Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
7. aug 2009

ozaj, dnes má naša emmka presne 2 mesiačiky 🙂 🙂 🙂 🙂 ako to len uteká...

zuzu80
7. aug 2009

dobre ranko 😉

tak a posledny pracovny den pred dovolenkou...tusim to oslavim pracou 😀 😀 😀 😀

zabga, urcite nie si pokakana viac ako ja....v tomto som ja urco na prvom mieste 😉 Ja som sa v noci bala mat aj okno na vetracku otvorene a v noci na zachod som chodila s mobilom a spala som pri zasvietenom svetle 😝
dufam, ze svagrinka je oki 😉

imis, dala si kaficko a potom si bola dlho hore? Aj ja som isla spat az o jednej....sadla som pri knihu a nie a nie ju zatvorit a teraz vyzeram a citim sa ako ...skoda reci 😝 😠

idem kafendo uvarit a pracovat

zuzu80
7. aug 2009

Emmuske vsetucko naj k vymesaciu a nech sa jej dari tak ako doteraz......a na ukazkovy spinkovy rezim ste nabehli, nech vam to dllllho vydrzi 😉

retaux
7. aug 2009

Ahojte!
Anjelik: super, že Emmka krásne rastie a priberá. 😉 Emmke všetko najlepšie k výmesačiu, nech vám stále robí radosť.

Zabga: ako švagriná? Už je to lepšie? Teda ale musím sa priznať, že ja by som bez nášho ocina nevydržala 😅 My sme na sebe priam závislý. My sme stále, stále spolu. 😅

A včera večer som videla aj Dadu aj Imis na prechádzke 🙂

retaux
7. aug 2009

Zuzu: aj sa chystáte niekam preč na dovolenku alebo budete domka?

zabga88
7. aug 2009

no zuzu nieco podobne prezivam aj ja všetky okna zatraram na noc a aj 3x idem všetko skontrolovat ci som pozamykala 😀

anjelik emmuske všetko naj, naj k 2 mesiacikom a nech ju rodicia posluchaju 🙂

na 9:5 idem do vrabel a mam aj bratovho synceka a ideme na zmrzku do vrabel. dufam ze to zvladnem lebo on je sinter veliky 😀

zuzu80
7. aug 2009

luci, odlietame smer: 😎 Espana 😎

zuzu80
7. aug 2009

Zabga, tak dnes trenujes s dvomi deticka? Pevne nervy a poslusne deturence 😉
Tak si ma upokojila, ze to nie som len ja taka pokakana a ked som bola sama, tak sa mi zdalo, ze v telke nic ine ako filmy kde skoncil niekto zavrazdeny vo vlastnom byte ani nedavali 😀 😀 😀 😀 😀

zabga88
7. aug 2009

retaux aj my sme stale spolu ale len ked je doma ☹

švagrina dostala v noci infuzku, rano skoro zasa odpadla a isli akurat k lekarke tak preto mam ich maleho 🙂

zuzu80
7. aug 2009

luci,ides dnes do mesta? mohli by sme sa niekde stretnut a dala by som ti to CD 😉

zabinka
7. aug 2009

ahojte nocne sovy!

zabga ja sa neviem vynacudovat, ako to vsetko zvladas... V noci neskoro spat, rano to tu vacsinou otvaras 😲 Ja ked si neodspim mojich aspon 8 hodin, tak nie som schopna fungovat. Ja som ako male babatko. A ze po kom je Martinko taky spachtos? 😲 😀

Mm este stale nie je v poriadku, rano ho strasne bolela hlava a je uplne vystaveny. Nejako ho to zmohlo ☹

Vcera som bola pozriet chalanov a uz sa vsetci nevieme dockat, kedy uz budu doma. Zsriadila som, aby na buduci tyzden nemuseli ist k nasim, ale mamina pride k nam aspon na par dni. Potom par dni este pobudnu tam a hor sa opat na dovolenku! Kvoli dovolenkam leto milujem.

Anjelik, malej Emmuske vsetko naj, naj, naj k vymesaciu, nech vam dalej robi len a len radost. A spankovy rezim ma teda uplne super. To som ja ani pri jednom nepoznala. Martinka som kojila v noci kazdu hodinu az do 15 mesiacov a to som uz zacala chodit aj do roboty. To bol zaberak. Ale stalo to za to!

Imis, takze ocino je vo vytrzeni z vnucikov, co? My sme dve sestry a nasi maju 5 vnukov. Uz sa ani nepokusame dalej pokracovat, elbo by sme urcite mali futbalovu jedenastku. 😀

zabga, svagrinkej drzime palce, dufam, ze to nie je nic vazne.

zuzu, tak Espanol? To znie fantasticky. Tak si to tam uzite, riadne sa vykupte aj za vsetkych, co k moru tento rok nesli.

No pozeram, ze som sa nejak rozpisala, ale uz koncim 🤐 🤐 😉

retaux
7. aug 2009

Zuzi: tak si to poriadne užite a oddýchnite si. Už teraz sa teším na fotky. Španielsko je jedna z krajín, ktoré by som raz chcela vidieť.
Do mesta idem, teraz niekedy pred obedom, poobede už asi nie, lebo ideme k svokrovcom. A ty kedy budeš v meste? Ale to CD má čas. Nemusíš sa s tým ponáhľať.

zuzu80
7. aug 2009

luci pridala som si ta na fcb-ku

mne je jedno, ja skocim do tatosa a som v meste....a mam tu cd polozene na stole...musim konat, lebo potom sa k tomu nedokopem ako sa poznam 😀 😀 😀 😀

retaux
7. aug 2009

Už som si ťa potvrdila 😉

Tak keď pôjdem, napíšem. Dúfam, že nezabudnem. 😅

imis
7. aug 2009

Ahojte -jeeeejda,ze Espana. Ja viem po spanielsky povedat len (ani neviem, ako sa to pise) jo ablo espanol(hovorim spanielsky) a pritom to nie je pravda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Zuzu,uz teraz sa tesim na fotky 🙂
Luci,vcera si ma videla s celym perovom ciganskym? To som mala este deti zo sidliska so sebou-brala som ich na zmrzku 😀
zabga,ako svagrinka? A co to,co to? Lepsi pripad by bolo tehulkovstvo,horsi nejaka choroba v takom mladom veku.
Dnes ideme zase do big mane.Ten maly co je u nas oslavuje narodky a to je vzdy mega party s pecenym prasatom,tortami,DJom. Lebo on je nase jedinkave,milunkave,slnieckove,najdrahsie,nununu.................no coment.Kazdy rok to nejak prezijem a tento rok o to lahsie,ze zajtra odchadza svokrusa na dva tyzdne do belgicka a ja sa z hlllllllllllllllllllboka nadychnem.Ked budete pocut krik,to sa anjelik depiluje a ked vreskot stastia na cele vrable(zajtra),tak to svokrusa so svokrom odisli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
7. aug 2009

imis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a keby si si z hlboka vydychla, tak mozno by boli rychlejsie v tom belgicku 😀 😀 😀 😀

zabinka
7. aug 2009

imis 😀 😀 😀 , len odfukuj tym spravny smerom, aby ich nahodou nezavialo naspat 😀 😀 😀

imis
7. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved toto baby-najdolezitejsie je dychanie!!!! 😀 😀 😀

svoradinka
7. aug 2009

Ahojte zienky 🙂

Dnes na Liptove bude krasne...slniecko nam svieti 😉

anjelik....malej Emuske prajeme vsetko najlepsie k 2-mesiacikom,nech rastie do krasy 🙂

zuzu.......prijemnu dovolenku a uzite si 😉

zabga....ako dopadol výlet vo Vrabloch?

imis.........a budes tam len víkend na tej big mane 😉

zabinka.....a tentokrat sa kam chystate na dovolenku.....idete do toho Pariza?

Luci.......a vy nejdete niekde na dovolenku?

Zienky.....prajem vam pekny dník a este krajsi víkend 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
7. aug 2009

ahoj svoradinka.....
takze na Liptove opat pekne? Tak nech si to chlapci uzivaju plnymi duskami. Aj tu mame celkom pekne pocasie, sem tam nejaky oblacik, ale ujde to. My sme vcera dali do poriadku bazen, vydezinfikovali, takze chlapci ked pridu, tak sa mozu kupat.

ano, ideme do Francuzska a po ceste naspat sa zastavime na par dni v Parizi a asi aj v Disneylande (este uvidime). To este ani deti nevedia, budu mat prekvapko. Uz sa tesim na tie stastne tvaricky. 🙂

anjelikbambulka
7. aug 2009

ahoj adi, takže ďalší horúci liptovský deň? bude kúpanie vo fontánke?

svori, už sa teším na fotečky....

retaux
7. aug 2009

Ahojte!
😅 😅 Zuzu, ja som zabudla 😅 Takto veľmi sa hanbím 😔 😔 😔 😔 😔 😔 Najskôr som hodinu prosíkala, potom hodinu naháňala Lucku nech sa oblečie, umyje a očeše a nakoniec som bola šťastná, že sme vôbec z bytu vypadli a úplne som zabudla, že ti mám napísať.

Imis: áno, zo zmrzky ste išli, keď som vás videla 😀
Užite si big párty v big mani 😉 A to máš až takých zlých svokrovcov? 😕

Svoradinka: my tento rok dovolenka - 3 dni v Štúrove a potom týždeň u "baby na vyhodze" a to je všetko. Možno sa ešte niečo šuchne, ale o tom pochybujem 😒
A ja by som veľmi chcela ísť do Märchenparku v Rakúsku. Vraj je tam krásne. Tak možno sa tam niekedy dostaneme.

zuzu84
7. aug 2009

ahojte bambule.
Zuzu aj ja ti prajem krasnu dovolenku.
Aj ja by som isla.Aj sme mali na plane chorvatsko ale veci sa nam skomplikovali takze neviem ci nas muzicek niekam zoberie ved ma aj vela roboty takze dovolenka sa asi zamieta.Dnes som si objednala predlohy do obyvacky tak sa silno tesim ze budem malovat no som velmi zvedava ako to dopadne. 😀
Potom vam poslem info ako som to dopackala. 😀

zabinka
7. aug 2009

zuzi, hlavne foto daj, nech mame inspiraciu 😉

retaux
7. aug 2009

Ja by som si asi na predlohu netrúfla. Bála by som sa, že to pokazím. Ja by som asi skúsila rovno tie nálepky. To sa mi veeeeľmi páči 🙂
Tu sú nádherné:
www.artsablony.sk
Ale aj dosť drahé.

svoradinka
7. aug 2009

zienky...dnes som mala chut upratovat a tak som mamine upratala cely byt...dlazku zmyla,povysavala,okno v kuchyni umyla a to ma cakaju este 4 okna,musim ich umyt kym odídeme. Vzdy mamine umyjem okna ked som tu dlho. A to som este dala prat dve varky.

Anjelik dnes sa kupat nikde nebudeme.......chystam sa k svokrovcom,nech aj oni si uziju vnucata. Mozno cez vikend niekam pojdeme ma byt pekne,este krajsie ako dnes. Ale urcite pridam nejake foto,ked pofotim nieco. 😉

zuzu84....aj ja som zvedava ako to bude vyzerat 😉

luci.....pekne su tie sablony 😉

zuzu80
7. aug 2009

zienky, tak pre dnesok som skoncila....frcim rychlo pre Elisku k babke a potom nieco rychle na veceru pripravit a dozehlit zvysne veci a mozno este raz aj pracku prezeniem, aby dlho nezahalala 😀 😀 😀

tak sa tu majte krasne 😉 , 😎 snad sa vratime opaleni, oddychnuti a bez prasacej chripky 😉 🙂

dadadulka
autor
7. aug 2009

pekný letný večer žienky 🙂 😉

uf, funím, som práve dožehlila 😝 už som to chcela aj skôr skončiť, ale tá potvora žehlička ma nie a nie
pustiť 😠 😝 dnes sme boli u svokrovcov, trošku zmena 😅 inak hic bol poriadny teda,
o aute ani nevravím 😝 😝 😝 sme sa topili vo vlastnej šťave... ale nevadí, aj cez víkend niečo zrealizujeme 😎

imis v poho 😉 akí by to boli chalani bez búchačiek 😀 možno z nich rastú budúci obrancovia mieru 😀
a prajem veselú, slniečkovú, milunkavú, ňuňuňu oslavičku 😀 a nezabudni dýchať, až z tej najhlbšej hĺbky 😀 😀

zabga no nemáš to ľahké, ale ty to zvládneš 😉 a potom sa budete spolu s tatom len vytešovať 🙂 🙂 🙂

anjelik veru, dovča the end 😔 ale veď ešte ich budeee... 🙂 inak ja som nepočula žiadny krik 😀
tak zrejme manipulácia s depilátorom dopadla úspešne 😀 😀
Emmuške blahoželáme k dvom mesiačikom, ale ten čas bežííííí... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu 😎 ciao bella 😎 tak vás čaká odletos do espaňos, fíííhos 😎 prajem krásnu a slnečnú dovolenkos,
veľa oddychos, veselé zážitkos a šťastnú cestos 😎 ciao ciao ciao bellos, pozdravujeme Espaňooos 😎 😎 😎

retaux mala si zapískať 😀 alebo zakričať, Heeej vy tam a ja tu...!!! 😀 😉

zabinka jéééj parádička, na taký Paríž a Disneyland by som sa dala nahovoriť 🙂 chalani budú nadšení 😉

zuzu84 tak sa mi zdá, že som ťa už v meste viackrát videla 😅 najbližšie ťa napadnem, tak sa neľakni 😀 😉

svoradinka aj teba prepadol ten bacil, čo sa pracovný zápal volá...? jemu sa zrejme žiadna žena neubráni,
ani keď dovolenkuje 😀 len si pekne ešte užívajte a prázdninujte celá family 😎

oki baby, končím s ´nočnými dialógmi´ 😀 od pondelka nás čaká robotka, musíme tohto nášho koníka
erdžavého poriadne popreháňať 😀 dovolenky vrcholia, prázdniny sa krátia, aby nám nezlenivel tento kôň 😕
tak sa majte, pekný a zážitkový víkendík prajem papa 😎 😉

zabga88
8. aug 2009

ahojte babule!

konecne som si od rana spravila kafco moje milovane 😀

od rana makam ako sibnuta rano vstat hned zamestnan 2x moju pracku potom utekat do obchodu, navarit, prach poutierat, riadiky, dlazky a ešte ma caka strasnaaaa kopa žehlenia. 😠

a o vikend postarane 🙂

eliska1986
8. aug 2009

Ahojte mamicky,som tu po dlhom case ako sa mate?
Ahoj Dadulka pokial to bola flasa tak je dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre