Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
20. okt 2009

Toto mi dnes prislo mailom. Som v tom uplne nevinne,ale rehocem sa doteraz: 😀 😀 😀

Zahoracke vyznanie lasky:

Ket zavrem oči na friško

enem Teba tam vidzím, Maryško.

Chodzíš do mých snú bársde ma cecmat,

po nohách, na chupoch, na vlasách ma lechtat.

A ked sa zobudzím, šlak aby do teho aj s takým snem,

šak enem cicina mi stojí pod paplónem.

Scem ta mat, Maryško, celú ta scem,

zežerem ta ščileky aj s navijákem.

Hned porád by som ta nastokel na kolík,

ale hned nemóžem, lebo sem katolík.

dominka11
20. okt 2009

😀 😀 krásne vyznanie.

zuzu80
20. okt 2009

😀 😀 😀 😀 tada marysko ty sa nevzdas 😀 😀 😀

retaux
20. okt 2009

Ahojte!
Imis: 😀 No mne keby chlap takú básničku zloží, hneď som doňho 😀
A kľudne si mohla aj zostať na prechádzke, lebo to mrholenie trvalo len chvíľku.

Dadu: na tie tripple testy to viem, že sa berie krv, ale mne pri prvom tehu brali aj hneď úplne na začiatku a potom okolo toho 16tt na testy. Teraz nie. Tak asi už nebudú. Ja mám poradňu nejako často 😒 Už sa ma to aj všetci pýtajú, že čo tam chodím tak často - každé 2 týždne 😕 Teraz idem 30.10.

Domi: aj ja by som si dala takú kávičku 😝 mňam

A Klaudi to tu nejako zanedbáva odkedy nepracuje 😠 😠

zabga88
20. okt 2009

no baby Viki je uz doma zo skolky

Veeelmi ju chválili, vraj len trochu mrnkala a nechcela ist domov, ale zase povedala ze zajtra nejde a dala si do tasky všetky veci co si tam ráno vzala 😀
a hned zacala aj hresit budeme musiet hned zatrhnut 😀

retaux
20. okt 2009

Zabga: no vidíš, aspoň nepreplakala celý čas, čo tam bola, lebo aj také deti sú. Určite si zvykne 😉

imis
20. okt 2009

Luci,klauduska asi chodi do inych tem,co ju palia: porod,sestonedelie,starostlivost o novorodenca a tak,ved vies 🙂
A ja by som na spacirke aj zostala,ale neda sa svietit. Som zena na materskej dovolenke,takze futu okolo pasa a varit,prat,zehlit (psst-na kona kuknut).

imis
20. okt 2009

Magdi,no super. Takze Viki je ako 99% vsetkych deti. A postupne si zvyknete aj vy,aj ona. Este sa prpirav na par slzavych ran,ale ta silna musis byt ty! Lebo,ked mala vymakne,ze si namäko,bude spekulovat a nariekat a tebe bude srdce trhat. Ani sa nenazdas a budes spominat nostalgicne na prve rana v skolke 😉

zabga88
20. okt 2009

imis no viem ze ešte to všetko zle neni za nami ale prvy den presiel pre nu v pohode len ked prisla domov bola ako odtrhnuta z retaze 😀

imis
20. okt 2009

jaj zabga moja,to teraz uz len tak bude.Prva puberta,retiazka im v skolke povoli. Uz len vydrzat 😉 😀

zabga88
20. okt 2009

povedala som jej nieco a ona mi spatky ze mami to je koko..na

retaux
20. okt 2009

Zabga: hneď v prvý deň sa niečo naučila 😀 Šikovná je.

zabga88
20. okt 2009

skoro som na zaok spadla, nikdy pred tym take nepovedala a ešte sa pochvalila ze ju to daky Riško naucil 😀

dominka11
20. okt 2009

zabi, vidíš ako sa deti rýchlo v školke učia? 😀

zabga88
20. okt 2009

dpfam že aj na dobré sa tak rychlo naučí 😀

učka vravela ze druhý den je to z detmi horsie 😒

retaux
20. okt 2009

Asi áno, lebo už vedia, do čoho idú 😒 Ale veď si všetky zvykli, tak si aj ona zvykne.

zabga88
20. okt 2009

no bude musiet. dufam ze sa v robote nezblaznim

dominka11
20. okt 2009

a zajtra ide tiež na 4 hodky? neboj, rýchlo to ubehne, každý tým prešiel, ja si to napr. pamatam ešte teraz ako som išla 1-krát do skolky. ja som išla až ako 5ročná.

zabga88
20. okt 2009

zajtra uz ide do pol 3.

klauduska
20. okt 2009

Aaaaahojte!!! 😵

Dnes som bola v poradni,vsetko OK,vraj sa to uz pomaly pripravuje,pocuvali sme srdiecko dnes-to bolo krasne.... 🙂 a na buduci tyzden idem v stredu do nemocky na predporodny skrining-to budu asi tie ozvy,prietoky atd... 😒

luci....veru zanedbavam,ved som si myslela,ze sa budem strasne doma nudit,ale akosi ani nemam cas na to.... 😀 😀 😀 stale nieco robim,beham kade-tade,niekedy si teda vobec ako tehotna nepripadam.... 😕

A Vy co mate zienky nove,zbezne som Vas na rychlo precitala.....

dominka11
20. okt 2009

no klaudi, pomaličky sa ti to blíži, za chvilku už budeš mat babo pri sebe 🙂

klauduska
20. okt 2009

veru domi,strasne rychlo to ubehlo.....ale asi aj tebe to tak rychlo ide ten cas pri malom,nie?rastie ako z vody.....

dadadulka
autor
20. okt 2009

no čafte, veru ten čas letííí... pozriem na hodiny a že 3 😲 s drobcom to teraz frčí a fičííí... 😀
musím mať oči furtes na stopkách, len čo sa obzriem, už vymyslí to čo nemá a robí to čo nemá a
chytá to čo nemá a ide tam kam nemá 😀 😀 😀 no veselo máme doma, jak na maratóne 😀

dadadulka
autor
20. okt 2009

klaudi fíha, veď ty už môžeš o dva týždne aj rodiť 🙂 blíži sa ti to, blíži 😉

klauduska
20. okt 2009

dadi...ale to bude asi riadne dlhy maraton,cooo??? 😀 😀 😀

nechces prist s malym na cafe??? 😉

dadadulka
autor
20. okt 2009

klaudi dík za pozvaníčko 🙂 , ale pôjdem asi drobca uložiť, lebo sa nejako ukladá a mrnká a zíííííva...

klauduska
20. okt 2009

hm,skoda,ja len ze ked je to na skok....mi to chyba,ked tu bola danka na prizemi,to som tam hocikedy zbehla... 😒 vies ktora,nie?
Inak som si vsimla,ze na 2.posch. su akesi prazdne okna,odstahovali sa z tadial?Nevies?

dadadulka
autor
20. okt 2009

už aj mne robí zle, berie mi laptop a naťahuje kábel a ťuká do klávesnice, pomoooc 😲

no ništ, hajde do postele...

dadadulka
autor
20. okt 2009

myslím, že tá Šplehová, oproti imis, sa odsťahovala

dadadulka
autor
20. okt 2009

neboj, príležitostí ešte bude, mne tiež občas chýba taký ženský debat pri kávičke...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre