Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
2. nov 2009

No tu som 😝 Esteze je Tobko take pohodove dieta. Bolo tu po vikende...........................no hrôza. Ale teraz som vo svungu,tak by som nemala dlho sediet. Lenze maly zaspal,tak treba byt ticho,nie? Hybajte sem babule na kus "reci" 😉

danielahamar
2. nov 2009

imis máš poštu ☹

imis
2. nov 2009

dani,mas odpoved a hlavu hore 😉

danielahamar
2. nov 2009

ale ja ju fakt "uškrtím" 😠

imis
2. nov 2009

Aj to je riesenie dani,ale stoji ti to za to? Médiá,súd.................. 😀 😀 😀

danielahamar
2. nov 2009

no a tá prvá budem ja, kt. ju 😠 škoda, že tu neni takí smajl 😉 , ale ináč by to tam bolo tak super, normálne závidím vám rodičom, kt. majú staršie pani učiteľky, čo ešte mali mňa 😔

imis
2. nov 2009

Dani,na tobina mi ona vychadza,takze si odskusam vsetky,co tam su.Ale Zuzka,Erika,Gabika,Anicka su fakt super.

zuzu80
2. nov 2009

aaaahojte 😉
obed dovareny, dieta uspate, pracka sa vrcucha, zehlicka caka, ale ignorujem ju uspesne 😀 😀

danielahamar
2. nov 2009

presne tie, čo si vymenovala sú super aj tá blondýnka, kt. má malý je super, ale proste hentá nevie čo so sebou 😠

zuzu80 no ty si nám šikvná 😉 mne sa po víkende nechce ani dýchať a to mám vyvešať dve práčky, oprať hádam pre celú armádu a hádam aj riad umyť 🙂

zuzu80
2. nov 2009

daniela ale ja som vcera hnila, tak dnes som musela nieco urobit.....ale k tej zehlicke sa mi absolutne nechce 😝

A co mate v skolke problemy s pancelkou?

danielahamar
2. nov 2009

ale zas a znova 😲 , kašlať na ňu, ale toto doriešim už do konca, lebo tonemá obdoby 😠

u nás sa cez víkend oslavovalo, bolo Šimona, tak sme piekli, upratovali a tak, deti celý týždeň doma, tak som nejaká unavená, včera som vylahla už o 21hod 😀

zuzu80
2. nov 2009

dani tak to ti verim, ze si unavena, cez tyzden doma dovoke detvaky a cez vikend pripravovat oslavu a potom oslavovat 😝
ja som cumela do telky do polnoci jak sova nocna, a potom ked som sa konecne zrutila do perin, tak sa zobudila Eliska a bolo po spanku 😅

zabinka
2. nov 2009

ahojte vrabelcanky!!! 🙂

ja dnes nejako nestiham, na pondelok som mala nejaky prilis rychly rozbeh, tak to musim teraz predychat.

My sme este vcera pochodili zvysok cintorinov, zhorelo len to, co malo a stastni sme sa vratili domov.

daniela, mate Simonka? Tak prajeme vsetko najlepsie 😉

imis
2. nov 2009

Sme nejake rozbehane dnes,co? 😀

imis
2. nov 2009

zuzi,budu dnes endorfiny?

danielahamar
2. nov 2009

dakujeme 😉

imis
2. nov 2009

No ozaj Dani,vsetko nejlepsie k meninam. Ale ved ked si taka tajomna zena,ani mena,ani fotky,tak ani vinšúvat nemozeme 😀 😀 😀

danielahamar
2. nov 2009

nemám nikde fotky detí, ale tuším jednu mám na fb, ale akú pre vás dám aj sem jednu 😉

imis
2. nov 2009

No prave prisla drevakova domov.Treskla dvermi tak,ze som maleho isla este uspat a teraz beha po byte v tych drevakovych cizmach. 😠 😠 😠
Drevene ja nohy mam,nohy mam,nohy mam
na dukle som ich nehau ich nehau

danielahamar
2. nov 2009

no už som dala, ale len deti 😉

imis
2. nov 2009

Zlatucki su chalani-velmi! Ale vobec ich ani zo skolky z videnia nepoznam 😕

danielahamar
2. nov 2009

ale my dve sme sa určite aspoň na jednom rodičku vidieť museli 😉 a myslím, že si mala bruško 😉

danielahamar
2. nov 2009

už som pridala, aj všetkých 4 😎

imis
2. nov 2009

Ja uz asi viem 😀
Vlani na septembrovom rodicku som bola s brusinom tobinom 😉

zuzu80
2. nov 2009

jej dani, ja si ta pamatam zo zakladky 🙂

baby ja mam taku chut na sladke, idem ulovit cokoladku 😀 😀

zuzu80
2. nov 2009

a dnes endorfiny budu, svatka 😉

danielahamar
2. nov 2009

zuzu, myslím,že ty si odo mňa staršia cca 4roky 😨 a bývali ste v tom činžiaku čo je hudeček, tendlý, spojený, nie?

zuzu80
2. nov 2009

ano dani, presne si ma lokalizovala a ty si aky rocnik?

zabga88
2. nov 2009

Ahojte žienky! ako sa vam dari?? ja som teraz uspala krpatu stale je chorá ☹

imis
2. nov 2009

No,tak svatka,ty takto od malicka s Hudeckom spojena? 😀 😀 😀
Dobre,na endorfiny pridem,len neviem kedy,lebo pred nami maju trening ti miniligisti a tam hra mojho srdca sampion,tak sa musiem nejako vystriedat,aby aj ovca cela,aj vlk syty. A prinesies mi prosim ta Podhradsku a Canakyho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre