Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
12. nov 2009

Svori,tak ak si budes planovat tretie,vyhod si to z hlavky. tosom si aj ja myslela,co myslela! Uplne som tomu verila!
A potom ten sok,ze ako to moze dlho trvat bol hrozny 😅

zuzu80
12. nov 2009

totok citanie dnesne ja ma na mna silno antikoncepcne ucinky...to ste mi prekne zavarili, pred romantikus vikendom 😀 😀 😀

svoradinka
12. nov 2009

Tak to si ma nepotesila, ak to ma byt tak tak radsej ani nechcem dalsie 😀 Lebo ja by som rodila aj kazdy rok 😀 keby som mala kazdy porod taky ako tie prva dva do 4h som porodila od prvych kontrakcii.

klauduska
12. nov 2009

zuzu...a to Ta preco nechali takto dlho prenasaT?????Ja som myslela,ze sa dnes prenasa max.tie 2 tyzdne.....aj to vacsinou skor....nie???

zuzu80
12. nov 2009

neviem Klaudi, v pondelok a v piatok som chodila do rizikovej a furt ma nechceli ubytovat, ale ked uz som koncila 42 tyzden, tak sa zlutovali, napichli ma, ubytovali ale nezabudli poznamenat ze to nebude skor ako v stredu alebo stvrtok.....ale ja som taky zly pacient, ze mi radsej vyvolavacky pichali, len aby som tam nahodou nebola dlhsie ani o jeden den a hned v pondelok moj doktor za mna porodil 😀 😀 😀 😀

imis
12. nov 2009

Svatka,neboj. V teplej perinke na vsetko zabudnes. Aj na nas,aj na porod.
...............................my ti to pripomenieme az potom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
12. nov 2009

imis veru mam respekt. Po cisaraku ja som nejake extra bolesti nemala, ale prvy tyzden sa mi tazko chodilo. A potom to uz bolo zo dna na den lepsie. Ale tym, ze to bolo druhe, tak prve dva tyzdne bola u nas moja mamina, aby mi pomohla s detmi a domacnostou. Skor som mala problem sa zohnut (ked pracuju svaly), ale inak som nemala ziadne bolesti. A po spontannom porode ani sediet, ani poriadne chodit, ale tiez nie nejako extra dlho. Tot moje skusenosti, ale zo mna si netreba brat priklad, lebo ja nie som normalna ani v tomto. Ja vynosim, postaram sa, len porodit musi niekto za mna. Ja by som to tretie asi musela uz len vyplut. 😀

imis
12. nov 2009

Dobre zabi,ja cakam,pokym zlegalizuju porody doma a ty cakaj,pokym zlegalizuju porod vyplutim 😀

klauduska
12. nov 2009

tak zienky....mam v hlave riadny chaos,co,kedy je lepsie....Asi na to netreba mysliet a vsetko samo pride....

idem od Vas,pride manzelino z robotky.....

zuzzu....tak zajtra to uz idete?Tak prijemny vikendos!!! 😉

svoradinka
12. nov 2009

ale ked budes moct porodit doma,tak aj tak potom budes musiet ist do nemocky,nie?

svoradinka
12. nov 2009

ahoj klaudi 😉

imis
12. nov 2009

Caaaaaaaaau Klaudi,veru,teraz sa len venuj mangelikovi,lebo potom spolu 5 dni nebudete a potom bude vyzadovat servis filipko.
Svori,tak to v ziadnom pripade.Ja si pockam na zlegalizovanie porodov doma s tym,ze aj zostanem doma-uz navzdy 😉

svoradinka
12. nov 2009

a ktovie ci to maju v planieniekedy zlegalizovat.....doma by to bolo ovela lepsie.

zuzu80
12. nov 2009

svatka ty by si rodila doma? Ja by som sa mala s tebou stretavat castejsie, nech kus svojho pohodarenia, vyznavania kultu "svet je gombicka" , flegmatizmu prenesies aj na mna 😉 🙂

imis
12. nov 2009

Neboj svori,vsetko sa raz zlegalizuje 😀 😀 😀
Zuzi,sak neni o com. Stretavat sa mozeme aj castejsie,len neviem,ako mam tvoj prispevok brat.Ale beriem ho ako kompromis.
Moj frajer na strednej bol taky debko,ze ked som mu povedala,ze je pekny,on namiesto dakujem za kompliment povedal Dakujem za kompromis. 😀 😀 😀 😀 😀
Odvtedy uz nebol moj frajer,ale kompromis pouzivam doteraz 😀 😀 😀 😀

zuzu80
12. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ano kompromis som myslela 😀 😀 😀 😀

frajer-kompromisak asi vela cital a mal bohatu slovnu zasobu a sa mu to v makovici pomiesalo alebo....bol debko 😀 😀 😀

zabinka
12. nov 2009

imis, Ty si riadne cislo 😀 😀 😀

imis
12. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svoradinka
12. nov 2009

zienky pekny dnik vam prajem 🙂

zabinka
12. nov 2009

ahoj svoradinka 😉

imis
12. nov 2009

cau svori a caute babule.Idem do skolky pre zmysel mojich dni a potom uz nemam sancu dostat sa sem 😉

fiona8
12. nov 2009

zenicky ahojte
boze dnees ste sa rozkvalkali 😕 🙂
Klaudi do porodnice utekaj hned ako zacnes krvacat alebo Ti odtecie voda.....
ked budes mat len kontrakcie tak mas cas...nie je to az take akutne....ale ved neboj ked nebudes vediet ci to je ono, zavolas p. Liškovej 😉 velmi drzim palce nech to uz mas rychlo a bezbolestne za sebou 😉 😉 😉
ja idem kadernicke buduci piatok, konecne uz som nebola asi od svadby a ta bola v maji 🙂 🙂 😀

zabinka
12. nov 2009

ahoj imis, 😉 aj mna to o chvilu caka....

danielahamar
12. nov 2009

Ahojte, nemáte niektorá prosím Vás požičať inhalátor ☹ pre malého? zas máme laryngitídu 😔 a vo vrábloch nikde nemajú 😖

alebo iná otázočka, nejdete niektorá do nr, dnes alebo zajtra ešte? 😀

klauduska
12. nov 2009

tak caute zienky,

ja som sa preto tak pytala,lebo asi cca od 13,00 mam pravidelne bolesti v podbrusku, ktore pridu,bolia a potom odidu......Zacala som si to zapisovat a v priemere tak cca kazdych 8-9-10 minut...Ze by to uz zcinalo???
Viem,ze nam vraveli,ze staci ist do nemocky ked budu kazdych 5 minut,tak sa prechadzam,oddychujem,uz som aj v sprske bola a pre istotu oholila.....

dadadulka
autor
12. nov 2009

klaudi držkaj sa a zhlboka dýchaj, neboj zvládneš to 😉
čaká ťa najkrajší okamih v živote, keď uvidíš svoje dieťatko 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
12. nov 2009

ja keď som uvidela malého, také malé klbôčko 😵 tak to bol pre mňa ten NAJkrajší okamih 😵 😵 😵

dadadulka
autor
12. nov 2009

Filipko sa pomaly pýta na svet, možno už zajtra ho budeš mať vo svojom náručí 🙂 😉 DRŽ SA!

fiona8
12. nov 2009

klaudi myslim ze to bude... 😉 neboj zvladli sme to vsetko velmi na teba myslim.....!!!! 🙂

dadadulka
autor
12. nov 2009

no už píšem piate cez deviate 😅 ale tak to prežívam, až sa mi tep zrýchlil 😀 😅

idem okúpkať drobca 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre