Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
17. mar 2010

klaudi 😀 kuki som fotočky, spravili mi hneď dobrú náladu, najmä komentár 😀 😀 😀 😉 😉

klauduska
17. mar 2010

Bree ranko babule!!!

juj ako bolo fajne,tak som rada,ze to stretko vyslo a mohla som Vas vidiet a pokecat.... 😵 😵 😵

dad,luci...ste pekne tehulky,krasne brusko,uz len anjelikov drzkat v naruci!!! 😉

veru zuzu,vesta paradna,aj mne sa hned zapacila...a sorry,uuuplne som zabudla,ze som Ti mohla doniest tu suknu co mam pozicanu...do kelu.... 😠

Emmka je kocka riadna,vysmiata a spokojnucka....zuzka je proste dobra mamina! 😉

Domi...ja si myslim,ze tiez nepotrebujes zhodit,ale ved pozname sa-zeny,stale sme s niecim nepsokojne,zeee?

Inak chlapi zvladli super,az na to,ze ked som prisla sa prebalovali,lebo Filipko nalozil.... 😕

a fotky su uz tu...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

retaux
17. mar 2010

Ahojte!
Včera bolo super na stretku, človeku to dobre padne, keď takto vypadne z kolotoča každodenného 😵

Klaudi: fotky sú super 😉

A potom mi doma napadlo, že sme 3/4 stretka len pôrody preberali 😀 Chlapi pri vedľajšom stole museli mať skvelý zážitok 😀 😀 😀

klauduska
17. mar 2010

luci veru a to nehovorim o casnikovi,ktoreho sme niekokokrat otocili.... 😀 😀 😀

retaux
17. mar 2010

No veď keď sme sa už konečne zišli, kto by čítal nápojový lístok? Bolo treba kecať a kecať a kecať a kecať... 😀

zabinka
17. mar 2010

Pekne ranko kocky 🙂

Tak citam, ze stretko dopadlo na jednicku, to je super. 🙂 🙂 🙂 Je to fajn, takto sa odreagovat od beznych povinnosti, vsak? 😉
Ja som si podvecer uzila s chlapcami a kamoskou zehlickou 😀

A dnes ma caka posledny den v praci tento tyzden, zajtra idem s Martinkom k tej psychologicke a v piatok idem so sebou k dokimu, tak mam potom volno - jupiiiiiii 😎 Dufam, ze bude pekne, lebo sa chystam okna umyvat.

fiona8
17. mar 2010

caute baby
videla som foto....dadka to bruško Ti strááááááááášne sekne 😉 😉 😉 normálne som Ta nespoznala...
Zuzu kráááááásna vestička....cicka 😉 😉 😉 😉
ani nevyzeráte ako mamuše-kočice 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
17. mar 2010

a zabudla som:
špeciálne hlásenie pre imis: Jurko dnes vykakááááál tááááááke hovienko....ale nedalo sa odmerať....lebo sa rozčaplo v plienke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
17. mar 2010

Ranecko!

Super fotecky,psychoprofylaxia zvladnuta? 😀 Vsetky ste hviezdice,ale najkrajsia tam je moja frajerka zuzu s chlpatkou,ktoru jej v BB asi potajomky ukradnem 😀 az pojdem,lebo so mnou je zle nedobre. Triaska,sople,teplota.......vcera som mala pekne plany-skolka,zumba,stretko a z toho som zasla len do skolky a domov prisla na zotrvacnik s horuckou ☹ A co sa este preberalo? Sak dajte do placu,co tajite? 😀
Alicka a ty ma neser! A teraz co? No,musime cakat na dalsie 😀 😀 😀 😀 😀

klauduska
17. mar 2010

imis...sa nerob,ze horucka,sople...moj mangel bol vcera sam doma a ty si na stretko neprisla....Mala si "skolenie"??? 😀 😀 😀

klauduska
17. mar 2010

zabinka....a naco ides k psychologicke s Martinkom?Az si to tu spominala,tak som to asi necitala.... 😕 Ma byt pekne,ja sa chystam umyvat okna od pondelka,cez vikend som busy....

imis
17. mar 2010

no klaudi,tak je to vonku 😔 😀 😀 😀 😀

klauduska
17. mar 2010

ja som to tusila!!! 😀 😀 😀 😀

imis
17. mar 2010

U nas v skolke bola psychozena vcera testovat predskolakov 😒 Simeon je vraj velmi citlivy chlapcek(to sa trafila) a ma problemy s jemnou motorikou,bude skaredo pisat,az nebude disgrafik 😕 😲 -to bola prvotna reakcia.Potom zvitazil vo mne zdravy rozum a povedala som jej,ze no a co? Tak bude doktor,ti otrasne pisu 😀 😀 😀 Psychozena ma zabila pohladom 😠 😀 A rano sme sa rozpravali maminy s ucitelkou a povedala to kazdemu-koza!!!!
Sa ma pytala,ci mu nekupujem koralky,aby navliekal.No jasne,aj inu bizuteriu,preto mu aj nechavam dlhe vlasy,este mu poviem nech zacne chodit so susedovym Matuskom a ciel je splneny. Z koralov by si urobili naboje a nie ze navliekat. No,nechcela by som byt teraz decko!

zabinka
17. mar 2010

imis, v nasej skolke mala byt v pondelok, ale vraj nestiha, tak sa to odklada. Aj som sa celkom tesila, reku aspon budem mat dva nazory - ci sa budu zhodovat alebo, ci budu diametralne odlisne (co podla tvojej reakcie predpokladam 😀 ).

klaudi, idem na druhe sedenie s Martinkom k psychologicke pre nadane deti. Vraj mame doma maleho genia, ale ja budem radsej, ked sa to nepotvrdi. Niezeby ma to netesilo, ale su s tym spojene mnohe problemy a tym by som sa rada vyhnut. A aj tak je podla mna len trochu viac sikovny a ma ho kto tahat - ved je druhy v poradi. 😵

zabinka
17. mar 2010

imis a ty si z toho "skolenia" ochorela? To teda musela byt fuska 😀 😀 😀
Ale nie, hlavne sa daj rychlo do poriadku, nech vsetky bacily su rychlo prec.

Az teraz som prezrela fotky :
Dadu, tebe to brusko fakt pristane 😉 Tiez som ta skoro nespoznala na tych fotkach, v okuliaroch som ta este nevidela.
A Lucka na tych fotkach ani nevyzera ako tehulka. Baby, obom vam to velmi sekne a vobec, vsetky ste tam perfektne.
A mala Emmka nema chybu, tusim je nebojacna, ked tak putovala z ruk do ruk a vyzerala byt spokojna. To je super.
Ach jo, ked vas tak vsetky pekne vidim na tych fotkach, tak som z vas tusim najstarsia a aj najsilnejsia. 😅

klauduska
17. mar 2010

zabinka...fiiiha,tak to uz ano,ved ma byt po kom,nie???Rodicom ma sikulkov oboch... 😉 A to ako na to dosli,ci v skolke Vam povedali???Ano inak to mas pravdu,potom casto sa tieto deticky nudia v triede,lebo bud uz vsetko vedia alebo sa to rychlo naucia...a tu nejaka specialna skola alebo trieda pre take deticky nie je,vsak???
Inak skoda,ze si nebola,ked uz bude teplo,tak zas budes mat vela roboty na zahrade... 😒 Minule som si tak spomenula,ze uz je vyse roka prec co si odisla...ty kokso...ani sa to nezda,ako keby to bolo iba pred par mesiacmi.... 😕

zabinka
17. mar 2010

jaj klaudi veru, ten cas uteka strasne rychlo. A ja si cas najdem aj poprio zahrade, to sa neboj, len mne tie utorky a stvrtky nevyhovuju. A teraz uz mam aj deti podelene, jedenje na volejbale, druhy so mnou, tak sa mi to nijako neda zladit. Ak bude stretko v iny den, ja urcite pridem.

Martinko je nahlaseny tu do skoly a riaditelka mi prislubila, ze ak to budeme mat potvrdene, je mozne ho integrovat v triede a p. ucitelka by sa mu specialne venovala. Takze nad nejakou speci skolou neuvazujem, ja sa len bojim, ze sa bude na hodinach nudit (ved on uz scitanie a odcitanie aj do 100 ovlada a pomaly zacina nasobilku ovladat 😲 ) a s jeho tvrdohlavostou bude vyrusovat a vsetkych dokola poucovat vcetne p. ucitelky. 😀

anjelikbambulka
17. mar 2010

ahojte ženušky, ja len tak na skok... robím obed a o chvíľu príde môj ocino, ide po segru do BA, tak sa zastaví...
a ešte sa chystám robiť šišky, lebo som vonku stretla zuzu84 a spravila mi na ne takééééééé chute že až 😀 😀 😀 😀

ozaj, zabinka, ak sa nemýlim, dnes máš meninky, takže všetučko najlepšie 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
17. mar 2010

Caute zenusky!

Zabinka to fakt? Ja ta furt mam za Ludmilu Bozkajovu,ako som ti vtedy dochomolila meno 😀 😀 😀
Tak ak je to tak,tak ti zelame vsetko naj naj najlepsie!!!!!
Zuzi,ty dobre napec.A zohnala si tu mast?
Ja som prisla zo spacirky a som fix a fertig,na spanok vhodna 😖

anjelikbambulka
17. mar 2010

nemali tam masť, ale vzala som ceru...

imis
17. mar 2010

no vidis,aka si ty gazdina!

anjelikbambulka
17. mar 2010

len prišla som na to, že nemám doma sódu bikarbónu... takže asi skúsim dať prášok do pečiva... ved uvidíme...

zabinka
17. mar 2010

imis, je to tak a dakujem za blahozelania 😉

anjelik, take sisky by som si dala aj ja. Zajtra som doma, tusim aj urobim. 😉

anjelikbambulka
17. mar 2010

ja som si to pamätala podľa toho, že aj moja mamina je ľubica... 😉 😉 😉 😉

imis
17. mar 2010

Lubica- ž. pôv. srbochorv. meno ľúba. milá, milovaná

No prosim,sedi vec 😉

anjelikbambulka
17. mar 2010

hotovo!!!! šišky napečené 😉 😉 😉 😉 kto si dá????

imis
17. mar 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

anjelikbambulka
17. mar 2010

hádžem, chytaj!!!!! 😀 😀 😀 😀

imis
17. mar 2010

na neprislo nic 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre