Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
10. nov 2009

panečku, jeden príspevok cvála 5 minút 😠 😠 😒

imis kuracinku na šťavičke, ryžu a s čalamádkou 🙂

klaudi neboj, možno tebe to pôjde eňo-ňuňo 😉

zabga88
10. nov 2009

Ahojteee zienky!

ale tu preberate fajne temy 😉

dadadulka
autor
10. nov 2009

a nezaprší a nezaprší... 😅 🙄

zabga ako...? kšefty idú, idú...? 😀 😀

zabga88
10. nov 2009

dada no isli by keby neprsalo 😎

dadadulka
autor
10. nov 2009

ani nevrav 😒 aj mňa to už štve, ani von sa nedá ísť, malý je mrzutý, no nic moc...

zabga88
10. nov 2009

moja bola v skolke do 12 rano sme si veru spolu poplakali som si pripadala trapna ked na mna ucitelka kukala

dadadulka
autor
10. nov 2009

tak na toto sa aj ja už ´velice teším´ ako to zvládneme 😕 plačky budú veliké, preveliké 😅

dadadulka
autor
10. nov 2009

a má tam malá nejakú kamošku?

retaux
10. nov 2009

Tak už som späť. A prišla som len preto, aby som sa pochválila, že vďaka našej Zuzu sa mi na skúšku podarilo urobiť svoj prvý scrap 😵 😵 😵 Teda, vyzerá to strašne, ale to som len skúšala podľa návodu tam ukladať veci, aby som zistila, čo a ako. Tak dnes to MM veru natriem. A že s tým nepohnem. HAAAAAAAAAAAAAAAAAA! 😀

Ja chodím s Luckou aj keď prší, lebo potom by som s ňou doma nevydržala. Hodím igelit na kočík a ide sa. 😅

dadadulka
autor
10. nov 2009

luci no si šikulka 😉

retaux
10. nov 2009

Ja to tomu môjmu stále vravím, ale nedá si povedať 😀

dadadulka
autor
10. nov 2009

luci my ženy to proste viemeee 😀 😉 za nás vravia činy, skutky, výsledky, výrobky... 😀 😀 😀

dadadulka
autor
10. nov 2009

kuki som práve albumy, malá Lucka je podarená, malá hviezdička 😉 🙂

klaudi je tiež feši tehuľka 😉 bruško je milé, roztomilé 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
10. nov 2009

ahojte babule, moje dve lásky si práve dávajú šlofíka, tak idem trošku pokoňovať...

imis, ďakujem, aj ty si sympatické žieňa a malý je veeeeľmo podarený 🙂 😉 🙂

luci, aj ja chpdím s malou za každého počasia, lebotiež je potom ako sto čertov 😵 😵 😵

anjelikbambulka
10. nov 2009

aj keď dnes sme aj boli vonku a aj tak bola ako čert 😀 spala cez obed 30 minút, čo inokedy zvykne 2,5 - 3 hodiny... ale to určite preto, lebo som ju pochválila, keď sme sa stretli s imis...

dadadulka
autor
11. nov 2009

dobré ránko 😉

a zas a furt pršííí... ja už buntoším, raňajky prichystané, teleráno beží 😅

fion malý je veliký fešáčisko, zlatunký je a spolu vám to veľmi pristane 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
11. nov 2009

Martin, Maťko, Martinko... všeeetko NAJ k meninkám, zdravíčko, šťastíčko, lásočku 🙂 🙂 😉

PS: potešili by sme sa, keby si prišiel na tom svojom bielom žrebcovi... 😀 😀 😉

zabga88
11. nov 2009

Dobré ránko sa praje!

aj ja Martinom fšicko len to najlepsie prajem a hlavne vela zdravicka 🙂

ja nejako neviem malu zobudit 🙂 sa jej nechce z teplej postele 🙂
ja som uz od 5 hore nie a nie spat 😠

imis
11. nov 2009

Ranko!

Tazky veget-dedko zaniesol chalanov do skolky,tak sme s tobcom zasadli za comp pred varenim. Noc bola jeden des. Aj sa mu chcelo spat,aj nonstop plakal. 😝
Fion-nadhera 😉
Jaj vcera v ordinacii co to ta Laura predvadzala? Normalne som z nej zostala nervozna. 😒
Aj ja zelam Martinom vsetko najlepsie k meninam,ale tatosa bieleho este nemusia vytahovat. Mam nejaky respekt,odkedy som si v januari, v 8 mesiaci tehu rozbila pred kostolom lebku 😔 😢 😀 Zimu by som najradsej prespala.

dadadulka
autor
11. nov 2009

Maji tiež som čumela jak puk 😲 až ma zatriaslo 😕
rozbitá hlava v tehu, no aj to je sila 😲 tiež sa trochu bojím zimy, či sa niekde nevykotím aj s brušinom 😅

imis
11. nov 2009

Dadus,no dva krat prijemne to nie je. Ked sa mi to stalo pri prvom tehu,museli mi hlavu aj zasivat,Marcel ten hotovy hucal do doktora,nech ma okamzite posle na CT. A ked sa mi to stalo teraz s Tobkom,tak som prisla domov a on,ze:"Jaj Maruska,tie tvoje telacie nozicky!" 😀 😀 😀
Ale davajte si pozor tehulky-hlavne nepadajte na bruska. A najsamlepsie by bola zima uplne bez ladu,len taky sniezik na kopcekoch detom pre radost,nie?
Nevydrzala som a musela som kafendo zaliat-to asi ta "prespata" noc. A som v tom zas 😠 Tak sa aspon niekto pridajte,hm?

imis
11. nov 2009

A teraz Tobi zaspal-bodaj ho,aby ho 😀 😀 😀

dadadulka
autor
11. nov 2009

ja sa pridávam 🙂 😉

a s tým sniežikom na kopčekoch, súhlasím, stačilo by veru a úplne bez ľadu a skladu 😀 😀

zuzu80
11. nov 2009

ranecko 😉

fuuuu svatka ty mas teda zazitky 😅 Padat v 8.mesiaci a rozbijat si hlavu?, normalen ma az striaslo, ked som si ta ako sa tehulka s bruskom sunies k zemi....brrr

fion, ja som najskor pozerala, ze s akym dietatom si sa to fotila....ved to uz ani miminko nie je ale riadny chlapisko. Je uzasny 😉

Lucka, tak sa tesim, ze ti to ide....na prvy pokus dobre....len tak dalej, natri to manzelovi, nech vidi aku ma doma sikulku 🙂

Svatka ja chlipkam kavicku

imis
11. nov 2009

OK babule,tak chlipkame spolu.
Zuzi,aka bola sluzba vcera? Aj niekto prisiel?
Baby,viete,ze dnes od 15:00 vas cakam v mateskom centre?! 😉 😀
Nebojte sa baby,vy ste sikovnejsie,ja padam furt. V rodicovskom dome je 16 schodov,tam som padala ako decko pravidelne-vychadzalo mi to presne na dva kotrmelce.Mamina pred infarktom. Z tych istych schodov som spadla ako nevesta,ked ma chcel kameraman natocit,ako uz schadzam oblecena dolu. Asi som to uz pisala,ze vtedy ocino zadrel,ze ja to robim pravidelne(lebo kameraman sa dost zlakol) 😀 😀 😀 No tak som v padani pokracovala aj ako tehula,len dufam,ze raz to skonci,lebo padnut ako 70 rocna dorastenka,tak to uz asi nerozchodim 😀

zuzu80
11. nov 2009

imis 😀 😀 😀 😀 uz chaaaapem, ked uz nechces byt logicka logistka, tak sa vrhnes na strieborne platno ako kaskader a do profesneho zivotopisu mozes napisat bohateeee skusenosti s padanim... 😀 😀

Ja som si tiez raz v zime na schodoch v cinziaku kde Lucka byva...dala taku schodovu masage kazdeho jedneho stavca a zakoncila som to velkym treskom hlavy o chodnik.....este teraz asi po 100 rokoch som po tych schodoch cupkala, ze RESPEKT 😀

imis
11. nov 2009

Aaaaaaaaaaau,ty kokso,svatka,silna si mi ty konkurenciooooo 😀 😀 😀 😀

zuzu80
11. nov 2009

jaj a v centre bol silny natresk....nebolo sa kde pohnut, dalsim 15-tim maminam som musela povedat, ze sme plne obsadeni 😀 😀 😀 😀

imis
11. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No daj! Prisiel niekto? Aspon jeden mini cloviecik? Ja uz na dnes jednu maminu mam 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre