Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
12. nov 2009

zabi, hádam take strašne to nebude 😉 😀
baby, aj ja sa pripajam, sice oneskorene, ale všetko naj našim martinkom.
klaudi, ale aspon jednu výhodu to ma, ked beham za nim, mam pohyb a nepriberem 😀 😀

dadadulka
autor
12. nov 2009

detto... aj my máme stále na čielku nejakú ´ozdobu´ 😅 tie pády... 😕 hlava, ústočká a dokola...

zabinka
12. nov 2009

dnes Martinko uprosil ocinka, aby aj jeho zobral na trening. Tak dnes idu vsetci 3 trenovat. A ja mam aspon chvilu klud.
Ozaj baby, ak poznate niekoho, kto by mal deti vo veku okolo 8 rokov a mal by zaujem o volejbal, tak sa hlaste u mna. Manzel teraz rozbehol treningy takychto malych deticiek. Zatial berie aj dievcata, ale neskor sa budu delit.

dadadulka
autor
12. nov 2009

to sa aj ja utešujem, že veľa nepriberiem 😅 aspoň dúfam, že 20 kg to nebude 😅

baby a ja sa vám teraz vždy tak zľaknem, keď malý capne 😲 tieto tehu hormóny čo so mnou robia...
to sa vám zľaknem, chytia ma stresy, no riadna hysterka je zo mňa, chudák vladko, len kuká, čo vystrájam 😅 😕

dadadulka
autor
12. nov 2009

keď ja to všetko teraz nejako až moc prežívam 😔 emócie vo mne hrajú prvú ligu a najmä striedačka 😅

dadadulka
autor
12. nov 2009

malý mi tu dokatoval tlačice, preto tá ´rýchlosť´ 😀 😝

imis
12. nov 2009

No uz som tu. Sosovice mam,zase bude Marcelko lepsie vidiet 😀
Co preberame? Pady a zranenia? My sme teraz malemu kupili stolicku Roba a hned sme ju aj testovali-teda Simeon. Dali sme ho,nech robi vsetky somarinky,co existuju+ jeho tazka vaha k tomu-obstala. Ale je mi jasne,ze ked maly zacne behat,su tu este ine nastrahy,o ktorych som doteraz ani netusila 😀
Klaudi,ale pridu k nam Kovacovci.Neviem,ci ich poznate-Martin,Evicka,Matko a Andrejko. A oni nas vzdy na take hostiny volaju,tak reku neodbijem ich kavou a keksikom z lidla.
Len ako urobim tie trubicky teraz? 😨

klauduska
12. nov 2009

imis...jaaaj,tusim poznam....byvaly kolega z KGS...ze???A to si nevies vymysliet nieco jednoduchsie???? 😉

imis
12. nov 2009

Ano,moj byvaly sefino najsamlepsi. Praveze toto je super jednoduche,len to hrooooooozne zlozito vyzera. Tak som im chcela dych vyrazit,lebo oni vedia,ze ja najradsej varim pizu z pubu 😀
Ale ved ja este volaco vymyslim.
A uz vsetky obedujete?

dadadulka
autor
12. nov 2009

ja už napapaná, čakám na drobca a potom ideme von a k našim

klauduska
12. nov 2009

no imis....som inak minule cumela,ze Tvoj macino ake okuliariky nahodil..... 😕

pizza???-zaruceny recept! 😉

ja veru nie,akosi mi posledne dni ani moc nechuti,ale na ranajky som zblajzla 2 rozky..... 😅

baby,dnes ma seegra narodky a netusim co jej vybrat...som chcela vcera v Nr,no ale pri tych mojich stavov som nakoniec ani chut nemala sa niekde motkat,...... 😒

imis
12. nov 2009

To vazne klaudi? Si mi mohla povedat-by som jej rano v skolke aspon ruku podala. Bola sice vysmiata ako slniecko,ale coze som ja vedela,ze ona ma dnes velky den? 🙂
Dada,takze o program postarane. Aj aj som prave dochrumkala obed,kamaratka uz umyva,tak si tu teraz s drobcom pustame na youtube gumimacka 😀 😀 😀

zuzu80
12. nov 2009

svatka a co tak skusit v domacich potrebach? 😉 Ak chces pojdem dnes na postu, tak sa mozem na Moravskej Street pozriet ci nemaju 🙂

ja uz poobede a teraz by to chcelo slofika 😀

Klaudi, aj ja by som mala ist dnes nieco pozriet, ideme na vyletik a cestou ideme okuki aj moju najkamosku, tak som chcela nejaky darcek ist kupit, ale taaak sa mi nechce ani len rozmyslat, nieto este vyberat a vo Vrabloch??? 😅

imis
12. nov 2009

Juj,svatka,na moravsku do "potrieb" mna uz nikto na svete nedostane.Bola som tam tie taniere hladat a odbila ma,ze ked mam deti stacia mi umele a porcelan mi ani nebude ukazovat,lebo jeden kus stoji 80 SK 😕 😨 😲 😒 😖 😠
Ved ona sa so mnou este stretne! 😀 😀 😀
Toto moje najmladsie dieta,to je cela mama. Na prvej spagete sedi,posledna mu este trci z pusy a teraz tu zbadal reklamu na jedlo a uz papulkou cape 😀

klauduska
12. nov 2009

imis...tak diskoteku si vy robite???? 😀 😀 😀 No pekne,takto od malicka ho zaucat....

veru ma.....tak sa vytesuje... 😉

imis
12. nov 2009

Zuzi a kamze kam na vyletik?

klauduska
12. nov 2009

zuzu...a kamze kam???Ved prave,preto som si povedala,ze ved v Nr nieco vyberiem a nakonmiec vidis ako som dopadla..... 😒 segra aj tak vravela,ze Filipko by bol pre nu najkrajsi darcek.... 🙂

zuzu80
12. nov 2009

no dobre...tak napad s potrebami mi nepresiel 😀 😀 😀 Si jej mala povedat, ze umele taniere ani nevies co su, ze vy mate modru krv a ze aj zachodovu misu mate z porcelanu, tak nech nerobi caviky 😀 😀 😀

Ideme do Popradu 😉

zuzu80
12. nov 2009

klaudi, no vidis a mas darcek dorieseny...uz to len Filipkovi pretlmocit 🙂

svoradinka
12. nov 2009

Ahojte zienky 🙂

klauduska
12. nov 2009

tak,tak...keby to bolo na heslo,uz je davno vonku.... 😉 😀

az tak daleko,vysoko???Tak sa dobre oblecte...zajtra tusim na horach aj sniezik bude......teda ak sa nemylia.... 😉

imis
12. nov 2009

Cestujeme do Popradu,nakupime cokoladu................
Ty sa mas!!!! 🙂

svoradinka
12. nov 2009

a kdeze ste sa vsetky stratili? Obedujete? Tak dobru chut 🙂

imis
12. nov 2009

Tu sme svori. Ako bolo v Chrobaku?

svoradinka
12. nov 2009

Bolo fajn.....bolo nas tam aj dnes viac mamiciek s detmi

imis
12. nov 2009

To je pekne.Ked bude drobec väcsi,budeme aj my doobeda chodit,ale teraz ked mi spava od 8:00 do 11:00,tak to nema vyznam.

svoradinka
12. nov 2009

No skoda,ja uz potom asi chodit nebudem,pomaly sa mi krati MD.......a vcera poobede bolo plno?

klauduska
12. nov 2009

adi a kedy ti konci????

pocujte zienky.ktore ste este tu.....ako vam zacal porod?odtiekla vam voda alebo zacal kontrakciami?

imis
12. nov 2009

Ozaj,vidis,ved Matko uz ma skoro tri rocky 😨 Vcera bolo plno-boli styri deti,z toho tri moje 😀 😀 😀

imis
12. nov 2009

prvy- vecer odisla zatka,noc som prespala,rano zacali kontrakcie
druhy-vecer brutalne kontrakcie,noc som prespala,na druhy den ako som zbadala porodnicu,zacali kontrakcie
treti-bohzial zacala pomaly odtekat voda,ziadne kontrakcie,furt len ta voda.
stvrty- 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre