Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
23. feb 2010

halo, Vrable, kde ste? 😅

zuzu80
23. feb 2010

ahojme Vrable 😉

Ja doma na OCR-ke, Eliska je chora. Vcera sme boli u MUDr.
Na svoju obhajobu chcem uviest, ze vcera nas normalne T-Com odpojil od sveta, internet, telefon, nic nefungovalo 😠 . Ale dnes uz frcime 😉

Idem zaliat kafendo

klauduska
23. feb 2010

Cafte!

No konecne nam ide net aj telka,uz som sa bala,ze telka nepojde ani dnes a ja zmeskam Ordinaciu... 😒 Ale uz je vsicko OK...Vraj cele okolie Nitry bolo v prd....lebo chlapi presekli kabel pri vystavbe obchvatu pri NR... 😉

A inak ako?Filipko uz 3 dni nejako zle zaspava.neviem co ma.....a vobec nam doma nechce spavat,som z toho na nervy,vzdy max. 40 minut a je hore...hruza.... 😠

anjelikbambulka
23. feb 2010

Ahojte kočky,

no konečne aj nám ide net... to čo včera stvárali 😠 😠 😠 jeden deň bez koňa, to bola hrôza... ☹ ☹ ☹

my sme mali fajnový víkend, aj keď som bola stále v kruhu varenia, pečenia a podobným vecičiek 😉 😉 😉 v sobotu sme mali návštevu, v nedeľu dorazili svokrovcia a ostali až do pondelka... ale dalo sa to zvládnuť 😉 😉 😉

maji, som rada, že si ma na tom prechode nezrazila 😀 😀 😀 vieš, brzda, plyn nie sú až tak ďaleko od seba 😀 😀 😀 a že ja a vyfintená????? si sa zbláznila???? išla som kuknúť uja čiffáriho 😉 🙂 😉 🙂

retaux
23. feb 2010

Ahojte!
My sme zase včera od rána do poobedia nemali elektrinu, takže by som tu aj tak nebola, ale ja som bola aj tak v NR v poradni. Všetko OK. 🙂
A našim tuším tiež včera nešla pevná linka 😀

klauduska
23. feb 2010

ahoj anjelik...tak ste mali nabity vikendos???Hlavne,ze si to zvladla... 😉 A co Emmuska?

uja Cifaryho?Aj ja sa k nemu chystam,ale po poslednej skusenosti veru rozmyslam o vymene...do kelu,preco tu nie je nejaky normalny gynekolog?To chcem tak vela?

zuzu80
23. feb 2010

tak vidim, ze sme boli viaceri uspesne odpojeni 😠

Klaudi, no veru a este by to chcelo aj dobreho zubara 😉

zabinka
23. feb 2010

k tomu zubarovi sa pripajam aj ja. Ja som bola minuly tyzden s Martinkom prvykrat, ale az v NR.

retaux
23. feb 2010

Ja našťastie k zubárovi aj k gyndošovi do NR. 🙂

klauduska
23. feb 2010

zuzu...zubar este ako-tak ujde...no aj toho budem musiet navstivit,lebo ma zacina ominat moj "mliecny" zubok... 😒

imis
23. feb 2010

caute,uz som tu aj ja. tak vitajte online babule.Boli sme tu len my dve s domus.chybali ste nam.Taky neuplny den to bol 😀

imis
23. feb 2010

zubara mam v Suranoch 😀

imis
23. feb 2010

ideme von,ked sa nebavite ☹ 😀

zuzu80
23. feb 2010

maju keby si nevedela co si v sobotu obliect
http://www.zumbafit.sk/obchod/zumba-oblecenie/

imis
23. feb 2010

zuzi,uz som okukavala,neboj nic. 😀 Marcelkovi som ukazala ako inspiracio na narodeniny,meniny,vianoce,vyrocie,valentina,den zien,den matiek.............................

imis
23. feb 2010

Inak baby,uz ma stvete.Dala som vam cas,dve hodiny som sa vonku motala,pridem sem a tu zas nikto? Dnes zase pretali kabel?

anjelikbambulka
23. feb 2010

ahoj maji, ja som tu... kábel opravený, malo by to byť už OK 😉 😉 😉

anjelikbambulka
23. feb 2010

teraz sme došli z mc... emmka spinká, zaspala mi v kočíku, tak idem do seba hodiť obed 😉 😉 😉

imis
23. feb 2010

cau anjelik. No daj! Co si varila? Urcite nejaka mega turbo dobrotka,ze?

anjelikbambulka
23. feb 2010

nooo, zostalo nám od včera... kuracia polievočka s pečienkovými haluškami a kuracinka v zemiakovom cestíčku 🙂

a za tým ma čaká metrový koláč... ku kávičke 😉 😉 😉 😉

zuzu80
23. feb 2010

ahojte tak som tu zas 😉

obed uvareny, uz len kolacik sa dopecie, uspim chorusika-teroristu a som vasa 🙂

Maji, ja by som uz objednavala, som sa zamilovala do jednych nohavic.....laska na prvy pohlad 😀 😀 😀

dadadulka
autor
23. feb 2010

ahojte kočky 🙂

idem si pri vás vypiť kávičku 😉 vidím, že sa tu vyvára, aj mne sa varí kapustová polievka 🙂

anjelikbambulka
23. feb 2010

dadu, tú mám v pláne vo štrvtok 🙂

imis
23. feb 2010

no vidite,ako nam to ide! zuzi,ktore?Cierno ruzove? Ja som do nich,ale uplne.V nedelu ich mala cvicitelka na sebe a tie spagatiky sa tak krasne vlnili s nou.Aj ja chceeeeeeeeeeeeeeem.

imis
23. feb 2010

dada a ty kde si cely den? Ozaj,ja som dnes ani kavu nemala. Ti t-comaci to nejako rozhadzali.Este sa mi poprehadzuje biorytmus 😀 😀 😀

dadadulka
autor
23. feb 2010

zuzi, svokra tiež mala rezne v cestíčku, v takom zemiakovo-plackovom, dobré to bolo...

anjelikbambulka
23. feb 2010

ja som robila tie nugetky, čo si ty dávala recept 😉 😉 😉

dadadulka
autor
23. feb 2010

maji, tento môj drobec mi nedovolil klábosiť 😠 ťahal ma od compu, tak som to vzdala 🙄
potom došla na chvílen mamina a šli sme do mesta...

zuzu80
23. feb 2010

maji, mne sa straaasne pacia take cervene ale aj tie zo snurkami sa mi pacia, ale sa bojim, ze by ma neprajnicky za ne tahali 😀 😀 😀 😀

Bez kavy? To by som uz bola mrtva 😔

dadadulka
autor
23. feb 2010

maji, brácho je od včera konečne voľnýýý 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre