Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
20. júl 2009

zabi..tak to mas super,že ti muzicek vymysla program..u nas je to zas naopak...ja vzdy nieco vymyslim...moj mm v lete by rad chodil po horach a ja by som bola radsej pri vode 😀 😀

zabinka
20. júl 2009

no hory tam na Liptove, to sa mate kde vyzivat. S tou vodou je to uz horsie, hlavne kvoli pocasiu. My sme sa raz chceli ist kupat do Besenovej, ale to bolo v zime a nejak nam to nevyslo. Skoda.

zabga88
20. júl 2009

ahojte babule!
tak teraz sme dorazili od lekarky. viki dostala tb do nosteka ledva dycha chodatko moje krasne. uz treti den poriadne nic nepapa tak sme uz treti den navstivili pizzerku aby aspon volaco papala ked ma tu pizzu tak rada a vidi tam aj druhych papat tak trochu spapala aj ona. som sa tesila.

aj brat bol z malym na pohotovosti mal skoro 40 teploty a nie a nie zrazit tak to bol teda vikend aspon ze je za nami.

zabinka
20. júl 2009

ahoj zabga, no nezavidim. Hes, hes choroby, nech su uz aj prec!
A co zistili viki? Tusim ju mas v poslednej dobe dost casto choru, chudatko malinke. ☹

klauduska
20. júl 2009

zabga..tak rychle uzdravenie!!!Nech v tomto teple nezapasite s teplotami a hnusnym kaslom,ale uzivate si teplo a vodicku.... 😉

zabga88
20. júl 2009

dakujem za priania 🙂
ved ja sa bojim ze prechladla ked sme sa boli v piatok kupat ☹

klauduska
20. júl 2009

zabga...moze byt,na Margite je taka studensia vodicka,nie???

zabga88
20. júl 2009

praveze v detskom bazene bola 30stupnova voda celkom fajn na pocit

klauduska
20. júl 2009

aha,tak to neviem....do detskych bazenikov nechodim.... 😀 😀 😀

zabga88
20. júl 2009

neboj neminie ta to 😀 ja zasa uz len tam chodiiim aj ked tie plavcicky co to tak akoze strazia nedovolia aby si sa tam velmi mocila z dietatom lae je tak smykalka a na tu ja malu samu nepustim takze ma smolu

zabinka
20. júl 2009

na Margite Ilone je v detskom bazene az horuca voda. V ostatnych bazenoch je studensia, ale nie celkom studena. Aspon podla mojich deti. A oni maju radsej studenu, do tej teplej ano nechceli ist. Boli tam minuly tyzden vo stvrtok.

zabga88
20. júl 2009

zabinka vikinke sa tam velmi pacilo aj ked sa tam najskor bala ist 🙂

chceme ist ešte do šturova kym mame ocinka doma ale najskor musime byt zdravucke 🙂

zabinka
20. júl 2009

no jasne, rychlo sa dajte do poriadku, dovtedy sa aj pocasie upravi a treba si uzit rodinnu pohodu. 😉

retaux
20. júl 2009

Ahojte!
Užili sme si víkend v Štúrove, aj sme sa stihli vyšpľachotať riadne, kým sa počasie nepokazilo. Tak som rada. A tento týždeň by sme zase mali ísť k babke MM až za Starú Ľubovňu. To je už úplne iný kraj. 🙂

Idem vás poprečitovať a postupne reagovať 😵

Svori: pýtala si sa, či som bola v LM? Boli sme tam viackrát na dovolenke, aj cez zimu lyžovať aj cez leto sme boli. Páči sa mi tam 😉 Ich fontána nemá chybu a aj príroda a všetko okolo... Je tam proste nádherne 😵

zabga88
20. júl 2009

zabinka len najhorsie je na tom ze uz v nedelu nam ocino odchadza ☹

retaux a ako je v štúrove? aka je voda??

klauduska
20. júl 2009

ahoj luci,

tak bolo fajne?Hlavne,ze ste spojojni boli a stastne dorazili domov... 😉 V Sturove je pekne,len ma odradza to ich vstupne a drahe bufety... 😒 A preto chodime do N.Z.,lebo Sturovo nie je na kupanie kazdy vikend.... 😒

Inak ma dost stve,ze cez tyzden su vzdy obrovske horucavy,aj na tento tyzden hlasia na stvrtok 30-34 a na vikend opat ochladenie az na 20-23 stupnov.... ☹

zabga88
20. júl 2009

klauduska a kolko maju vstupne? tu na margite sme platili 5 euro dvaja a mala zadarmo

retaux
20. júl 2009

Dadu: my máme pre Lucku taký bazénik, akurát namiesto muchotrávky je palma 😉

Zabga: a čo Viki? Ako jej je? Boli ste aj u dr?

Klaudi: riadnu pokutu vám naparili? 😠

Zabinka: a kam idete do Raja? Na juh či na sever?

zabga88
20. júl 2009

retaux doktorka vravela ze vyzera mala ok a dala jej atb do nosteka. a na kasel ma stoptussin a na noc mucoplant chudatko ako v noci vrackala.

retaux
20. júl 2009

Zabga: aha, už som dočítala, čo je s Viki. Tak rýchle uzdravenie prajem. V Štúrove je super, vodička teplučká, keď sú horúčavy, tak by som aj chladnejšiu zniesla. Pre deti ideálne kupko. Tam je vstupné tuším 5 euro na osobu.

Ja som na Margite-Ilone už riadne dávno nebola.

Klaudi: máš pravdu, Štúrovo je trochu odruky, ale raz za čas sa dá. Mne sa tam veľmi páči.

retaux
20. júl 2009

S tými detskými bazénmi to je všade tak, že ťa do nich nepustia, ale ja som tiež v Štúrove išla pre Lucku, lebo sa vyšplhala na šmýkalu a stále hore a nechcela sa šmyknúť a rad detí za ňou 😀 Toto robí stále v poslednom čase, že vylezie hore apotom chce ísť naspäť po schodíkoch alebo len stáť 😅 🙄

klauduska
20. júl 2009

luci mas pravdu,je tam pekne,krasnucko....ako fakt,ale vravim,ze v dnesnych pomeroch asi nie na kazdy vikend.....Vlani tusim vstupne 160,-na osobu....tento rok neviem ako to je.....
a v N.Z. sme vlani platili tusim 50 alebo 60 sk na osobu.... 😉

retaux
20. júl 2009

Tu je cenník:
http://vadas.sk/index.php?option=com_content&ta...

To veru určite nie je na každý víkend. Aj my sa chystáme ešte do NZ. Zmenilo sa tam niečo? Ja som tam už asi 5 rokov nebola. Voľakedy sme zase chodili stále tam.

zabga88
20. júl 2009

pridala som dake fotky do albumu ak chcete tak mozte urobit kuk 🙂

danielahamar
20. júl 2009

🙂 Ahojte, viete mi niektorá poradiť, či neviete o niekom, teda o nejakej, kt. by opatrovala deti u seba doma, a najlepšie v dome so záhradou? Ďakujem 😉

zuzu84
20. júl 2009

ahojte aj mi sme chory.Teda mame sopliky teplotu zatial nie.Dufam ze nas to rýchlo obíde a dufam ze to nemame z toho kliesta.Cez den sa to da ale tie noci stale sme hore lebo nam sopliky tecu do krku.No hroza.

klauduska
21. júl 2009

Bre ranko zienky!!!

A kde ste?Este buvate??? 😕

zuzu80
21. júl 2009

dobre ranko 🙂

zalievam kafeeee 😉

zabinka
21. júl 2009

dobre ranko maminky!!!
Co o, co to?,? Musela som nas lovit az kdesi na druhej strane! Zavislacky, kde ste! To som tu jedina zavisla na konovi?

zuzu, malej prajem rychle uzdravenie, pokial nema teplotku, tak by to malo byt v poriadku.

Luci, ideme na Cingov, to je hned pri Spisskej Novej Vsi. Ideme tam uz asi 8x, takze to tam uz pozname. Som sa muslea smiat, ked minule maly Radko vytiahol mapu Slov. raja a planoval si tury. 😀

dadu, teba som vcera videla nakupovat v Tevose a asi mm bol s malinkym Matuskom 😉 My sme sedeli v aute a dojedali zmrzku a isli domov. 😉

klaudi, no co veduci sa uz ukludnil? Uz sa zase stretavame kazde rano.....

zabinka
21. júl 2009

A kym som napisala tie moje litanie, tak ste ma predbehli 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre