Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
28. jan 2010
imis
28. jan 2010

Aj ta je dobra 😉 Hned by som si zatrsala.

klauduska
28. jan 2010

cafte baby!

som tu uz dlhsie nebola.... ☹ akosi nestihame,sa teraz najnovsie trapime so zapalom prsnika,resp. zacinajucim,lebo teplota chvalabohu nebola,tak len masirujeme a masirujeme,nahrievame,natierame....uz je to o cosi lepsie,ale nic moc-ta bolest!!!! ☹ ☹ ☹

imis....nie som v obraze,ale ze maly bol v nemocke?Uz ste ok?segra mi vravela.Dufam,ze je uz vsetko v poriadku....

zabinka
28. jan 2010

jaj baby, ze rok 96, hnojarina. To som tam vtedy bola zaradena aj ja..... 😎

zabinka
28. jan 2010

ahoj klaudi

trapia Ta zapaly? Mne bezpecne pomohol vinny obklad a to, ze mi ho Radus vymasiroval. Strasne to bolelo, ja som si to tak nedokazala, tak nastupili tvrde chlapske ruky. Nebolo mu sice vsetko jedno, ale tak robil to pre moje dobro. A do rana bolo vsetko OK. A vino vrak stahuje zapal, tak vyskusaj. Ja som sice mala pocit, ze som najvacsi ozran a smrdim ako z pivnice, ale vysledok sa dostavil. Drzim palce, aby ste to nejako zvladli bez teplot a vydrzali s kojenim. 😉

klauduska
28. jan 2010

ahoj lubi,

no,trapime s averu,ale uz to trva vyse 2 dni a az teraz to zacalo polavovat,tak snad to bude dobre.....len som mala hrce az na dvorci a maly sa nevedel potom dobre prisat a tak mi zasa tahal bradavku,ma boli...no proste hruza,ked nie jedno,tak druhe.... 😒
sestricka na gynde mi poradila octanovu mast,tak davam tu... 😉 mojho maroska si teda neviem predstavit ako by mi to masiroval.....vzdy pred kojenim idem do sprchy a masirujem,masirujem.....

zabinka
28. jan 2010

len masiruj, je to dolezite a skus si po kojeni este odsat mliecko, tak aby vyslo z prsnika uplne vsetko. Mne aj to pomahalo.

klauduska
28. jan 2010

aj to som skusala,ale odsavanim mi nic nejde,len par kvapiek...a inak uz mesiac a pol kojim iba z jedneho prsnika,takze velka nevyhoda...... 😒

imis
28. jan 2010

tobi vstal,tak ideme do toho ohaja. Klaudi,nie,nestras.Nikto z nas nebol v nemocke.To uz by velmi zle muselo byt,aby som ja suhlasila s nemockou.Znie to neuveritelne,ale vsetci sme zdravi 😉
A na prso-malo pit,nech sa nenaliva a vino,alebo plnotucna horcica.Budes ma preklinat,ale ucinok sa dostavi 🙂

zabinka
28. jan 2010

imis, prijemnu zabavu 😉

klauduska
28. jan 2010

imis...uf,tak to je dobre,ze ste zdravi.....tak neviem co to ta moja segra pocula.... 😒
a co je na ohaji???
dik za rady 😉

anjelikbambulka
28. jan 2010

ahojte, som tu znovu... ale ako vidím, nikde nikto 😒 😒 😒

tak nakoniec sme boli v MC, s dominikou a bola aj zuzu84... decká sa pohrali... ale musím sa priznať, že som zneužila dominikinu dobrotu a odviezli ma do MC aj späť domkov... najprv jej švagor a potom manžel... takže domuš, ešte raz vďaka 🙂

klaudi, držím palce, nech ti bolesti rýchlo prejdú... a určite poslúchaj rady skúsených matiek, ktoré používali svoje mliekárničky 😀 😀 😀 ja ti žiaľ neporadím ☹

zabinka
28. jan 2010

ahoj anjelik, tak predsa ste isli? Aspon sa deticky vyblaznili. Uz Ti Emka spinka?

dadadulka
autor
28. jan 2010

klaudi držte sa 😉

zuzi tak predsa ste boli? my budeme aj dnes len doma, nemám odvahu ísť s kočom von...
jedine poobede opäť vyrazím do obchodu, doplniť zásoby 😀

anjelikbambulka
28. jan 2010

spinká... hneď ako sme došli, spapala špenátik so zemiakmi a vajíčkom a zaspala... bola hore od 6,45... 😉

dadadulka
autor
28. jan 2010

aj my spíme 🙂

anjelikbambulka
28. jan 2010

dadu, ti verím... ani ja by som s kočom nešla 😒

dadadulka
autor
28. jan 2010

špenátik s vajíčkom chutil aj Matúškovi, len potom tá kaka 😀 😀 😅

dadadulka
autor
28. jan 2010

inak chceme už malého pomaly učiť na nočník, som zvedavá, ako nám to pôjde 😀

anjelikbambulka
28. jan 2010

dadi, držíme palce malému veľkému Matúškovi 🙂

tá kaka teda stojí po špenátiku za to 🙂

zabinka
28. jan 2010

aj nasi mali radi spenatik, ale ako zacali chodit do skolky, tak spenatik prestal chutit. A akosi aj vela inych jedal, ktore mi predtym jedli bez problemov. ☹

anjelikbambulka
28. jan 2010

zabi, to je možno aj tým, že vidia iné deti, ktoré ohŕňajú nosom nad jedlom...

dadadulka
autor
28. jan 2010

alebo to tety kuchárky neuvaria tak fajnovo a s láskou, ako maminka 😀 😉

anjelikbambulka
28. jan 2010

nooo, to je tiež možné 😉

zabinka
28. jan 2010

anjelik urcite aj to ma vplyv.
dadu veru, taky dovod sa mi paci. Len preco ho nechcu jest, ked im ho spravi maminka s taaaaaakou laskou, to mi je zahadou. 😀

dominka11
28. jan 2010

ahojte baby, vy ste toho popísali 🙂 idem vás dočitat, majku som už na FB pridala,tak nezdrhnite 😉

dadadulka
autor
28. jan 2010

brrr... bola som na balkóne, nie je síce taká kosa ako včera, ale toho snehuuu... 😨
s kočom by to bol riadny zaberák, by som aj porodila 😅

zabinka
28. jan 2010

no to verim dadu. Uz s vacsimi detmi je to parada. Nas Martinko si dnes bral do skolky aj boby, ze sa budu sankovat. Oni maju z toho snehu taku radost!!!!

dadadulka
autor
28. jan 2010

😀 zabi, len či tam tej lásky nie je veľa až moc 😀 😀 to by mohlo byť potom preláskované 😀

domi čau 😉 ako...?

anjelikbambulka
28. jan 2010

čau domuš, malý buvá?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre