Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
31. mar 2010

zabi, u nej pojem kontrola absolútne cudzí výraz...

retaux
31. mar 2010

Šampusu by som neodolala aj napriek tehotenstvu. Aspoň jeden pohárik by som si s vami dala. Veď to už treba osláviť.

Len ma zaujíma, o čom budú susedky teraz písať? Musia si nájsť inú obeť.

svoradinka
31. mar 2010

Ahojte 🙂

No konecne som sa sem po dlhsom case dostala 😀 😉

retaux
31. mar 2010

Ahoj Svori. Robotu si ešte nenašla? A Maťko ako? Už si zvykol v škôlke?

retaux
31. mar 2010

Kuk na moje pokusy urobiť veľkonočnú pohľadnicu - napíšte, ktorá sa vám najviac páči.

Zuzu: ty nemusíš komentovať, lebo ja keď vidím tvoje scrapbooky, tak blednem od závisti. Ja sa na také asi nezmôžem nikdy.

imis
31. mar 2010

Cauko svorinek! Tak ako?
Dadu,juchuchuchuuuuuuuuuuuuuuuuu juchuuuuu juchuchu..........................
luci,este cez leto si zanadavame na drevakovu 😀

svoradinka
31. mar 2010

Nie este som nic nenasla a asi to zatial necham na nahodu asi bude lepsie ked ce zleto budem este doma,nie.......ale ak by ste o niecom vedeli dajte vediet zienky 😀 ......Matko v skolke uz celkom v pohode,ze je zlaty len odmieta tam papakat hlavne obedy,ale hadam si zvykne....od vcera sme doma,lebo Tomasko bol chory a Matkovi sa bez Tomiho nechcelo ist tak plakal ze mi ho bolo luto tak sme doma a po Velkej noci nakluseme zas do skolky.

imis
31. mar 2010

Luci,posledna

imis
31. mar 2010

A vsetky su krasne.To uz len ja keby som mala take nieco urobit 🤐 😵 Ste take sikovne,dievky.
Ja som zabudla,ze aj na velku noc sa posielaju pohledy 😔

retaux
31. mar 2010

Aj mne sa posledná najviac páči. MM zase tá predposledná. Samozrejme, že vytlačil tie, čo sa páčia jemu.

svoradinka
31. mar 2010

No Luci neviem sa rozhodnut vsetky su pekne........ale asi by som si vybrala z posledych dvoch s tym zajkom co ma plny kosik vajicok 😉

retaux
31. mar 2010

Aj ja som tento rok zabudla. Posielala som včera poobede - na poslednú chvíľku. Snáď dorazia tento týždeň ešte.

svoradinka
31. mar 2010

Luci a kde si zohnala tie obrazky Velkej noci?

svoradinka
31. mar 2010

A my uz len posielame sms ziadne pohladnice neposielame 😀

retaux
31. mar 2010

Svori: sťahovala som z netu.

svoradinka
31. mar 2010

Jaj no skoda ze to neviem stiahnut, v tomto som antitalent 😀

imis
31. mar 2010

Ja viem stiahnut akurat tak marcelovi slipace. Ale to tu nejdeme rozoberat 😀

svoradinka
31. mar 2010

imis 😀 😀 😀 😀 😀

svoradinka
31. mar 2010

a ake ma byt cez sviatky pocko neviete? 😉

imis
31. mar 2010

vieme,Ilko rano hovopril a moc ma nepotesil. Sobota,nedela ok,ziadne extra pekne,ale prsat nebude. A v pondelok dazd,severak,zima. No pocko na prd.

svoradinka
31. mar 2010

no aspon nebudu chodit kupaci v pondelok,ked bude otras pocasie 😀 😀 😀 😀

imis
31. mar 2010

Ja polievacky lubim,ale take origos s vodou-vela vody! A nie frc frc s vonavkou a potom astmaticky zachvat tri dni 😝 Uz som vsetkych upozornila,nech ma polievaju len s vodou. A chlapi budu cely den prec-vsetci styria.No je nieco krajsie,ako polievaci pondelok? 😀
Idem babulky dokonat,co som zacala a potom do skoly.Dens vyzdvihujem jeden kus navyse. Bratranec nestiha,tak im beriem synatora k nam.Ej,bude tu zas zivo,zivsie,najzivsie. Ahojte 😉

svoradinka
31. mar 2010

poslem aj mojich chlapov k tebe kedze mas rada origos vodu 😀 .......nasi ani nebudu mat kam ist ☹ .....ahoj imis a pekny dnik 🙂

zuzu80
31. mar 2010

ahojte, docitam vas vecer, teraz uz rychlo padam, nech sa na mna zas daka robota nezosype 😀 😀 😀

Luciiiii, sikulka, nadherne vytvory...silno tlieskam a dakujem za pripomenutie, ze treba pohladnice na Velku noc urobit 😀 😀 😀

pekny zvysok dna bubulky 😉

klauduska
31. mar 2010

cafte!

tak Vy Velku noc preberate a pohladnice!hm,luci,vsetky su pekne.... 😉

dadi,tak co,bola si dnes na spacirke?Ja nakoniec ano,ale maly za samoska,ze po polhodke zobudil a potom uz nezaspal,tak som zamierila k nam na urad,na odd. kuknut kolegovcov a zagratulovat mojej najmilsej kolegynke...po ceste som kupila darceka kyticu... 😉 🙂 s malym som pobehala skoro cely urad,popestoval sa u vsetkych tiet,co sa mu pacilo-skeril sa n kazdu jednu.... 😀 a potom hajde domov.... 😉

dadadulka
autor
31. mar 2010

klaudi, vybehli sme, ale krátko, zima neskutočná, kde sa skryla naša jar...??? 😕
fíha, Filipko mal perný deň dneska, vypestovaný, vysmiaty, aspoň vám v noci bude dobre spinkať 😉

ja zas polievačky nemusím 🙄 ale chlapi asi vybehnú babky, tetky vodičkou pofrckať 😀

luci, aj mne sa páči predposledná s poslednou 😀 😉

imis
31. mar 2010

Dadu,dnes 17:50 to bolo posledne vrtanie-slubujem. 😉

lolita.9991
31. mar 2010

tak dnes som bola na poradni,mala ma okolo 2kg,cmulala si palcek na nohe,a furt sa hmirila,xixi

a od zajtra som na materskej,inak vsetko okii

len to pocasie to trosku pokaslalo

klauduska
31. mar 2010

imis...to ty vrtas???? 😕

mata2121
31. mar 2010

Ahojte.

Tak ja som sa dnes v práci velmi dobre pobavila. To by ste neverili, čo tie baby vo výrobe nenavymýšľajú.Hneď ráno som prišla do labáku a tam kamoška hovorí, že sa jej majsterka pýtala, že kto ma bude zastupovať, keď ja už odchádzam buduci týždeň na matersku 😨 tak som vyvalila oči, že čooooo? Potom idem do skladu na kontrolu a tam skladník mi hovorí, že A vy s čím idete budúci týždeň na materskú? Veď ani bruško nemáte. Tak ja zase vypučila oči, že o čom tí točia. No proste plná firma toho, že ja už končím budúci týždeň a odchádzam na matersku. Neviem síce čo by som teraz porodila, možno tak na záchode niečo, keď sa dobre najem 😀 Takto sa ma už chcú zbaviť.

Baby, potrebujem radu. Poraďte mi nejakú dobrú kaderníčku vo Vrábľoch. Ja som chodila ku Kačene Fraňovej, ale tá je ešte stále na materskej a ja by som sa už rada nechala skrášliť, lebo už som ako strašidlo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre