Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
30. nov 2009

Ahojte!
Dnes aký uragán. Veď keď pôjdeme von, tak mi aj Lucku odfúkne 🙄 Už asi ide zima po jari 😀

Ja som ešte vianočnú výzdobu nerobila, iba adventný veniec som vytiahla a dala na stôl do obývačky. Lucka sa z neho tešila 😵

imis
30. nov 2009

Tobko spi a vy tu zas nie ste. Ja zas pojdem robit a to uz nie som ja,tak ma nestvite baby a podme dat teda kavu(aspon na to sa zvyknete chytit) 😀 😀 😀

retaux
30. nov 2009

Imis: ja som tu, len lozím po nete, keďže tu sa nič nepíše 😢 Ale už len chvíľku, lebo Lucka mi tu mrnčí za chrbtom, že sa jej nevenujem 😔

imis
30. nov 2009

Jasne,chapem,ved aj ja len pozeram,ze co nove vo svete a Vrabloch a tu ti je mrtvo.Ale ked sa zobudi Tobco,tiez zapnem vrtulu 😀 Idete s Luckou aj von? Tak ju ale ozaj dobre,neprefukatelne oblec. 😉

retaux
30. nov 2009

Ideme aj von, lebo s ňou byť celý deň doma je ako za trest. Radšej s ňou vždy istý čas premrznem alebo premoknem vonku ako byť celý deň doma 😅

imis
30. nov 2009

To je fajn luci,ja by som sa najradsej v novembri zahrabala do perin a vyhrabala sa v maji. ale tiez absolvujem kazdy den povinnu vychadzku:skolka-domov 🙂

Neboli ste niekto s dietkami na divadielku v sobotu? Kuca paca na oblaku cislo 9 bolo fajne.Ja by som tam aj cely den sedela 😅

zuzu80
30. nov 2009

dobry den 😉

vonku nam krasny vetrik povieva.....som isla z parkoviska jak z obrazu "Burlaci na Volge" 🙄

vikend bol eno-nuno. Som bola v BB na aerobiku, svalovicu mam taku, ze vcera som sa nedokazala ani priborom najest...len palacinky rukami 😀 😀

Ja uz kafco dopite, idem silno makat 😉

Ozik svatka som ti zabudla povedat, v piatok je aerobikova akcia - 2 hodiny aerobiku 😉 🙂 Cakam ta 😉 🙂

zuzu80
30. nov 2009

Eliska bola na divadielku s babkou a bola si videna 😉

imis
30. nov 2009

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Sto takoj aerobikova akcia? Kde? O kolkej?Dve hodky? Dve hodky v kuse? Uz som tam!

imis
30. nov 2009

Jej,Eli si ma vsimla? Nevesticka moja milena.Ale Simeon nebol-ze on na take traposiny nejde 😕 Moze byt,ze puberta sa nejako rapidne posuva k nizsej vekovej hranici? 😀

zuzu80
30. nov 2009

Imis, v piatok 4.12 o 18.00 na ZS V. Zaborskeho 😉 Cvicia sa dve hodky, prvu mam ja a druhu ma Dada 😉

Pocuj ten Simko, to je daky silny intelektual, ty sa neobzeraj po zakladnej skole ale po univerzitach 😉

imis
30. nov 2009

No ved toho sa ja bojim,ze mi Simco nakoniec na uni skonci 😅 a snurky si nebude vediet este v 20 rokoch zaviazat.
Vcera pozeral na youtube velky tresk-vznik vesmiru.Po kom to dieta je? 😀 😀 😀 😀 😀
Dobre,tak v piatok o 18.00. Sedi vec.Dnes sa striedas so svatom 😉

dadadulka
autor
30. nov 2009

žienky až fčul si sadám ku káve 😝 ešte som mala nejaké vybavováky 🙄
ufff tak dnes ma von už nik nedostane, vonku to len tak fičííííí... 😲 zima sa veru už hlási...

ale poďme k príjemnejším záležitostiam 🙂 🙂
tak ja som cez víkend experimentovala s hrncami a skúšala som tri new receptíky, verdikt: 😀

marinované rezne: no celkom fajn pre labužníkov prudko aromatických jedál, mne to veeeeelice
udieralo do nosa, ten worcester s cesnakom 😝 silná kombinácia pre mňa, ale inak dá sa 😉

babka: nedala som pravú nutelu, ale takú coop, možno v tom to bolo, čakala som, že to bude viac
nutelkovo-čokoládkové, táto nutela sa akoby niekam vyparila a bolo to také suché 😕
no nabudúce dám nutelu origoš a uvidím, lebo zjesť sme to zjedli, vcelku je to chutné 🙂

ale bomba bol tento receptík: 🙂 🙂 🙂

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2782

vrelo odporúčam, je to mňamka 😉 sme sa zalizovali až za ušami 😀 😀 😉

imis
30. nov 2009

Teda dadul,ty Jamie Oliver,vyzera to uzasne! Ale ked nechces zase volat hasicov,ja to radsej robit nejdem 😀 😀 😀

dominka11
30. nov 2009

ahojte babule 😉 jaj, keby ste vedeli ako sa mi nič nechce po tom víkende som unavena normalne. Maly si zmyslel, že zrovna na výlete mu pojde další zub, tak si viete predstavit tu srandu, že uspat ho...asi 5krát uspavanie, medzitým sa 2krát pokakal, 2krat Nurofen a kriku 😒 no mala som dost a to sme tam ani nepili 😀 😀
a ešte aj sople tam chytil...

adi, pekná foto 😉
idem ja dovybalovat a potom varit.

dominka11
30. nov 2009

dada, nepozveš ma na obed, ked už takto kuchtíš? 😝 😀

anjelikbambulka
30. nov 2009

seruste bambulky,

klaudi, domi, takže obidve ste mali uplakaný víkend? ☹ 😒 ☹ 😒

dadu, babku som robila aj ja, tiež som nedávala pravú nutelu, ale takú čokoládovú nátierku, či ako sa to volá, z lidlu... a bolo to fajnéééééé 🙂 dala som tam celý kelímok, veľa, veľa orieškov... mňáááám 🙂 🙂 🙂 🙂

ja tu mám od soboty segru, prišla na týždeň... tak super, aspoň mi pomôže, chystám sa porobiť veľké predvianočné upratovanie, treba rozmraziť mrazničku... robota sa nájde 🙂 dnes sme boli na špacírke, kúpila som si čižmy, tak sa vytešujem 🙂

anjelikbambulka
30. nov 2009

dada, ten recept vyzerá fantasticky, už som si ho vytlačila, cez víkend urobím 🙂

ja som včera robila toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16963
je to tiež supeeeeeer 🙂

dadadulka
autor
30. nov 2009

zuzi hmmm vyskúšam 😉
a nabudúce do babky bachnem aj ja celú nutelu, ja som dala len polku, aby mi ostalo aj na vylizovanie 😅

anjelikbambulka
30. nov 2009

ahááááá, no tak v tom bol pes zakopaný!!! ty maškrtnica jedna 😀 😀 😀

retaux
30. nov 2009

Ahojte!
Tak toto mi robíte naschvál????????????? To akože o čo vám ide?????????????? Takéto recepty sem hádzať a ja som stále hladnejšia a hladnejšia 🙄 Akoby som práve na zahnanie mizernej nálady nezožrala celú čokoládu 🙄 😠

Boli sme s Luckou vonku a už taký nefučí ako ráno. Ešte síce fúka, ale nie je to taká sila.

Anjelik: ani nehovor o predvianočnom upratovaní. Ako sa poznám, tak znova budem všetko na poslednú chvíľu robiť 😔

A na divadielku sme neboli. Škoda. Ani som nejako nepostrehla, že také niečo má byť. Určite by som išla s Luckou 😢

anjelikbambulka
30. nov 2009

ahoj luci, ty teraz hlavne pekne oddychuj a na žiadne upratovanie ani len nemysli 😉 😉 😉

retaux
30. nov 2009

Upratovaniu sa nevyhnem. A vlastne mi to ani nevadí. Akurát, že ja som strašná lemra 😔 Urobím síce všetko, ale kým sa na to odhodlám a dokopem sa k tomu tak to strašne trváááááá. 😒

anjelikbambulka
30. nov 2009

jéééj, luci, to hovoríš o mne???? 😀 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
30. nov 2009

lebo ja som na tom rovnako 🙂

imis
30. nov 2009

Caute bambulky!

Dnes strasne drazdite s tym varenim,pecenim,upratovanim. Co nieco rachlo na slnku? 😀 Ved pokoj babulky,klud,uz je advent,treba spomalit,rozjimat,lezkat na gauci..................

zuzu80
30. nov 2009

co zas sa pecie, vari, upratuje?...tak to nejdem ani citat k tymto temam sa nemozem vyjadrovat som uplne nekompetentna 😀 😀

Kava?

dominka11
30. nov 2009

imis ja by som aj ležala na gauči, keby mam kde. je celý zapratany oblečením 😠 ale navarené už aspon mam aj na zajtra. ja som ani nepostrehla, že už je advent.

dominka11
30. nov 2009

zuzu, káva. 😉

dadadulka
autor
30. nov 2009

domi tak fčul asi já dójdem k tebe na obed 😀 keď už máš navarenô 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre