Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
27. okt 2009

😀 to som akože ja 😀 😀 veď viete, inkognito 😎

dadadulka
autor
27. okt 2009

takže pekný večer cice mice 🙂

reku, ešte si na chvíľu lofnem pri comp, kuknem čo new a pôjdem ´ordinovať´ 😀
dnes som volala dokimu na výsledky tripple testov a chválabohu su OK 😵 😵 tak sa teškám 😵
s drobčekom sme boli u dedkovcov a potom trochen vonku, chcela som ho pofotiť v listoch
čo tak krásne padajú zo stromov, ale sa nejako zamračilo a pekná jesenná atmoška bola fuč,
tak možno zajtra...
včera sme konečne skočili do NR a malému kúpili zimné topky a neodolala som takej Mickey súpravičke,
ktorá pozostáva z čiapočky, šálu a rukavičiek 🙂 no milené to je 😵

oki, prchám rýchlo do spršky a hajde do hajan, brúúú nôcku 😉

zuzu80
28. okt 2009

aaaaaaaahojte 😉

len pozdravim a utekam 😒 Musim este skocit po kolegynu a potom este utekat na hygienu a potom zasa pocuvat a pocuvat a nasavat infosky 😀 😀 😀

Zabi, cislo som ulozila, ak bude cas zastavim, sa ale neslubujem, lebo neake kratucke prestavky mame, ledva stihnem miestnost "dvojnulkovu" a kavu docapovat a uz zas vsetky mudrosti sveta 😀 😀 😀

imis
28. okt 2009

Ranko!
Prave som dovarila a Tobi zaspal.Tak to super vyslo,ze mozem konovat. Mlady pan bol hore od 5:00,tak teraz sa mu vyspava,lenze ja som sa pri vareni tak prebrala,ze uz zaspim az vecer. Dnes mi pomohli dedko a starky-zaniesli malych do skolky. 😉
zuzicka ty bez pomaly,zajtra su endorfiny! 🙂
Svori,ako je maly? Uz lepsie?
Dada,ty preto tak malicko chodis lebo sa bojis spionov? 😀 Neboj nic,len sa pekne pripoj,vypalime im rybnik! 😀 😀 😀

retaux
28. okt 2009

Ahojte!
Imis: a čo dobrého si varila? Teda ťa obdivujem, mne by sa tak skoro ráno variť nechcelo 🤐

A včera vraj bolo MC otvorené 😕 Len ho otvorili až tak okolo 10tej.

imis
28. okt 2009

Luci,varila som varila cesnacku a domace kapustniaciky(rozumej domace slize a domaca kapusta) cili bio obed 😀 😀 😀
Boli sme s kamoskou v MC presne 10:30,zvonili sme,vsade ticho tma a na dverach cedula: Dnes je herna zatvorena,otvorime o 16:00.

dadadulka
autor
28. okt 2009

čafte špiónky 😎

na chvíľu vypnem vrtuľu 😀 práčka sa vrtí, bodeny umyté, segedín bublá 🙂
a ešte by som mala žehliť, ale sa mi nejako nemchce 😝

dominka11
28. okt 2009

ahojte, fíha dadu, že už 16tt. zachvílku si v polovici tehu 🙂 idem vás prečítat, malý akurat zaspal, ja som si uvarila kafčo.

dadadulka
autor
28. okt 2009

domi ani nevrav, aj mne sa zdá, že to ide nejako rýchlo, pri Matúškovi som rátala deň za dňom
a teraz mi to pri krpcovi letííí... nemám čas sa nudiť, stále ma zamestnáva ten môj malý šéfinko 😵 😵

dominka11
28. okt 2009

dadu, ked budeš mat čas hod do albumu tú supravičku, som zvedavá. aj nášmu musíme niečo kupit na zimu, nech nám nezamrzne. Už Matúško sám chodí? náš za ruky, ale sám už chvilku stojí a včera spravil krok, tak čakám, že do mesiaca sa pustí behat.

marianka - juj, cesnačku by som si dala, to my lúbime, len potom ten dych 😀 😝 inak mile v tom MC...

dominka11
28. okt 2009

no to tak býva že vraj 2. tehu je také iné, nemáš čas rozmýšlat o všetkom ako pri prvom baby, už vieš do čoho ideš atd. teda pokial nerodíš po 10,20 rokoch 😵

dadadulka
autor
28. okt 2009

domi jasné, akurát som včera myslela, že trošku zmením drobcovi album a doplním fotečky 😉
veru už chodí sám, je to sranda 😀 už sa dostane úplne všade

dadadulka
autor
28. okt 2009

tak tak, veď uvidíš aj ty, keď budeš druhýkrát tehu 😉

dadadulka
autor
28. okt 2009

niekedy, popri robote, aj zabudnem, že som tehu 😅
to je už fakt sila, keď má tehula tehotenskú sklerózu a zabudne, že je tehu 😀 😀 😀

že klaudi... 😀 😀 😉

dominka11
28. okt 2009

tak tomu sa hovorí teda skleróza 😀 😀

dadadulka
autor
28. okt 2009

a bruško mám také mini, no večer vyzerá, jak v 6. mes. 😀 ale svoje gate už nezapnem...

svoradinka
28. okt 2009

Ahojte 😉

Prave sme sa vratili od lekarky. Mame brusnu vyrozu a nasadenu dietu. Musime vela vela pit len neviem ako ho donutit.

imis
28. okt 2009

cahojte!
Svori to ma mrzi. Viroza nie je prijemna. Pit mu davaj po lyzickach,lebo vela hltov asi neudrzi v sebe,co? Skore uzdravenie vinsujem.
Dadulka nasa milena,vcera som vas videla s matuskom pred vchodom,ako zabudas na tehu 😀 Zlatunky je drobec ako stradluje samostatne 🙂
A babule,druhe tehu je ozaj ine,ale tretie si vychutnate zase den po dni 😉 😀
Chcela som ist s drobcom dnes von,ale o 10:00 zasadla kamoska u mna a teraz sme sa rozlucili. Aj tak dobre,len drobec nebol este na lufte,tak si ho asi so sebou poobede do NR vezmem. Idem dohodnut s jeziskom co a ako a schovat to do skrine 😀 😀 😀

anjelikbambulka
28. okt 2009

ahojte bambule,

ja len tak na skok, v piatok mi prídu svokrovci, tak fachčím na plné obrátky... veď to poznáte 🙂 😉

domi, do kedy si u vašich?

mis, mňáááám, cesnačka, to by som si dala... akurátmôj manžel včera spomínal, že má na ňu chuť 😉 😉

adi, nech sa malý rýchlo vylieči... určite sa mu tá diéta nepozdáva...

dadu, takže rastiete????

zabinka
28. okt 2009

caute baby! 🙂

tak ja mam dalsi rusny den za sebou. Dnes som bola s Radkom na plucnom, tak nam potvrdili slabu astmu a dostali sme lieky. ☹ No co uz, musime sa s tym zmierit.
Ja este sedim v robote a pracujem, deti som dnes odniesla na prazdniny k mojim rodicom, tak prazdninuju oni aj my.

A vy ako?

klauduska
28. okt 2009

Ahojte babulky!!!

svori....vinsujeme skore uzdravenie......snad to rychlo prejde.... 😉

dadi...supis,ze su vysledky OK,len tak dalej,nech tehulkujes bez problemov...som Ta inak uz davno nevidela.... 😒

imis...aaale si tu narobila chutky s tou cesnackou...no teeeda.... 😒

Ja idem zajtra opat strazit maleho synovca,takze ranne vstavanie o 5,00.... 😒 budem ako mechom uderena....

No a dnes som bola v NR na vysetreni-pasy,sono-prietoky a vysetrenie.Celkom rychlo sme vybavili,za 2,5 hodky...Vsetko je OK,podla sona som 37tt+2 dni a maly cca +- 3080 kg.... 🙂
Tak sa mi to naozaj krati,ani verit sa mi tomu nechce,ze uz bude koniec.... 😅

dadadulka
autor
28. okt 2009

domi súpravička v albume, sú aj v iných farbách 😉

klaudi tak ty nám už riadne finišuješ 🙂 Filipko sa hlási na svet, už to môže byť každú chvíľku 😉 drž sa...

svori skoré uzdravko prajeme 😉

zabi držíme palce, zvládnete to 😉

anjelik tak ja rastiem určite, bo gaťuše sú mi moc moc úzke 😅

no a dnes ma naserkalo Quelle, viete ako som objednávala drobcovi zimnú bundičku ešte v septembri,
tak som tam volala, že čo sa deje a milá paňuška mi nevedela povedať, kedy to dorazí, lebo im tovar ešte
neprišiel z Nemecka 😒 tak som to stornovala... ´super´ 😒

zuzu80
28. okt 2009

no hallo babenky 😉

tak som si konecene sadla a vylozili nohy....pracka doprala, pradlo je vystrete, ja som sa bola vypotit na spinningu 🙂

dadi dobre si spravila, ze si stornovala, mozno by si sa ani nedockala http://aktualne.centrum.sk/ekonomika/zahranicne...

imis, a cesnacka zostala? Dones mi zajtra do obedarika do telocvicne....to moja najoblubenejsia polievacka, zahanacka upirov 😀 😀 😀

Zajtra posledny den na skoleni a piatok sa uz len konikovi a vam venujem

Prajem vam dobru noc a sladke snicky 😔

zuzu80
29. okt 2009

dobre ranko 😉 a krasny cely den 😎 🙂

zabga88
29. okt 2009

dobré ránko sa praje 🙂

ako sa mi tu mávate,?? ja sm teraz taka rozlietana neviem ani kde mi hlava stoji 😠

zabinka
29. okt 2009

dobre ranko sa praje! 😉

no a zas nam prsi a mne sa nic nechce. Nastastie som vcera uz vsetky veci odovzdala, terminy splnene, tak dnes mozem trosku polavit.

svori....Matkovi skore uzdravenie......

dadi.... takze prva meta uspesne za vami....tak nech to tehulkovanie pojracuje takto dalej 🙂

imis
29. okt 2009

Ranecko!

Viete co abule? Budeme si sem kazdy den pisat,co varime a ked bude mat niekto na nieco chut,pojde tam,alebo onam na obed 😀 😀 😀 Dnesne menu: sosovickova polievka a tvarohovo-jablkova zemlovka.

Zabinka,bud rada,ze je to len slaba astma.Radsej cely zivot so slabou udrziavanou astmou,ako to nechat tak a zo slabej by bola stredna a zo strednej silna a................. So slabou astmou bude este syncek rekordy sportove lamat,neboj nic! Vitajte v klube astmatikov 😉

dada,to quelle ma teda dorazilo,ale ked som si precitala clanok,verstehe ich alles. Tu bundicku ponukaju aj na MMB,ale je dooooooooooost predrazena a ktovie,ci to tiez nezhanaju z Germanska,takze to moze dopadnut tak isto.

Klaudi,ty kokso,ze 38 tt. To je finaaaaaaaaaaale clovece! 🙂 Takze kdyby neco-najdolezitejsie je dychanie 😉
A Vasik nechodi do skolky teraz?

Zuzicka milena.Veru,asi ti aj zacnem nosit polievky do T18. Pocuj,bola by taka moznost,v pondelok aerobikovat 18:30. Ty by si mohla? Vypadli tam ti sportovci,co su pred nami,chceli si ten termin zobrat miniligisti,ale im by viac vyhovovalo 19:30,tak sa ma pytali,ci by sme si to s nimi nevymenili. Fuha,reku,zuzicka ma kluce od miesacky,ale spytam sa jej. Tak sa teda pytam.

Ja som babulky vcera uz vianoce vybavila. zlanarila som aj babku,nech uz reku vnukov vybavi a ked som s nou,rada jej v H&M s vyberom pomozem a boli sme spokojne obidve 😀 Mlyny boli prazdne,pokojne,velmi dobre sa nakupovalo.
Dnes ma caka big brigada.Okrem toho,ze tu mam nasledky teroristickych utokov v celom byte,tak musim nakomplet povyberat cely obsah kuchynskych skriniek,lebo zajtra sa idu kvoli umyvacke premiestnovat. Nie som nadsena,ale kvoli mojej novej laske obetujem aj cely den 😀 😀 😀
A kde je lucka a svori a domi?

retaux
29. okt 2009

Ahojte!
Dadu: tak to ti závidím, že zabúdaš na tehotenstvo. Moje stavy mi to nedovoľujú. Stále musím myslieť na to, že mi je 😝 😝 😝 Už čakám, kedy to konečne prejde. A brucho mám asi väčšie ako ty, lebo mne vyzerá na 6. mesiac už ráno 😀

Svori: rýchlo sa vyliečte z tej virózy 😉

Klaudi: veru, veru už môžeš pomaly rátať s tým, že to príde hocikedy, každú chvíľku.

Imis: ja som tu asi jediná, komu si neurobila chute s cesnačkou 😝 Ja ju neznášam. Ale varím ju aj ja, lebo MM ju má rád.

imis
29. okt 2009

Co nemam pana Boha pri sebe,takto sa rozpisat? 😨

imis
29. okt 2009

No luci ahoj,uz som ta postradala 😀 Takze zle,nedobre? Ale uz si na hranici-12tt,uz to bude len lepsie!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre