Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
15. feb 2010

Dadu: že "vykotí zo stoličky" 😀 😀 😀 Som si to predstavila a normálne som sa nahlas rozrehotala 😀

Imis: a tebe udeľujem mínusový bod za to, že nemáš fotky. To ako? Veď my chceme aj vidieť, nielen počúvať (čítať).

klauduska
15. feb 2010

Cafte zienky!!!

zuzu...no vitaj,tak som na Teba myslela,ked davali v spravach,ze letisko zasnezene..... 😕 ale fajn,ze je vsetko OK a ty si si to uzila... 😉

dadi...veru kocica si,zo zadu len maly zadok vidiet a vpredu to bunda zakrije.... 😉

Ja som mala tiez zraveho Valentina,boli sme na VAlnetinskom oede,Filipka strazila svokrusa a my sme sa napchavli...sa nepytajte ako som sa normlane ze nazrala..... 😀 😀 😀 a potom som nevladala Filipka nosit.... 😀 ale bolo nam bez neho smutno a tak sme Valnetina s obedom stihli za 1,5 hodky,az sa svokra smiala ci nemozeme bez neho vydrzat.... 😀

imis
15. feb 2010

zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a oni ta maju asi na kazdej fotke 😀 😀 😀
V akom stave je ranc,netusim,ani ako sme sa dostali do taxika.Pamätam si uz len prichod domov a krasne rano 😎

klauduska
15. feb 2010

baby,ktore idete zajtra na maskarny do MC?Myslite,ze by som tam mohla prist aj ja?

imis
15. feb 2010

Klaudi,zlate! A jasne,ze vam drobko chyba.My sme nasich zaniesli v sobotu k babke a povedali sme im,nech volaju len v pripade tazkych zraneni a nezastavitelnych krvacani 😀 Vyzdvihli sme ich v nedelu na obed.

dadadulka
autor
15. feb 2010

maji 😀 tak teraz si ma pobavila 😀 to si koho videla zo zadu??? mňa určo nieeeee... 😀 😝
už sa pomaly nevmestím do vlastnej kože 😲 a o vetrovke nehovoriac, včera som v nej ani dýchať
poriadne už nemohla, taká som v nej stiesnená 🙄 ☹ ach jaj...

luci, no vykotí ho 😀 teraz mu len bríle poskočili, nabudúce ho hegne celého, asi nejaké kilá aj zatajím 😅 🤐

imis
15. feb 2010

Klaudi,nie ze mohla-MUSIS!!!!! 😉

imis
15. feb 2010

dada,daj hrubsi puli,vetrovku rozopni a je to.

klauduska
15. feb 2010

imis...aj mam trosku obavy,lebo maly ako zacal viac vnimat,tak zistujem,ze trosku zacina plakat,ked k nam niekto pride,ale nech si chlapec zvyka...za to chcem ist.... 😉 to mozem zobrat aj mnagela,nie?
A Jana odkedy lici???

baby,uz som Vam pisala,co minule vyviedol Filipko???

imis
15. feb 2010

Klaudi,jasne.Vezmi aj Marosa. Jana lici na tichu objednavku uz dlhe roky. Nechcem to velmi rozkrikovat,mozno ani nestoji o reklamu a nejake masove zakazky.
Co vyviedol Filipe? Daj,uz aj on bude v kulbe srandistov 😀

klauduska
15. feb 2010

heej,tak to som o nej nevedela....ale vzdy chodi taka pekna upravena.... 😉

nooo,Filipko sa mi vykakal do vedierka pri kupani,tak som ho rychlo vybrala,doumyvala nad umyvadlom a sup ho na osusku...no a tam svoje dielo dokoncil v pnej parade resp. kopke!!! 😀

imis
15. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 chlap,ako sa patri 😀 😀 😀

imis
15. feb 2010

babule,tak mi je tu dobre,ani bordel v byte mi nevadi,ale rano,ked sme odchadzali do skolky som nevedela najst Tobka,tak uz musim ozaj nieco porobit 😔
Tobina sme nasli v kope na zehlenie 😵

klauduska
15. feb 2010

imis...no pekne...pozeram,ze Tobinko bude slavit co chvila1 rocik... 😉

retaux
15. feb 2010

Klaudi: 😀

Imis: možno chcel žehliť. mala si ho tam nechať 😀

dadadulka
autor
15. feb 2010

klaudi 😀 zlatý 😀 😀

maji len ho nechaj, nech sa chlapča učí 😀 😉

zabinka
15. feb 2010

no vidim,ze Valentin bol vsade super 😉 🙂 Tak to ma byt. My sme mali oslavu v sobotu, v nedelu bol mm na zapase, prisiel az vecer a to ja som mala pracovny zachvat a zehlila som. 😝

retaux
15. feb 2010

A čo hovoríte na najväčšie novinky víkendu?

1. že máme zlato?
2. že Zlatica porodila 😀 ?

dadadulka
autor
15. feb 2010

zabi jéééj, tvoj synček má dnes narodky! tak mu želáme všetko len to NAJ, zdravíčko, šťastíčko,
lásku a nech sa mu darí aj v školičke 😉 😉 😉

retaux
15. feb 2010

Aj my sa pripájame a želáme Martinkovi všetko najlepšie, nech sa mu darí v škole 😉

dadadulka
autor
15. feb 2010

luci, no samé prekvapčá 😀

zabinka
15. feb 2010

klaudi .... takze prve znacky mate za sebou 😀 😀 😀 Zlaty malinky. Skoda, ze ja zajtra asi nepridem, idem na skolenie do BB. Uz by som rada videla Filipka aj nazivo. Uvidim, ako sa vratim, ak stihnem, tak dobehnem aspon s Martinkom. Radko ma trening, takze ten nebude moct.

zabinka
15. feb 2010

baby, dakujem za Martinka a vsetky gratulacie mu odovzdam. 😉

imis, vy nemate chybu! 😀 Ale tak co sa za mladi nauci ..... treba ho nechat 😀 😀

dadadulka
autor
15. feb 2010

tak malý mi už hajá, dala som ho skôr, bo doobeda sme mali ´haváriu´ ☹ zúbkami si preťal
hornú peru, krv tiekla jak z potoka ☹ ale už je dobre našťastie, boli sme aj vonku, je príjemne 😎

inak včera som robila fajný receptík, velice chutnééé 🙂 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22141

imis
15. feb 2010

teda dada,ty fanynka MMB receptov,ty si uz uplna profesionalka.Ja to skusat nebudem.Co keby si Marcel na to zvykol?
No a z velkeho upratovania bola nakoniec velka spacirka.Hned ako som vypla kompjúter,tak mi volala kamoska,ci nejdeme s detmi von. A co neurobim pre svoje dieta,nie? 😀 😀 😀 😀

imis
15. feb 2010

a kde ste teraz akoze?

Ved kuknite na hodky-deti spia,ci? 😕

dadadulka
autor
15. feb 2010

my sme už hore... ideme papať 🙂

imis
15. feb 2010

No pekne,zase jest. A teraz idem aj ja.Vidis,co si sposobila dada? 😀 😀 😀

retaux
15. feb 2010

Ahojte!
Ja som už tu. Dieťatko síce ešte nespí (papá mlieko 😅 ), ale už je v postieľke.

zuzu84
15. feb 2010

Ahojte zienky.
Zuzu no tak ste si to tam uzili aj ja by som brala taku Italiu
No hlasim stav mojho dietata sa zlepsil,uz sme dnes boli aj v MC este dnes dame antibitika a koniec,sice este kasle ale to uz prezijeme.Uz aj spanok je lepsi,chut do jedla sa vratila takze vsetko ako ma byt
No my sme nijak extra nestravili valentina,asi som jedina ale tento sviatok moc nemusim.My sa lubime stale a darceky sa davame kedy sa nam zachce.Takze pre nas to bol uplne obycajny den. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre