasno, ale tak mu valila krv z hubeny, že som sa až rozplakala, lebo som nevedela, čo si spravil...a ešte si aj nad okom buchol. Hrozné, ked sa neda ist von.

zajtra idem na otočku do TN, večer som doma, tak potom nakuknem, čo ste popísali 😉

zuzi, aj ja sa chystám žehlit, ale najskor ma čaka výbuch v kuchyni.

zabga88
14. okt 2009

Dobré ránko žienky!

zuzu80
14. okt 2009

dobre ranko 🙂

tak vietor dnes nepolavil, zda sa. Rano vichor kadernik hned mi aj uces upravil......staci hodit gel natocit sa v smere vetra a uces ala Paris je za par sekund a zadarmo 😀 😀 😀 😀

Zabga, dnes idete tej ocnej s Viki?

Domi, tak citam, ze Jakubko trenuje za kaskadera 😨 Hlavne nech sa vsetky pady zaobidu bez lekarskej pomoci 😉

Idem varit kavu...kto sa prida?

zabga88
14. okt 2009

ahoj zuzu! s ym ucesom musim vyskusat dnes sa mi to zide 😀

hej ideme k tej ocnej o hodinku vyrážame ☹

zuzu80
14. okt 2009

magdi, ty radsej nepokusaj aby ste nesli ocnej expres-letecky......prihodit tehlicku do kabelky a mozte vyrazit ale dobre sa oblecte lebo zima jak v mrazikovi 😀

zabga88
14. okt 2009

ja som nad tymi tehlami rozmyslala uz včera ked ma skoro odfúklo 😀

retaux
14. okt 2009

Dobré ráno. 🙂

Zabga: tak vám budem dnes držať palce, nech vám dr. niečo dobré poradí 😉

zabga88
14. okt 2009

dakujem vam baby 🙂

najviac sa bojim toho ze jej to budu chciet vyberat

retaux
14. okt 2009

Tak toto nemá chybu:
Indické príslovie:
Nikdy never svetlu v očiach muža, to len slnko presvitá cez jeho dutú hlavu !!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
14. okt 2009

Zabga neboj, takýmto malým detičkám to len tak nebudú vyberať. Oni by sa mykali. To si nemôžu dovoliť.

zuzu80
14. okt 2009

Luci, indicke prislovie je silno pravdivo smieeeesne 😀 😀 😀 😀 😀

a ja by som sa tiez mykala, keby sa mi niekto s niecim priblizoval k oku a to som tretie narodeniny oslavila......hmmmm ani nemapatam kedy 😀 😀 😀 😀

zabinka
14. okt 2009

ahojte zienky 🙂

zabga, drzim vam palceky, nech vam co najlepsie poradia.

Lucka dodatocne Ti gratulujeme k velkemu dnu 😉

zuzu a Ty co, uz lepsie, choroba je uz na ustupe?

imis
14. okt 2009

Cahojte vrabelacancanky! Zase sme raz prekonali ranny vichor bez ujmy. Esteze sme vsetci tak dobre stavani 😀 😀 😀 a vcera dorazil Tobkovi uz aj fusak,tak sme ho hned nasadili do akcie.My sme boli prefukani,uzimeni a on si bubak v pohode spinkal,akoby najväcsie horucavy s jemnym vankom vonku boli. 🙂
Zabga,drzte sa (doslova) u ocnej. A nech nevymyslaju s rezackami!!!!
Dnes mi pride "mala sestra" z Munchenu. Od tobkovych krstin sme sa nevideli,tak sa siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno tesim. Pride sice len na 4 dni,ale ked sa na vikend nasackujeme k nasim,krstniatok si uzije pozehnane. Ti jej spavat nedaju. Pride aj s frajerom.A tie decka su genialne,ako im nerobi problem vykecavat s germanom,ked nevedia po nemecky 😀 😀 😀 😀

zuzu80
14. okt 2009

zabinka ahoooj, no choroba na ustupe sak musela....zistila ze s vyvalovania v posteli nic nebude a pri sporaku, zehliacej doske a na pracovisku sa jej asi nepacilo a tak odisla a ja zas zdrava jak ryba v potoku sice po mensej ekologickej katastrofe, ale plaaavam......

imis, tak schwester pride na navstevu? No tak to budete mat prijemny vikendos......a mas pravdu deti maju zazracne schopnosti dorozumievacie 😀 😀 😀

imis
14. okt 2009

Super zuzi,ze uz si zdrava. tak zajtra uz mate aj endorfiny? Ja este nemoooooooooooooooozem ☹
No,decka su skvele,hlavne ked chcu od Bena MP3,alebo hry na mobile,tak vedia konverzovat 😀 😀 😀
Vcera sme boli "v atelieri" dat pofotit drobcov. Je to v uvodzovkach,lebo taky atelier vycarujem v kuchyni za 15 minut. A ten fotograf 😖 Fotil ich ako na obciansky a malemu Tobiasovi povedal:" Teraz si daj hlavicku do prava!" 😨 😀 😀 😀 😀 Cisty profik 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
14. okt 2009

a to kde ste boli fotit? Ste boli cela rodina komplet? Aj uvidime potom tu hromadnu fotku na obciansky? 😀 😀 😀 To uz chystas ten vianocny darcek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre