Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
5. feb 2010

ahoj svori, tak predsa vas choroba neobisla? Pozdravuj Tomaska a ze mu prajeme rychle uzdravenie. 😉 A uz su cesty prejazdne?

dominka11
5. feb 2010

ahojte baby, som prelistovala pár stran dozadu a dostalo ma zhrnutie, ktorá imis napísala 😀

svoradinka
5. feb 2010

Zabinka...dakjeme, ao su prejazdne,aspon boli.

svoradinka
5. feb 2010

dakujeme, ano malo byt 😉

svoradinka
5. feb 2010

zabinka a ako prebieha taky zapis v skole? Deti musia nieco kreslit, rozoznavat farby........

retaux
5. feb 2010

Ahojte!
Ja len na skok, že čo je tu nové.

Svori: tak Tomáškovi želáme skoré uzdravenie 😉

imis
5. feb 2010

Cafte dievenky. Svori,asi pojdeme aj na cirkevnu aj na prvu a mlady sa rozhodne.Rano mi to slubil,lebo on aj mna chce potesit aj s kamaratom chce ist do skoly.Ale nebudem ho tyrat a nutit. Nech si zajtra povie sam a hotovo 😉
A tymto sa s vami aj lucim a zelam vam nadherny vikendik s rodinkami 🙂

svoradinka
5. feb 2010

pekný víkend všetkým 🙂

zabinka
5. feb 2010

pekny vikendik aj vam.

svori, na Zaborskeho sa pani riaditelka len porozpravala s malym, poopytovala sa ho, co uz vie a tak. A kedze nas maly neprezradi len to co nevie (aj to nemam istotu 😀 ), tak hned s nou komunikoval a vsetko jej povedal. Ale neskusali ho nic, nemusel ani pisat, ani kreslit ani nic podobne. A potom si isiel obzriet celu skolu. Neboj sa, zvladnete to bez problemov, oni vedia, ako ist na deticky. A Tomasko je chlapak, ten to urcite zvladne na jednotku s hviezdickou. 😉

dadadulka
autor
5. feb 2010

ahojte fešandy 🙂

dnes sa teda fakt ženili čerti na cestách, a my s nimi 😀 😀 boli sme v NR na sone, ale tá cesta 😕 😨 🙄
jeden skrížený kamión, dlhééé kolóny áut, záveje, silný vietor, plný mechúr a nervy na dranc 😅 😕
no napokon, zhruba po hodine 😝 , sme Nitru milú Nitru konečne zhliadli a poctili svojou návštevou...
na sone sa nám naša princezná pekne ukázala, aj nám rúčkou zamávala 😵 😵 a najviac ma
potešila moja placenta 😀 , bo sa vraj vytiahla 😵 Emka je už dole hlávkou a má skoro 2 kg 😵 😵 😉

zuzu Vitáááááj domka 🙂 nám chýbala tvoja prítomnosť tu na koňovi...

imis 😀 ej veru, ´reportérka terka´ sa v tebe nezaprie 😀 😀 super REŠERŠ 😀 😀 😉

oki, kuknem paneláka a hajde do hajan, pekný a ničím nerušený víkendík prajeme 🙂 🙂 😉

A Pozor Na Cestách!!!

fiona8
5. feb 2010

ahojte drahúšky🙂
marianka perfektne si to zhrnula pre zuzku 😉 a inak s tymi prikrmami som sa chcela opytat aj ja...v mama a ja som teraz citala,ze jablckovo-hruskove pyre az od 6.teho mesiaca.....a my to uz bastime teraz.... 😨 😨 😨 😅 normalne som ostala v pomykove...a v jednej knihe co mam tak tam to je napisane v pohode od 4.teho....hmmmm..tak ja neviem a este aj tie vyzivky....naco tam je napisane,ze od 4teho....???? teraz mi dokonca mm doniesol z Talianska vyzivy....syr a sunka a je to od 4teho mesiaca...ale samozrejme som to malemu este nedala....
klaudi
Jurko papa uz asi od 3tieho mesiaca 180ml vody + 6 odmeriek NUTRILON HA.....a ked nevies kolko Ti vypije, zarob mu viac a ved on to necha....alebo vypije a co bude mat navyse vygrcká....a Jurko kaka max.2x za den...ale vacsinou len raz.....
a citam Vas tu, teda Zabinku...ze pekny vikend....juuj a to uz naozaj je zajtra sobota....mm odchadza uz v nedelu 😖 😢 😢
inak...zas mi bolo dako blbo.....vcera som sa tak povracala....a mam este aj hnacky....juuj.. ☹ a to uz 2x za tento rok.....
majte sa pekne papapaaaaa, pekný vííííííííííííííííkeeeeeeeeeeend

danielahamar
5. feb 2010

jemine dada, to fakt ste išli do nr? ja som sa nevedela dostať ani na tajnú až večer, poobede keď som išla, tak sa otočila na trojičke - ohaj-nevidzany-tajná, škoda rečí 🙄

fiona8
5. feb 2010

jaaj
a chcela som sa opytat...kedy ste kupovali druhu autosedacku.....Jurko z nej vyrasta...uz ho to ani neobtiahne, chudacik musi ho to tlacit...a aj nozicky mu trcia z nej
a kde a aku ste kupili? my mame teraz to vajíčko Chicco , to bolo ku kočíku.....ale som citala dake testy bezpecnosti...a neobsatala v nej prave najlepsie...a to som prekvapena...

zuzu84
5. feb 2010

Ahojte.Aj my sme boli dnes V NR no hroza,boli sme sice o 15.00 hod ale aj tak na cestach lad auta v priekope.Modlila som sa aby sme prisli vobec domov.
Fiona: my sme mali tiez autosedacku ku kociku a potom sme kupili vacsiu.Mame tuto:
http://www.emitex.sk/index.php?page=view&code=3...
Inak imis to bolo dobre zhrnutie 🙂

imis
6. feb 2010

Ahojte!
Tak Simeon je zapisany na "jednotke".Je od stastia cely bez seba a ja? No co ja? Taky divny pocit to bol.Ani nie ze luto(ved doma je este junior na maznosiny),skor taka pycha,hrdost,ked som ho videla,ako riesil priklady,kreslil a poucil velku skolacku pri pocitaci,ked mala problem s klavesnicou 😀 😀 😀 😀 Ale bol v strese aj on-Ked sa ho spytali,ako sa vola maminka,ani za svateho si nevedel spomenut 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Svori,ako ste dopadli vy-jednotka,ci cirkevna?

danielahamar
6. feb 2010

imis, a prvá je ktorá? pri záborskom? 😕 a dneska som Vás videla, iná fešanda z teba bola a ten kočík je super 😎

imis
6. feb 2010

Jej cau Dani,aj ty tu ponocujes? 😀 Ano,prva je pri zaborskom.Ony su tam vsetky tri pokope-Zaborak,jednotka,cirkevna.
Fesanda? 😕 Jaaaaaj,to tie moje velke nausnice 😉
Stretli sme aj anjelikovcovbambulkovcov.Isli svorne na nakup,zakyvali sme si aj s Domuskou a cestou domov sme stretli Klauduskinych chlapov,tak sme prehodili tri-styri veticky. A skoro som vybavila celeho modreho kona life,nie? 😀

dadadulka
autor
7. feb 2010

peknú nedeľu kočky 🙂

imis, imis, takto si nás zradila 😔 , a čo majú susedovci lepšie ako my??? ejha, ale takto sa stretávať nebudeme
veru... a ja som sa už vytešovala, že žienky z koníka budem pravidelne stretávať a vídať na ZRPŠ 😔 😕
ale nee... hlavné je, aby bol budúci žiačik spokojný a v školičke sa mu páčilo 🙂 😉

fion my sme malého vozili vo vajci cca. do 10. mesiaca, potom sme kúpili od 9 do 36 kg,
tiež od chicco a sme spokojní 😉

dani no mali sme v piatok dopravné dobrodružstvo 😀 😀 a nebola si včera v lekárni? sa mi
zdá, že som ťa letmo zhliadla, ale nebola som si istá... 😅

baby idem skúsiť new receptík, potom hodím recenziu 😀 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14719

danielahamar
7. feb 2010

dada, bola som v lekárni, lebo som bola zaniesť malého v škole - na ukážku bud. prváčikom - na hodinu, tak som sa motkala. bola som malej lubinej kúpiť kašu čoko-pomaranč - je fantastikuš, tak dúfam, že jej bude chudiť, včera prišli na 2t, takže ju možno aj stretneš 😉

retaux
7. feb 2010

Ahojte!
My sme Lucku vozili vo vajíčku vyše roka 😀 Ale ona je krpec krpatý.

A zajtra idem na testíky cukríkové 😝 😝 😝

imis
7. feb 2010

Rychlo utekam,lebo deti zaspali skor ako macino 😀 ,tak nech to vyuzijem.
Dada,len som chcela na otazku,ze co maju susedia lepsie ako vy?(rozumej skoly) Najlepsieho kamarata zo skolky 😀 😀 😀 Tot vsio.Cela sonda do duse skolkara.
Fion,my este tobinka pchame do vajicka 😔 ,ale uz sme povedali pribuznym,ze na narodky,nech len bubaky prinesu,lebo maly potrebuje autosedacku-9-36 kg 😉

imis
7. feb 2010

Pre nas,co budeme v pondelok soferovat

http://www.chilloutzone.to/video/frauen-am-steu...

😉 😀

anjelikbambulka
8. feb 2010

Dobré ránko, Vráble...

Tak dnes to tu otváram?????? 😉 😉 😉 😉

anjelikbambulka
8. feb 2010

Ako ste víkendovali? My sme mali celkom pekný víkend, magio frčí na plné obrátky, emmka si vychutnáva nový koberec, na ktorom sa môže dosýýýýýýtosti vyvaľovať 😀 😀 😀

Včera sme sa boli kúpkať v Hlohovci, bolo fantasticky, malá je ako rybička, vodu má veľmi rada... 😉 😉 😉 Neskôr pridám aj nejaké foto...

zuzu80
8. feb 2010

Dobre ranko Vrable 😉

Gratulujem buducemu skolacikovi k uspesnemu, slavnostnemu zapisu do skoly. Ked je tam najlepsi kamos, tak moze byt aj triedna xantipa aj strecha padat na hlavu...ved ve dvou se to tahne lip. A kamaratstva zo zakladnej skoly su pevne, ci?

My sme privazovali Eli do vajicka do 8 mesiacov, potom ak sme sa chceli dostat niekam autom s nou bez ujmy na dusevnom zdravi a ujme na majetku museli sme kupit sedacku v ktorej bude sediet a vidiet svet, my mame romer-sme spokojni
kolega teraz kupoval tuto a aj mne sa velmi pozdava 😀 http://www.babytrend.sk/kiddy-autosedacka-kiddy...

Vikend prebehol bleskovo rychlo som sa ani spamatat nestihla a zas sedim v praci 😕

anjelikbambulka
8. feb 2010

My pre malú ešte používame vajíčko, ale na Vianoce už dostala novú od 9-36 kg, tak tiež už uvažujeme, že ju zoberieme od našich - tam ju skladujeme 😉 😉 😉

dadadulka
autor
8. feb 2010

čafte dievčatá 🙂

mňa vám dnes chytila upratovacia mánia 😲 kúpelka s weckom vyglancované, práčka práve doprala
a ešte ma čakajú ďalšie podobné ´zábavky´ 😅

luci dnes ideš na tú fajnú mega sladkú vodu 😝 ... no drž sa 😀 😉
ozaj, mne veľmi pomáhajú na tú pliagu záhu vianočné oblátky 😅 tie z jednoty, vyskúšaj 😉

idem to prádlo povešať...

dadadulka
autor
8. feb 2010

maji 😀 😀 už pusti tú huspeninu 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
8. feb 2010

dani mary sa rodnej zemi zachcelo... 😀 😀 tak nech si užije domovinu rodnú aj s malinkou, pozdrav 🙂

klauduska
8. feb 2010

Cafte fesandy!!!

anjelik...tak mate magio?SPokojnost?Videla som satelit na VAsom balkone.....je to lepsie ako cez kabel alebo Vam sa nedalo cez kabel?My mame magio a sme spokojni.... 🙂 🙂 🙂 cez kabel....mate aj inetrnet od nich?

luci...tak drzime palceky,aby sladka voda chutila... 😉

dadi...ked uz si vo svungu,nedobehnes j na 6.poschodie?V sobotu som vsetucko vyglancovala a hla...kopu prachu vsade.... 😠 😠 😠 Ja neviem kde sa to berie.... 😠

My dnes ockujeme,tak asi bude aj plac.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre