Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
18. aug 2009

alebo co tak zirafu?? to by bola ina exotika?? alebo pštrosov?? hmmm?? poradte ☹ 😀

zabga88
18. aug 2009

fionka to by ste mali veselee 😀

fiona8
18. aug 2009

joooj no tak to ano 🙂
co tu nikto nie je?

klauduska
18. aug 2009

ajoj fion....

Cooo?A to mu kto dovolil???Pytaj od neho povolenie,ze ich tam moze chovat.....!!!Ak nema,pohroz mu,ze ho udas na Obvodny urad zivotneho prostredia.... 😉

dadadulka
autor
18. aug 2009

jupííí vyšlo slniečko 😎 😎 😎

dadadulka
autor
18. aug 2009

klaudi s tým snom si ma pobavila 😀 😀 ´Ako Matúš po byte tehuľku naháňal...´ 😀 😀 😉

fion, žeby bola vaša bytovka ešte viac švihnutejšia a čudesnejšia ako tá naša...??? no neverííííím... 😀 😅 😕

dominka11
18. aug 2009

ahojte babulky, tak aj mna dnes stihla nasrat jedna osoba, konkretne strašne "mila a ochotná" bedacova.

klauduska
18. aug 2009

dadi..no ja som sa zasa zobudila s takym usmevom,ze co sa mi snivalo a hned by som Ti maleho vystiskala keby je pri mne...Baby,u mna sa uz asi nacisto materstvo prejavuje..... 😅 😅 😅 😅

fiooon,ved ty o chvilu rodiiis!!! 😅 😅 😅 musime sa este dovtedy stretnut,nach Ta vidim.... 😉 Nevolala si za to cvicenie?Idem jej asi teda zavolat...

domi...a coze,nejaka "mila" zienka Ta takto naserie....Mame ju ist zbit???? 😉 😀

dominka11
18. aug 2009

no, to je očná, ale poviem vám takú pri...... doktorku som ešte nevidela, si myslí, asi že je jediná na svete. Už mam s nou pár skúseností, ešte ked som bola tehotná...no to je nadlhšie, proste je to krava, ktorá sa priživuje na ludoch.

klaudi, no ved zachvilku si budes stiskat svojho chalaniska 🙂

dominka11
18. aug 2009

mne tu malý reve jak tur, aj v noci sa zobudil so strašným revom, chvlabohu sa potom ukludnil a zaspal.

imis
18. aug 2009

Caute mamulky,tehulky a kamaratky! Akosi mam nestihacky.Vcera tie premile listiny vybavovat,potom sme boli na opekaci na viniciach(tak sa ma zacat tyzden) a dnes som doteraz zhanala papucky,pyzamka,teplaky,toaletne potreby a vsetko,co skolkari potrebuju,lebo na buduci tyzden uz zacne chaos,tak nech sa niekde netlacime v obchode,uz je vsetko pekne doma na kopke a o dva tyzdne- pa pa deticky milene 😀 😀 😀 😀 😀
Domi a co to? Aj mne sa maly zobudil v noci so strasnym krikom,to sa nam este nestalo.Ako keby sa mu nieco desive snivalo,alebo co.Trvalo to dobrych 20 minut a potom zaspinkal a potom potiahol rekord v spani do 7:30.Mam predspate na tri dni 😀
Na tu vrabelsku ocnu som ja uz tiez kadeco pocula.Nastastie sme tam este nikdy neboli.

dominka11
18. aug 2009

ahoj,no, aj mne sa tak zobudil z ničoho nič a hukoty jak hovado. Som ho musela nosit na rukach, aby sa ukludnil.

takže zachilku ti začína dovolená 😀

ja potrebujem z oka odstranit taký malý výrastok, už som tam s ním bola a po pôrode som si mala prist po doporučnie. Ale bola hnusna do telefonu, total podraždena, na konci drbla telefonom, ani dovi a ked chcem mam prist a neotravovat po telefone a taketo vyjadrovanie ona ma...

klauduska
18. aug 2009

imis...tak yv takto hocikedy cez tyzden opekacka???? 😕 teeeda,vy sa mate... 😒
A co chvila Vam zacina uz zasa "staronovy" rezim skolkarsky,ze?sestrin maly akosi mal problemy v tychto druhych skolkach sa adaptovat,uz bol zvyknuty na tu "svoju" skolku.....

imis
18. aug 2009

Jaj,Vasik chodil aj cez prazdniny? Chudatko.Viem to podla mojich,ze to je riadny psycho zaberak tie druhe skolky,ked uz su zvyknuti na svoju. A tie ucitelky to "cudzincom" vobec neulahcuju-skor naopak.Ale ved uz bude vsetko po starom. 😉
Dada-ten smrad na celu chodbu su moje zhorene zemiaky 😅 Ja len,ze aby si sa nebala,ze zase horime 😀
Domi,na hentaku doktorku sa mozes........................ber vymenny listok od svojho prektickeho lekara a sup do NR k ocnemu!
Dobre babulky,idem,lebo nechapem,kde sa tu tie veci na zehlenie a pranie furt beru,ked ja mam stale pocit,ze nemame co nosit.

klauduska
18. aug 2009

imis...veru,chodil aj cez prazdniny,musel,kedze segra musela chodit predavat,lebo je bez muzika a maly nemal s kym byt... 😒 Ale snad uz to bude ok.....

domi...tak to je jedna ista vec,ze takto by sa dr. vyjadrovat a chovat nemala.....tiez by som sa na nu vyprdla a sla rovno k inemu ocnemu.... 😉

tak ja palim obedovat....Bru chut!!! 😵

dominka11
18. aug 2009

imis 😀 hádam si pri konovi nezabudla na zemiaky 😉 mne tak už 2krát zhorel malemu obed 😔

dominka11
18. aug 2009

klaudi, dobru 😉
ja idem sa maým nachvilku von a potom sa naobedujeme.

klauduska
18. aug 2009

fuuu babenky,to aky hic je vonku...a ze zamracene a prehanky.... 😅 😅 😅

dadadulka
autor
18. aug 2009

ženy, kde ste...??? poďte na kávu 🙂

zuzu84
18. aug 2009

ahojte zienky.Teraz som sa konecne zastavila.Od rana beham ako fredka.Najprv vonku na nakupoch, potom dat malej jest ulozit spat teraz zase som si vymyslela kolacik mozete spravit kuk http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1393
Retaux: mas niekoho na prazdninach?
Dadadulka vcera som ta videla pred panelakom asi si cakala na muzika.My sme boli pred mestskym od zadu.

klauduska
18. aug 2009

fionka,tak cvici sa vo stvrtok o 19,00!!!

zuzu84
18. aug 2009

Pozeram pozeram a co vidim? Ze nejako toho kona zanedbavate.No toto.
Takze sup sup na prvu stranu aby sme sa rano nasli 🙂

zabga88
19. aug 2009

dobre ranko sa praje vo spolok 🙂

klauduska
19. aug 2009

Cafte,cafte!!!!

Veru,akosi zanedbavate kona a potom sa v robotke nudiiim.... 😀 😀 😀 Ale nie,mala by som robit,len sa mi tak kazdy den nechceee..... 🙄

dadadulka
autor
19. aug 2009

dobré ránečko girls 😎 😎 😎

dnes má byť pekne slniečkovo 😎 my už buntošíme od šiestej, aj raňajky máme dávno za sebou
a drobček už štartuje rely dakar 😀 ešte mu rýchlo zaistím bezpečnú trasu 😀
no a ja som nakopla práčku, nach nezaháľa...

zuzu84 mala si zapískať 😉 áno, čakali sme tata vonku

jáááj a dr. Beďačová, hmmm to je inááá ´rocková kapela´ 😅 😀

dadadulka
autor
19. aug 2009

veru zanedbávate ženy tohto nášho koňa modrého, aj včera som tu sama kávu popíjala poobede 😕

takže sa neondimeee a nasadaaať na koneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabga88
19. aug 2009

ahoj dada včera som ti kyvala a ty si si ma nevšimla, teda dufam že si to bola ty 😀
išla si neviem či z lekarne alebo z tržnici tam na moravskej ja som stala pred poliklinikou

dadadulka
autor
19. aug 2009

zabga fakt? 😲 no nervy moje ja už aj zrak strácam s pribúdajúcimi rokmi 😲
asi navštívim Beďačovú, nech sa mi kuki na moje okále, či sú oki 😀 😀 😀
dám na odporúčanie dominky 😀 😀 😉

zabga88
19. aug 2009

😀 na buduce budem kricáááť na tebáááá 😀

dominka11
19. aug 2009

ahojte kočky, dada 😀 😀
jaj, idem ja do mesta po obchodoch, nechce sa mi 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre