Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
3. aug 2009

ozaj baby nechystate dake stretko?? 🙂

anjelikbambulka
3. aug 2009

veru, veru, kočky, už sme sa dávno nevideli... nezorganizujeme dačo????? 😀

zabga88
3. aug 2009

ahoj anjelik co robka emmka?? vikinka spinka a ja som spraskala tolko melonika ze nevladzem dychat 🙂

zabinka
3. aug 2009

no mali sme perno, ale aspon je na co spominat. Vtedy mi nebolo vsetko jedno, lebo som nevedela, ako synovec zareaguje, predsa len, je to dost jedu. Ale ako v rozpravke, koniec dobry, vsetko dobre. Ak sa mi podari, dnes vecer hodim aj nejake foto.

zabga..... a co Viki? Je uz lepsie?

zabga88
3. aug 2009

zabinka tak viki ma ešte dake sople a aj trochu pokasliava ešte ma atb na dnes a hotovo. potom sa mame vratit k lekarke a da nam nieco na imunitu.

anjelikbambulka
3. aug 2009

ahojte, manželík zobral emmku vonku, tak mám trošku času napísať vám... dnes som konečne ožehlila tie kopy prádla, čo na mňa žmurkali už riadne dlho 😀 😝
teraz varím, aby mal mužík na zajtra do roboty a ja na obed...

dadadulka
autor
3. aug 2009

hmmm... 😀 😀 😀

Horí ohník, horííííí... na Žitavskej holi.
Ktože ho zapálil...???
Ej, dajakí junáci z dvojky to boli...

nazdárek bambínky 🙂 🙂 😉 juj, aľe som si fajňe zabásňila, toť od včera ma to nejak chytá 😀 😀 😀

imis fčul vážne,no mali ste veru horúce nedeľné poludnie 😅 ale najdôležitejšie je, že sa vám nič nestalo 😉
kašľať na rúru 😉 inak ja si včera varím, pečiem a zrazu dofrčal Vladko, že mi niečo horí 😀 ja na neho
oči vyvalila, varechu odložila a vzápätí sa aj urazila 😀 si myslel, že v tom mám ja prsty 😀
až kým na chodbu nevybehol, potom už šípil, že kde je pes zakopaný 😅 😕
a dnes som ťa kuk z okienka, bola si na lavičke s drobcami a v družnej debate s nejakou ´kolegynkou´ 😉

klaudi mrňúsik malý je chutnučký 🙂 tak ste sa už aspoň trošičku videli celá rodinka 🙂 😉 je to super 🙂

zabinka fíííha, dovolenka bola napínavá a dobrodružná, ale aj to asi patrí k tomu 😉

zabga rýchle, rýchle uzdravenie prajeme 😉

anjelik a teraz to bude už len takto s ´oddychom´ 😅 namiesto lebedenia, pokým nebude Emmuška
pri tebe, si budeš domáce prácičky riadiť 😅 😀

zuzu tiež pokyvkávam hlavičkou 🙂 a súhlasím, čo sa pôrodu a doktorkov týka 🙂
veru takmer celý pôrod dieťatka je len a len na žene, doktor len napomáha...

oki, dokuki profesionálov a hajde drichmotkať 😀 majte sa krásne papa a dobrúúúúú...

imis
4. aug 2009

dada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabga88
4. aug 2009

dobre ranko prajem 🙂

imis no mate v tom vchode veselo 😀 aspon sa nenudíte 🙂

zuzu80
4. aug 2009

dobre ranko 😉

zabinka, tak dovolenka bola riadne akcna, ale aspon budu mat chlapi na co spominat, hlavne, je ze to vsetko dobre dopadlo....aj ked taku situaciu si radsej ani nepredstavujem, bo bodavy hmyz ja nemusim 😀 😀 😀 A tento tyzden uz mas pracovny?

dadu, ty si riadne basnicke crievo, si mi hned naladicku dobru urobila. A kedy sa chystas vydat svoju prvu basnicku zbierku? Este mate familie dovolenku? Matusko este nebeha s vetrom o preteky?

Vikinke zelam, skore uzdravenie a nech sa uz na nu ziadne choroby nelepia 😉

Anjelik ty si vies riadne uzivat oddych....zehlenie, varenie, nie si ty nahodou zena na materskej dovolenke? 😀 😀 😀

no idem si kaficko zaliat, ranajky som uz zlopla a sup-sup do prace 😝

zabga88
4. aug 2009

tak ja som uz malej skrinu poukladala mala tam burku 😀 som jej trosku pretriedila tie veci bo sa jej uz nezmestili 🙂

ešte si mala drichme a o deviatej mame ist do vrabel.

inak to čo za pocasie normalne neviem ako sa obliect som urobila kukuk z okna a na teplo mi to nevyzera ale zasa hlasia 30stupnou. neviem ☹

zabinka
4. aug 2009

dobre ranko sa praje 😉

ja zalievam kaficko a hajde do roboty. Dovolenka sa skoncila, nastala kruta realita ☹

dadu, mas pred sebou skvelu buducnost. Raz sa budem chvalit, ze tu slavnu autorku poznam....

zabga, som rada, ze Viki je uz lepsie, nejako sa to na nu stale lepi. ☹

ja som vcera nakoniec skoncila ako slamena vdova. Mm sa so svokrom rozhodli ist na ryby, tak zbalili podvecer veci, Martinka, stan a isli. Len si vybrali najhorsie pocasie. A ja miesto konikovania a vyberu foto som mala "hnilaka" a len som lenosila. Ako keby ta kopa zehlenia ani neexistovala. Tieto prazdniny mam pocit, ze iba balim. Najprv deti zbalim, v piatok vybalim, operiem, ozehlim a v nedelu uz zase balim. A tak to ide cele prazdniny. Uz som macher v baleni. 😵

retaux
4. aug 2009

Ahojte!
Včera sme mali pokazený PC, tak som vás nemohla prečítať 😒 Ale už je všetko naporiadku.

A aké akčné príspevky (Imis, Zabinka) ja by som na vašom mieste už skolabovala 😅 Ešteže tu na Lúkach nemáme plyn, lebo ja by som ani len vodu nevedela dať zovrieť tak sa bojím plynu. Ani u sestry nikdy nezapínam. Ja mám z toho hrôzu 🤐

A musím pochváliť malého fešáka v brušku Klaudikinom. Aký dobručký chlapček, že celý čas spinká 😉 Len nech mu to vydrží aj po narodení.

klauduska
4. aug 2009

Ahojteee!!!

dadi...ty si ake basnicke crievko???Teeeda,skryty to talent,ako to,ze este nie si slavna???? 😉 😀

zabga...ake tempo si nabrala hned rano... 😕

zabi....pokial si macher len v baleni veci...pri vydatych zienkach je to oki... 😀 😉

retaux...diky moc,kiez by si mala pravdu.... 😉

Baby,ja som dnes nejaka nevyspata,v noci som bola min. 5 krat cikat,do toho teplo,potom vietor,zavriet okno na vetracku,vietor ho aj tak pribuchol.....potom teplo..no strasne....Snas sa dnes bude spat lepsie,ked nebude take teplo.... 🙄

zabinka
4. aug 2009

no tak som pozrela aj fotky...... A idem pridat aj nase.

klaudi, maly je uz teraz nadherny....... a veru, nech mu to spinkanie vydrzi aj po narodeni.

anjelik.... torta vyzera mnam, mnam, hned by som si dala 🙂

danielahamar
4. aug 2009

ahojte, potrebujem poradiť ohladne náušníc, nastrelujú niekde vo vrábloch? alebo treba ísť len k pediatričke 🙂 ďakujem za info

anjelikbambulka
4. aug 2009

ahojte babule, tak dnes máme pred sebou búrkový deň ☹ ☹ ☹

malinká mi buvká, navarené, ožehlené mám, takže dnes vegetím 🙂 😉

dadu, ty si aký hviezdoslav 😉 😀 😀 😀 za chvíľu budú meniť školákom učebnice literatúry, aby ťa tam pridali 😀 😀 😀

klauduska
4. aug 2009

anjelik...aka si yt sikovnica.....v tomto pocasi je veru najlepsie vegetit... 😉

ja sa strasne bojim buuurok.....pomooooc..................... ☹ ☹ ☹

imis
4. aug 2009

danielahamar s tym nastrelenim(prepichnutim) asi radsej k dokine.Uz len z hygienickeho hladiska a dodrziavania sterility. A este som si spomenula,ako si sa minule pytala na to opatrovanie deti vo VR. Je tu jedna agentura-ALEMO nad pekarnou hore,vchod zo zadu a poskytuju okrem doucovania a vyucovania jazykov taktiez pomoc v domacnosti,zahrade a opatrovanie deti a chorych.Tak skus tam.
Klaudi,ani nehovor.JA a burka tiez nie sme kamosky,ale teraz musim hrat hrdinku,lebo som sama s detmi a simko sa prestrasne boji,tak tu chodim a vysvetlujem,ze sa nam nic nemoze stat 😉

zabinka
4. aug 2009

takze aj vo VR zuri burka? Aj tu v Nitre. Ja sa sice nejak nebojim, mne skor nahana strach vietor, ten sa mi zda nebezpecnejsi. Ale v kazdom pripade radsej sedim kdesi vo vnutri.

inak, pridala som fotky z dovolenky................

A ked som pri tej dovolenke, este ma napadlo, ze sme mali aj dalsie vzruso. Ako sme isli cez potok po rebriku, chlapci museli byt samozrejme natlaceni za sebou (darmo sme vysvetlovali, ze to je nebezpecne), tak im nejako nevysiel krok a Radko sa potkol. A ako isiel tesne za synovcom, tak donho vrazil zozadu a ten spadol dolu. Nastastie to uz bolo na konci rebrika, takze spadol len kusok a nie do vody. Ale tak sa vylakal on a samozrejme aj ja, ze este o pol hodinu sa nam triasli kolena. Inak aj keby spadol v strede, asi by sa mu nic nestalo, len by sa okupal, ale aj tak ma vystrasil.
imis.... zistila som, ze mat 3 deti nie je ziadna sranda. A bolo to o to horsie, ze synovec velmi nie je nauceny chodit po horach, takze s nim bolo viac "roboty".

imis
4. aug 2009

Waaaaaaaaaaaaau zabi,krasne fotky a nadherna priroda a odvazni turisti.No zlati su "drobci" Uz ich vidim ako buducich eko bio prirodovedcov 😉

zabinka
4. aug 2009

imis, ved aj maju po kom. Ved mm robi na Statnej ochrane prirody 😀 Ale Radko to uz ma vyriesene, on chce byt paleontolog.

klauduska
4. aug 2009

zabi...no chudak synovec,ved ten len asi trpol,co sa mu moze este stat.... 😅 Zrovna vcera davali reportaz o Slovenskom raji a bezpecnost rebrikov na turach.... 😉 Vraj ich kontroluju aj kazdy den.... 😒

imis....takze hranie sa na hrdinku zabralo???Zeby som nabuduce zazvonila u Vas,aby si aj mna presvedcila??? 😀

klauduska
4. aug 2009

juuuj zabi...krasne to fotecky a este krajsia priroda...fakt nadhera...len prave zistujem,ze na ten rebrik by som mala asi problem vyliezt.... 😒 Chlapci su odvazni... 😉

zabinka
4. aug 2009

klaudi to vies, deti nepoznaju strach. A som presvedcena, ze na tieto by si vyliezla. Na Suchej Belej su este horsie, kde ani mne nebolo vsetko jedno. Ja sa ani tak nebojim rebrika, ako neviem navrchu z neho zliezt. Takze moj manzel mal o jedno dieta naviac. 😀 Ale nase deti sa vyzivali, Radko len chodil a pomenuval nam stromy a niektore kvietky. Ked bude takto pokracovat, tak o dva roky bude sypat uz aj latinske nazvy. 😲

retaux
4. aug 2009

Ahojte!
Zabinka: fotky sú krásne, ale aké iné by mohli byť zo Slovenského raja, nie? Ja som mala problém v raji nie s vysokými rebríkmi, ale s tými cez potoky - drevenými. Som sa bála, že čľupnem do vody 😀 Na vysoké som liezla ako prvá.
A pri prielome Hornádu sa časť našej skupiny chcela otočiť a vrátiť 😀 😀 😀 (napr. MM)

Ja sa tiež búrok nebojím, práveže ich mám rada 😅 Doma z okna sa na ne dobre pozerá a je potom skvelý vzduch. A raz som nahovorila MM ešte keď sme spolu chodili, aby sme sa išli po búrke čľapkať v mlákach 😅 😀

klauduska
4. aug 2009

zabi..presne!vyliezt este mozno ako-tak,ale zliezt!!!! ☹ ☹ ☹

retaux...aka romantika-v mlakach.... 😕 To boli casy,cooo?

zabinka
4. aug 2009

retaux veru, v Raji nemoze byt inak ako v raji 😉 A tusim si nasa krvna skupina 😉 Ja som na tych cez potoky pekne pockala, kym vsetci prejdu , chytila rovnovahu a isla (ako rozbehnuty vlak). Ak by ma niekto zastavil, tak asi koncim. Raz sa tak (ale to minuly rok) musel mm pre mna vratit, lebo som sa bala pohnut. Tento rok to bolo lepsie.

retaux
4. aug 2009

Klaudi: veru, veru. Teraz keď je nejaká romantika, tak akurát v TV 😀 😀 😀 Ale nieeeeeeeeee...

Zabinka: asi to bude tak s tou krvnou skupinou 😉 Teda, ale ja by som sa strašne bála na tvojom mieste o deťúrence. Že sa mi tam niekde zrúbu z rebríka alebo tak 😅 Ale čo sa pamätám, tak veľa ľudí tam chodilo aj s malými deťmi na riadne túry. Všetci majú môj obdiv - teda aj vy.

klauduska
4. aug 2009

baby..ja som sa dnes tak napraskala,ze ma gate tlacia..... 😅 😅 😅 mali sme plnenu papriku-tak tu ja zboznujem..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre