Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
19. feb 2010

daj ešte niečo... 😀 😀 😀

imis
19. feb 2010

Svori,ani mi nehovor.Ine doma nepocuvam,len kolko krat sa vyspime a pojdeme k Tomaskovi? A sak ja ani neviem,kde byvate 😔

svoradinka
19. feb 2010

imis ano suhlasim

svoradinka
19. feb 2010

neboj najdes nas Telince su mala dedinka a je tu len jedna nova bytovka 😉

imis
19. feb 2010

Luci,jaku odvahu? Si sa vydala-to je odvaha 😀 Hentaky strih to uz je len brnkacka.
Veru dada,nasa Domus-VIP ta sem uz len sem tam nazrie....................... 😎

retaux
19. feb 2010

Jáj, babule, tak sa mi nechce, ale musím ísť žehliť, lebo večer sa mi nebude chcieť už vôbec 😝 Tak pekný víkend všetkým 😉

imis
19. feb 2010

Pekny vikend Lucky a Miskovia 😀

retaux
19. feb 2010

Imis: aká odvaha? Veď po toľkých rokoch, čo sme sa poznali (vieš o čom hovorím 😀 ) to už bola skôr povinnosť. Odvaha by bola vziať si niekoho po mesačnej známosti 😀

zuzu84
19. feb 2010

Ahojte dievcence.
Takze navarene,robila som sisky tie od Imis,boli fantasticke.
Imis diky za recept, a hlavne rychle.Moc nam chutili.
No pridam sa k teme:
Aj mne povedali ze som opeknela ze to bude 100 % chlapec a prask a je to dievca.No ale ja som to vedela dopredu ja by som nevydrzala cakat do porodu.Hned pri prvej kontrole som sa pytala kedy bude vidiet co to je 😀

dadadulka
autor
19. feb 2010

luci, máš recht ☹ 🙄 🤐

imis
19. feb 2010

Luci,recht mas.My sme isli na istotu,ze? 😀
Waaaaau,ze sisky od Imis.Dada,citas to?

dadadulka
autor
19. feb 2010

baby, aj ja prchám... papa a pekný víkend 😎 😎 😉 😉 😉

svoradinka
19. feb 2010

dadu a luci paaa pekny vikend....o chvilku aj ja pojdem musim ist este do skolky a nakupit si na vikend.

dadadulka
autor
19. feb 2010

maji, no jistééé... ja ti to furt vravím, že jakááááá si ty kuchárôčka 😀 🙂 😉 😉 😉 papa...

imis
19. feb 2010

Uz pridu manzelikovia,co? Ideme sa tvarit,pravda dievcence? 😀 Idem sa aj ja. Som nachystana tak,ze ked maci otvori dvere,budem prave vyberat vrece z kosa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
19. feb 2010

Krasny a hlavne zdravy vikend vsetkym vinsujem!!!

zabinka
19. feb 2010

no akym sa mne podari dorazit, tak ste vsetky prec.

no nic, aj ja vam prajem pekny vikendik 😉

imis
20. feb 2010

Caute dievky!

Chalani su v kine,Tobko zaspal,tak ze vas idem kuk sem.Aj som si myslela,ze tu nikoho nenajdem,ale tak aspon nas vytiahnem na prvu stranu a preckam cas do zumby 😉

retaux
21. feb 2010

šup-šup na prvú stranu. Peknú nedeľu všetkým! 🙂

zabinka
22. feb 2010

Krasne slnecne ranko!!!

A kde ste vsetky? Supom von z postele, vonku je sice este rezko, ale krasne!!!

Aky bol vikendik?

imis
22. feb 2010

Caute cice mice paradnice 😉
Krasne ranko vinsujem.Mame doma tata,tak trosku meskam s konom,ale dozeniem-slubujem. Rano,ked som isla zo skolky,aka kocica velika sa mi hodila na prechode pod auto? Make up,cizmicky opätkove,ladna chodza.Kukam,kukam a to nasa Anjelikovskobambulkovska Zuzka. No zuzi a kdeze ty takto zavcas rana taka pristrojena bez kocika? 😕 🙂
Vikend u nas ok,cely som ho prezumbovala.Rozumej na zumbe som bola aj v sobotu aj v nedelu.V sobotu som bola s nasou zuzu80 a to vam bola parada.Vlnili sme sa v prvom rade. Len mlada cvicitelka to trochu nezvladla,ze sme take proficky a asi v polke hodiny zahlasila,ze nech idu do predu ti,co su tu prvy krat. No jasne,pochopili sme a pekne sme sa so zuzkou stiahli do uzadia.Ale ved chapeme to.Bol to pre nu sok a este to nevie tak spracovat 😀 😀 😀
Vcera sme uz aj korcule Siminovi vytiahli a sup na ohajsky chodnik.Simko v 7 nebi a my na grgostek zamrznuti. Straaaaaasne to klamalo to slnko.
A vy co nove?

imis
22. feb 2010

Co ste si dali vsetky predsavzatie ze cez post ziadne sladkosti,mäso,internet? 😲

dadadulka
autor
22. feb 2010

ahojte dievčence 🙂

ja som tuuu... len robím doma richtung 😝 ani kávu som ešte nemala 😲 idem zaliať... 🙂

imis
22. feb 2010

sak pocujem dada,ze vysavac ma sluzbu. Hned sa vo mne svedomie pohlo a nalozila som umyvacku 😔 😀

dadadulka
autor
22. feb 2010

už je povysávané, len krpec s ním ešte manévruje 😀 😀 😅 nach sa učí chlapec 😀

dadadulka
autor
22. feb 2010

baby, taaaaak ma bolia už kríže, kĺby... na wecko furt behám, fučím a priberááám... 😲 🙄 ach jaj...

dadadulka
autor
22. feb 2010

a v sobotu v noci mi zas nedala pokoj tá pliaga záha 😝 😝 čiže aj spánok je už v prdeli ☹ 🙄

dadadulka
autor
22. feb 2010

a Matúš nechce vypnúť vysávač 😠 budem mať o chvíľu hlavu jak balón 🙄 😨
ale keby ste videli tú sústredenosť 😀 😀 😀 a jak sa pritom tvári 😀 😀 😀 no nedaj mu ho... 😀

maji, ešte chvíľku vydržkaj 😀 😀 😀 ja aspoň môžem v kľude koňovať 😀 😅 😅

imis
22. feb 2010

dada,pohodka,vychovame mladu sikovnu generaciu,len ho nahaj! 😀

danielahamar
22. feb 2010

Ahojte, my sme cez víkend oslavovali, starší mal 7r. a bola u nás celááá rodina 😕

imis, ako sme rozprávali, že malý chodí už 3t. do škôlky, tak od piatku noci mal každú noc teplotu 38, tak som ho nechala doma celý týždeň, lebo včera aj pískal, to je teda zodpovednosť, ja to nechápem 😠 , takže takto bude doma 2týždne, lebo aj s prázdninami a hádam sa dá do poriadku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre