Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
28. jan 2010

My nemame doma sanky? 😕 😨

imis
28. jan 2010

No tak nemame! Macak ich vyhodil.Vraj boli zlomene ☹
Kde zozeniem vo VR sanky? 😅

zuzu80
28. jan 2010

my mame ale nemame na nich koho vozit 😀 😀 😀

juj marianka tot tazka otazka, ze vo vrabloch sanky 😕 Ale ak chces poziciam, ale to je kategoria historicke vozidlo, to este mna vozilo 😀 😀 😀

zuzu80
28. jan 2010

Maji ma napadlo....u Puskara?

zuzu80
28. jan 2010

maji tak u puskara nie, vypredane ....alebo u Markovej?

fiona8
28. jan 2010

maji
to som predavala na mojasvadba.sk, este som nikdy nepredavala na dobierku vzdy mi najskor dosli koruny na ucet.....no uvidime...dnes mi baba pisala,ze si bola vziat balik....a ano pocula som o tych odžuboch,ze si kupujuce na dobierku neprevezmu baliky..... 😠
konecne si na FB!!! VITAJ 😉

marryaa
28. jan 2010

imis skus AGFku pri Lidli. 😉

imis
28. jan 2010

V celych Vrabloch uz nie su sanky 😠 😠 😠 😠 Mary v AGF nemaju ani prd.Ani kociky,ani sanky.........................zbalit kufre a odstahovat sa do civilizacie.

marryaa
28. jan 2010

a aj som myslela,ze tam dostaneme vsetko 😀
no budu nam tu tento rok nove bytovky stavat 😀

dadadulka
autor
29. jan 2010

pekné piatkové ránko 🙂

jéééj, školáčikom blahoželáme k polročnému vysvedčeniu 🙂 a veselé prázdninky, užite si ich 🙂 😉

zuzu80
29. jan 2010

dobre ranko 🙂

Huraaaaa piatok, dufam ze biela perina nam vydrzi aj cez vikend 🙂

Varim kavu, kto sa prida? 😉

retaux
29. jan 2010

Ahojte!
Ja nejako nič nestíham. Teda, ostatné veci stíham, len koňa nejako nie 😢 Ale hádam sa to budúci týždeň napraví.

A dnes je deň vysvedčení 🙂 Tak nech žiačikovia donesú samé dobré známky 😉

zuzu84
29. jan 2010

Dobre ranko.
No dufam aj ze biela perinka sa nepusti a ze nas chvilu bude tesit.vcera sme sa boli sankovat celkom sme aj vymrzli.No dnes hor sa na nakup zase a potom navarit upratat a hotovo. 😀

zabinka
29. jan 2010

ahojte!

zuzi, sice neskoro, ale ja sa pridavam sa kavou az teraz. Skor sa nedalo. Musela som pockat mm, bol dnes znova na krv (mimochodom uz 5x behom mesiaca a stale nic nevieme), tak som az teraz dorazila do roboty.

Sniezik vyzera super, Radko sa chysta na prazdniny k mojim rodicom vyzbrojeny bobami a korculami. A Martinko sa rozhoduje, ci v pondelok pojde do skolky alebo zostane u starej mamy. Ale ako ho poznam, zvitazi skolka. 😀

Veru aj nas dnes caka vysvedcenie, tak musim pripravit nejaku odmenu.

imis, so sankami ani ja nepomozem, nase sme uz posunuli dalej a nasi chlapci uz ficia na lopatach a boboch. Ale ak by si ich velmi chcela, mozem pozriet tu v NR a kupit vam.

dadadulka
autor
29. jan 2010

vonku je fantasticky 😎 konečne s malým vybehnem na sniežik 😵 🙂 🙂

zabi pridávam sa s kávou 😉 od rána mám nejaký frmol 😅 tak až fčul 😉

nám zatiaľ stačí kočiarik, ale o rok už veru aj my budeme sane zháňať 🙂 😎

zuzu80
29. jan 2010

zabi, aj ja este len chlipkam kavicku, nakoniec som zas zacala nieco ine riesit a kavu som odsunula na vedlajsiu kolaj.
Ja som dnes akasi bezodna, uz sa vo mne stratili ranajky, jeden kolacik, banan a uz poskulujem aj po keksiku 😝

Zabi, to je hrozne s tymi odbermi a zistovackami, a ako je teraz mm? Uz moze aspon co to zjest?

Praaazdniny, aj ja by som zobrala korcule, lyze, boby, lopaty a vybehla na prazdniny k starej mame 😀 😀

zabinka
29. jan 2010

zuzi vsak? Aj ja by som s nim hned menila a isla na prazdniny!!!! Ale ked sa neda, tak sa neda. 😔
mm uz moze jest, ale stale robime take dietnejsie a postupne pridavame rozne potraviny, ktore este od tych bolesti nejedol. Minule mu napr. bolo zle z rizota. Takze velmi opatrne, ale papa. Uz je to fajn. 😉

anjelikbambulka
29. jan 2010

pekný dník, kočky,

my sme práve došli z prechádzky, malá zaspala v kočíku, tak som ju preložila do postieľky a odfukuje 😀 😀 😀 ja sa idem pustiť do pečenia koláčika 😵 😵 😵

zabinka
29. jan 2010

a co dobre pecies Zuzka? Daj insipiraciu.....

anjelikbambulka
29. jan 2010

idem robiť eskimo rezy... poznáš?

dadadulka
autor
29. jan 2010

ufff... 😝 idem si pri vás odfúknuť 😝 😅 dala som drobca do postele, pokým som stepovala
v kuchyni, sa zahral na autogramiádu a počmáral kus steny 😲 nezbedník jeden... 😅

zabi, to je najhoršie, tie čakacie doby a neustále vyšetrenia a zas dokola 😒
už keď budete vedieť, o čo vlastne ide, bude mu nasadená liečba a rýchlo sa zotaví, držíme palce 😉

zuzu aj ja by som sa občas chcela vrátiť do detských čias a šantiť 🙂 prázdniny u starkej, hmmm... 😎

dadadulka
autor
29. jan 2010

zuzi mňaaaaaaaaam... už slintám... 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
29. jan 2010

veru, veru, dadu, aj ja už slintám 😅 😅 😅

musím plnku spraviť až večer, lebo zajtra prídu naši a ako nás poznám, s mm by sme ho ešte dnes zožrali 😀 😀 😀

dadadulka
autor
29. jan 2010

baby, ja chcem zas v nedeľu toto vyskúšať 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2694

anjelikbambulka
29. jan 2010

vyzerá to super...

anjelikbambulka
29. jan 2010

potom hoď info, aké to bolo... a vyskúšam aj ja 😉

dadadulka
autor
29. jan 2010

😀 😀 a ja že sa k vám dnes na návštevu prikmotrím 😀 😀 😀 hmmm... tak nič... 😀 😅

dadadulka
autor
29. jan 2010

OK 😉

anjelikbambulka
29. jan 2010

príď zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre