Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
26. nov 2009

Veď toto je na tom to najstrašnejšie. Ja si to chcem užívať a zrazu sa len prebudím a týždne a mesiace sú za mnou a ja som si nič neužívala 😅 😀 Niekedy rozmýšľam či to takto vždy letel ten čas alebo až keď sa Lucka narodila. ☹

danielahamar
26. nov 2009

až keď sa Lucka narodila 😀 , ani ja som pri druhom nevedela ako beží čas a toď už bude mať 4 😢

dadadulka
autor
26. nov 2009

pofotíme 😉

asi aj vtedy to tak letelo, len sme to inak prežívali ako teraz, nie sme už samé, viac povinností... 🙂

imis
26. nov 2009

Dani,ja citam a tot uz budem mat 4! 😕 Tak si vravim,ze kedy si mala tretie? 😀 😀 😀 😀
No je to jasne-treba mi spat!

dadadulka
autor
26. nov 2009

tak my už padáme, ideme k našim papa 😎

danielahamar
26. nov 2009

😀 no imis, ja neviem, radšej si sama urči diagnózu 😀 , kludne by som aj tretie mala ale ked ja chcem babu 😅 , už ďalšieho chlapa by som asi neprežila 😝

retaux
26. nov 2009

ahoj, Dadu.

imis
26. nov 2009

cau dadu,uzite si starych rodicov!

svoradinka
26. nov 2009

Ahojte zienky 🙂

Veru veru,ten cas strasne rychlo uteka a ja budem mat o chvilku doma prvacika a maleho skolkara 😉

imis
26. nov 2009

Caaaaaaaaauko svori a kde si ty?

svoradinka
26. nov 2009

vsak tu som....ale v poslednej dobe som taka unavena ze sa mi vobec ale vobec nic nechce.......a doobedu som bola v MC.

imis
26. nov 2009

Ved so si vcera vsimla,ze si taka posmutnela. Ci to sa mi len zdalo? Ako bolo v MC? Lepsie ako vcera? 🙂

svoradinka
26. nov 2009

Aj vcera aj dnes bolo fajn......ale vcera bolo viac deti dnes ich bolo menej.............no som smutna,z toho ze nemam doma mm a je nam vemi smtno....a aj praca ma desi,hlevne tohaldenie nejakej dobrej prace.

retaux
26. nov 2009

Aj ja vás už opúšťam. Ahojte!

svoradinka
26. nov 2009

sorry za to moje pisanie.....ach boze to je priznak tyhc rokov co som doma a asi aj na ocne budem musiet ist 😀 😀 😀

svoradinka
26. nov 2009

ahoj Luci 🙂

imis
26. nov 2009

svori,chces pracu tu,ci aj by si bola ochotna dochadzat?

zuzu80
26. nov 2009

ahoj cukrusky 😉
seminar ukonceny, poprosim strucny vycuc z dnesneho dna na konovi, ale najskor sa idem najest lebo ani Cenkovej deti nikdy nepocitili taky hlad ako mam momentalne ja 🙂

svoradinka
26. nov 2009

ja by som bola aj ochotna dochadza ak by vyhovoval pracovny cas.....kedze tu nemam nikoho kto by mi deti braval zo skolky skoly a mm do marca bude prec a on by asi len-tak tak stihal skolku.

svoradinka
26. nov 2009

ahoj zuzi...ten vycuc ti napise imis...ona je v tom dobra 🙂

imis
26. nov 2009

zuzi,zase sme preberali vianocne darceky.Padlo tu aj niekolko nazornych ukazok,ale este nikto nie je na 100% rozhodnuty. Cas uteka rychlejsie po narodeni deti a niektori sme tu taki nevyspati,ze nam z toho rapka(vid ja).
Dada a ja uvazujeme nad stahovanim vdaka nasim susedom,co kazia moralku v ociach nasich deti a daniela tu na nas skusa recepty,ktore sme si museli podrobne prehliadnut,lebo nam to neslo do lebky,ako sa da taka krasa spravit.
Svori hlada robotu,je z toho smutna a ty sa zasivas na seminaroch 😀 😀 😀

svoradinka
26. nov 2009

super zhrnutie......imis kazdy den napises taketo zhrnutie aspon nebudeme musiet preklikavat a vsetko citat,ked tu niektora z nas nebude 😉

imis
26. nov 2009

Jasne svori,ved za to som tu,nie? 😀 😀 😀 😀

svoradinka
26. nov 2009

jasneeee 😀 😀 😀 😀

zuzu80
26. nov 2009

imis, ty si poklad, ponizene dakujem 😉

dobre darceky, este nebudem riesit, varenie, pecenie a ine kuzla v kuchyni tiez nie, so stahovanim vam pomoct, mozem jedine tak ze vam zozeniem stahovacie auto a silneho chlapa 😉 Svori, sak nebud smutna, mozno si robota najde teba 😉 🙂

imis
26. nov 2009

A zuzi,kde si? Ved jedz tu pri nas 😉

imis
26. nov 2009

jaj,tu si 😎

svoradinka
26. nov 2009

co by sme tu bez teba imis robili 🙂 basnicky krasne pises,zhrtia perfekne...no co ktomu dodat...ja sa na teba ani z daleka nechytam 😉

zuzu80
26. nov 2009

uz som tuuuuuu, znova silna ako Pepek namornik, lebo bol spenaaaaaaaaat 😀 😀

imis
26. nov 2009

svori,sak kto sa na mna chyta? 180 cm,to hocikto nedokaze.Este Tobino sa kolien zachyti,ale inak.........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre