Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
19. okt 2009

uz som spat, povinnosti volali.
anjelik, aj ja som uz zahlasovala.

svoradinka, ten volejbal je pre deticky vo veku zhruba 7-10 rokov. Manzel sa im chce venovat uz odteraz az do dospelakov, ak bude zaujem.

imis, poslem IP, ale neskor, lebo teraz uz musim utekat, aby sme vsetko postihali a neboli vsade posledni. 😵

klauduska
19. okt 2009

Ahojte zienky!!!

Tak ako sa mate?Vidim,ze tu riadne ficite.... 😉

Aj ja som za stretko,dajte nejaky termin,hlasia este celkom pekne, ma sa oteplovat.... 😉

Inak,boli sme v NR na prehliadke porodnice,take neskutocne ticho tam bolo.... 😕 Tak teraz som uz v obraze...

anjelik....uz som mrkla a zahlasovala...mala je riadny smejko.... 😉

retaux
19. okt 2009

Ahojte!
Prišla som vás všetky uložiť do postieľky, dať vám pusinku, zakryť a zaželať dobrú noc 😀 🙂

Klaudi: dobre, že si sa bola popozerať, lebo potom už na to nebudeš mať chuť 😀

retaux
19. okt 2009

A ráno, keď budete vstávať, tak sa potešte videom:

https://www.youtube.com/watch?v=518XP8prwZo
zuzu80
20. okt 2009

Dobre ranko zienky 😉 🙂

Vonku taka typische jesenna obloha......najlepsie sa na nu pozera z postele spod periny 😀 😀 😀 😀

Luci, krasne video 😕

Imis,ospravedlnujem sa za vcerajsiu hodinu ale nemala som svoj den.....potrebovala by som sa uz resetnut 😝

retaux
20. okt 2009

Dobrá ráno, Vráble 🙂

zabga88
20. okt 2009

Dobré ráno žienky!!

akurát som prisla malu som bola zaniest do skolky! o 12 idem prenu strasne sa bojim a uz som si aj poplakala ☹ ☹ ☹

imis
20. okt 2009

Dobra luci 😉 😀
Caute vrable! Zuzi a ty za co sa ospravedlnujes? Sice som sa vecer zastrajala,ze ako ti rano napisem,ako som sa ani nespotila a ze fajny oddych bol 😎 ,ale dobre,ze som to nenapisala este vecer. Mna ti do rana taka svalovica chytila.To bol nejaky trik,co? 😀 😀 😀
Tobkovi uz asi vylezu zuby,lebo uz druhu noc sme ponocovali a doteraz spaval celu noc nonstop. Sestra mu doniesla take cvicne kefky na dasienka a prve zubky,drobec brhli o sto tristo 🙂

imis
20. okt 2009

zabga,tenkrat poprve?

retaux
20. okt 2009

Lucke vyšiel prvý zub (teda takmer 4 naraz) keď mala 1 rok aj 2 mesiace 😅

imis
20. okt 2009

No super luci,si ma potesila. Mne by sa to aj pacilo,keby bol maly bezzuby do roka (kvoli kojeniu),len dufam,ze dovtedy nebudeme ponocovat 😝 😀

zabga88
20. okt 2009

imis hej prvy krat isla teraz som sa z ucitelkou rozpravala a mala vrieskala uplne. normalne asi pojdem prenu 😠

imis
20. okt 2009

Teraz si sa rozpravala,znamena,ze si volala do skolky,alebo mala plakala rano,ked si ju tam zaniesla?
Nechod magdi,vydrz! Oplati sa to,uvidis. Urobis zle sebe,malej aj ucitelke.

zabga88
20. okt 2009

bojim, bojim.... tlaci mi srdce ☹ moje malinké

zuzu80
20. okt 2009

imis aj ja mam svalovicu a nechapem 😕 musim sebakriticky priznat ze vcera som bola silno o nicom, slabucka jak kava tzv "druhak" 😨

zabga vydrz, ked pre nu teraz pojdes, mala si zafixuje, ze ked bude plakat, tak pre nu vzdy prides......aj my sme bojovali, rano sme ju dvaja nakladali do auta a pred skol sa strhavali velke boje a na chodbe srdcervuce place a vykriky...sice som si vzdy v aute poplakala a do roboty prisla ja urevana teenegerka ked ju sklame prva laska ale uz je dobre 😉 😉 Takze vydrzat 😉

zabga88
20. okt 2009

dnes ide ešte aj ten cas strasne pomaly o 12 idem za nou. som sa z ucitelkou dohodla ze len na 4 hodky zatial

dadadulka
autor
20. okt 2009

ahojte ženušky 🙂

bola som ´odovzdať´ krvičku na tie tripple testy, dúfam, že budú oki...
Luci a netreba ísť nalačno, pýtala som sa dokiho 😉 ďalšiu poradňu mám o mesiac 😉
malého som uložila, idem niečo zbúchať na obedík

zabga Vydržte to!!! viem, že sa mi to ľahko hovorí, ale čím skôr a rýchlejšie si zvyknete, tým lepšie 😉

a baby dnes kávičkujem s vami 😵 😵 ale až poobede 🙂 Juchuchúúú 😵

dadadulka
autor
20. okt 2009

Luci s tým oblečkom, no chcela by som najsamprv shoppy v NR obehať, snáď niečo nájdem...

dadadulka
autor
20. okt 2009

anjelik Emmka má aj od nás jeden hlas 😉

imis
20. okt 2009

Babule,to co vonku? Ved mrholi! A ja ze idem na spacirku. No tak nic,len jednotka,mlsanicko do kosika a hajde domov v igelite.
Zuzi,ja by som chcela byt taky "druhak" ako ty! 🙂

dominka11
20. okt 2009

ahojte, zuzi zahlasovane, emmka je kočiča 🙂
imis - aj my sa trapime už druhy den s dalším zubom 😒 tak nech tobimu rýchlo vylezu 😉

a aj ja som za stretko, ale buduci týžden som asi pon, ut. a stredu v tn, tak jedine potom alebo ešte tento týž. možem.

dadu - zo mna sa stala total kavičkarka po včerajšku, cez víkend sme kupili dolce gusto, včera som pila svoje vlasnoručne urobene capu a latte 😉 a lepšie mi ešte nikto neurobil 😝 😀

dominka11
20. okt 2009

zabi, čítam, že si dnes dala viki do skolky. neboj, ona si zvykne, držte sa obidve 😉

imis
20. okt 2009

Ooooooooo,super domus,rada sa zastavim na latte mačiatko 😀 😀 😀 😀

dominka11
20. okt 2009

v pohode, zastav sa 😉 😀

imis
20. okt 2009

Jmenuji se vtirka a budu tady bydlet 😀
No zabga,vidis ako to preslo? Mozes ist pre Vikinku. 🙂

dominka11
20. okt 2009

imis 😀 😀 😀

imis
20. okt 2009

Dobru chut babule.Ja som si dnes taky fajnovy obedik spravila: zeleninova polievka a spagety s rajcinkovo tuniakovo olivovo bilinkovou omackou. No velmi dobre viem varit 😀 😀 😀
Este dam aj slivkovo tvarohovy kolacik piect,nech chlapom padnu sanky(ved uz ide zima)

zuzu80
20. okt 2009

imis : jmenuji si vtirka a dnes budem u vas obedovat 😀 😀

dominka11
20. okt 2009

aj ja jsem vtírka 😀

imis
20. okt 2009

Podte baby,nakolko ja casto nevarim,neodhadla som "davku" a myslim,ze dnes urobim akciozu pred MsU-obed pre okoloiducich 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre