Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
25. feb 2010

No esteze tak 😀

imis
25. feb 2010

Fuj,ale citit,ze je mesiac v znameni raka.Ja som zjedla trosku francuzkych zemiakov a citim sa,ako po obzerskych hodoch 😝

retaux
25. feb 2010

Tieto topánočky sú táááák sladké 😵 Ale tá cena 😝 🙄 🤐
(dúfam, že som nenatiahla stránku)

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

retaux
25. feb 2010

Imis: Máš niečo proti rakom? 😠

imis
25. feb 2010

Luci,topanocky su nadherne 😉
Ja nemam absolutne nic proti rakom.Aj Macino je rak.Uplne bezchybni ludia.Ale ked je mesiac v znameni raka,to ja nemusim 😖

imis
25. feb 2010

Ma napadlo,ze ved kup topanky,vynosi aj mimino potom,ale Miskovi ich hadam neobujes,co? 😀

anjelikbambulka
25. feb 2010

jéééj, tie sú nádherné... 🙂 🙂 🙂 🙂 a teda, aj tá cena je nádherná ☹ 😠 ☹ 😠

imis
25. feb 2010

A su aj lacnejsie topanky baby?

retaux
25. feb 2010

Imis: bude z neho od malička zženštilý metrosexuál 😉 😀
A ja že čo mi je TM taký velice sympatičný 😨 A to on je rak 🙂

anjelikbambulka
25. feb 2010

dobrá otázka, maji... 😉 😉 😉

ja som malej kúpila v deichmane, v akcii za 450 korún... pôvodná cena 999,- ☹ ☹ ☹

imis
25. feb 2010

Na sak co luci,aj na take prekvapenia sa musiem pripravit-metro,homo.Ked Tobco donesie domov susedovho Matuska,ze mami,to je moj priatel? Co ich vyhodim? ze dada? 😀 😀 😀 😀 😀
No vidis,rak raka rychle odhali. 😉

retaux
25. feb 2010

Dajú sa zohnať aj lacnejšie, keď sa človek snaží 😉

zabinka
25. feb 2010

no konecne, konik ide!!!!

imis, Simkovi som zabudla zablahozelat. Takze sa ospravedlnujem a o to srdecnejsie mu prajem vsetko najlepsie a nech sa mu ta skola zapaci😉

retaux
25. feb 2010

No nemohol byť ten kôň ešte pokazený? Teraz tu s vami vykecávam a MM ma zase zvozí, že som mu účto nerobila 😅
Musím sa ísť do toho pozrieť, lebo marec je už tu 😝 🙄

imis
25. feb 2010

zabinka vdaka.Ja teraz ani neviem,ci ja som blahozelala Martinkovi 😔 Ak nie,tak o to srdecnejsie vsetko naj a ak ano,tak to ma dvojnasobne,
Babulky,idem sprechuvat,majte sa tu pekne a zajtra sa "vidime"

anjelikbambulka
26. feb 2010

dobré ránko, dievčatá,

tak dnes som prvá???? 😉 😉 😉 naša hviezda včera cez obed spala len 35 minút, takže večer zaľahla už o 18,40... no a ráno sa o 5,45 rozhodla, že už je vyspatá 😝 😝 😝

dadadulka
autor
26. feb 2010

pekné ránko ženušky 🙂

druhá 😉 my sme tiež hore už od šiestej, obehla som jednotu, vonku nejako fučí 😒 a má vraj aj pršať...

luci, tie topánočky som aj ja objavila niekedy v minulom roku a bola to láska na prvý pohľad 😵 rozkošné 😵

no idem spratať, nakopnem pračku a pripravím si fajnú kávičku 🙂

anjelikbambulka
26. feb 2010

dadu, ja už kafčo popíjam...

z počasia som sklamaná, myslela som, že pôjdeme na takú dlhšiu prechádzku, ale bohužiaľ... ☹ ☹ ☹

imis
26. feb 2010

Ranecko!

Anjelik,Emmuska je suprova na fotkach.A aj vy uz mate pracku plne zapojenu do starostlivosti o dieta? 😀
Pocasie je na prd,fuka ako blbe,uz aj mrholi,prisl asom domov o 5 minut 12 a cestou sme stratili dudel aj s retiazkou ☹

imis
26. feb 2010

Dada,co hovoris na naove vchodove dvere? Neskutocna krasa 😖 Z vonka hnede,z vnutra biele,okna biele. Hodia sa akurat tak domovnicke k oknam. Ja sa radsej nechcem dozit,ze sa tento barak raz bude aj zateplovat. Uz si viem predstavit tie farby nadherne-zeleno oranzovo a balkony urcite zlte,alebo cervene 😀

imis
26. feb 2010

A kde ste prosim vas?
Vonku jak v Rusku,este aj leje do toho.Velka noc,hody,vianoce...............nic pred nami,upratovat nemat e preco.Tak,kde ste? 😕

anjelikbambulka
26. feb 2010

maji, ja som tu...

len som bola dať variť polievku...

máš pravdu, práčka už funguje aj u nás 😀 😀 😀

no a tie dvere? aj v tom súhlasím... akurát sme sa pri vás boli včera prejsť aj s mm a sme hovorili, že prečo sú hnedé?!?!?! 😕 😕 😕

imis
26. feb 2010

No anjelik,z uuuuuuuuuuuuuuplne "jednoducheho" dovodu.Lebo kdesi na konci baraku si dali dva vchody hnede este pred x rokmi,tak nech je to "pekne" a vsetko rovnake. Nadhera je to neskutocna! 😠

anjelikbambulka
26. feb 2010

no tak už len teraz to je rovnaké - hnedé dvere a biele okná 😒 😒 😒 😒

a to počasie zas čo štrajkuje ?????? 😠 😠 😠 😠

imis
26. feb 2010

No vidis! Ale Ilko mal pravdu.On to predpovedal.Ja ilka veeelmo lubim 🙂

anjelikbambulka
26. feb 2010

Na budúci týždeň predpovedá sneženie ☹ ☹ ☹

imis
26. feb 2010

no ved toto. Este si vytiahneme teple cizmy a vetrovky.To by nebolo len tak,ze hop klobaska,zjem ta. Jar pride neskor.
Inak babule,davam do pozornosti,tie ktore ste necitali na FB,ze MC Chroacik bude otvorene aj v piatok doobeda. 🙂

imis
26. feb 2010

Ale az od buduceho tyzdna 😉

anjelikbambulka
26. feb 2010

jééééééj, super, si ma potešila... 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

imis
26. feb 2010

To som rada.Ale nech vas panbicko chrani,ked tam nebudete chodit v piatok 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre