Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
18. nov 2009

Jasné, že kúp darčeky a keď ráno 21.12.2012 začne zemetrasenie, tak ich rýchlo porozdávaj 😀 😀 😀 😀

zuzu80
18. nov 2009

co zas jake vianoce??? 😕 😀 😀 😀 😀 Kedy? UZ???? Koniec sveta???? 😕

dadadulka
autor
18. nov 2009

koncov sveta tu už bolooooooo... 😀 má byť ďalší...?

imis
18. nov 2009

Zuzi,ano o 5 tyzdnov mame vianoce!!!!!!!!! Juchuuuuuuu
No,tak ja tie dary asi kupim aj v roku 2012 😀 😀 😀

A vobec,ake stresy,ved darceky nosi jezisko!

retaux
18. nov 2009

Jasné. A tentokrát definitívny 😀

Dadu: to chceme teraz priviesť na svet naše deti? Ani si neužijú a bude koniec sveta 😀

imis
18. nov 2009

No,ved toto tehulky! Ja som sem tiez troch bojovnikov proti krize nasadila a vcul toto,ze koniec!

retaux
18. nov 2009

Imis: tak na to sa ja nemôžem spoliehať, lebo Ježiško nosí darčeky len dobrým deťom 😅

dominka11
18. nov 2009

ahojte babule, konečne som sa dostala k počítaču, aj ked len na skok. vy ste toho teda popísali dnes, mala som čo robit vás v rýchlosti prečítat. Baby ja neviem, čo je s týmto našim krpcom, od toho očkovania, tj.2týždne je stale akysi nekldny, večer nie a nie zaspat, cez den nervozny, z kočíka vyskakuje...
dadulka ja som bola v 23tt na 3Dčku 😉
zuzka, new foto? peknučke ste 🙂
oj dobre ste si všimli, že mam kratšie vlasy, bola som minuly týžden skratit.

imis
18. nov 2009

luci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A co myslis,preco som ja uz nakupila? 😀 😀 😀 😀

imis
18. nov 2009

domus a co si taka rozbehnuta? Vypni vrtulu 😉

dominka11
18. nov 2009

keby ide vypnut 😉

imis
18. nov 2009

Babule,idem puskarovi pre koleso a potom sluzim v MC Chrobacik,tak ak mate chut,dobehnite 😉

dominka11
18. nov 2009

imis, ak mi malý nezaspí, tak dobehneme ok? aj na zajtra som sa sohodla s adkou rano.

anjelikbambulka
18. nov 2009

dadu, objednávala si kalendáre? ja som objednala na fotolabe, už ich mám aj doma... sú suprové 🙂 😵 🙂

dominka11
18. nov 2009

tak babulky, dnes máme za sebou s jakubkom premieru v MCčku 🙂 bolo super, maly ani nemukol a ma novu pestunku - Simka 😉 zlaty bol.
nám dnes došla z happy foto tá fotokniha a je super, ešte dam asi vyrobil aj našim aj svokrovcom na vianoce.

anjelikbambulka
18. nov 2009

domi, super, že sa kubkovi páčilo... 🙂

dadadulka
autor
18. nov 2009

Zuzi objednali sme pre našich a svokrovcov, takže prvé darčeky by boli 🙂

zuzu80
19. nov 2009

Dobre ranko dievcence 😉

Dnes rano som sa citila ako prava prisera.....som sa doslovne vynorila z hmly 😀 😀

Baby tak ja sa normalne hanbim, vy uz darceky nakupene, zabalene a ja este ani len rozmyslene co komu...zas to vidim na tazky stres 23.12......no co uz ked som nepoucitelna 😒

retaux
19. nov 2009

Ahojte!
Zuzu: 😀

Ja sa idem rýchlo osprchovať a hlavu umyť, nech vyzerám ako človek. Dnes mám na programe kozmetičku 🙂

retaux
19. nov 2009

Už som hotová a tu ešte stále nikoho 😕

imis
19. nov 2009

Ranko babule.Doteraz tu u mna sedel moja najlepsia kamaratka Juro,tak sme sa zakecali ako babky na trhu 😀
O 10:00 idem k dokimu Cifimu a dnes ma caka velmi smutny den.Kamaratkam zomrela mamina 49 rocna,tak idem na pohreb.Obidve kocky su v 8 mesiaci tehu ☹

Klaudi mi poslala sms. Drobcek ma zltacku,tak este su v nemocke.Hadam sa to cim skor upravi. 😉

imis
19. nov 2009

Jaj a este som chcela,ze vcera v MC bolo fajne.Taka pohodka,skoro sme tam pospali.Deti sa pekne skoro uplne same hrali(len bedusi boli trosku akcni 😀 ) a Simko je hotovy z maleho Kubka.Tobijašo tazky flegmatik-tomu je jedno,kde je,len nech je tam s nim aj prso 😀 😀 😀

imis
19. nov 2009

Zuzi,vcera som si bola zacvicit s Marikou v skole na lukach. Tyyyyyyyyyyyyyyyyyy koksoooooooooooooooo,vystavila nas ako pomaranc a potom tie jej pilatesove natahovacky na konci- GENIALNY POCIT.

To jako nist vo zlom,len vidis,ake uz mam A-cko po aerobiku 😀 😀 😀 😀

imis
19. nov 2009

A to uz akoze preco sa so mnou nikto nebavi? 😨
Dobre maruška,koniec monologu,nachystat ku gyndosovi a odchod.

Cahojte neskor!

zuzu80
19. nov 2009

no teda svatka, si sa riadne rozpisala 🙂

tak si bola vcera cvicit? No ty chces byt na plese najvacsia cica coooo? 😉 A aj mna este niekedy poctis svojou pritomnostou?

Tak v MC bolo vcera fajn? Som myslela, ze sa zastavime, ale jaksi-taksi sme sa zakecali u nasich pri kavicke a potom nas uz Peto zhanal, ze v akej dopravnej spicke vrabelskej som zasa uviazla 😀 😀 😀 😀

Luci, ty si rano aku udrzbu tela dala 😕 sprcha, vlasy, kozmeticka....

No idem pracovat, lebo dnes mam kratky pracovny den...ideme kolegovi na oslavu o 13.00 🙂

anjelikbambulka
19. nov 2009

baby, no vy máte dnes takéto plány? ja asi strávim celý deň doma... od včerajšieho obeda nám nejde výťah a bez kočíka sa nepohnem 😒 😒 😒 😒

dúfam, že ho opravia, aby sme mohli s malou vybehnúť aspoň na chvíľu vonku...

imis
19. nov 2009

Fiiiiha,ale ste toho popisali 😀 😀 😀
U dokiho ok,som v poriadku,len mi telicko este blbne kvoli tomu,ze kojim,tak mi nukal antikoncepciu. Ale reku doktor,chodte s tou chemiou. Na ze co ked otehotniem? Na reku nic-vychovame 😀 😉

zuzu80
19. nov 2009

svatka, tak vsetko oki? tak to je oki, ze si oki 😀

ze antikoncepciu 😀 😀 😀 😀 sak mas doma tri zive biologicke antikoncepcie s percentualnou uspesnostou asi tak.......50%?

zabinka
19. nov 2009

zuzi, u nas je tato biologocka antikoncepcia 100%-ná a vola sa Martinko. Akonahle vypneme telku, uz je medzi nami. 😀 😀 😀 😀

imis
19. nov 2009

zabi 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a bez vedlajsich ucinkov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre