Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
30. jan 2010

dievčatá,

v mene emmušky všetkým ďakujem 😉 🙂 🙂 🙂

a aj my želáme emke v brušku hlavne veľa zdravíčka 😉 😉 😉

zabinka
30. jan 2010

Dnesnym oslavenkyniam Emmkam prajeme aj my vsetko len to naj, vela zdravicka, stasticka a radosti v ockach. A tej este nenarodenej, nech sa na tomto svete paci 😉 🙂

fiona8
30. jan 2010

babenky
Jurko sa dnes prekotulal z chrbatika na bruško🙂 😵 🙂 😵 🙂

anjelikbambulka
31. jan 2010

fion, supeeeeeer 🙂 🙂 🙂 Jurinko je už veľký fešák 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

svoradinka
31. jan 2010

Ahojteeee 🙂

Aj mi prajeme Emke a este nenarodenej Emke k vcerajsim meninam vela zdravicka, stasticka,lasky...... 🙂

Fion.....super....o chvilku budeliezt po styroch 🙂

imis
1. feb 2010

Krasne pondelkove,prvo februarove mrazive ranko vsetkym! 😉

Tak,aky bol vikendik dievcata?

zabinka
1. feb 2010

dobre ranko sa praje!!!

slniecko nam vykuka, je krasne bielo a mrazivo, idealne prazdniny 🙂 🙂

my mame za sebou tazko pracovny vikend, ale kuchyna je konecne prerobena a ja aspon na isty cas spokojna. 😉
a co vy imis, aky bol vikend?

svoradinka
1. feb 2010

Dobre ranko 🙂

Dnes mal Tomi odvoz do skolky tak sa k vam rano na chvilku pripajam 😀 My sme mali vikned skoro ako kazdy,ale boli sme sa sankovat.

imis
1. feb 2010

Jej,ozaj,dnes su prazdniny.No,u nas tvrdy vycvik,ziadne ulavy.Skolka je otvorena,juniori su tam uz od 7:30 😀
Vikend ok,sa mi ani verit nechcelo,ale marcel bol cely vikend doma 😲 ,tak sme sa vytesovali.V sobotu sme sa boli sankovat.Ohromnu zabavku mali,ako ma hadzali do zavejov(a ja v rifliach 😖 ).No proste,pusti chlapov na sneh 😀
Ake bolo vysvedcenie zabi? Aj odmena bola?

Kavu nedame?

imis
1. feb 2010

Cau svori-turka,nescu,ci kapucino?

zuzu80
1. feb 2010

ahojte zenusky 😉

neskoro ale predsa: Emmuskam vsetky zelam len to naj naj naj 😉

Jurinkovi k prvemu pregulania a vela energie do dalsich pokrokov

AAAA kavu dame! Preso s mliekom!

imis
1. feb 2010

Klaudi,aby si nevysla z cviku 😀 😀 😀 toto je otazka z diskusneho fora z vrabelskej stranky:

životné prostredie

Prosím o radu a pomoc. Bývam na Dyčke a "obyvateľ" z č. d. 8 na Dlhej ulici, nám dosť znepríjemňuje život nepríjemným - neznesiteľným dymom z komína! Nemôžeme doma vetrať, pretože všetok dym nám hneď ide do vnútra, všetko už máme zadymené, a to najdôležitejšie. že nám tým ohrozuje zdravie! A keď suseda upozorníme, nech z tým niečo robí, tak povie, že už len kvôli vám. Čo máme robiť?

svoradinka
1. feb 2010

imis....ja si dam cajik 😉 kavu ja nemusim,ale su niekedy vinimky,ked si ju dam.

imis
1. feb 2010

Cau zuzicka! No ,nebola si s nami v piatok.Nedali dovcu pan velkomozny?Ale na nejake tvorive dielne zabudni-cisto tazka teoria 😝 😀

zabinka
1. feb 2010

ja nescu s mliekom, imis 😉 Radko mal same jednotky, takze spokojnost prevelika. Odmenu este nedostal, ale slubila som mu, ze si bude moct nieco vybrat v papiernictve. Tuzi po nejakom slize, ale akosi nie som v obraze, tak si to pojde kupit sam. A slubili sme mu, ze ked budu dobre znamky, tak pojde na prazdniny k starkej. Takze uz od piatku je tam - stavaju iglu, bobuju sa, korculuju a v noci spia ako babatka. 😀 😀

ahoj svori 😉

imis
1. feb 2010

Viete co? Ja postavim vodu a vy si zalejete,kto co chce,dobre? 😀 😀 😀 😀

Dada,vstavame!!!

retaux
1. feb 2010

Ahojte!
Keďte som tu cez víkend nebola, tak takto opozdene želám Emmke všetko najlepšie k meninkám, nech je zdravá a robí rodičom len radosť 😉

Imis: super príspevok 😀

dadadulka
autor
1. feb 2010

dobré ránko žienky 🙂

káva mi už na stole rozvoniava 🙂 no my sme boli včera vinšovať, neterka mala 2 roky,
malý sa vyšantil, nahamali sme sa zákuskov, popili, potancovali... 😎 🙂 🙂

fion supeeer, Jurko je šikovníček 🙂

svoradinka
1. feb 2010

ja z mam zaliaty cajicek 🙂

imis
1. feb 2010

aha ju-ja to hovorim,ze nejake tajomne sily medzi panelmi prudia 😀
Cau Luci.
Dievky,pridete 16.2. na karneval do MC? To by mohlo byt aj take konikovske stretko,hm?

dadadulka
autor
1. feb 2010

jéééj, aj my blahoželáme Emmke k meninkám, nech pekne rastie do krásy 🙂 🙂 🙂

a díkesko za našu krpaňu 😉 sranda bude, keď sa z Emky vykľuje Emko 😀 😀 😀

zuzu80
1. feb 2010

Marianka nedalo sa, zajtra frcim na skolenie na 3 dni a ten dalsi tyzden, zas potrebujem dovcu do Rima 😅
A co ste sa dozvedeli nove na RS? Dufam, ze ste zvolili Katku aj na dalsie obdobie, ci? Aj dake pokyny k Mile uz boli?

Ja som si uz zaliala, tak mozes dat menej vody 😀 😀 😀

svoradinka
1. feb 2010

imis a bude to rano alebo poobede. Treba si doniest aj masky? Ak by mi nic dotoho neprislo tak by som prisla.

retaux
1. feb 2010

Imis: my sa už veeeeeeeeeľmi preveľmi tešíme na karneval. Lucka už má aj masku, aj vyskúšanú. Takže my (ak náhodou neochorieme) určite prídeme 🙂

zuzu80
1. feb 2010

Marianka aj my prideme na karneval 😀 😀

anjelikbambulka
1. feb 2010

ahojte babule

maji, aj my sa pravdepodobne zastavíme na karneval 🙂

adi, prídeš dnes do MC?

dadadulka
autor
1. feb 2010

no ´dobrí´ susedia sa všade nájdu 🙄 🙄 🙄 🤐

zuzu80
1. feb 2010

Baby musim sa vam pochvalit ako hrda a dojata matka. Ta nasa Eli je taka sikovnica, vcera "sjizdela" svah na lyziach jedna radost. Aj slza mi primrzla pod okom 🙂

imis
1. feb 2010

Fiha,tak ty takto opustas rodinu na cele dva dni? ☹ Ale nebudem ti to stazovat-ked musis,tak musis. Hej,Katka frci dalej a pokyny k mile.No,co ti poviem.Ved sa hadam dakedy aj persoenlich stretneme 🙂

svoradinka
1. feb 2010

ano pridem zuzi,ak nastartujem auto,lebo od stvrtku som nejazdila. O chvilku sa oblecieme a prideme. A ty prides, a kedy sa chystaš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre