Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
7. apr 2010

Asi to bude tym slnkom,teplom,o chvilku letom.Kon asi frci najviac v zime,ked nie je " do coho pichnut" 😀

ivkaa1
7. apr 2010

Ahojte Vrábelčanky 😉

imis
7. apr 2010

Ahoj ivka.Citam,ze Michal. Rodena Michalcanka si ty? Mala Ninka je nadherne dievcatko!!!! 😉

zuzu84
7. apr 2010

Ahoj Ivka.
Ninka je riadna kocka taka mala okana.

ivkaa1
7. apr 2010

Ahojte, nie nie som rodená Michalčanka, vydala som sa sem, pochádzam z Topoľčian...To musím iba súhlasiť s vami je to máš pokladík, taký anjelik s čertíkom spolu 😀...Veľmi málo ľudí tu poznám, tak to skúšam tu...virtuálne priateľstvá

mata2121
7. apr 2010

Ahojte žienky,

dnes bolo ozaj krásne vonku, ja som to tiež využila a vybehla som s hafanom na dve hoďky von a veru mi hneď lepšie bolo.
Zajtra sa chystám k doktorovi, ale idem iba na krv a moč, vlastne prvý krát a to som už v treťom mesiaci. Baby ako u vás prebiehali návštevy u lekára? Lebo ja som zatiaľ bola iba raz pred mesiacom, aj to ma len vyšetril zospodu a nič viac. V utorok mám ísť prvá krát do poradne a že už mi aj knižku dá, ale neviem vôbec či ma čakaju aj nejaké vyšetrenia. JA som totiž v tomto hrozný bojko, len aby bolo všetko v poriadku.
Inak chodím k MUDr. Csiffarymu, chodí tam niektorá z vás?

Pekný večer 🙂

dominka11
7. apr 2010

ahojte babule, tak zase mame nejaku novu tvar medzi nami? 🙂
mata, ja chodim k csiffarymu, ale bola som tam len asi 3 krát, ked som bola tehu, chodila som ešte do NR. On ti nerobil ešte vobec sono??? 😕

dominka11
7. apr 2010

inak imis toto mi neda nenapisat: mileho syna máš 😀 😀 😀 sa tu smejem.

mata2121
7. apr 2010

dominka, robil mi sono ale od spodu s tou sondou, inak nič.
A do NR si kam chodila? ja by som chcela ísť aj na to 3D sono, len neviem kde to robia

dominka11
7. apr 2010

ved preto, už som sa zlakla, že ta nepozrel. chodila som na farsku ku Krjakovi, ale strašne dlho sa tam čakalo a nedalo sa tam dotelefonovat...zly system. Ja som bola na 3Dčku v HC.

dadadulka
autor
8. apr 2010

dobré ránko žienky 🙂

dadadulka
autor
8. apr 2010

tato nám už odfrčal do práce, my ešte papáme a kuki teleráno 🙂
dnes má byť tiež pekne, tak vybehneme aj von na slniečko 😎

lolita.9991
8. apr 2010

bre ranko,
veru pekne je treba sa trosku prejst,mne zajtra pride mm tak nebudeme samee konecnee
ja uz pomaly periem vecickyy,sa vy tesujeem

dadadulka
autor
8. apr 2010

tiež som sa chcela opýtať, kde je naša zuzu...??? 😕 😕

maji, super fór, si zabila včera 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaa vitaj 😉

mata, ja som bola na 3D v LV 😉 http://www.4djadin.sk/13257/3d-4d-ultrazvuk/
a na kontroly som chodila raz mesačne 😉

ivkaa1
8. apr 2010

dadadulka: ďakujem 🙂

imis
8. apr 2010

Krasne slnecne rano California.
Dnes je skoda zabijat cas pri compe.Dopijem kavu,dojem rumbu a idem na big Manu pre cyklovozik.Uz je cas 😉 😀
Krasny den vsetkym vinsujem a vyuzite slniecko,vikend ma byt otras! ☹

imis
8. apr 2010

A este prakticke info. NA 4D som aj ja bola v Leviciach-silno krasny zazitok a u MuDr Cifiho som tehu knizku tiez dostala na konci tretieho mesiaca.

zuzu80
8. apr 2010

ahojte dievky moje,

hlasim sa Vam, zijem ale nie je to bohvie co. Drapla ma taka angina, jak lusk. Uz od pondelku horuckujem, vcera som sa poobede vytrepala pre Elisku do skolky ale ani neviem ako som prisla domov., cittim sa jak namesacna, vygumovana, skoro jak chlap s chripkou

odisiel nam notebook a pri starom compe nevladzem sediet, ale dnes ma pracovne povinnosti dohnali, tak vas reku pozdravim.

Vitam nove zienky 🙂
Dadi a pozeram, ze si este v celku s Emkou, tej tam musi byt strasne dobre, sa boji asi, ze potom nedostane svoj pridel horaliek
Marianka, stastnu cestu na Manu 🙂
Idem sa zrutit do postele..krasny den vam zelam

zabinka
8. apr 2010

Krasne slnecne ranko prajem 😉

A hned aj vitam novu tvar. Inak ivkaa, my byvame hned vedla, v Martinovej. 😉

Zuzu80 tebe prajeme skore uzdravenie. Vcera, ked som ta videla, si sa mi hned zdala nejaka smutna, vacsinou mas usmev na tvari.......

Baby, ako vam zavidim, ze sa mozte takto spacirovat. Ja mam tolko roboty, ze neviem, co skor. A ked konecne dorazime domov, tak sa zase treba ucit a varit veceru a tak. A cez vikend, ked je casu viac, tak je pocasie nanic 😠

ivkaa1
8. apr 2010

zabinka tak to ma teší

Musíme si užiť krásne počasie, ideme rýchlo urobiť palacinky a potom hor sa von 🙂

anjelikbambulka
8. apr 2010

ahojte kočky, vyšpacírované???? či ešte beháte po vonku?

zuzi, tebe prajem skoré uzdravenie 😉 😉 😉

a vítam nové koníkarky medzi nami 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
8. apr 2010

čafteee... zuzi, malinká je roztomilá, kuki som fotos 😉

dadadulka
autor
8. apr 2010

majiiiii, ešte raz veľká vďaka!!! máš u mňa plný počet bodíkov 🙂 🙂 🙂
baby, dobrá správa, vďaka našej´ aktion women´ majke, už nemáme na chodbe ten hrozný bar 🙂
tak som sa hneď išla vyšantiť a chodbičku našu premilú vyumývkať 😀 😀 paráda...

retaux
8. apr 2010

Ahojte!
Ja som bola dnes v poradni. Všetko OK, akurát mi ujo dr. napísal železo, vraj som bledá. Budúci týždeň v piatok už mám ísť do nemocnice - už teraz sa teším na to nekonečné čakanie.

Ivkaa: vitaj medzi nami.

Zuzu: skoré uzdravenie.

Maťa: ja chodík k doktorovi do NR a tiež som chodila každý mesiac na poradňu, teraz už častejšie. A na 3D som bola v NR. Pri prvom tehu som dostala knižku až po 12tt a teraz skôr.

Lolita: aj ja už som začala prať vecičky - včera som poctivo žehlila do 22.30.

retaux
8. apr 2010

Dadu: taká "maličkosť" a hneď je deň krajší, čo? Takže už budete musieť do baru zájsť trochu ďalej než len na chodbu.

anjelikbambulka
8. apr 2010

luci, takže budeš na bábo čakať v nemocke?

retaux
8. apr 2010

Anjelik: asi som to blbo napísala. Ja idem v piatok do poradne do nemocnice, ale tam býva vždy taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto veľa ľudí, tak tam vždy zabijem celý deň čakaním.

dadadulka
autor
8. apr 2010

zuzu, skoré uzdravko 😉 myslíš, že by to mohlo byť horalkami? 😕 ejha, ale keď mne chutia neskutočne 😅
nechcite vedieť, koľko som ich včera zhltla 😲 😲 😝 😅 musím sa nad sebou zamyslieť 😔 🤐

luci, aj mne doki kázal papať jedlá s obsahom železa, vnútornosti, mätu, oriešky... tak som hneď behla
do jednotky, zastavila sa pri keksíkoch a šup do košíka linu s mätkou 😀 😀 😝 a samozrejme horalky 😅

retaux
8. apr 2010

Dadu: dobre robíš - aj mäta je super a aj horalky (veď sú v nich arašidy). Škoda, že ja sa musím teraz napchávať tabletkami. Tiež by som si radšej horalky naordinovala.

anjelikbambulka
8. apr 2010

ahaaaaaa, luci 😉 😉 😉 veď už som sa normálne preľakla, že ťa chcú zavrieť do špitálu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre