Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
15. okt 2009

Vidím, že ešte všetky (okrem pracujúcich) ešte asi spíte, tak nakuknem poobede.

klauduska
15. okt 2009

Ahojte kocandy!!!

Tak ja som sa pred pol hodkou zobudila,uzivam si este posledne tyzdne spinaknia.... 😵 😵 😵 Aj to ma svokor alias Maros 😅 zobudil s rannym,cerstvym pecivkom.... 😉 🙂

Baby,veru ta zima....vcera som bola s maminkou na tovar v Handlovej a po Ziar nad Hronom nam prsalo a potom booom a sneh,vsetko biele a riadna chumelenica.... 😅 😅 😅 sranda,bolo to krasne,ale ved len minuly tyzden padali teplotne rekordy v teple,dobre ze nie 30 stupnov sme mali a teraz toto??? 😕

A mam este jednu super novinu!!!Tesiiiime!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klauduska
15. okt 2009

tak nikto sa ma neopyta,ze akuuu???? 😒 Tak sa VAm aj tak pochvalim.... 😀
zohnali sme bytik,presne taky ako sme chceli,tak ideme kupovat..... 😵

svoradinka
15. okt 2009

Ahojte zienky 🙂

Vobec sa mi nic nechce a cely den by som spala a najradsej by som zaspala a zobudila sa az na jar 😀

Alicka...chlapci pocuvaju a mame sa fajn,len uz si budeme zvykat na to ze budeme viac doma ako von. Chlapci maju niekedy chvile ze skusaju co si mozu dovolit a skusaju moju trpezlivost 😀 Mam z nch radost aj ked ma niekedy hnevaju.

Klaudi....a kdeze idetekupovat byt a velky? Blahozelm k bytiku.

dominka11
15. okt 2009

ahojte babulky, adi aj ja mam taký pocit, že by som sa najradšej zobudila a bola by už jar. toto je hrúza byt zavretý stale doma.

klaudi, tak gratulujem, nech vám to vyjde 😉

svoradinka
15. okt 2009

ahoj domi a si doma co porabate?

dominka11
15. okt 2009

imis, vidím, že ste sa boli fotit, aj ja nad tým iž dlhšie rozmýšlam, že pojdeme dat krpca odfotit. Ale tá cena bola fakt prehnana a že 6 záberov...ja som videla fotky jednej baby zo senca a tam za tú sumu bolo oveľa viac foto a ešte mala aj všetijake garderoby pre deti. Zlaté to bolo. Ale ani tá v NR nevyzerá zle.

dominka11
15. okt 2009

no doma, kde inde v takomto počasí. Malý spí, ja som upratala kuchynu a mala by som ist žehlit. Ale ked som kona zapla, no neviem, neviem 😠

svoradinka
15. okt 2009

a bola si vcera plavat? Aj my sme doma, Tomasko je v skolke sused ho viezol. Tiez nikam nemozem ist,lebo auto mi este nejde a to sme baterku kupovali vo februari toho roku,tak ju pojdem reklamovat je v zaruke tak som zvedava ako to dopadne.

dominka11
15. okt 2009

neboli sme plavat, lebo som bola u našich. A asi pojdeme až na jar, v takomto počasí radšej s malým moc autom nechodím, ked nemusím. a ani ten čas mi moc nevyhovoval, ked on my spáva vacsinou vtedy.

retaux
15. okt 2009

Klaudi: aká to super správa. Veď ty nás tu namotáš a podrobné info si necháš pre seba. Tak povedz všetko, kde, za koľko, aký veľký....................... 😀 😉

retaux
15. okt 2009

Kto chcete pozrite si fotky, pridala som pár.

fiona8
15. okt 2009

caute zienky
Klaudi
gratulujem! a kde a kolko izbovy? a to este chcete stihnut teraz, pokial nie je Filipko na svete?? 😅
Lucka
ty si si robila vysoku popri malej? to ako? 😕
Domi
kde chodite plavat? my by sme tiez chceli chodit, v ZM teda v Chyzerovciach je taky bazenik, ze Plavajuce babatka, ale je to az od troch mesiacov....a neviem asi pojdeme aj neskor, lebo v takejto zime sa budem bat aby neochorel....

retaux
15. okt 2009

Fion: lepšie povedané dorábala 😀 😔 Začala som ooooooooveľa skôr ako sa Lucka narodila 😀

fiona8
15. okt 2009

klaudi
Vasi maju aky obchod ked si bola s maminou na tovar? haaa?? 😵 a ozaj chodis este cvicit? vladzes? 😅

anjelikbambulka
15. okt 2009

ahojte babule,

tak zas máme "nádherné slnečné" počasie... aspoň že ten futbal sme vyhrali 😀 😀 😀

ja som dnes bola s malou trošku vonku, 20 minút, no ale vymrzla som teda poriadne... chodím s ňou, aj keď je zima, však ju riadne naobliekam a zababuším do kočíka...

luci, fotky sú suprové 🙂

klaudi, tak gratulujem k bytíku 🙂 a kde budete bývať?

fiona8
15. okt 2009

zuzi
aj ja som chcela ist von, ale bola som len smeti vyniest vonku a skoro ma odfuklo....bojim radsej nejdem 😒
co varite?

anjelikbambulka
15. okt 2009

fion, ja robím plnený kapustný list...

zuzu80
15. okt 2009

fuuuuuuuuuuuu fuuuuuuuuuuuuuuu.....trosku tu narobim vietor 😀

Klauduska, tak gratulujem k novemu rodinnemu sidlu 😉

Luci, fotky su super, bol to proste tvoj den, bola si krasna a stastna

Baby prave som v spravach pocula, ze v Levickej porodnici vypli kurenie...hroza

zuzu80
15. okt 2009

v levickej nemocnici, celej som chcela napisat, ja neviem co mi porodnica v hlave strasi 😒

zabinka
15. okt 2009

ahojte,

zuzi, prave som sa vratila z Levic z jedneho stretnutia a prave z neho rano primator utekal aj so zastupkynou predsedu VUC do nemocnice riesit tento problem. Len som sa pozastavila nad tym, ze preco az teraz, ved levicka nemocnica ma s tym problemy uz dost dlho. ....... skratka hroza 😨

klaudi gratulujeme, ste sa poponahlali. Ale ked sa vyskytne moznost, treba po nej chnapnut. A uz nas nenapinaj a povedz, kde to sidlo bude. 😵

lucka, pozrela som fotky a su super. Bol to krasny pocit, vsak?

klauduska
15. okt 2009

Ahojte!!!

tak dakujeme pekne,velmi sa tesime,lebo je to naozaj taky bytik,aky sme chceli,3-izbovy,velkometrazny,loggia a na Zitave...Budeme byvat len o par krokov dalej.... 😉 ako teraz.Stihnut to nechceme este do porodu,ani v najblizsej dobe,chceme ho dat do prenajmu,lebo maly aj tak bude este stale pri nas,tak si vystacime v tejto nasej izbietke a potom,ked snad pominie kriza,tak predame tento nas 1-izbovy,prerobime a potom sa prestahujeme.....
No,takyto je plan,tak snad aj vyjde.... 😒 Ak by ste o niekom vedeli,kto by chcel ist do prenajmu.....sem s nim..... 😉

zuzu.....viem,ze v porodnici mali problem s teplou vodou,uz aj s kurenim????No,este dobre,ze idem do NR nakoniec..... 😝

fionka...nasi maju ambulatny predaj,kedysi chodili po jarmokoch,teraz maju uz stale miesta v BA,predavaju ponozkovy a pancuchovy tovar,cez leto tie hracky na kupku a mimo sezony-co pride.... 😵

retaux
15. okt 2009

Klaudi: IP 😉

klauduska
15. okt 2009

luci....uz som Ti aj odpisala....
Inak,na tych fotkach vyzeras uuuplne inak,aj tie vlasky ostrihane Ta dost zmenili,mas to veru dobre.... 😉 a namalovana.....u koho si nakoniec bola?

retaux
15. okt 2009

No veď dala som na vašu radu a išla som tam vedľa Pati. 😉 Síce to bolo drahšie, ako som zvyknutá platiť, ale bolo to pekné 🙂

A ešte raz všetkým ďakujem. 😉

klauduska
15. okt 2009

luci,nie je zac,Marika je sikovnica velika... 😉 A promocie mas tiez iba raz v zivote,pokial neplanujes mat este apson 5 titulov... 😉 😀

fiona8
15. okt 2009

ano Luci bola si Kočica 🙂
kLAUDI super plan, drzim palce aby Vam to vyslo aj s tymi podnajomnikmi 🙂

retaux
16. okt 2009

Dobré ráno.

Tak konečne nefučí vonku. Vietor vystriedal dážď. 😀

zuzu80
16. okt 2009

dobre ranko 😉

to bol rano pocit, ked som sa nemusela ukotvovat, aby som nevzlietla........hlavne ze nefuci, kludne moze prsat trosicku 😅

zabinka
16. okt 2009

dobre ranko 🙂

veru, hned sa lepsie kracalo do roboty, ked tak nefuci. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre