Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
2. feb 2010

jéééj, zabi, tak z Martinka už budete mať veľkého školáka 😉

dadu, super, vyskúšam 🙂

imis
2. feb 2010

Ahojky!

imis
2. feb 2010

Mala som doucko z nemciny,tak dnes trosku meskam s kavou.Idem zaliat a hned som tu 😉

imis
2. feb 2010

No,tak co? Martinko uz dnes naostro-zapis? Fiha,zabinka,nebudes mi verit,ale presne viem,ako sa citis 😀 😀
Uz z nich budu skolaci a to budu len prazdniny a september a prazdniny a september...................a odrazu budeme hladat strednu skolu a sups-budu pytat peniaze na oznamko o maturite ☹

retaux
2. feb 2010

Ahojte!
Zabi: tak nech sa Martinkovi na zápise páči 😉

Dadu: záhu mi ani nespomínaj 😠 Mňa trápi už od začiatku tehu a mávam horšie a lepšie dni. Ale dnes v noci bol asi záhový útok 😀 lebo aj ja som mala 😝 A tiež som to mávala aj keď som bola tehu s Luckou a veru sa narodila vlasatá 😀 Ale keď rátam, aké to teraz býva silné, tak by to dieťa muselo mať vlasy aspoň po pás 😀 😀 😀

Ja som narýchlo dnes zbúchala polievku a ešte dokončím potom francúzske ale teraz ideme do MC.

zabinka
2. feb 2010

dada, ja viem, ved som to uz raz absolvovala, ale aj tak. Vzdy je to ine .....

Nas Radko dnes rano zase stresoval, ze co ked donesie 2, lebo sa nenaucil poriadne vlastivedu a pani ucitelka mu pri vysvedceni povedala, ze sa ma snazit, aby nemal ziadnu 2. Tak to zobral smrtelne vazne a doslovne a teraz stresuje. 😀

imis
2. feb 2010

No vidis zabi,ako tie ucitelky stresuju? 😔 😎 😀 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
2. feb 2010

my dnes do MC nejdeme, dala som prať, musím upratať a navariť... mm má dnes narodeninky aj meniny zároveň, takže večer prídu susedovci gratulovať 😉 😉 😉 tak musím chystať mňamky 😝 😝 😝

imis
2. feb 2010

No zuzi,presne na tvojho Erika som dnes myslela.Ja totiz vzdy ked kuki do kalendara,hned rozmyslam,ze koho poznam s taky menom.A dnes Erik,Erika,raku nikoho a potom.................AHAAAAAAAAAAA Erik Anjelikovskobambulkovsky 😉 Ale ze ma aj narodky? 😕 Tak teda mega turbo double gratulacia!!!!! 🙂

anjelikbambulka
2. feb 2010

odovzdám... 😀 😀 😀

retaux
2. feb 2010

Zlaté sú tie deti ako si všetko berú k srdcu 😵

retaux
2. feb 2010

Anjelik: aj od nás ho pozdravuj, že želáme všetko naj 😀

retaux
2. feb 2010

A ja už fakt padám.

imis
2. feb 2010

Cau Luci,uzi si MC. A teraz odidete po robote,co? Ked ja uz mam pol pracovnej doby za sebou 😖

dadadulka
autor
2. feb 2010

aj my blahoželáme Erikovi 🙂

zabinka
2. feb 2010

tak aj my sa pripajame k mega turbo double gratulaciam 😉 😀

imis, nestras ma oznamkom o maturitach!!! 😲 Ja nechcem, aby tak rychlo vyrastli 😲 Nech este dobre dlho zostanu taki, ako su teraz.

imis
2. feb 2010

No zabi,nechcem ta strasit,ale je to tak.Ved pozri,ako rychle to letiiiiiiiiiiiiiiii od babenka po skolu. Minule som steklila Simina a on,ze:"Mami,neni to trosku trapne,ked hram hry?" 😲 😲 😲 A len vcul bol na mne zaveseny ako pijavicka.

dadadulka
autor
2. feb 2010

😀 😀 že trápne... 😲 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
2. feb 2010

jaaaj babule, môžem len potvrdiť, že ten čas letí závratnou rýchlosťou... 😨
tiež by som si priala, aby to šlo pomalšie, nech si našich drobcov riadne užijeme... 😵

imis
2. feb 2010

Ked som bola au-pair,moja domaca mala tiez 3 deti a v kuse po nich vrieskala,no strasne tuzila po stvrom 😕 Vysvetlila mi to tak,ze jej je krasne,ked je tehotna a rodi 😨 Co je potom s detmi,to ju uz netrapi. Silna kava,v kontakte nie sme,ale rada by som vedela,kolko ma uz deti..............

zabinka
2. feb 2010

imis, tak trapne.... 😀 😀 😀
Tak to ja mam riadnych maznosov, Radko aj teraz pride hocikedy ku mne, nalepi sa na mna, zacne ma objimat a pusinkovat. 😀 😀 😀 Ale veru nepredpokladam, ze by to este nejak dlho trvalo. ☹

zabinka
2. feb 2010

boze, tak taketo mamy mam rada. A ja nemam odvahu na tretie 😕

anjelikbambulka
2. feb 2010

babule, v mene Erika ďakujem 🙂 všetky gratulations odovzdám 🙂 😉 😉 😉

anjelikbambulka
2. feb 2010

dnes sa Emmka nejak rozlozila... som šla zaniesť tanierik z banána čo papala do kuchyne, nechala som ju v obývačke na deke, nech sa hrá a keď som sa vrátila, našla som ju pod stolom 😀 😀 😀 a to bola fakt len chvíľočka 😀 😀 😀

imis
2. feb 2010

Zabi,ved uz aj ja sa upodozrievam,ze mam Tobka len preto,aby som sa mala s kym maznat 😀 😀 😀 😀
Ta moja domaca bola k teme toho uzivani asi deti. Zda sa mi to ako uplne nevyzreta psychika a vedome ublizovanie detom,ktore "uz posluzili". Podla mna na diagnozu. Luto mi je tych deticiek,lebo boli nadherni a dobri.
Zabi,my sme slovenske mamy,tak sa neopkunaj a uz nech tu aj ty kocik vyberas 😉

imis
2. feb 2010

Anjelik,Emmus bude telocvikarka. Dalsia ucitelnica do skupiny 😀

zabinka
2. feb 2010

imis, ja mam zatial este Martinka na maznanie, ten je vdacny objekt a co bude potom ...... mozno budem ozaj este vyberat kocik, ale pochybujem. Ja som mala druhy porody dost tazke, tak kto by za mna odrodil to tretie?

imis
2. feb 2010

Zabi,neboj nic.Budes chodit na pripravu,cvicit,masirovat,pit caj z malinovych listov,das si pichnut epiduralku a porodis cak cak. Este aj zazitok pekny budes mat 😉

anjelikbambulka
2. feb 2010

Zabi, veď vieš, čo sa hovorí... Do tretice všetko dobré 🙂 😉 😉 😉 😉

klauduska
2. feb 2010

cafte babule,ako?

my sme chorucky,trapi nas teplota,hnacka a vrackanie.... ☹ snad to rychlo prejde.....

a prsnik uz konecne neboli,v sobotu sme boli na pohotovosti a tam mi pomohli....tento csifarry ma teda paradne nas.......uz teraz viem o com vsetky zienky vraveli nanho.... 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre