Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
3. máj 2010

ahojte žienky 🙂

tak my sme už bez tatka 😔 dúfam, že to vypálime bez ujmy 😅 chce to nejaký systémik...

inak babulky, jak som došla z pôrodky, nevieme sa zbaviť choroby ☹ 😔 v deň nášho príchodu začal teplotovať
Matúško, potom sa pridružili sople a kašlisko... ťahalo sa to takmer celý minulý týždeň, aj u doki sme boli...
Vladko to tiež schytal a od víkendu aj Emka... chúďatko moje malé, je taká zahlienená, že až...
tak len kvapkáme a odsávame a dokola... no lazaret... 😔

utekám, malinká plačká... zatiaľ papa...

retaux
3. máj 2010

Ale to Lucka len minulý týždeň takto vstávala, lebo rovno jej do izby slnko zasvietilo ráno a to ju asi zobudilo 😠 Spavú nemoc mám aj ja. A hlavne za posledný týždeň by som len spala a spala a spala... 😅

Dadi: tak držíme palce, aby ste to dobre zvládali aj bez ocinka 😉 A rýchle uzdravenie všetkým 😉

retaux
3. máj 2010

Ja budem hneď od začiatku sama 😢 Aj pri Lucke som bola. MM išiel hneď do roboty. Dúfam, že to nejako zvládnem. Aspoň Lucku mi budú dúfam brať trochu von.

klauduska
3. máj 2010

Ahojte kocky!

dadi.....tak sa pekne drzkajte,ked ste uz bez ocina a hlavne sa skoro uzdravte,nech ta choroba ide hes od Vas... 😉

luci....aj ja by som spala,hlavne v takomto pocasi...ale ked Filipko je riadne ranne vtaca-cvirika uz od 5,00 prvy kkrat,potom este na chvilu zaspinka,ale od 5,30 sme nacisto hore..... 😒
Tak som dnes bola na nakup detskych veciciek v Lidli.... 🙂

retaux
3. máj 2010

Ozaj, dnes sú detské veci. Musím sa tam aj ja zastaviť. Ja som chcela tú podprsenku na dojčenie kúpiť.

Majte sa.

imis
3. máj 2010

Ranecko Vrable!

Detske veci? Lidl?
No,musim sa ja dat nejako dokopy 😔 😅

zabinka
3. máj 2010

Ahojte 🙂

Tak ja len na skok. V piatok som bola v BA na skoleni a dnes odchadzam na 2 dni do Sielnice na konferenciu.

dadu, vam zelam skore uzdravenie. Aj ja uz mam za sebou dokinu, Martinko nam ochorel, tak sme dnes museli ist okuknut dokinu (radsej). A uz je na ceste moja mamina, aby si ho zobrala. A tato zostane s Radkom sam.

Lucka, vy sa drzte 😉

klauduska
3. máj 2010

no baby,celkom fajn sme nakupili....a mali mat aj podprdy?
Ja som zasa vsetky tehu veci,aj podprdy na dojcenie hodila do bazaru..... 😉

klauduska
3. máj 2010

dadi...a este ma napadlo,ze ak by si nieco potrebovala...tak kludne napis.... 😉 donesiem,dorucim,kupim.... 😉

svoradinka
3. máj 2010

ahojte 🙂

Tak my sme sa vcera vratili z Liptova. Mali sme sa super a starí rodicia si uzili vnucata 🙂

imis
3. máj 2010

Cauko svori.Vitaj doma.
No dievcence moje,nie je dobre.Maci je so Simkom u doktorky.V sobotu sme boli na pohotovosti,taku mal alergicku reakciu a vyzera to tak,ze nemoze teraz chodit von.Ale zakazte mu,ked sa v piatok naucil na bicykli ☹
Uvidim,co mi povedia,ked sa vratia.
Dadu,veru moja,len odsavaj,nech to malinkej nesadne na uska,lebo to je v prdeli.

fiona8
3. máj 2010

ahojte ženičky
aj my sme už samy....Ivko včera odišiel, zase na 3 týždne....Jurko teraz buvá, idem hodiť do práčky a dať to tu trošku do kopy..
Dadka
ked budes mat system vsetko pekne zvladnes... 😉 len mne ten system moj niekedy vyhdzuje ERROR takže to tu potom vyzera ako vyzera 😀 😀 😀
a darí sa Ti dojčiť?
imis
a čo je Simimu? z čoho môže mať tú alergiu? chudiatko... ☹
klaudi
a ake vecicky v Lidli ??? 😀 😀 😀 co si ponakupovala?
inak Jurkovi velmi nechuti mliecko....rozmyslam,ze mu ho zmenim....hmmm??? poradte....vypije za den mozno nejake 3 -4 dcl... ☹ ☹

fiona8
3. máj 2010

svori čau
mužíka máš už domka?

fiona8
3. máj 2010

ozaj musim sa Vám pochváliť....máme záhradku pred bytovkov,takže sa už vééélmi tesimme 🙂 🙂 🙂 vymýšlame čo posadíme a chystám sa ponakupovať záhradné náradie 😵 😵 😵

klauduska
3. máj 2010

fion...dobre....len posadte a vytesujte sa... 😉
no,v lidli som kupila,opalovacky,bodynka a polodupky... 😉

imis...a co to,aku alergiu?Na pel?no pekne....predtym to nemal,iba teraz sa mu to objavilo?To by teda nebolo bohvieco.... 😒
Nam tiez akosi ten kasel neprechadza,nie je to az take ako minuly tyzden,ale ani uplne dobre to nie je...tak neviem,mozno skocim k dokyne....

imis
3. máj 2010

Aaaaaaaaaaaale sak ja ani neviem,co sa na nas vsetky alergie lepia. Vraj je to na brezu,dostal lieky,tak uz mam doma dalsieho narkomana 😀 O chvilku budeme vsetci zavisli. Najradsej by som sa odstahovala do Petrzalky.

klauduska
3. máj 2010

imis...no pekne....esteze nemate brezu priamo pod oknami...uz by ste ziadali o vyrub,coo?

svoradinka
3. máj 2010

na brezu alergia 😕 ...minuli tyzden bolo akurat v damskom magazine o alergiach....a zacula som,ze kto ma alergiu na brezu moze byt alergicky aj na jablka 😕

fion...ano muzicka mam uz doma vyse mesiaca,ale chodi do prace,ale aspon ze vecer uz nie som sama a cez den sa to da vydrzat 😅 vela urody na zahradke vam prajem 🙂 a s mlieckom ti neporadim,lebo ja s tym nemam skusenosti. ja som do dvoch rokov kojila oboch chlapcov,ale neviem ci som aj urobila dobre lebo nie su velky papkaci a Tomi od malicka odmieta mlieko a Matko vipije len kakao.

svoradinka
3. máj 2010

imis neviem presne ktory den to bolo ale da sa pozriet repriza magazinu aj na nete 😉

svoradinka
3. máj 2010

bolo to 27.4.- alergicka nadcha 😉

svoradinka
3. máj 2010

kedze tu nie ste tak ja sa odpajam 😀 a prajem vam krasny dnik 🙂

dominka11
3. máj 2010

hello, hello 🙂 tak my už spime, ja som najedena, tak idem trochu oddychovat pri pc 😉 maji, takže alergia sa na vas nalepila? nič prijemne, poznam to, ale odkedy som otehotnela zazracne ustupila.

dadulka, dnes som si hned na teba rano spomenula 🙂 snivalo sa mi, že sa mi narodilo druhe bejby 😀 😀 porod bol rychly a bezbolestny, na 2. den ma pustili z nemocky a mala som ukažkove babo. Pekny sen to bol 😝 😎

fiona, aj my sme nakupili zahradne naradie a poctivo sme sadili cez vikend. 😉

retaux
3. máj 2010

Fion: takže sa chystáte záhradníčiť? Tak nech vám tam všetko pekne rastie 😉

Imis: a čo nové? Čo vám povedala dr.?

Ja som v Lidli nič nekúpila nakoniec, lebo podprsenky boli na iné rozmery pŕs aké mám ja 😝 😀
Našťastie my nie sme alergickí na nič - akurát ja na prácu 😀

imis
3. máj 2010

Luci 😀 😀 😀 😀 tuto alergiu poznam.Ja ju mam velmi silnu tiez 😀
No,je to prekombinovane-breza s tuzemskym ovocim,takze moze jest len citrusove 😕 ,Tobko zas naopak.Mna z toho traf slaki 😝 Klaudi,no minimalne o vyrub by sme ziadali 😀 Ja to hovorim-Petrzalaka dovi dopo sedlak 😀
Ale tak,su aj horsie veci,ako alergia. Vdakabohu mame len toto.

klauduska
3. máj 2010

tak my sme z prechadzky domka.....ale co to za musky vonku lieta....cela som bola od nicha kocik tiez.... 😠 😠 😠

anjelikbambulka
3. máj 2010

ahojte kočky,

my sme len dnes došli z oravy, mužík mal voľno, lebo išiel do nočnej... takže teraz sme s emmuškou samy 😢 😢 😢 ale však sme dáke ženy, voľáko to zvládneme 😀 😀 😀
inak, víkend sme mali teda fakt pestrý, najprv sme v sobotu išli s mm do poľska na nákupy, ale všeeeeeeetky obchody pozatvárané, lebo tam mali okrem štátneho ešte aj nejaký veľký cirkevný sviatok 😖 😖 😖 tak sme sa aspoň povozili 😉 😉 😉 no a poobede ma chytilo vracanie, zo všetkého, aj z vody, čo som vypila 😝 😝 😝 no hrôza 😝 😝 😝 už som mala normálne plnú hlavu toho, či nie som tehu, lebo takto to začalo aj pri emmuške 😕 😕 😕 ale v nedeľu mi už zrazu nič nebolo, no zato mm chytil hnačky, že až 😒 😒 😒 takže asi nejaký vírus... našťastie malú to obišlo...

anjelikbambulka
3. máj 2010

dadu, maji, maródom želáme skoré uzdravenie 😉 😉 😉 😉

anjelikbambulka
3. máj 2010

a aj ja som dnes bola prevetrať peňaženku v lidli, malej som nakúpila body s dlhým aj krátkym rukávom, opalovačky, ponožky... 🙂 🙂 🙂 tak zajtra môžem prať... 😒 😒 😒 a potom zasa žehliť 😠 😠 😠

retaux
4. máj 2010

Dobré ránko!
Klaudi: to som počula, že na oranžové kočíky strašne veľa mušiek lieta 😉

Anjelik: vitaj naspäť na dolniakoch 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre