Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
26. nov 2009

No fiha 😕 u Bedusov bola v noci romantikus....na rukach si svoju najmilovanejsiu odniesol do perin 😵 Majul nezahmlievaj s prechladnutim...sak vsetky dobre vidime vysledky romantickych vecerov......nechaj nech silno zavidime......moj by si ani nevsimol ze chybam v posteli, rano by ma pristupil na chodbe a este by ma sprdol, ze co zavadziam, ked sa do roboty ponahla 😀 😀

Luci, tak uz aj vy ste darceky nakupili? Ja som sa este stale nerozhybala...my asi zas len tu rybu budeme mat, sak dobehnite na stedroveceru k nam a prineste si aj darceky dako sa uz len podelime 😵

Zabi, Eliska sa dnes rano pytala, ci bude aj Martinko v skolke...len sme isli neskoro a uz boli podeleny vo svojich triedach, tak sa nestretli 😅

retaux
26. nov 2009

Zuzu: ta čo si? Žiadne darčeky! To všetko na auto sme oplieskali 😠 😠 😠 😠 😠

imis
26. nov 2009

Na a uz si Eliska vybrala. Simcovi zas mozem zhanat 😀 😀 😀 😀
Ja som si dala griotku babule a hned je svet krajsi 🙂 😀

imis
26. nov 2009

Lucka: DARCEKY NOSI JEZISKO!!!!! 😉

zabinka
26. nov 2009

no vidis zuzi, musime byt castejsie spolu a Eliska sa bude do skolky este aj tesit. 😉 A ktovie, ci vam s imis este aj plany nezmeni a svatky budeme nakoniec my 😀 😀 (Jmenuji se vterka a budu u vas bydlet 😎 )

A s darcekmi som na tom podobne. Co neobjednam cez net, tak sa budem nahanat 23. a zas si budem nadavat. Hlavne, ze zoznam mam pripraveny uz asi mesiac. 😅

retaux
26. nov 2009

Imis: tak dobre teda, ja sa tento rok naňho vo všetkom spoľahnem 😅

retaux
26. nov 2009

No dobre, idem ja spálňu upratať, urobiť zo seba človeka a do mesta popozerať (nakupovať už nemám za čo 😀 ). Poobede som tu ako na koni 😀

zuzu80
26. nov 2009

no inak s tym jeziskom sa vam musim postazovat, minuly rok sme dali na okno papierik staby zoznam nasich priani a zelani a je tam do dnesneho dna...neviem ci mu nepovolili prelet vzdusnym priestorom nad nasim domom alebo coooo? Mam ten zoznam obnovit, ci radsej ist do obchodov? 😕

S Eliskou si svatky moje (zabinka, imis) nerobte zatial starosti, ona je dost prelietava....ale mozme sa vsetci stretavat castejsie, nech ich poriadne otestuje,

Luci, jaaaaaj, tak to len afticko bude mat bohate sviatky a ja ze si ma nechala v stichu a vsetko ponakupovala

fiona8
26. nov 2009

ahojte ahojte
skoda,chcela som vas vidiet...dufam,ze nabuduce prideme aj my 😉
aj my sme boli v nr......cesta bola taka drahaaaaaaaaaaa ☹ 😠 😖 dostali sme pokutu......prekrocili sme o 20km a mali sme to za stofku 😠 😠 😠 😠 😠 tak sme mohli ist naspat 😒 ale drahy mi aj tak nakoniec kupil bundu a rifle...3hodky som tam behala, to vo vseetkych obchodoch maju len gate,že na riťku tak do jednej ruky.... 😢 ivko sa uz nastval ze mi je vsetko male a zacal frflat,ze preco nevyrabaju rifle na poriadne ženské... 😅 😅
ja nemam darceky este pre nikoho, ake kalendare ste si to davali robit?

fiona8
26. nov 2009

jaaaj zabudli sme sa pochvalit....Jurko nám od nedele prespí celú nocku 😵 😵 😵 😵 😵 tak od 22 do rana do 6tej 🙂 🙂 🙂 🙂 a ked ho dam vecer o 20 tak do 4tej.....takze 8hodin spinkaaaaa 😵 😵 😵

imis
26. nov 2009

Fion,nedrazdi!!!! 😠

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fiona8
26. nov 2009

ano Majka aj Domi potom ma to napadlo....pardooooon 😀 😀 😀

imis
26. nov 2009

Neva fion,mas odpustene! 😉 A Juraskovi co kupujete na vianoce?

Este pre vsetkych hladacov:

http://www.vtipnedarceky.sk/vsetky-darceky/

SUPER!!!!!

imis
26. nov 2009

Inak to meno Juraj,Jurko,Jurasek to je tak superne!Velmi sa mi zacalo pacit. Originalne! Urcite v triede ziadny Jurko nebude s malym.

fiona8
26. nov 2009

Veru nebude 🙂 budu samý Alexovia 🙂 🙂 🙂

fiona8
26. nov 2009

maji ja som si uz vybrala...chcem to antikvarium na chovanie mravcov 😀 😀 to je super 😀 😀
Jurkovi sme kupili vcera prenosnu postielku, dufam ,ze sa v nej vydrzi hrat.... 😉 a taku peknu latkovu knizku z Ikei, daju sa z nej vytahovat zvieratka...slniecko, pavuk, kacicka, ...... hraciu deku este chceme.... 😉

dadadulka
autor
26. nov 2009

tak uspávam drobca a zrazu bum, už som bola v hladine alfa, ma to zmohlo 😅
v telke ide Hellboy, brrr aké príšery sú tam...

Maji mňa zaujali tie borat plavky 😀 😀 😀

danielahamar
26. nov 2009

fion, éra s Alexom sa začala pred 7rokmi 😀 , vtedy to bolo ešte vzácne meno,ale teraz je každý tretí 😒

a ozaj čo kupuje na vianoce deťom? ja nemám ešte nič 😔 😢

dadadulka
autor
26. nov 2009

a tu je niečo pre dámy, ktoré by chceli prekvapiť svojho milého origoš kostýmom 😀 😀 😀 😉
dnes boli v teleráne...

http://www.saxana.sk/vianoce-expres-darcek-192/...

dadadulka
autor
26. nov 2009

😀 a ja si môžem akurát tú plnú chladničku objednať 😀 😀 😀

http://www.saxana.sk/images/SC HERO RGB.jpg

dadadulka
autor
26. nov 2009

dani nejaké hračky mám, ešte chcem pozrieť nejakú knižočku, oblečko...
a musím sa priznať, že už cez víkend som nevydržala a dala malému jednu hračku, no som ja ale... 😅 😕

a páčia sa mi také, čo vydávajú rôzne zvuky, či riekanky, pesničky, aj knižky som videla podobné...

dadadulka
autor
26. nov 2009
dadadulka
autor
26. nov 2009

takéto niečo by som ešte chcela...

http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?...

dadadulka
autor
26. nov 2009

ale tak ty máš doma už veľké detičky, takže musíš kukať iné kategórie hračiek 😉

danielahamar
26. nov 2009

tú hraciu knižku máme aj my, myslím, že ten prehrávač bude asi lepšejší 😉 a toho psíka,a lebo maca, čo má rozprávky v sebe a vydáva zvuky, to si nerozmýšlala?

môj má toto http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?... 😉

dadadulka
autor
26. nov 2009

tiež som si obzerala ten hrniec 🙂 sranda 😉

danielahamar
26. nov 2009

no myslím, že je lepší než tá knižka 😉

dadadulka
autor
26. nov 2009

veď uvidím, čo nakoniec vyberieme, každopádne ešte podniknem výbeh do hračkárstva 🙂

dadadulka
autor
26. nov 2009

Maji, ak ešte raz tá oproti treskne tými dvermi 😠 tak vyletím aj ja 😠 😠 😠
už mám toho fakt dosť, iné nerobí, len lieta hore dole a trieska dvermi jak najatá 😠 😠
juj ako som sa rozčúlila, adrenalín stúpa k výšinám 😠 😒

aj ty to tak počuješ? malý sa mi strhol, ža až... a ja tiež...

dadadulka
autor
26. nov 2009

no aj sa mi zobudil 🙄 behá jak taká sanistra 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre