Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
3. dec 2009

jaj babule, dik, uz som trochu pospratavala, obed hotovy, uz ideme papat a potom hajde do postele. Martinkovi uz okrem kasla nic nie je, tak mastime karty. A mozete hadat, kto vyhrava? 😀 😀

imis
3. dec 2009

No,tipujem,ze mlady muz,hm? 😀 😀 😀 😀

zabinka
3. dec 2009

veru imis, bije ma ako male decko 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
3. dec 2009

no nist, idem ja nakrmit toho mojho kartara a ulozit spinkat. 🙂

dominka11
3. dec 2009

ahojte, my sme prišli pred pol hodkou z MC, velka unava bola, tak krpec už buva 🙂 ja sa idem v klude naobedovat a popri tom koníkovat, facebukovat 😀

zabi, tak už je lepšie s marodom?

zabinka
3. dec 2009

ahoj domi, ano uz je na tom celkom fajn. Sice kasle ako stary hrniec, ale aj to prejde dufam, coskoro.

Tak Jakubko sa vyblaznil v MC?

dominka11
3. dec 2009

prejde, v pondelok už pojde veselo do školky 😉
no vyblaznil. včera bol do pol 12 hore a rano som mu dala budíček, lebo by mi spal aj do 11 a večer by sa zas nevedel uložit.

svoradinka
3. dec 2009

Ahojte zienky 🙂

Ste tu niektora 😉

dominka11
3. dec 2009

ja

svoradinka
3. dec 2009

Ahoj domi....Jakubko ti este spinka? Mne Matko zaspal o jednej a este spi.

svoradinka
3. dec 2009

nie este som to nevidela a ani nepocula o tych dvojickach. Chudatka.

dominka11
3. dec 2009

ešte buva, ale idem mu už otvorit dvere, nech sa zobudí, aby mi večer skorej zaspal.

zuzu84
3. dec 2009

aj ja sa hlasim.spinkame tiez sme zaspali o jednej a este spime ale tipujem ze nie dlho.Cestou z MC sme isli este do tesca no nepytajte mala nie a nie za ten svet si sadnut do kocika takze cesta do tesca nam trvalo dlho.Prisli sme domov bolo pol jednej napapali a ulozili spinkat.Pojdem robit asi pagace mam na ne strasnu chut.No uvidime ako sa podaria.Robila som uz aj medovniky ale nejako mi ich niekto zjedol zabudla som ich skovat a MM vzdy ked isiel okolo tak si dal a dnes pozeram a je ich tam asi 10.Takze mozem zacat znova. 🙂

zuzu84
3. dec 2009

dominika tak to by u nas neplatilo aj ked spime pol hodku alebo 2 hodky tak sa vecer dostaneme do postele o desiatej a rano sme o osmej hore.

svoradinka
3. dec 2009

Matko spava malokedy cez obed,ale ked spi tak tiez chodi spat az okolo deviatej pol desiatej a ked nespi tak o osmej uz odfukje. Ja sa chystam piect az o tyzden ale len linecke a kosicky. Budem ich piect pre mamaminu.

dadadulka
autor
3. dec 2009

a sme domka, máme to za sebou 🙂

dadadulka
autor
3. dec 2009

svori pekná fotos 😉

dadadulka
autor
3. dec 2009

si sa tu dlho neukázala, ako sa máte?

svoradinka
3. dec 2009

ahoj zuzka a dadu........ako ste dopadli a Matusko plakal?

svoradinka
3. dec 2009

dakujem...mame sa fajn.....len ja som nejak zlenivela a nic sa mi nechce 😀 😀 😀 a tu foto som zmenila aby ste ma aspon podla mojich deti spoznali. 😉

dadadulka
autor
3. dec 2009

svori jasné, že plakal, bez toho to nejde 😀 ale len chvíľku, počas vpichu, potom už bolo dobre...

dadadulka
autor
3. dec 2009

uf to ja začnem vypekať dva dni pred Vianocami, bo u nás by to nevydržalo 😅
a mám rada tú čerstvú vôňu medovníkov a škorice a všetkých dobrôtok... mňammm... 😵

svoradinka
3. dec 2009

a neboji sa doktorov....moj Matko len zbada biely plast a uz place a este nic mu nerobia...aj Tomi bol taky,ale ked sa Matko narodil a chodieval so mnou a s Matkom k lekarovi a videl,ze mu nic nerobia tak sa ich prestal bat a len sa pozeral ako vysetruj Matka.

dadadulka
autor
3. dec 2009

zatiaľ ich až tak nevníma, ale možno ak bude starší, určite aj jemu bude biely plášť nesympatický 😀 😅

zuzu84
3. dec 2009

svoradinka aj ja chcem robit linecke a kosiky tie zboznujem.Ale este som ich nikdy nerobila takze uvidime ako to dopadne.Vzdy ich robila mamina.

svoradinka
3. dec 2009

a dnes nebudes pri skolke?

dadadulka
autor
3. dec 2009

dnes nie, ak pôjdeme von, tak len o nejakú hoďku počkať tata z robotky...

svoradinka
3. dec 2009

ja som tie kosicky robila asi tak pred mesiacom prvykrat...no ale je s tym riadna robota,a davat to cesto do tych kosickov je velmi pracne.....jeden som mala tenky,druhy hrubsi a dalsi sa mi rozpadol 😀 😀 😀 ...este musim prist na to ako a kolko toho cesta sa musi dat do kosickov....ale boli fajnove a zjedli sa. Ja ich tiez zboznujem.

dadadulka
autor
3. dec 2009

baby aj vám sa zahmlieva pred očami, keď kuk cez okno...? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre