Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
21. apr 2010

Zuzi,ake sklo? Nieco mi asi uslo. Svori a uz chodi na cely den?

anjelikbambulka
21. apr 2010

Maji, asi pred 3 týždňami nám prasklo čelné sklo na aute - od kamienka 😒 😒 😒

svoradinka
21. apr 2010

ano uz chodi cely den len tyzden chodil doobedu...a vraj je lepsie od zaciatku chodit na cely den,no neviem. Ale rano sice poplace ale vraj uz je potom v pohode hoci odmieta tam papat a ak nieco zje tak malo,len ked ho vidim ako place tak mi je luto.

imis
21. apr 2010

Zuzi,a to akoze preco vam nechcu preplatit vsetko? Si nasli co preboha ako zamienku? Ze ste si tam ten kamen hodili vy? 😕
Svori,ja som povazovala za krutost prveho stupna,ked mi ucitelky vytrhli maleho z ruk a zatvorili dvere,ale s odstupom casu som zbadala,ze to je najgenialnejsi a najlepsi sposob. A som im za to vdacna,aj ked vtedy som im tam prednasala litanie.
A ked neplace cely den,tak mu tam je asi dobre,len tie krute rana.Ale povedzme is na rovinu-mne bolo na revanie kazxde rano,ako som prekracovala prah kancelarie,len by to blbo vyzeralo 😀

anjelikbambulka
21. apr 2010

nooo, maji, neviem, ešte prišli len peniaze, žiadny papier k tomu... tak uvidíme, či pošlú aspoň nejaké vysvetlenie 😠 😠 😠

svoradinka
21. apr 2010

No asi mas pravdu maji.....je mu tam dobre aspon si myslím len to rano je hrozne,ale hadam si casom zvykne a este je tam aj Tomi a susedka a od tohto tyzdna zacal chodit s Matkom do triedy aj kamos sused,ale aj tak rano place.

zabinka
21. apr 2010

imis tak toto si vystihla. Nie je to sice kazde rano, ale obcas sa take najdu. Hlavne ked mi zazvoni budik o 5:30 rano 🙄

svori a ako sa doma vyjadruje o skolke? Ak o nej rozprava pozitivne, tak to asi este chce cas.

svoradinka
21. apr 2010

zuzi oni zvyknu stiahnut aj za spoluucast.

zabinka
21. apr 2010

juj zienky, ja som taka rada, ze nas tieto place obisli. Sak ja by som sa asi zblaznila. ☹

svoradinka
21. apr 2010

este je vyhoda to,ze rano nemusime skoro vstavat,lebo si to neviem predstavit ho budet o piatej rano.

zabinka....ja sa ho opytam ci aj zajtra pojde do skolky,tak povie ze ano a po hodinke zas ze nepojde. Ono je to prenho trosku aj tazke ked este nevie poriadne rozpravat rozprava len hole vety.

svoradinka
21. apr 2010

budit 🙂

zabinka
21. apr 2010

mozno aj to je pre neho problem. Ale v skolke medzi ostatnymi detmi sa rychlo rozbehne v rozpravani a potom uz bude lepsie. Mozno sa este nevie tak dobre dohodnut s ostatnymi detmi. Ale v tomto by mu mal kolektiv urcite pomoct. Neboj, chce to cas a trpezlivost a pre teba pevne nervy. Maju to tie nase deticky tazke.

svoradinka
21. apr 2010

veru chce to cas a odkedy chodi do skolky naucil sa dalsích par novych slov.....ale aj pre mna je to tazke ked ho vidim rano plakat ☹

svoradinka
21. apr 2010

ach varim segedin a som ho trosku presolila,stale sa mi zdalo malo slane az som to prehnala 😀 😝 😖

retaux
21. apr 2010

Ahojte!
Imis: šampanské si zohnala? Už ste si pripili na zdravie malej Emušky? To mala podobné miery ako Lucka keď sa narodila. A veru som sa potešila, že pôrod bol rýchlovka. (dúfam, že aj môj bude) Keď sa už Dada toľko načakala, aspoň to mala rýchlo za sebou 🙂 A že ju pozdravujeme.

Anjelik: toto na tých poisťovniach neznášam - nasľubujú hory-doly a potom keď majú cvakať, tak sa vyhovoria 😠

Svori: ja sa tohto táááááááák bojím, že Lucka bude tiež plakávať 😖 Už teraz dopredu na to myslím 😅

retaux
21. apr 2010

A my sme chorí. ☹ Lucke ešte včera nič nebolo, akurát mala uslzené očká a večer teplota 38,7 😢 kašel, sople... Tak sme dnes nabehli k dr. Našťastie nemusí atb. Snáď ju to rýchlo prejde. Teraz hneď ako si ľahla, tak zaspala. To sa už dávno nestalo ☹

zabinka
21. apr 2010

tak to ti verim, ale asi ti nic ine neostava, len to nejako vydrzat. Aj ked to rano asi tak nevyzera, ale je to pre dobro maleho. Ved keby si mala pracu, tiez by si nemala na vyber. Mozno mu skus aj ty vysvetlovat, ze maminka si uz musi hladat pracu a preto s nim nemozes byt cely den doma. Mozno to takto skor pochopi, ze preco musi ist do skolky.

imis
21. apr 2010

Luci,jasne ze zohnala,uz sme ho aj navstivili 😉 Matusko je trosku nesvoj bez maminky,ale ved o chvilku pride aj s prekvapkom na hranie 😀
Mnam,ze segedak. Ja som sa vcera tak obzrala,ze dnes "varim" zeleninovy salat s balkanskym syrom.

svoradinka
21. apr 2010

luci...Lucke prajeme rychle uzdravenie. 🙂

svoradinka
21. apr 2010

zabinka to mu hovorím kazdy den ze si musim hladat pracu aby sme mali na auticka,cokoladky cukríky,on to vsetko chape povie ze pojde do skolky a rano place.

imis
21. apr 2010

No,ta praa ne deti zabrea.My sme vzdy boli uz o 7:00 v skokke elbo som im povedala,ze cim neskor pridem do robotky,tym neskor ma pustia domov. A teraz,ke dvedia,ze som doma,tak sa sulbu rano do nekonecna. Chodime len tak tak na 8:00.
Svori,robotka zabera!!!!! 😀

anjelikbambulka
21. apr 2010

ja sa chystám na segeďák cez víkend... 😉 😉 😉

imis
21. apr 2010

Jeminacku,co som to popisala,kde mam pismena? 😀 😀 😀 😀

zabinka
21. apr 2010

Lucke aj my prajeme skore uzdravenie a Lucka ty sa drz, aby si tiez neochorela. 🙂

anjelikbambulka
21. apr 2010

maji, neboj... pochopili sme 😀 😀 😀

zabinka
21. apr 2010

Nas Radko dnes isiel do SND do Ba a musel byt rano 7:30 v skole (co my byvame vzdy skor). Rano strasil uz o 5:30 len aby stihol prist do skoly. Este aj ranajky nechcel poriadne zjest, len aby nezmeskal. 😀 😀 😀

svoradinka
21. apr 2010

maji ja vynechavam alebo vymenim poradie pismen dost casto 😀 ....ale pochopila som aj ja 🙂

svoradinka
21. apr 2010

baby chystate sa cez víkend na vystavu Bocian,je to vystava pre deti 😉

zabinka
21. apr 2010

maji neboj, my sme tu vsetko inteligenti, co hned pochopia..... 😀 😉

anjelikbambulka
21. apr 2010

správne, zabi 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre