Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
17. mar 2010

Ešteže to bolo až na konci.

Lucka už konečne zaspala, tak ja idem teda žehliť, lebo zase nič neporobím. Majte sa.

imis
17. mar 2010

ja som nemala stranku natiahnutu 😕

retaux
17. mar 2010

To len mne natiahlo 😨 😅 Tak prepáááááááč. 😉

imis
17. mar 2010

Luci,neviem,ci budem schopna ti to niekedy odpustit 😀 😀 😀 😀

imis
17. mar 2010

No babulky,vyprsal moj cas,uz musim ist........................ 😉

zuzu80
17. mar 2010

ahojte dzifcence, som nasat z NR a je mi dako na ....... sa citim ako po 13 jazdach na velkom retazaku, neviem co to je 😕

precitam vas pred spanim, nemam ani fyzickych ani dusevnych sil

fotky som pozrela a neviem ci sa mi stav nezhorsil, ked som sa videla 😝

zuzu84
17. mar 2010

Ahojte baby.
Hlasim sa 😀
Boli sme vonku stretli sme dominiku a zuzku.
Zuzka takze sisky? Hmm ...
Ja som tiez robila hned ako som prisla domov,potom som sa pokusala uspat moje dieta ale samoska neobislo sa to bez hodinoveho placu, co ma uplne zmohlo a zaspala som skor ako mala.Takze som si pekne hodila slofika na jednu hodinku a teraz som vas konecne precitala.
Stretko vyzeralo suuuper ake ste tam vsetky peknucke, no skoda ze som sa nemohla zucastnit, zdravotny stav mojho dietata to nepovolil a navyse nebolo ju kam dat kedze mm je v plnom nasadeni.
No vidim ze asi prichadzam o vela dobreho ze marlenka, kasekuchen no poviem vam ze este som to nikdy nejedla, asi som prisla o vela ze ? 😀

dominka11
17. mar 2010

ahojte babulky, teraz som si prečítala, že zajtra nepojde asi cely den stranka 😒 takže sa stretneme asi až v novej verzii v piatok.

zuzu84
17. mar 2010

Noooo to co?citala som to aj ja,no super silno sa tesim na novu neprehladnu verziu zas mi bude trvat dlhsiu dobu zakial si zvyknem na to.Este ze je FB aspon tam mozme pokecat kedze zajtra konik nepojde ☹

svoradinka
19. mar 2010

Ahojte 🙂

A coze mame uz novu verziu konika 😉

Citala som,ze stretko dopadlo super a aj tie fotky su pekne 🙂

Krasny vecer a este krajsi víkend vam prajem 🙂

klauduska
20. mar 2010

Ahojte!!

No konecne ide MK!!!!To bolo strasne!

Ja dnes len na narychlo,mame chystacky na svadbu,tak sa teskame!!!

Tak Vam prajem pekny vikendik,slnecny a dufam,ze si rychlo zvykneme na tuto novu verziu,aj ked nadsena som moc neni...... 😒

anjelikbambulka
20. mar 2010

ahojte kočky,

no teda, ani ja nie som extra nadšená 😝 😝 😝 chcem späť starého koňa!!!!!!

klaudi, vy sa poriadne zabavte, akurát sme stretli maroša, ako išiel zaniesť filipka k svokre 😉 😉 😉

dadadulka
autor
21. mar 2010

peknú nedeľu žienky 🙂

hijóóó...!!! 😀 nový žrebec 😀 no, asi to chce len zvyk... hlavne, že môžme jazdiť, bo absťáky už hrozili 😀 😀

obedík sa dovára, malý spinká, pračka sa ešte vrtí... baby, mne to nedalo a tie okná som predsa umyla 😅
tak sa teším, aj byt je hneď svetlejší 😀 😎 chytá ma nejaká upratovacia mánia, len s handrou behám 😅 😝 😝

obed volááá... poobede chcem ešte nejaký koláčik zbúchať a ak nebude pršať, pôjdeme na jarnú špacírku 😎

dominka11
21. mar 2010

ahojte babulky, tak nový kon beží a asi chvilu potrvá, kým si zvykneme.
aj nám sa robí obedík, doobeda sme boli na dielni pomenit pneumatiky a auto umyt.
dadu - no, ved už sa ti blíži porod, tak preto máš taky upratovací syndrom 🙂

zuzu84
21. mar 2010

Ahojte,
no hroza, aj ja chcem stareho pekneho kona.Tento sa mi nepaci ☹
No mi uz po obede, pekne sme sa napapkali, same s malou kedze mm chytila mania rybarcenia.Takze nedela smutna lebo sme same.Boli sme rano trosku vonku bolo super teplucko, stretli sme Zuzku s Emkou a manzelom.Len teraz to slniecko nie akosi vyliezt von.Co to? Ja chcem slnko a teplo, a bodlo by aj more 😀

imis
21. mar 2010

Ahojte!

Tak aky bol vikend? Aka bola svadba,co ste robili,kde ste boli:............? Uz asi vsetky letsdancujete,vsak? Mna to vobec nechytilo ☹

zuzu80
22. mar 2010

Dobre ranko 😎

Vonku je uplne ze paradne, to slniecko vykompenzovalo aj to ze je pondelok a ze treba ist zas do prace 😉

U nas vikend taky pracovno-romanticky. V sobotu vecer sme boli s mm randit, najskor sme trpli pol hodku v kine, ze ci pride dostatok ludi, ale Vrable nesklamali a bola to nakoniec "skoro masovka" - 8 ks. Takze atmoska jak u nas v obyvacke na rodinnej oslave a potom sme si skocili este do Predia na Mojito. Eliska prazdninovala u nasich.

Dnes po mesiaci do skolky, drzala sa statocne aj ked mala co robit, ale ustala to hrdinsky 🙂

Dufam, za sa prispevok odosle do spravneho fora, do spravnej diskusie...som z toho jelen 😀 😀 😀

anjelikbambulka
22. mar 2010

dobré ránko, kočky,

zuzi, súhlasím, počasie je parádne... bola som hore 5,15 a že 10 stupňov... takmer som už od radosti nezaspala 😉 😉 😉 😉

dnes nám už konečne otvoria aj mc, takže sa pôjdeme trošku pohrať a poklebetiť 😀 😀 😀 😀

zuzu80
22. mar 2010

Zuzi, ty ake ranne vtaca 😉 Veru slniecko uz o 6.30 zahrievala a svietilo do oci, ze som aj slnecne skulinky musela vytiahnut 😎

...zalievam kafe, takze kavickarky, cajickarky sem sa 🙂

dadadulka
autor
22. mar 2010

pekné jarné ránko 😎 😉 😉

dadadulka
autor
22. mar 2010

práve fičííímeee 😎 😎 😎

https://www.youtube.com/watch?v=byYsC6B7uGI
retaux
22. mar 2010

Ahojte!
Toto čo je? Ja chcem starého koňa. Veď ja tu ani neviem nájsť smajlíkov. To ako ste ich tam vy dali?

My sme v sobotu boli hľadať baburiatka a v nedeľu sme boli v NR gratulovať. Tešíííííííííííím sa, že už konečne je jar.

Hlavne, že tu dole je, aby som pridala fotky k príspevku, ale žeby tu boli tí smajlíkovia...

fiona8
22. mar 2010

caute....toto čo je???,, sa mi to vôbec nepáči 😒 😒 😒
marianka
lets dance? to co je? mna to nebavi......juuj vonku je nadherne uz sme boli na prechadzke....a Jurko nechce byt v sportovom kočíku... 😠 no horor 😠 😠 😠 😠 takže od polky dediny len na rukach........... 😖 ach......som upotena ako myš 😠 😠 😠

zabinka
22. mar 2010

Ahojte kocky!

Tak vikend za nami. Ja som mala predlzeny a bolo super. Konecne to vyzera aj vonku nadejne, ja sa uz tak tesiiiiim.

Imis - lets dance ja tiez moc nemusim...... 😒

Luci, dobre, ze si pripomenula baburiatka, uz aj idem mm nakazat, nech nejake donesie (ked uz je stale kdesi vonku v terene, tak nech mysli aj na rodinu) 😀

dadadulka
autor
22. mar 2010

čaute baburence 😀 kto sa ku mne pridá s kávou 🙂 😉

vonku je fajnovo jarne 😎 kooonečne 😎 malý spinká, pračka doprala, sirôtky na balkóne 😵 kúpila som
od tety na trhu, také milené, oranžové a také zamatové tmavé bordó 🙂 🙂

klauduska
22. mar 2010

Cafte zienky!

Dnes akosi poriadko,nie???

Svadba bola vynikajuca,Maroskovi sa ani domov nechcelo ist,az som ho tahat musela,no a ja ,klasika-mamickovsky syndrom.... 🙂 Ale boli sme ho vecer okupat,uspat a chytil taky plac strasny,ze som uz nemala chut sa na tu svadbu ani vratit..... 😒 Ale potom to trosku zo mna opadlo,uniesli sme nevestu.....prisli sme domkov,resp. ku svokre o 2,00,no a naspala som asi 2 hodky,takze unava bola vcera,ale som to rychlo rozchodila 2 prechadzkami,boli sme aj na cintorine a tak....ale dnes mam pocit,ze je to horsie ako vcera,neviem ci na mna nieco nelezie,lebo taaaak strasne ma boli hrdlo.... 😠

dadadulka
autor
22. mar 2010

lets dance...??? ani ja sa moc nechytám 🙄 Banáška je všade, plus osoby, ktoré sú už presýtené 😒

fion, Jurkovi blahoželáme k polrôčiku 🙂 🙂 🙂 ale to letííí... a neboj, zvykne si aj na kočiarik, daj mu tam nejaké čačky 😉

dadadulka
autor
22. mar 2010

klaudi, teraz to na teba asi dolieha, len oddychuj...

anjelikbambulka
22. mar 2010

ahojte, tak mi sme boli v MC, emmka spinká... a ja sa idem pustiť do umývania okien, aspoň na kuchyni a detskej... 😝 😝 😝 😝

dadadulka
autor
22. mar 2010

ja už mám umyté 😀 😀 😎 kiš kiš... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre