Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
9. apr 2010

dobre ranko 🙂

luci, takze vcera ti baby spravne poslali smajlikov 😉 Aka drobnost a ako potesi, vsak?

dadu a co podbrusko? Uz je dnes lepsie?

imis
9. apr 2010

Ranecko!

Dnes to zase vyzera na krasne pocasie,ale doobeda sluzim v MC,takze zo spacirky nebude nic ☹ Jedine ze by som povazovala za spacirku cestu tam a spät. Vsetky vernostne navstevnicky,srdecne vas tam ocakavam 😉
Klaudi,rehotali sme sa na tom,ze ten bar na nasej chodbe je vlastne sijaci stroj a ked o to nikto nema zaujem,reku dam to nasej babke.A ako sme to isli prelozit,pod tym bol pouzity kondom.Tak sme sa smiali,ze aky paranny darek by som babke dala 😀 😀 😀

retaux
9. apr 2010

Ahojte!
A toto čo? 😨 Dnes všetky po vonku špacírujete? Vychutnávate si ešte pekné počasie?

anjelikbambulka
9. apr 2010

ahojte babule, no veru, čo to, čo to???? kde ste všetky???? a najmä dada, tá sa hlási každý deň... žeby už rodila???? 😉 😉 😉 😉

imis
9. apr 2010

😲

aha ich! Kon uz konci sluzbu? Veru,o dadulkovcoch sme dnes nepoculi,tak uvidime,co sa z toho vykluje 🙂

anjelikbambulka
9. apr 2010

maji, takže večer treba zaklopkať susedovcom na dvere, či sú ešte 2v1... 😉 😉 😉

retaux
9. apr 2010

Ale veď Dada tu dnes bola ráno pozdraviť.

ivkaa1
9. apr 2010

ahojte, dnes som nejako nemala čas sem nakuknúť 😒

dadadulka
autor
9. apr 2010

čafteee babule 😎 počkajte, ešte neee 😀 😀 furt som kinderko 😅
nebojte, ak sa niečo udeje, ihneď vás poinfo 😉 😉

prajeme krásny víkendík 🙂 🙂 🙂

mata2121
9. apr 2010

Ahojte žienky,

dnes bolo ako krásne vonku, teplučko a ja som si to užila akurát v práci cestou na obed, lebo jedáleň je vo vedľajšej budove 🙂
Včera som super dopadla, bola som ráno na krv na prvé testy u gynekologa a sestrička mi zobrala asi 3 skumavky a mne od rána zle. Aj som rozmýšlala že nepojdem do práce, ale potom som predsa šla a veru o pol jednej som už pádlovala naspäť domov 😅 Zle mi bolo strašne, hlava sa mi točila, no hrúza. a keď som včera sestričke povedala že mávam vysoký tlak, niekedy vyše 100, tak vytreštila oči, že čo som neprišla skôr, čo si to nechávam. Tak som dobre dostala 😅 no tak mi treba, keď som neporiadna. Len ja pokým sa cítim ako tak dobre, by som ešte pracovala, ale niekedy to už asi nezvládam.
A dnes ma tak vytočili v práci, že tlak som radšej ani nemerala, veru som si aj poplakala, ja citlivka 😀 Ale čo, už som doma, víkend pred nami a bude oddych 😉

klauduska
9. apr 2010

pekny vikend vsetkym...pozerate Miss?ja ano.... 🙂 Tipujem 12!

mati...no pekne a to vzdy mavas taky vysoky tlak?Prihod mi,ja mam zasa nizky.... 😉 😀

imis...aha,ved som videla tu "masinu" na medziposchodi uz.....a los kocos je ci????taky rozbity..... 😕

dadi...OK,budeme cakat na dobre spravicky! 😉

imis
9. apr 2010

caume,kukame,kukame.No,Marina je krasavica 😉
Kocik je rodinky z trojky-oproti drevakovej.Ten uz ani neriesim,aj ten pojde het,ked sa nastvem 😀
No,idem est ekuknut,co to ten Kuli zaspieva a budem cakat macika,lebo dnes som ho este ani nevidela 😅

imis
9. apr 2010

No nic,Marina prave otvorila papulku a minusovala u mna velice. Tipujem 13!

imis
10. apr 2010

Caute Missky 😉 Co dnes cely den porabate?
No,tak nakoniec aj tak vyhrala favoritka Marína.Je to krasne dievca a ma velku sancu aj na Miss World. Len nech sa jej nic nepytaju.Ale tak je to sutaz krasy,tak hadam staci povedat svetovy mier a hotovo 😀
Cely den som upratovala ako fredina. Maci sa stiahol na big Manu a s kludom anglicana mi zavola,ze uz ide domov.O tretej cakame navstevu,tak ze mi pomoze sklidit. Kuknite na hodinky 😠 😀 😀 😀 😀
Tak vam este vinsujem krasny vikend a tak 🙂

imis
11. apr 2010

Na,kde ste zeny bozie? 😕

mata2121
11. apr 2010

Imis, cez víkend tu nie je ani živej duše 😀 tak to vyzerá

retaux
11. apr 2010

Veru, veru cez víkend tu nikoho.

Ja som zbehla pozrieť, či Dadu ešte stále 2v1. Ale keďže nepíše, tak asi áno. A šupnem nás niekam hore, aby sme sa zajtra ráno našli. 🙂

lolita.9991
11. apr 2010

awojte,aky ste maly vikendiik

imis
11. apr 2010

hor sa na prvu stranku!

dadadulka
autor
12. apr 2010

dobré ránko žienky 🙂

tak ja furt kinderko 😅 😝 tento drobec bude tvrdohlavý baranisko, jak sa patrí 😀 už teraz nepočúva mať svoju 😀
vonku nám smoklí, tak sa môžem venovať domácim prácičkám... ešte... 😀
víkend u nás klasika, boli sme len domka, nemám už chuť nikam vyrážať 😝 😝 okrem pôrodky 😅
a dnes si aj dobalím konečne tašky 😅 nech potom nestresujem... tak já jdu, zatííím 😉 😉

ivkaa1
12. apr 2010

Dobréé ránko 🙂

klauduska
12. apr 2010

Breee ranko!

dadi,este stale nic?Tak drzim palce,nech rychlo dobalis a potom hor sa do porodky! 😉

imis...vidis,vyhrala..... 😉 🙂 🙂 🙂

luci a co ty,ako?Zdrava?Kedy idete do poradne???

imis
12. apr 2010

Krasne slnecne 😀 ranko Vrable!

Dadu,v noci mi Macino hovori,ze dnes som videl Vladina len s malym. Ale reku netaraj a spi,sak dada oddychuje a ked mala susedka pride,urco nam daju vediet.Ty len kludne lez! 😀 😀 😀 😀
Klaudi,sak toto,ze vyhrala 🙂 Krasna je,aj v telerane som ju dnes okukovala.To jej zatial staci 😉
A aky ste mali vikendus dievky?

retaux
12. apr 2010

Ahojte!
Klaudi: ja v pohode. Teraz najbližšie v piatok idem - ale to už do nemocnice na poradňu.

A aké ticho ja mám v byte - svokra zobrala malú do MC, tak mi to je až divné, aké je tu ticho 😅

anjelikbambulka
12. apr 2010

ahojte babule, tak ja sa hlásim po tretej skoro prebdenej noci... ☹ ☹ ☹ emmke začínajú liezť zuby a teda prežívame to riadne, našťastie bez teploty... ale bolesti poriadne... ☹ ☹ ☹ chúďatko moje ☹ ☹ ☹

včera večer zaspala až 22,40, aj to už od únavy, lebo celý večer plakala... chcelo sa jej spinkať, ale nedalo sa, lebo boleli ďasienka ☹ ☹ ☹ aj som jej to natrela gelom, aj nurofen dala... nakoniec našťastie zaspinkala, ale aj tak celú noc mrnkala a prehadzovala sa... 😒 😒 😒

zabinka
12. apr 2010

Pekne ranko 🙂

Tak dadu este 2 v1? No Emka si dava na cas, co sa bude ponahlat 😀
My sme mali taky pracovno-oddychovy vikend. Sobotu som stravila celu v zahrade a v nedelu som oddychovala aj s chlapcami u mojich rodicov. Tatinko nam odisiel na zapas, tak sme odisli z domu aj my.

danielahamar
12. apr 2010

Dobré ránko prajem aj ja, aj keď upršané a aká je zima.

Dadu, no šup šup, už aby to bolo 😀

U nás zase choroba, tak malého som odhlásila z obeda na týždeň, ale mám pocit, že v piatok budem volať aj o bud. týždeň. Strašný kašel má a včera mal aj teplotu 😒 , mudr. mu zobrala výtery, ale nedávam im veľkú šancu, že niečo vyjde, tak chcem ísť k Sucháňovej zajtra nech nás pošle na snímok, alebo aj nejaké testy nech spraví, a hlavne by som chcela na astmu, lebo mám podozrenie 😨 neviete ako také vyšetrenie prebieha u 4ročných detí? 😕

dadadulka
autor
12. apr 2010

juj, je toto marha čas ☹ som jak mechom udretá 🙄 a malý mi teraz zaspinkal, tiež ho to položilo 🙄

babulky, dáva si veru na čas táto naša kukučka, môj stav je asi taký, že furt zo mňa niečo ide, také
- s prepáčením - soplíkové, asi to bude tá zátka a postupne odchádza, pri malom ani neviem, kedy odišla 😅
a dosť ma tlačí dolu, ma ´ fajn´ bolí podbruško, dúfam, že to už dlho nebude trvať a porodíme 😅 už je to veľa 😝 😝

retaux
12. apr 2010

Anjelik: zúbky vás trápia? 😢 Tak nech rýchlo vylezú a dajú vám už pokoj. Vraj sú aj nejaké homeopatiká na prerezávanie zúbkov, ale neviem aké.

Dadu: mne odišla zátka pri Lucke naraz - tiež také soplové a hnedé to bolo a rodila som presne o týždeň 😉 Ale možno sa už fakt Emka začne pýtať na svet. Ešte máš 6 dní do termínu 😉

danielahamar
12. apr 2010

aj ja som rodila o týždeň od odídenia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre