• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
@piskootka ono to este je zubna poliklinika, len sa ide z inej strany, ale je to v budove zubnej polikliniky
13. nov 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska
@katidida Tak toto je sranda. Viem už kde to je. Veď ja tam blízko toho aj bývam :slight_smile: Len prejdem cez park a som tam :slight_smile: Ani som nevedela, čo mám blízko domu :wink: A ďakujem, ada to v nemocnici zvládne dobre :slight_smile:
14. nov 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska
@dominka11 Čaute baby.Boli ste v tom MC??? Mne ráno nechcelo naštartovať auto :frowning2: tak sme nemohli prísť :frowning2: :frowning2:

@piskootka No vidíš to, aspoň to budete mať s malou blízko :slight_smile:
14. nov 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katidida ahoj, ano boli sme :wink:
14. nov 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piskootka tak to mas super. Aj ja drzim palce nech to zvladne a vsetko dobre dopadne.

@katidida Boli sme a bolo super, nabuduce vas urcite cakame. :wink: :slight_smile:

@dominka11 Maly driemal uz v autobuse, nakoniec som ho musela aj tak niest na rukach, lebo stale prikopaval, ako bol unaveny. A doma ani nejedol a uz sa sackoval do postele :grinning:
15. nov 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska
@dominka11 Jáááj, tak som chcela ísť :frowning2: To je ozaj zákon schválnosti ...Hlavne, že aspoň vy ste sa zabavili a zahrali a ako čítam poriadne vás to tam vyčerpalo :slight_smile: Musím poprosiť mužíka, nech sa mi KUK na to moje auto, aby sme už aj my mohli nabudúce prísť.
15. nov 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska aj Kubko chodieval zo začiatku taký unavený a vyhratý z chrobáčika :grinning: :grinning: aspon dobre spia potom.
@katidida neboj, nabudúce to vyjde :wink:
15. nov 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby viem, ze je to blby cas, ale dcera zacala chodit tancovat a mava to v utorok a stvrtok od pol 6 do 7 vecer. Vyhovovalo by vam to? Mohla by som ju tam zaviest a potom pockat v MC, ak by ste mohli aj vy.
16. nov 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby. Ako tento tyzden? Vidime sa? Pojdete aj na Mikulasa?
20. nov 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominka11
@katidida
@piskootka co je s vami? Haloooooooooo.
24. nov 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska Tu sooom :slight_smile: Ach, ja mám stále vybavovačky po doktoroch :( Kvôli výpovediam lekárov zmenili malej operáciu, do nemocnici nastupujeme už tento pondelok :slight_smile: Ale keď dojdeme domov, už by sme mohli dáke stretko dohodnúť, bo v týchto Vrábloch asi umrem od nudy, od priateľov :(
24. nov 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska Jééj ahojte.Ja až teraz čítam, že sú tu aj nové príspevky :slight_smile: A je MC vôbec v takom čase ( od pol šiestej - do siedmej ) otvorené ????????????????? A máš na mysli či na nejakého konkrétneho Mikuláša pôjdeme, lebo ja vôbec o ničom neviem.Lebo ak sa niečo deje oficiálne, tak ma dajte do obrazu :grinning: :grinning:
@piskootka Baby ja by som budúci týždeň do MC aj mohla, ak by ste teda šli aj vy.Hm, tak čo??? :slight_smile:
@dominka11
24. nov 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piskootka drzim palce a tesim sa na stretko

@katidida malo by byt otvorene do 19.00 a buduci stvrtok idem s nou urcite, ale ak vam to lepsie vyhovuje mozem prist tak ako minule okolo 10.00 doobeda v pondelok alebo utorok alebo v pondelok od 15.30 do 17,00
A Mikulas by mal byt v MC 7.12. treba sa zapisat a dat 2 eura na balicek.
24. nov 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska ja by som chcela ist na mikuláša. Tento týžden nepôjdeme do MC, lebo sme preč, ale potom by sme chodili.
26. nov 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som mimo obraz kde co sa deje a vlastne co je MC? :D
30. nov 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katidida ja pojdem s malym dnes o tej pol 6, lebo musim ist s dcerou na tanecnu, takze ju tam pockame. Nechce sa mi s nim behat po obchodoch. Tak ak sa vam bude dat, pridte.

@dominka11 ja asi na Mikulasa nepojdem, chystame sa do Nitry a aj doma bude, tak to by im mohlo stacit. Ale uz sa tesim na stretko na buduci tyzden.

@yashmin MC je materske centrum, kde sa mozes ist hrat s detickami, ktore este nechodia do skolky.
1. dec 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska Ahoj,zatiaľ to vyzerá tak,že by sme aj mohli prísť,tak sa tam teda hádam stretneme.Teším sa :wink:
1. dec 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katidida ahoj, skoda,ze ste prisli neskor. Ako sa vam pacilo? Co teda v utorok okolo 10.00?
2. dec 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katidida
@dominka11 tak co? Ako zajtra?
5. dec 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska zajtra by sme mohli dobehnut okolo tej 10tej :wink:
5. dec 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominka11 rano este napisem, ci prideme, ale zatial ano :wink:
5. dec 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. dec 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominka11 takze zatial to vyzera, ze prideme a ze bude dnes nadherny den. Konecne slniecko po dlhej dobe. Okolo 10 sme tam. :slight_smile:
6. dec 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme teda boli sami. Ale bola tam druha pani, ta starsia a bola velmi mila, normalne sa s petkom hrala, ja som len pozerala, by som tomu neverila :grinning: Maly zasa zaspal v aute. No bezim, kym este spi urobit cesto na medovniky, vecer budeme piect. :wink:
6. dec 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dominka11
@katidida babenky co je s vami?
7. dec 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska IP :wink: dnes je teda vonku krásne... :angry:
8. dec 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. dec 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska ahoj, co tak zajtra?
12. dec 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominka11 ja som to napisala sebe? Zeby zasa sama? Takze ako zajtra?
12. dec 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrejme zasa nic, ale rada by som na buduci utorok, alebo pondelok, este pred vianocami, nech sa krpec pohra
@dominka11
@katidida
13. dec 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok