Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
4. feb 2010

😨 😨 😨 😨 Akoze vyhodi? Normalne ti napise-hybaj het? No,len aby to nebola nejak blbinka ten facebook,ze ked nas tam bude vela,tak to prdne.

retaux
4. feb 2010

Keď na niečo kliknem, tak mi už nič neotvorí, len mi napíše, že "nedá sa otvoriť" 😝

imis
4. feb 2010

hm hm hm,aj teraz? Idem tam nakuknut!

retaux
4. feb 2010

Ale to asi náš PC nejako nemá rád fb, lebo mne to blbne od začiatku, čo fb mám 😅

zabinka
4. feb 2010

veru, uz som online. My mame v robote mobilny ornage inernet, tak preto tie problemy. 😠 😠 😠

vidite, uz vas to na fb nechce, mate ostat verne konikovi 😀

a u nas bolo rano -18

retaux
4. feb 2010

No teraz som tam bola a v pohode. Asi je aj na fb mráz.

fiona8
4. feb 2010

ahojte kočky
marianka
ja som to myslela tak,ze Jurko je uz stale taky mrzuty,.....neviem co sa mu porobilo 😢 😢 😢 mysleli sme,ci mu uz nejdu zubky....ale skusala som a dasienka ma makke.....
a vcera som robila paradny recept: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18086
bolo to vynikajúúúúúúúúúúúúce ako volakedajší termix 😉

retaux
4. feb 2010

Mňaaaaaaam.

Prečo mi tu na koníku všetci len chute robia?

Idem ja už radšej upratovať a trochu von vymrznúť.

imis
4. feb 2010

Mnaaaaaaaaam Alicka,ze stary termix.Opisem,nakupim,"uvarim". Luci,ze my ti robime chutky? A kto sem hodil celu ekucharku?

zabinka
4. feb 2010

baby, toto mi nerobte. Sak mam uz mokru klavesnicu!!! A kedy to vsetko mam stihat robit? Ved ja som pracujuca zena!

svoradinka
4. feb 2010

Ahojte 🙂 🙂 😉

zabinka
4. feb 2010

ahoj svori 🙂 😉

imis
4. feb 2010

Cau svori! Tak ako brusko? Nie ste chori?

svoradinka
4. feb 2010

ahoj zabinka......ako v praci a cesty boli ake dnes do NR?

fiona8
4. feb 2010

😀

svoradinka
4. feb 2010

ahoj imis.....brusko zatial v pohode ale sme nachladeny a do soboty musime byt fit,tak sme doma a musi lezat a vela pit......uvidim do zajtra,lebo teplotu zatial nema,ak tak pojdem s nim k doktorke.

fiona8
4. feb 2010

idem rychlo daco urobit...Jurko prave zaspinkal

imis
4. feb 2010

Fion,treba vyuzit cas,veru tak.Aj Tobko spi,ale ja si to odovodnim tak,ze teraz nemozem nic robit,lebo mi nieco spadne a zobudim ho 😀 😀 😀 😀 😀

svoradinka
4. feb 2010

imis dobry dovod 😀

imis
4. feb 2010

Na nie? Ved co by som to bola za matku,nasilu si budit dieta? 😀 😀 😀 😀

zabinka
4. feb 2010

tak takychto vyhovoriek som mala v rukave niekolko, ked som bola este na materske..... 😀 😀

svori, cesty do NR su celkom dobre, len v mestach je to hroza. Tak cestari akosi nefunguju. Ale medzi mestami je to fajn. Tak vas trapia pre istotu sopliky? Ale zas, to je ten lepsi pripad, ze to nie je nic horsie.

Nas dnes caka karneval, maly sa uz nevie dockat.

imis
4. feb 2010

Fiha,karneval.Tak to uz je teda den s velky D dnes,ziadna nuda.A kde ? V skolke,ci v skole? Aj s rodicmi? U nas je vzdy vsetko bez rodicov!

svoradinka
4. feb 2010

no sopliky ale najhorie je na tom ze sa mu nechcu pustit a musim ho nasilu nutit aby smrkal,niekde sa mu to tam drzi.

Tomasko ma az buduci týzdeň vo štvrtok karneval a on chce byt strasne ta ninja ale korytnačka s dvoma mečmi ešte k tomu.....no neviem ako mu mam vysvetlit,ze to nie je mozne a ktovie ci aj buduci týzden pojde do skolky.

svoradinka
4. feb 2010

no u nas je len karneval bez rodicov.

fiona8
4. feb 2010

imis 😀 😀 😀
este ked Vas tu takto mam v hojnom pocte....chcem spravit s vami taku mini anketku....
aký krém na tvar pouzivate??? ja mam strasne suchu az sa mi robia supinky a uz som vyskusala od Nivey, Loreal, Garnier....AVON....a nic...mi nevyhovuje....a telove mlieka tak isto....pomoc.....ake vyhovuje vam?

zabinka
4. feb 2010

Karneval ma Martinko zo skolky, ale maju to na I. ZS. Vcera sme mu skusali masku, bol perfektny. Ved mozno zajtra hodim nejake fotky. Radko bol z neho cely nadseny, ze aky je perfektny. 😀 😀

imis
4. feb 2010

Fion EUCERIN 🙂

Svori- http://detske-kostymy.heureka.sk/ninja-korytnac... a mece kupis dva zvlast plastove v hrackarstve.

svoradinka
4. feb 2010

fion...ja pouzivam dove a aj modra indulona je dobra ta je taka mastna,alebo skus este aj AB mandlovy krem ten je tiez taky mastny je dobry aj ten som niekedy pouzivala,ale neviem ci sa da este kupit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre