Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
26. feb 2010

zuzu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
26. feb 2010

Přijde tlustá ženská ke gynekologovi a říká mu:
Pane doktore vážím 150 kg, manžel 180 kg. Nemohl byste mi přešít vagínu
někam jinam?
My se k sobě ani nedostaneme!"
Doktor se otočí na sestru a soucitně si poklepe na čelo.
Žena vykřikne: "Tam ne! To by mi manžel rozbil koulema brejle!"

dadadulka
autor
26. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
26. feb 2010

nieco na zlepsenie nalady, lebo to pocasie je desneeeeeeeee 🙄

dadadulka
autor
26. feb 2010

maji, čo majú dnes bosorky lietací deň...? 😠 sa čudujem, že dvere u náprotivnej ešte držia na pántoch 😠 😠

dadadulka
autor
26. feb 2010

zuzu a ako sa má Eli? už je to lepšie?

dadadulka
autor
26. feb 2010

OMG, tie šperky s perlami sú nádherné 😵

zuzu80
26. feb 2010

baby nasla som fantasticku vlakovu supravu
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=270...

dadu, kasleme stale ako profici z plucneho odd. zo Zobora, ale to je jedina zavada, inak sme vo svungu....dnes sme sa hrali na neberte nam princeznu, chodili sme v nocnych koseliach po byte a musela som si dvihat suknu, aby som si ju vo vode nazamocila.... esteze nas nikto nevidel 😀 😀

dadadulka
autor
26. feb 2010

😀 zlaté 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
26. feb 2010

myslím tú hru na princezné 😉 Eli bola určite celá nadšená, že sa s maminou môže hrať 🙂

zuzu80
26. feb 2010

Dadu a teraz kam ides rodis, ked v LV je krizovy stav do NR?

dadadulka
autor
26. feb 2010

zrejme do NR, ale budem to sledovať a uvidím, ako sa to porieši, ale šance tomu moc nedávam 😒 😒

zuzu80
26. feb 2010

no s hranim maminka nema ziaden problem, horsie to je s varenim a s upratovanim 😀 😀 😀 Minule sme sa hrali na macku a mys a sme sa aj patricne nalicili, nech sme jak zive a ked som otvorila dvere, svokrovci od ulaku kontrolavali, ci na dobre zaklopali 😀 😀 😀

dadadulka
autor
26. feb 2010

inak je to veľké chrapúnstvo 😠 aby za niekoho nezodpovedného doplácali chorí ľudia, otrasné 😠 😠 ☹

zuzu80
26. feb 2010

No veru Dadi vyzera to biedne s tymi LV a tebe tie tt nejako rychlo nabiehaju, nemocka sa asi tak rychlo nestihne rozbehnut do normalneho rezimu 😉

dadadulka
autor
26. feb 2010

😀 tiež sa s malým rada besním, najnovšie sa naháňame a schovávame, milujem ten jeho smiech
a o behu ani nehovorím, ruky a nohy má všade 😀 😀 😀 😵

zuzu80
26. feb 2010

okresne mesto a este ma podla mna aj velku spadovu oblast, nechapem, kam chcu tych chorych ludi posielat, sak nitrianska nemocnica nie je nafukovacia 😠 . Potom rodicky "dostojne" lezia na chodbe, kym sa uvolni nejaka izba 😔

dadadulka
autor
26. feb 2010

veď to isté si aj ja vravím zuzu 😒 no čo už, vyskúšam pôrodnicu aj v NR 😅
len dúfam, že nás tam vtedy nebude rodiť naraz päť žien 😅 😕

dadadulka
autor
26. feb 2010

no, naši zajtra hrajú s Kanadou, to bude boj 😀

zuzu80
26. feb 2010

dadi, pokial by mala kazda zena svoj box, porodnu asistentku a boli k dispozicii aspon 3 schopni doktorkovia nie je problem...

Sci-fi? ci?

zuzu80
26. feb 2010

inak som prisla na to, ze ked sa ja neposadim k telke ked hraju nasi, tak vyhraju 😀 😀 😀 Tak nebudem pokusat a pozriem si to radsej zo zaznamu 🙂

dadadulka
autor
26. feb 2010

zuzu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si ma pobavila 😀

dadadulka
autor
26. feb 2010

oki, prajeme vám žienky pekný a snáď aj slnečný víkend 😎 😉

Tobinko, všetko NAJ, NAJ, NAJ k 1. narodeninkám!!! Blahoželáme a prajeme veselú oslavu!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
26. feb 2010

Ahojteeeeee žienky moje 🙂

Ako sa mi mavate?

klauduska
26. feb 2010

zienky,musim sa Vam pochvalit,ze Filipko sa dnes prvy krat pretocil z bruska na chrbatik...krasne!!! 🙂 🙂 🙂

retaux
26. feb 2010

Ahojte!
Tak ja som dnešný deň úspešne celý preležala v posteli, ale aspoň mi už je lepšie 🙂

Zuzu: vtipy sú suprové. A hra na Neberte nám princeznú? Tak také sme sa ešte nehrali 😀
Ja som robila Lucke tiež vláčik ten z BeBe keksového zákusku. Je to také milené, ale ten môj nemal naplnené vagóniky.

Klaudi: tak to je Filipko aký šikulo. 😉 Lucka na takéto veci bola neskutočne lenivá 😀

Zabga: no že sa aj ukážeš. Ako sa máte?

klauduska
27. feb 2010

Ahoojte!!

Len Vam chcem povedat,ze u Bedusovych dnes velka oslava bola-krasne vyzdobene dvere-imis,mas pochvau... 😉 A co chalani,ako oslavili???Este raz vsetko naj,naj,naj!!!

A pridavam este jednu pochvalu-Filipko vcera zaspinkal sam v postielke,ale neviem ci to nebolo aj tym,ze vcera mi za cely den spinkal iba 4 krat po 30 minut... 😒 ale za to prespinkal celu noc... 🙂 🙂 🙂 od 20,15 do 06,15,aj sme mysleli,ze ked sa v noci prebudi,napapame,uspime a my si pustime hokej,ale Filipko spinkal a my s nim....a bolo po hokeji... 😀 😀 😀

lucka - rychlo sa vyliec... 😉

retaux
28. feb 2010

Ahojte!
Ja už som fit. Mrzí ma ten hokej 😢

Klaudi: no vidíš, možno si už Filipko zvyká. A cez noc spinkal krásne. 😉

Imis: takto dodatočne Tobinkovi všetko naj k prvému výročiu, nech sa mu darí a nech rastie do krásy (ako jeho starší bratia) 😉
A keď ťa tu tak Klaudi vychválila čakáme fotky z oslavy a virtuálne aj trošku ochutnať z tortičiek.

zuzu80
28. feb 2010

Ahojte dievcence 🙂

Luci to je fajn, ze si fit, nech to tak uz zostane az do porodu
😉

Klaudi, gratulujem malemu sikovnickovi Filipkovi k prvym uspesnym pokusom o gulanie sa 😉 🙂

Tobinkovi vsetko najnaj k prvemu rocku, hlavne nech je zdravy, stastny a spokojny. Ja som uz okukala torty na fcb, nadherne boli vsetky a vyzerali mnaamooozne.

A este nieco, vcera som v NR stretla Dadulku-tehulku a ona nam tu klame, ze ma dake kg navyse 😅 . Ved je z nej uplne krasna tehulka, iba brusinko jej trcalo 😉

Zelam vam krasnu pohodovu nedelu 😉 🙂 😎 😎

imis
28. feb 2010

Caute hviezdice. taaaaaaaaaaaaaaaaakato som prejedena.Ale to sa nedalo prestat.Tie torty boli organicke(rozumej na orgazmus 😀 ) Cokoladova pre simina a jogurtova pre tobina.Ale ze ozaj mnaaaaaaaaaaaaam!
Zuzka Vojtekova je multitalent.nilenze vie ovladat 25 deti,tak ze su ako med,ale tie torty robi s takou laskou,ze ju tam normalne citit ako prisadu 🙂
Tak fotos ste uz videli na FB,tym co nie su na FB hodim aj sem a co som este chcela? Jaaaj,dakujeme susedovcom dadulkovcom za krasny darcek-tulipancek,kinderka a zlatunku pohladnicu.Velmi sa Tobulator potesil,ale nestihla som odfotit,zahryzol aj do tulipana,nielen do cuci 😀 😀 😀 A zuzi,s tou dadou mas uplny recht.Ona furt mrnka a pritom je taka krasna tehu zienka.Fakt len brusinek,ziadny spek navyse.
Vsetkym dakujeme za gratulation a ideme spat,lebo v noci sme fandili ☹
Klaudi,je spln.Ze by to malo na Filipka opacny vplyv? Nikto nespi a on bude prave v splne 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre