Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
25. feb 2010

uyzame? Fiha a to ako som spravila? Sak kde je pismeno p a kde u? 😕

dadadulka
autor
25. feb 2010

maji 😀 😀 aj som sa pobavila 😀
a hlavnú domovníčku myslíš ´tú hlavnú domovníčku´ ??? 😝 😝 😝 😠 😠 😠 🤐 🤐 🤐

imis
25. feb 2010

ahaaaaa,ja tam mam ú s dlznom a to uz je pri p.

dadadulka
autor
25. feb 2010

že v uyzame, to sa tomu teraz takto hovorí??? 😀 😀 😀

imis
25. feb 2010

tu hlavnu domovnicku dada,presne tu.MAme s ich vchodom spolocne peniaze a oni minaju 80% z celkovej sumy.
Proste,dalej sa to uz takto neda.

imis
25. feb 2010

ano dada,uyzamo je novy model pyzama,ktore si obliekam,ked sa ponahlam,cili chcem ujst.Preto sa to vola uyzamo 😀

dadadulka
autor
25. feb 2010

oki 😉 😉 😉

zabinka
25. feb 2010

jaj baby, esteze ti hokejisti vyhrali a popravili mi naladu. Ja som vcera napiekla mm kolacik do roboty a rano, ked som ho isla krajat, tak sa mi navrchu ta poleva roztiekla. To sa mi este nestalo! Taka som bola nas....! Ach jaj, mozem piect odznova.

imis
25. feb 2010

tobino struha farbicky! 😨
Na rok ho mozem zapisat do skoly! 😀

imis
25. feb 2010

zabinka,ty si macherka,ze to sa mi este nestalo.Mne sa este nestalo,ze by mi netiekla 😀 My to uz ani nekrajame.Lyzickujeme rovno z plechu 😉
A co dnes varite kocany?(Alica z panelaku) 😀

zabinka
25. feb 2010

tobi je sikulka, na rok pojde do skolky a na dalsi hned do skoly. Ved co bude vyckavat. 😀

dadadulka
autor
25. feb 2010

a Matúš si vysypal celý box hračiek 😅 zas mám o robotu postaráno...

imis
25. feb 2010

Macik sem prisiel v slpacikoch,ze :"Nejdeme von?" Teraz neviem,ci to hovoril mne,alebo kamosovi v slipoch? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
25. feb 2010

zabi hlavne, že chutí 😉

maji ja dnes Nevarím 😵 som si nadvarila včera 😉

imis
25. feb 2010

dada,vysypany box hraciek je robota? Neblazni! To nechaj tak! 😀

zabinka
25. feb 2010

imis, az tak by mi to nevadilo, keby to nemal pre kolegov do roboty. Ale aspon zostane nam na domov a ja mam dalsie kilo navyse. Ja peciem celkom rada, co sa o vareni neda povedat. Ja este nemam tusenia, co budem varit. Takze hodte inspiracie na nieco rychle, co ked o 5 zacnem, o 7 mozme jest.

zuzu80
25. feb 2010

maji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja dnes varim, vsetko sme pojedli

imis
25. feb 2010

Fiiiha,ty sikovnica.Ja si to furt hovorim,ze si navarim vecer,ale za ten rok,co som doma,este jaksi nebol cas 😅

retaux
25. feb 2010

Ahojte!
Ja pokým dočítam, tak už aj radosť z výhry váš prešla 😀

Aj mne sa už párkrát podaril taký koláčik, že sme ho priamo z plechu lyžičkami vyjedali. Ale MM vždy tvrdí, že pokazené koláče mu chutia najviac 😕 😀

Juj, včera bolo tak krásne a my sme museli celý deň doma sedieť 😢 Ale v nedeľu by malo byť tak isto, tak snáď dovtedy budeme OK. 🙂

imis
25. feb 2010

No,smola.Hovoril to mne,takze ideme von.Koncia nam hrnce,takideme nejake hladat.Vo Vrabloch! Ale sak necham ho,nech hlada.
Tak ahojte,ja sa este zastavim,aj ked dnes mam este dve nemciny a vybor matiek,ale tak na kona je vzdy cas.

zabinka
25. feb 2010

ahoj luci, ako je Lucke? Nas Radko v noci tiez vracal, ale dufam, ze mu len zalahla vecera v zaludku, lebo rano mu nic nebolo. Ale ved co sa cudujem, v pondelok by mal ist do tabora a pred 2 rokmi rovnaky scenar, 3 dni pre odchodom do tabora ochorel.

ma z toho napadlo, ze imis tu spominala, aka je krkavcia mama, ze dava deti cez prazdniny do skolky. Ja som jedno poslala do tabora a druhe k starym rodicom. Tomu sa hovori krkavcia mama!!! 😀 Ale deti sa tesia. A maminka zacina stresovat, ako to v tabore maly zvladne. Ach, jo!

zabinka
25. feb 2010

imis ahoj a vela stastia pri hladani 😉

anjelikbambulka
25. feb 2010

haloooooo babule, kde ste všetky?

imis
25. feb 2010

No caute hviezdicky!

Moc ste tomu dnes nedali. JA so sa zakukala do damskeho magazinu a Malachovska hovorila horskemu zachranarovi:" A nie je lepsie mat v lavinovej oblasti na chrbte batoh? Lebo ked ma pichate,aby ste ma nepichali priamo,ale do batoha!" 😕 😨 😲

a to vysielaju na obed 😀 😀 😀

retaux
25. feb 2010

Boli sme u dr. (Lucka ešte grckala). Ale nič okrem toho prášku (čo sa zarába do litra vody) a nejakej svojej tabletky nám nedala. Inak len diéta. Lucke je už asi lepšie ako včera.

Imis: jasné, že nedali, keď kôň dnes štrajkuje 😠

Takže Malachovskej muž tiež nepichá priamo, ale do batoha? 😀

imis
25. feb 2010

Kon nesiel? A co strajkuje furt? 😨
No luci,ved Malachovska je taka batozinka,tak asi picha do batoha 😀
Boze,co to je ta crevna chripka teraz? Kamoska mi pisala,ze jej bracho s tym skoncil v spitali. Ved to byva cez leto,nie? Aky bacil nam to tu zas kto vypustil? 😠

anjelikbambulka
25. feb 2010

Tak pichanie vás trápi???? 😀 😀 😀 Viete, ako sa hovorí... hladnému sa len o chlebe sníva 😀 😀 😀

Veru, veru, koník dnes necválal... ☹ ☹ ☹ čítala som na facebooku, že opravovali nejaký server či čo... alew už by malo byť všetko ok 😉 😉 😉

retaux
25. feb 2010

Anjelik: to my len aby reč nestála 😀 Veď to Malachovská začala takú tému.

imis
25. feb 2010

Anjelik,ty zas na co myslis? Ja som vysvetlovala,ze je podla mna nevhodne no obed,ked aj deti pzeraju telku,hovorit o ludoch zasypanych v lavine.Ved tie deti by sa mohli zlaknut. Zase si si to pretocila? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
25. feb 2010

ahááááááááá, chápem 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre