Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
1. dec 2009

hej...??? daj...! 😎 😀 😀

imis
1. dec 2009

Proste sa im tu bude straaaaaaaaaaaaaaaaaaasne zle byvat 😉 Pssssssssssssssssst

imis
1. dec 2009

Musim uz ist a bolo to fajn,uz snad tusis..........
zubar caka,tak naco sa bat ak pride pad.

😀 😀 😀 😀 😀
Majte sa tu fajn dievcence 😉

dadadulka
autor
1. dec 2009

no nekecej... a to ako chceš zariadiť, veď teraz sa nám tu zle býva, žeby sa to dalo dáko otočiť? 😅

dadadulka
autor
1. dec 2009

čaves 😉

danielahamar
1. dec 2009

Ahojte, no môj malý je po týždni chodenia do škôlky znova doma, od včera večera má teplotu na d 38 a iné príznaky nikde nič 😕 ,tak počkám do piatku, či náhodou niečo nevykukne 😉

a to počasie je strašnééééé, ja som mala včera tlak 90/60 a točil sa mi celý svet a dneska som nevyspatá 🙄

anjelikbambulka
1. dec 2009

ahojte kočky,

no máte pravdu, to počasie je teda fakt na.... ZLÉÉÉÉÉ 😠 😠 😠 😠 už ma to prestáva baviť... 😠 😠 😠 nedá sa ísť vonku, najradšej by som len spala a spala...

maji, tak držím palce, nech zubár dopadne dobre... a hlavne tobinkovi 😀 😀 😀

klauduska
1. dec 2009

Ahojte babulky!

ja som tu len na skok,malinky ma stale problemy s bruskom,uz ani nie ze vecer v tu istu hodinu,ale ma stale krce cez spanie,kazde,poriadne nespinka,lebo ho to budi...je to normlane?Aj cez den,v noci,hocikedy.....

este som sa chcela spytat ako casto sa moze davat ta rurka???

tak zatial diky a majte sa tu pekne......papa

dominka11
1. dec 2009

ahojte babulky, klaudi my sme dávali rurku aj 2krát denne, niekedy aj 3 ked sa nemohol vyprdakat.
zuzi, no toto počasie je na prd, už nech prestane pršat 😒
idem vás dočítat a potom najest. Maleho som akurat uložila spat.

dominka11
1. dec 2009

juj, ani som nepostrehla, že je dnes už december 🙂 mala by som sa vybrat na nákupy, volačo už ozdobit, dárečky...hned mi je lepšie ked sa povie december ako november 😎

retaux
1. dec 2009

Ahojte!
Imis: neblázni! Však to by som dcéru musela vydávať do ďalekej cudziny, keď odídete. 😀 To ty len pekne radšej znepríjemni susedom život tak, aby odišli 😀 Ale nie všetkým. Dadu si nechaj.

Klaudi: ja netuším. Ja som rúrku nepoužila ani jedenkrát.

Jáj a ja si sem sadnem k PC a mňa začne drobátko dnes prvýkrát riadne kopkať v brušku 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 Teraz neviem, či chce naznačiť, aby som tu nesedela, alebo že sa mu tu páči 😅

dominka11
1. dec 2009

luci, gratulejšn k prvým kopančekom. Dufam, že to kopka, lebo chce aby mamina koníkovala 😉
baby, ja som sa vám zabudla pochvalit, jakubko včera začal chodit, už prejde nejaké 3-4m 🙂 jaj, jak sa vytešujem...

dadadulka
autor
1. dec 2009

domi máš recht, konečne december, Vianoce, darčeky, zdobenie, pečenie... 😵 😵 😵
a Kubko bude mať o chvíľku rôčik, tak u vás double radosť 🙂 🙂 😉

luci super, gratulujem k prvým pohybom 🙂 však je to úžasné, tiež si to užívam 😵 😵 😵

dadadulka
autor
1. dec 2009

😀 😀 😀 domi však ťa tá radosť prejde, keď ťa začne po dome preháňať budeš len fučať 😀 😀 😀

retaux
1. dec 2009

Domi: všimli sme si vašu super novinku na fb 😉 Tak gratulujeme a nasaď Kubkovi prilbu 😀

ďakujem 🙂

dominka11
1. dec 2009

no to bude dadu 🙂

dadadulka
autor
1. dec 2009

odkáž Kubkovi, že je malý šikovníček 🙂 a prajeme čo najmenej bolestivých pádov 😉

retaux
1. dec 2009

Dadu: normálne som už bola neistá v tomto, lebo pri Lucke som takéto silnejšie kopančeky cítila už v 16tt a teraz stále nič. Aj som cítila nejaké tie bublinky, ale vždy som bola v pohybe a nebola som si istá, či to je ono alebo mi len črevá pracujú 😀 Ale toto sa už zaručene nedá pomýliť s ničím 🙂

dadadulka
autor
1. dec 2009

luci jasnééé 😉 kopančeky sú kopančeky 😵

dadadulka
autor
1. dec 2009

klaudi nech od vás tá pliaga kolika rýchlo zmizne, aby bol Filipko spokojnučký 🙂
a s tou rúrkou neporadím ani ja, nepoužívali sme ju...

dominka11
1. dec 2009

dadu, dík 😉 no veru, ale aspon nepriberem 😀 😀

zabinka
1. dec 2009

ahojte babulky!

tak sa konecne aj ja hlasim. Od piatku som behala po lekaroch a az dnes sa mi podarilo nasadnut na kona a cvalat. 😀

klaudi drzte sa s malinkym. Ja veru velmi poradit neviem, nas chvalabohu taketo problemy obisli. Vcera som strtala aj Maroska....

imis... my sme si tusim podavali klucku v porodnici v tom 2004. Moj Martinko sa narodil 15.2. 😉

Luci... gratulujeme k prvym kopancekom, len takto pekne pokracujte az do konca. 😉

Ja mam choreho Radka, od nedele horuckuje, ale vyzera, ze dnes je uz v poriadku.

dominka11
1. dec 2009

že strtala 😀 😀

dominka11
1. dec 2009

zabi, tak nech sa marod čo najrýchlejšie vylieči 😉

dadadulka
autor
1. dec 2009

😀 😀 😀 tiež kukám, čo to tá zabinka tu píše 😀 😀 😀

dadadulka
autor
1. dec 2009

ale neee... my chópeme 😉 a prajeme skoré uzdravko 😉

zabinka
1. dec 2009

no to sa mi podarilo 😲 😲 😲 😝 😎
dominka diky. Tak Jakubko uz bezka? Je to super, len teraz treba mat oci vsade....

dominka11
1. dec 2009

no snaži sa, pustí sa a ide zakial sa dá 😀 😀

retaux
1. dec 2009

Zabi: 😀 som sa schuti zasmiala. Ale veď my sme to pochopili. Super, že horúčka vás už opustila 😉

Klaudi: a keď tu budeš nabudúce, tak už nestraš s tým 43tt, veď už ti tam má svietiť 1d 🙂 😉

Ja som bola pekárničku zapnúť. MM kúpil nejakú novinku v Tescu, že chlieb s tekvicovými jadierkami. Tak som zvedavá.

anjelikbambulka
1. dec 2009

tak dnes dvojitá gratulácia - jedna Lucke k prvým kopančekom a druhá Kubkovi k prvým krôčkom 🙂 🙂 🙂 🙂

Zabi, dúfam, že to Radkovi rýchlo prejde...

Domi, máš pravdu, konečne december... Aj ja sa už chystám vyložiť vianočnú výzdobu, zatiaľ som len v nedeľu vybrala adventný veniec...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre