Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
13. aug 2009

🙂 ahoj anjelik! co porabas??? mne viki zasa nechce spinkat. a emuska???

klauduska
13. aug 2009

zabga..ved to ano,ale normalne som niekedy ako vygumovana.....manzel len zira,ze absolutne netusim o com toci....a to sme sa o tej veci napr. len pred chvilou bavili.... 😖 Len sa obavam,ze obidvaja takyto vo vztahu neviem ako budu fungovat,lebo moj manzel straaaasne zabuda..... ☹

Idem ja kolaudovat....cafte.... 😉

anjelikbambulka
13. aug 2009

čau klaudi...

magdi, emmka tiež nechce buvať... ležká v postieľke a "klebetí"

zabga88
13. aug 2009

ja rozmyslam ze trochu pojdeme na prechadzku. uz nam je dlho doma 🙂

anjelikbambulka
13. aug 2009

ja som bola doobeda s malou len v obchode, teraz čakáme návštevu...

zabga88
13. aug 2009

ved aj ja premyslam ze pojdeme do obchodu dake maskrtky pokupit 😝

dadadulka
autor
13. aug 2009

cice mice parádnice sem sa... káva volááá 😀 😎

dadadulka
autor
13. aug 2009

zabinka, fion dííík 😉

dadadulka
autor
13. aug 2009

ištenééém... som kapput... dovarené, dopečené, upratané, vyrevané, uspaté... 😝

dadadulka
autor
13. aug 2009
dadadulka
autor
13. aug 2009

sú mňamkovééé 😉

zabga88
13. aug 2009

dadu vyzera to fantasticky, len chutky si mi narobila. mnnnnaaaaaaanm 🙂

imis
13. aug 2009

Baby- zuzi,domi.My sme sa vcera stretli? A co som bola natahana? Ci niekde na inej strane som bola ako vy? 😕 😅

imis
14. aug 2009

Dobre rano svetla mojich oci..................
Keby som nemala drobca,spim do vecera a potom zas do rana. Leto sa s nami luci ci co? 😔 😔 😔 Ani zit sa mi nechce,ked je taketo pocasie,co ma k zemi tlaci. A to dnes musim pobehat socialne,postu,opravu odevov,drogeriu,potraviny,varit a poobede si pride dat kamos pichnut infuziu,tak by som tiez nemala spat 😀
No,ale idem hodit kafco a prebrat sa k zivotu,ved tu mam troch klientov,co potrebuju top fit mamu 😉
Krasny den vsetkym!

klauduska
14. aug 2009

Breee ranko zienky!!!!

Vybuvane???Ja som sla dost neskoro spat a znovu to ranne vstavanie,...to je hroza.... ☹

imis...tak dnes zavitas aj k nam na urad na 3.posch.??? 😅 Mas toho dost v plane... 😕 A co dnes varime???

imis
14. aug 2009

Veru klaudus zavitam,lebo som uplny dilino.Mne sa zda,ze som si to uz vybavovala v marci,ale uz som na pochybach,tak sa idem radsej spytat. Ak to mam,fajn,ak nie,zase tie behacky 😠 😠 😠 😠 cloveka aj chut na dieta prejde kvoli tymto nechutnostiam.Keby sa to vybavovalo pre otehotnenim,asi som bezdetna.
A varenie-fiiha,to je este len tema na rozmyslanie,ale ako poznam synatorov,zadru mi palacinky a mam vybavene 😀
Ty uz pracujes klaudi?

dadadulka
autor
14. aug 2009

dobré ránko žienky 🙂 🙂 🙂

imis detto 😝 ´je tlaková níž a nič už nie je jasné, tlakomer hlási pád... je tlaková níž
z postele nepohnem sa, nechaaaaaj ma tak...´ asi tak...

klauduska
14. aug 2009

No,ja teraz tiez ked zistujem kolko veci treba.... 😒 😒 😒 Ale ved ten drobcek nam prekryje vsetko zle.... 😵

Ja zarezavam kazdy den uz od 7,30...no niekedy sa mi "podari" o par minut prist neskor...Vies ako to byva,mam to cez cestu a stale si vravim,ze ved za minutku som tam a este toto,toto...a potom utekam ako splasena...akorat,ze tie schody.....uz na prvom potom funim ako slon a to este ani take velke brusko nemam..... 😅
A dnes mame kratky den,tak len do 14,30....jupiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

dadadulka
autor
14. aug 2009

snáď tetka kávička helfne a k životu ma trochen preberie...

klauduska
14. aug 2009

cafko dadi...ja ked si dam kavu,tak ma skor spat berie.... 😅

zabinka
14. aug 2009

caute baby!

vidim, ze u vas je to podobne ako u mna. Dnes sme vstavali uz o 5:45, zbalila som celu bandu a podho opat k starkej. Ale poobede tam ideme aj my vybavit si vsetky gratulacie, nech to mame z krku. A do stredy mam opat fajront.

zabinka
14. aug 2009

idem asi aj ja hodit kafco, ale ani to sa mi nechce. Pomooooc!

klauduska
14. aug 2009

zabi...vidim,ze dnes bude teda riadne pracovne tempo..... 😀 😀 😀 Keby sa mi tak chcelo,ako sa mi nechce..... ☹

zabinka
14. aug 2009

to teda bude 😀 😀 😀
Aj tak mame zastavenu vyzvu, odvolanych vsetkych nadriadenych, tak co

klauduska
14. aug 2009

to vazne???U Vas sa ti nadriadeni menia ako spinave ponozky...... 😅 😅 😅 Uz nevymyslaju s presunom do Trnavy???

U nas zasa "mlada" vymysla" a dodrzat to,co prednostovi slubila,ked nastupovala.... 😒

imis
14. aug 2009

No,na urade som uz bola,vybehla som len tak bez deti. Mila teta-ozaj bola mila mi dala tlacivko a od tej chvile uz len hladam,kde je grcajuci smajlo 😖 Neskutocne prehladne tlacivo,ktore musim vyplnit a este lepsie-trepat sa s tromi detmi do NR v tomto krasnom pocasi a tam si vystat rad kvoli dvom peciatkam,ze mozem poberat zobracenky. No coment. Radsej ako urady by som este brala porod,alebo zubara,alebo nieco,ale toto ja fakt nemusim. A to som si myslela,ze z nicoho nemam fobiu 😀

zabga88
14. aug 2009

dobre ranko zubrienky 😎

zabga88
14. aug 2009

vikinka mi ešte spinka a dnes by som chcela ist s nou do tej skolky neviete nahodou ktora je teraz otvorena? 🙂

imis
14. aug 2009

Ahoj zabga!
A viki chces dat do skolky teraz od septembra? Lebo to uz je na 99% jedno,ktopra je otvorena.Od septembra ti ju nevezmu urcite. Najskor v januari.

zabga88
14. aug 2009

uvidim zatial mozno bude z mamou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre