Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
25. mar 2010

Caute zaburence!

Tak uz sme doma z Ohája. Veru sme si riadne slapli dnes. Vo Vrabloch je tiez kde chodit,ale Ohájo je Ohájo 😀 😀 😀 Macino dnes majstroval doma sam,ja uz som zdrhla,lebo on je taky detailista,ze mna ide porazit 😠 😀
Na konovi to nejako redne s prichadzajucou jarou,nie? Zuzicka,ja som si ta vobec nevsimla.Mala si zatrubit. A mozno sme prave riesili nieco siiiiiiiiiilno dolezite 😀
No dobre babcanky,idem spakovat veci,na germancinu,pre deti.................................robim ja niekedy aj nieco ine? 😅

imis
25. mar 2010

Dadu,mne sa dnes nechce ani na svet hladiet-asi nieco rachlo na slnku. Som rada,ze nas je viac,uz som sa bala,ze som tehula a unava ako jeden z prvych priznakov prichadza 😀

retaux
25. mar 2010

Presne takto ako Imis sa ja cítim dnes od rána. Tak idem radšej zvaliť svoje telo na chvíľu do postele.

imis
25. mar 2010

Do kelu a to som prave dnes chcela skoncit s kavickovanim,ale proste som nevydrzala a musela som si teraz jednu uvarit,lebo normalne zaspavam v stoji 😠
Som slabovôlny clovek ☹

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
25. mar 2010

Este podte pokecat baby,este mam chvilku.......... 😉

anjelikbambulka
25. mar 2010

maji, zajtra budeš v mc?

imis
25. mar 2010

Som zabudla-vsetkym Marianom a Mariankom vsetko najlepsie,ze sused horny? 😉

imis
25. mar 2010

jezisi,anjelik,ja som na to uplne zabudla. No hej,ci chcem,ci nie,budem.Som mrtva zena-Marcel ma zabije 😎

anjelikbambulka
25. mar 2010

ale snáď to s tebou nembude až také zlé 😉 😉 😉

imis
25. mar 2010

veru bude.Radsej mu to zavolam a dam mu cas na rozdychanie. A uvidim.Bud vecer pride a prinesie rovno rozvodove papiere,alebo bude ticha domacnost 😖

klauduska
25. mar 2010

Cagte babeny!!!

imis...diky!!! 😉

Ako dneska?My sme uz domka,chceli sme ist k segre,ale pokazil sa im vytah.... 😠

dadadulka
autor
26. mar 2010

pekné piatkové ránko 🙂

dnes to vonku vyzerá lepšie ako včera 😎 Oskarko sa usmieva 😎
my po raňajkách, malý už s vysávačom narába 😅 a ja si idem zaliať kaffééé 🙂

zuzu80
26. mar 2010

Dobre ranko 😎 😎

pocasicko jak z dovolenkoveho katalogu a este k tomu piatok, no dnes bude krasny den 😎 😎

Dnes sa snad aj k oknam dostanem, lebo zotial som mala kazdy den nejaku perfis vyhovorku 😀 , zajtra ma prsat, tak to budem len torticku robit a upratovat, lebo v nedelu ideme na oslavu 🙂

Idem zaliat aj ja kaficko

Maji, ako? Marcel Chrobaka rozchodil?

retaux
26. mar 2010

Ahojte!
Dnes je tak krásne. Škoda, že zajtra sa to má pokaziť.

Zuzu: kašli na okná. Snáď ich dnes neumyješ, keď ti ich zajtra hneď oprší.

zabinka
26. mar 2010

Krasne ranko!

Hned sa lepsie vstava, ked je tak krasne! Ja som uz dve okna umyla, dnes ma cakaju dlasie dve a potom sa uvidi. Ja som zajtra chcela sadit v zahradke, ale vyzera to, ze asi nebudem. No nic, budem to musiet potom zmaknut po veceroch cez tyzden 😝 😝

lolita.9991
26. mar 2010

bre ranko,pridavam sa kvam,kedze uz aju somna je vrabelcanka,xixi
moc ludi tu nepoznam,ale tak snad casom

anjelikbambulka
26. mar 2010

ahojte bambule,
idem vás ešte na skok pozrieť, lebo sa týždeň neuvidíme ☹ ☹ ☹ dnes poobede odchádzame na oravu, a vrátime sa až na veľkonočný pondelok... 😉 😉 😉

zuzu, správne ti radí zabinka... kašli na okná 🙂 🙂 🙂 keď zastrieš žalúzie, nevidno špinu 😀 😀 😀

lolita, vitaj medzi nami... 🙂 🙂 🙂

zabinka
26. mar 2010

ahoj zuzka, tak idete trochu na cerstvejsi vzduch? Tak sa tam majte krasne a uzite si to 😉

lolita, vitaj a kludne sa k nam pridaj........

a vy ostatne, kde ste? Vam je hej, ked sa mozete prechadzat po vonku..........

lolita.9991
26. mar 2010

ahoj,dik za privitanie
tak si to na orave uzite,oddychnite

a fakt ked su zaluzie dole spinu nevidno,xixi

dominka11
26. mar 2010

ahojte babulky, zasa je tu nejako prázdno dnes. My sme boli v Chrobačiku, ale išli sme skoro domov, lebo malemu idu zuby, tak som ho dala spat už o pol 12. ja som bola nazbierat nejake inšpiracie na polievku na mimibazare, tak idem niečo ukuchtit 🙂

a mame novu členku, vitaj lolita 😉

zabinka
26. mar 2010

ahoj domi a aku polievku si vymyslela? Hod trochu inspiracie 😉

dadadulka
autor
26. mar 2010

malý spinká, obedík v brušku, polievočka sa varí, idem si pri vás relaxnúť 🙂 😉

lolita, vitaj 😉 ďalšia tehuľka 😉

domi, nám idú očáky, ešte len to je ´ radosť´ ☹ 🙄 dnes už v poho, ale včera sme mali doma malú kôpku nervov...

zuzi, tak veselé sviatky na Orave 😉 oddýchni si...

dadadulka
autor
26. mar 2010

zabi, ja varím kelovičku...

zabinka
26. mar 2010

no dadu, tak taku by u nas nemal kto jest. 😒 Ale mam doma brokolicu, asi spravim nieco z nej

zabinka
26. mar 2010

Tak Matuskovi idu ocaky? To je radost. Aj my sme si odtrpeli kazdy jeden zubok. Normalne som rada, ze toto uz mame za sebou. Ale tak zas sa trapime inymi vecami.

dadadulka
autor
26. mar 2010

polievka hotová...

zabi, no máme doma ´veselo´ občas... tie zuby dávajú zabrať tuším celej rodine 😅
nám kelová chutí, najmä drobcovi, keď si tam môže chlebík namáčať 😀
ozaj a ako ste dopadli v škôlke s tou psychologičkou, povedala ti niečo nové?

dominka11
26. mar 2010

dadulka, ved aj malemu idu očaky, už velmi dlho, medzitým mu rastie aj stolička hore. 😅 divno mu tie zuby rastu...
zabi, spravim len taku mrkvovo-brokolicovu 😉

zabinka
26. mar 2010

dadu, v skolke nam nepovedala nic moc, iba tolko, ze je pripraveny do skoly. Ale ta v NR nam povedala, ze aj napriek tomu, ze este nema vyhodnotene vsetky testy, co robila s Martinkom, tak urcite splna kriteria mimoriadne nadaneho dietata. Tak teraz riesime otazku, co s nim, kde ho dat do skoly a co urobit, aby bol v prvom rade on spokojny.

imis
26. mar 2010

caute baburence!

Zuzu,veru nerozchodil. Ticha domacnst je u nas za Chrobaka ☹
lolita,caveliny. A odkedy si Vrabelcanka? Tesis sa na Karinku? Kam pojdes do porodnice?.....................fiha,aka som zvedava 😎
Tobulator zaspal ked sme isli z MC,tak dufam,ze potiahne svoje styri hodky a ja budem mat chvilku frei.Ja som dnes varila cistu chemiu- zemiaky z prasku a rybie prsty k tomu.A mozem ja za to,ked som mala na varanie 15 minut? 😀 😀 😀

imis
26. mar 2010

zabinka,jednoznacne sa riadit psychologickou z NR.!!!!!!!! Tato pani psychologicka si riesi svoje komplexy na detoch a ked je mimoriadne nadane dieta,ale nezisti to ona,tak bud povie,ze je pripravene do skoly,alebo ze treba odklad a navstevy u nej.Pritom decko mekoce anglicky,cita,odcita,nasobi......................
Ja sa uz ohromne tesim na buduci rok,ked pani dolezita narazi na nasho Aronka.Ten ju posle do sustia od dveri 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre